1 puslapis iš 215 123451151101 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 1 iki 15 iš 3214

Tema: "Shakes and Fidget"

Pagrindinis "Shakes and Fidget"

Jei esate žaidę "Tanoth",tai šis žaidimas yra panašus į jį,tačiau jis turi ir tai ko nėra "Tanoth" žaidime.Tai rasės ir klasės.Kiekviena jų,turi savų ypatumų.Yra kelių šalių serveriai,tačiau Lietuvos tame tarpe,nėra.Užtat yra Anglijos ir Amerikos serveriai,kuriuose galite žaisti,jei suprantate angliškai.Pats žaidžiu Anglijos serveryje,tačiau neseniai atsidarė Amerikos antrasis serveris.Užsiregistruosiu ir aš ten,jei norėsite,bus galima sukurti gildiją.Jei yra klausimų dėl žaidimo,rašykite juos čia arba naudokitės to žaidimo forumu.Žaidimo adresai:www.sfgame.us arba www.sfgame.co.uk.Norint įeiti į jų forumą,tiesiog prieš sfgame,parašykite "forum"(be kabučių) ir galūnę(us arba co.uk).Rekomenduočiau US forumą,nes ten daugiau informacijos.Nors jei mokate vokiškai,galite bandyt ir vokiečių forume ieškotis informacijos,nes šį žaidimą,kaip ir travian,sukūrė vokiečiai.Užsiregistravę,nepamirškite aktyvuoti acc.Nuorodą rasite savo el pašto dėžutėje.
    KA..ME...HA...ME...... HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!

Pagrindinis

Užsiregistruokit prašau per mano ref nuorodą, būsiu dėkingas duosiu + iš geros širdies, parašykit į PM.

Karžygys Marionete avataras
    Prisiregistravo
    Dec 2008
    Vieta
    Sostinė
    Žinutės
    1,927

Pagrindinis

Vėliau pabandysiu į Anglijos serverį užsiregistruot.
    "ForumVizija" - forumo dainų konkursas; prisijunk!
    "ForumVizijos" svetainė
    Welcome to my crib

Senatorius pamaina avataras
    Prisiregistravo
    Sep 2009
    Vieta
    vln
    Žinutės
    713

Pagrindinis

Kelintas jūsų levelis?
    Aš Už kvailų žmonių forume naikinimą!!
    keliolika Ip ban, dešimtys permanent - ir forumas vėl taps įdomus

Pagrindinis

Oj seniau žaidžiau buvo 40 su viršum lwl su draugais kad davėm turėjau drakona ah gal vėl reiks pradėti žaisti.
    ヽ༼ຈل͜ຈ༽ノ raise your dongers ヽ༼ຈل͜ຈ༽ノ

Pagrindinis

Citata pamaina rašė Peržiūrėti žinutę
    Kelintas jūsų levelis?
    5

Citata BfmSurfMAN rašė Peržiūrėti žinutę
    Oj seniau žaidžiau buvo 40 su viršum lwl su draugais kad davėm turėjau drakona ah gal vėl reiks pradėti žaisti.
    Kurgi ne. Pirmoj vietoj 20lvl, o tu 40 buvai. Nu taip.

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Jan 2010
    Vieta
    Vilnius
    Žinutės
    92

Pagrindinis

Dariuxsas, kitoje salyje gal inai lose

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Jun 2010
    Vieta
    Vilnius
    Žinutės
    5

Pagrindinis

Citata Pabandukas1 rašė Peržiūrėti žinutę
    Dariuxsas, kitoje salyje gal inai lose

Kiek žinau BfmSurfMan yra vyras

Beje žaidimas man kažkodėl nepatiko...

Senatorius pamaina avataras
    Prisiregistravo
    Sep 2009
    Vieta
    vln
    Žinutės
    713

Pagrindinis

Kokie jūsų ten nikai?
    Aš Už kvailų žmonių forume naikinimą!!
    keliolika Ip ban, dešimtys permanent - ir forumas vėl taps įdomus

Senatorius brenduksasLT avataras
    Prisiregistravo
    Oct 2008
    Vieta
    Travian forumas Reputacija: 16521
    Žinutės
    637

Pagrindinis

5lvl, brendax jei neklystu. Co.uk 1servas.;DD

TO dariusxas: 1 vietoj matau žaidėją kurio lygis 130.;DD
    Paskutinį kartą redagavo brenduksasLT : 2010-06-24 15:56

Pagrindinis

Citata Dariusxas rašė Peržiūrėti žinutę
    5

Kurgi ne. Pirmoj vietoj 20lvl, o tu 40 buvai. Nu taip.
    Ah netiki netikėk, poto ištrinaiau ar palikau nebeatsimenu Nes dar tuo momentu travian, Gladiatus, Rs, ikariam, Katsuro, KingsAge lošiau :O nors tas Tanoch labai greit atsibosta tas pats kas ir Gladiatus kauniesi, keliauji, kauniesi, keliauji.

P.s: Šneku apie Tanoch

Pagrindinis

Ah netiki netikėk, poto ištrinaiau ar palikau nebeatsimenu Nes dar tuo momentu travian, Gladiatus, Rs, ikariam, Katsuro, KingsAge lošiau :O nors tas Tanoch labai greit atsibosta tas pats kas ir Gladiatus kauniesi, keliauji, kauniesi, keliauji.
    Čia ne "Tanoth" šiaip jau ,o "Shakes & Fidget".Gladiatus tekstinis žaidimas,o čia flash'inis sakyčiau.Žaidžiu trejuose serveriuose,kiekviename už skirtingą klasę.Tam naujam serveryje,tai bug'ų šiek tiek yra,us forumas tiesiog "mirga" nuo jų.Ir man pačiam vienas kliuvo.Vakar buvau pasiekęs 7 lygį,paskui po kiek laiko žiūriu,6 lygis,šiandien pažiūrėjau,rodo,kad jau 5 .Nuėjau patikrinti į "Hall of Fame",ten jau rodo 6.Tai dabar jau toks ir pasiliko .

Pagrindinis

Citata PFD rašė Peržiūrėti žinutę
    Čia ne "Tanoth" šiaip jau ,o "Shakes & Fidget".Gladiatus tekstinis žaidimas,o čia flash'inis sakyčiau.Žaidžiu trejuose serveriuose,kiekviename už skirtingą klasę.Tam naujam serveryje,tai bug'ų šiek tiek yra,us forumas tiesiog "mirga" nuo jų.Ir man pačiam vienas kliuvo.Vakar buvau pasiekęs 7 lygį,paskui po kiek laiko žiūriu,6 lygis,šiandien pažiūrėjau,rodo,kad jau 5 .Nuėjau patikrinti į "Hall of Fame",ten jau rodo 6.Tai dabar jau toks ir pasiliko .
    Užsireginau aš ant "Shakes & Fidget" toks keistas man žaidimukas pieštinis labai jau lengvai levelis kila.

Pagrindinis

Užsireginau aš ant "Shakes & Fidget" toks keistas man žaidimukas pieštinis labai jau lengvai levelis kila.
    Tai čia tik pradiniuose lygiuose lengva,paskui sunkiau,net gi su gildijos bonusais.Tada dažniau darbui reikia užstatinėt.Bet kai užstringi kokiam lygyje,tai visai neblogai,nes įgūdžius gali užkelti labiau.

Pagrindinis

Citata brenduksasLT rašė Peržiūrėti žinutę
    5lvl, brendax jei neklystu. Co.uk 1servas.;DD

TO dariusxas: 1 vietoj matau žaidėją kurio lygis 130.;DD
    Tai durniau, tu ne i co.uk o i us uzsiregistruok. Antra srv. 1 vietoj 20 lygio, dar yra šansų pasivyt.

1 puslapis iš 215 123451151101 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •