Rodomi rezultatai 1 iki 5 iš 5

Tema: Raundo eiga, dalinames ispudziais

Senatorius kill2live avataras
    Prisiregistravo
    Nov 2008
    Vieta
    Kaunas
    Žinutės
    839

Pagrindinis Raundo eiga, dalinames ispudziais

Taigi. Raundas jau isivaziavo, rimtesni zaidejai ir alijansai jau atsiplese nuo kitu. Ipatingai issiskyre FM! Ir Soul alijansai. Taigi, dalinames ispudziais, pasigirkim pasiekimais..

As pagal pop tarp top 300, pagal off top 100-tuke. SSU alijanse.. Kaip ir dazniausiai clasic serveriuose as germanas.. Na o dabar, teskite jus
    I'm back... For fun...

Imperionas rQs avataras
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Vieta
    Mažeikiai, Lithuania
    Žinutės
    132

Pagrindinis

Kiek lietuvoi serveriu yra classic? Net is zinutes galima suprast koks serveris.
    Kas klausia tas tampa durnium 5-nkiom minutėm, o kas neklausia taip lieka durnium

Pagrindinis

Citata kill2live rašė Peržiūrėti žinutę
    Taigi. Raundas jau isivaziavo, rimtesni zaidejai ir alijansai jau atsiplese nuo kitu. Ipatingai issiskyre FM! Ir Soul alijansai. Taigi, dalinames ispudziais, pasigirkim pasiekimais..

As pagal pop tarp top 300, pagal off top 100-tuke. SSU alijanse.. Kaip ir dazniausiai clasic serveriuose as germanas.. Na o dabar, teskite jus
    tas atsiplėšimas tai priklauso dabar nuo žaidėjų skaičiaus manau

Pagrindinis

jeigu tai FM iš s4, tai mano simpatijos jiems, ypač - FM III buvusiam.

Karžygys vasiliauskas avataras
    Prisiregistravo
    Apr 2008
    Vieta
    Lietuva, prie juros
    Žinutės
    3,527

Pagrindinis

Oi įdomus žaidimas, esu labai silpname aljanse, siūlo eit į stipresnį, žinoma galėčiau pereit, bet tiek to, pažiūrėsiu kas čia gausis, jau su chebra susibendravom, paėmiau vairą aljanso, liūdna palikt būtų. Grasinimai pareina iš stipresnių, kad susidoros su mūsų ally, bet ką padarysi, žaidimas yra žaidimas Pgavaom tokius offus kaip 100 kuokų, tai yra be viltiška, bet ant didesnių nebuvom užsirovę, ally nariai stipresni bėga lauk, blecha nežinau kaip elgtis, bėgt ir man, ar pasilikt, nes pabėgsiu, tai bus išvis palaida bala :/

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •