Peržiūrėti apklausos rezultatus: Ar žaisite?

Balsavo
79. Jūs negalite balsuoti šioje apklausoje
  • Taip

32 40.51%
  • Ne

28 35.44%
  • Nežinau dar.

19 24.05%
1 puslapis iš 13 1234511 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 1 iki 15 iš 183

Tema: Naujas Lt3(3) raundas,T2.5versija,ko galime tikėtis?Aptarkime.

Imperionas BotyBay avataras
    Prisiregistravo
    Oct 2009
    Vieta
    Lietuva
    Žinutės
    202

Pagrindinis Naujas Lt3(3) raundas,T2.5versija,ko galime tikėtis?Aptarkime.

Sveiki,ar daug bus žaidžiančių šį servą su T2.5 versija?Ar grįš senieji s3 žaidėjai?Prašom komentuoti.

Pagrindinis

Na aš čia nežaidęs, bet bus įdomu pažiūrėti kas čia gero

Karžygys luksis avataras
    Prisiregistravo
    Sep 2008
    Vieta
    8 kilometrai nuo jūros
    Žinutės
    1,783

Pagrindinis

ne T2,5 tai zaidimas be puses grozio. Siaip labai daug 3s zaideju nuejo i s2. Todel tie kurie ten prasigyveno kazin ar nores zaisti per 2 acc.

Imperionas BotyBay avataras
    Prisiregistravo
    Oct 2009
    Vieta
    Lietuva
    Žinutės
    202

Pagrindinis

Teisingaj,nu kad tikrai nereikėjo manau to s3 daryt T2.5 versija,nu aš asmeniškai pabandysiu,žiūrėsiu kas gausis.

Imperionas
    Prisiregistravo
    Feb 2010
    Vieta
    Klaipedos rajonas
    Žinutės
    211

Pagrindinis

Zaisiu . o ten tai pasitaskysiu

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    May 2009
    Vieta
    rubliofkos bomžas...laisvė svarbiau už viską
    Žinutės
    335

Pagrindinis

labai gaila kad tokia žaidimo versija , be karžygių be oazių . daugelis senų gerų draugų ir priešų tikriausiai neateis o ir gimsta vasarai prasidedant , tikriausiai bus vienas iš beviltiškiausių serverių , kam čia labai malonu vasara ir dar tokioje versijoje ....manau jame klestės mažamečiai travo šturmovikai...... teks paprašyti rudeniui atėjus draugų kokio nors nustekento ir niekam nereikalingo acc antame serve ir prisidėti prie komandos...ar tai prie SE/RK ar prie PM ir ten prisidėti prie bendrų reikalų ir kaip eiliniam travo kariui .....atgaivinti tą nustekenta ,imti virtualų ginkla į rankas ir stovėti už pasirinktos imperijos galybe
    Paskutinį kartą redagavo xxwxx : 2010-05-12 09:29

Imperionas GERAS1 avataras
    Prisiregistravo
    Oct 2009
    Vieta
    Plungė
    Žinutės
    145

Pagrindinis

Aš žadu ally ten kurti po naujoko apsaugos (Kodėl,nes sužinosiu kas fermos ,o kas ne )

Nu ir kas ,kad vasara ir classic servas čia kaip tik bus naujokams kuriems galės susipažinti su nauja versija ir pramoks lošt ten (Jei bus daug tokių patyrusių žaidėjų )

Naudok edit.
    Paskutinį kartą redagavo greta339 : 2010-05-12 15:12

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    May 2009
    Vieta
    Žinutės
    335

Pagrindinis

GERAS1... tai kad ir naujokams jiems irgi reikia ir paatostogauti ir šiltu vandenėliu pasimėgauti ,mergeles pamylėti ar pasaulį pažinti (čia kaip kam pagal išgales) ...irgi ne kalės vaikai ....o čia stipriai yklimpus tų šilto oro malonumų net nepajusi , prakabosi prie kompo raudonomis nuo nemigos akimis jei norėsi stipriai o laikas jis negailestingas , prabėgs net nepamatysi

Pretorionas Chryslerfan avataras
    Prisiregistravo
    Dec 2008
    Vieta
    Kowno
    Žinutės
    51

Pagrindinis

Žaidžiau praeituose s3 servuose, bet clasic nežaisiu.
    Kažkokią nesamonę padarė su tom versijom. Anksčiau s2 buvo klasikinis, o s3 - standartinis. Dabar viską sumakalavo, nemanau, kad susirinks daug praeito s3(2) servo žaidėjų, tuo labiau, kad dalis pradėjo žaisti s2.
    Užteks galvot - einam baliavot!
    Nežaidžiu ir gerai jaučiuosi

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    May 2009
    Vieta
    Žinutės
    335

Pagrindinis

Chryslerfan ....sutinku su tamstos nuomone

Pretorionas Chryslerfan avataras
    Prisiregistravo
    Dec 2008
    Vieta
    Kowno
    Žinutės
    51

Pagrindinis

Citata xxwxx rašė Peržiūrėti žinutę
    Chryslerfan ....sutinku su tamstos nuomone
    O aš - su tamstos, todėl šia vasarą iš vis nežaisiu, o rudenį gal ir nebenorėsiu.
    Užteks galvot - einam baliavot!
    Nežaidžiu ir gerai jaučiuosi

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    May 2009
    Vieta
    Žinutės
    335

Pagrindinis

Chryslerfan ...atvirai pasakius labai norėtūsi atsikratyti šiuo narkotiku ....bet kai saulė leidžiasi į sutemas , lauke šalta , žmona seniai nusibodusi ir neatlieka savo pareigų o jei ir atlieka tai be stulbinamų rezultatų .... vėl ir vėl norisi kažkur į pievas pabėgti , o travas tai vienas iš tų būdų kur galima nuklysti ....o jei jau nuklysti , negali sustoti , gaunasi toks užburtas ratas kuriame sukiesi kaip kažkoks graužikas kol tave kas nors iš jo neišima ..čia išima su virtualia artilerija arba pasmerkia iki pabaigos kankintis....arba trečias kelias ...susivokimas kad laikas sustoti jis pats sunkiausias...man vis nesiseka nes tenka riktis tą kuris sunkiausias....šita versija ir žaidimo pradžia tiesiog provokuoja mesti įsisenėjusia liga .....gal artimi žmonės nebus apsunkinti tuo kad sakys ....artūrai tu ir vėl tame virtualiame šūde maliesi
    Paskutinį kartą redagavo xxwxx : 2010-05-12 16:04

Pretorionas
    Prisiregistravo
    Apr 2009
    Vieta
    Mazeikiai
    Žinutės
    60

Pagrindinis

Man patiko kaskieno pasakymas( gal Elmo Bijau sumeluot) kad geriausia butu jei grystu ne 2.5 o pvz 3.0 ar kaip ten ;D
    Edga.

Karžygys Skirgaila avataras
    Prisiregistravo
    Nov 2007
    Vieta
    klp apskritis
    Žinutės
    1,792

Pagrindinis

Citata energy112 rašė Peržiūrėti žinutę
    Man patiko kaskieno pasakymas( gal Elmo Bijau sumeluot) kad geriausia butu jei grystu ne 2.5 o pvz 3.0 ar kaip ten ;D
    Sprendimą prieme, jo jau neatšauks.Stebesiu kaip ten jums visiems seksis.Bet kokiu atveju, dabartinis pasirinkimas nepriimtinas man ,o ir servo startavimo data tuo labiau. T3 versija daugiau pritrauktu žaidejų ,nei klasikinis ar T3.6 atskirai paemus. Raundo pabaigos trumpinimas sveikintinas dalykas, tik kaip visada tai buną numestą kaip iš giedro dangaus.
    S1(1) SKirgaila/Yakuza II, S3(1)Krasas-Alemanai/VVV,S3(2)Kortesas/VPL , s5(1) Orangutangas/OBA-Q , S2(3) Kortesas/ NES , S2(4) Kortesas/ZOO , S6(3) Kortesas/Buožės , S5 (baltic) Kortesas/ PPN,

Pagrindinis

Ir aš žaisiu nežaidžiau dar klasikiniame serveryje bus puiki proga išbandyti ir nenuklysti šunkeliais..

1 puslapis iš 13 1234511 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •