1 puslapis iš 4 1234 PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 1 iki 15 iš 48

Tema: Fair play

Pagrindinis Fair play

Sveiki

Kaip turbūt visi jau žinome, naujoji FAIR PLAY sistema kartais pakiša koją - paprašo įvest CAPTCHA kodą pačiu netinkamiausiu laiku (katapultų bangos, valymai, etc). Pats paprasčiausias sprendimas, mano nuomone, būtų tiesiog įdėti 'taimerį'. Tarkime, sistema įtaria galimą boto naudojimą ir vietoj to, kad iš kart reikalaut 'atspėt žodį', duoda žaidėjui 5~10 minučių. Atsiranda laikrodukas, panašus į tą, kuris rodomas trinant acc. Žaidėjui paspaudus ant jo, leidžiama suvest CAPTCHA kodą ir viskas stoja į savo vietas. Ir TIK tuo atveju, jei per duotą laiką žaidėjas kodo nesuveda, blokuoti bet kokius veiksmus ir priverstinai reikalauti suvesti CAPTCHA kodą.

Sistema nuo to nenukenčia visiškai, o žaidėjai išvengia galimų nemalonių siurprizų.

Nuomonės/komentarai?

Pagrindinis

Citata piktadarytojas rašė Peržiūrėti žinutę
    Sveiki

Kaip turbūt visi jau žinome, naujoji FAIR PLAY sistema kartais pakiša koją - paprašo įvest CAPTCHA kodą pačiu netinkamiausiu laiku (katapultų bangos, valymai, etc). Pats paprasčiausias sprendimas, mano nuomone, būtų tiesiog įdėti 'taimerį'. Tarkime, sistema įtaria galimą boto naudojimą ir vietoj to, kad iš kart reikalaut 'atspėt žodį', duoda žaidėjui 5~10 minučių. Atsiranda laikrodukas, panašus į tą, kuris rodomas trinant acc. Žaidėjui paspaudus ant jo, leidžiama suvest CAPTCHA kodą ir viskas stoja į savo vietas. Ir TIK tuo atveju, jei per duotą laiką žaidėjas kodo nesuveda, blokuoti bet kokius veiksmus ir priverstinai reikalauti suvesti CAPTCHA kodą.

Sistema nuo to nenukenčia visiškai, o žaidėjai išvengia galimų nemalonių siurprizų.

Nuomonės/komentarai?
    pilnai pritariu,balsavima pridek,tikrai as uz..

Pagrindinis

na as ir pritariu

Pagrindinis

Nu tikrai gera ideja pritariu . Bet , neisgyvendins administratoriai.

Karžygys HAVAJAI avataras
    Prisiregistravo
    Dec 2008
    Vieta
    vodka
    Žinutės
    1,134

Pagrindinis

tikrai pritariui,nes pvz jei pareidines puolimas keliu sek skirtumu tai manau kiekvienam bus pykcio priepuoliai kai islis tas kodas ir zmogus nebespes patraukti armijos

Citata kiNN rašė Peržiūrėti žinutę
    Nu tikrai gera ideja pritariu . Bet , neisgyvendins administratoriai.
    Visos idejos kurios susijusios su zaidimu geriausia yra issakyti vokieciams nes tik vokieciai tvarko tai o lietuviai tvarko tik musu foruma

Pagrindinis

Citata piktadarytojas rašė Peržiūrėti žinutę
    Sveiki

Nuomonės/komentarai?
    Isties puiki mintis nes daug siurprizu gali sulaukt nespet armijos patraukt ir t.t butu gerai kad taip padarytu AS UŽ

Pagrindinis

Gal administracija atsizvelgs i tai, as taip pat UZ.
    Jau susirgote Travianu? Reikia pagalbos? Kviečiame apsilankyti Traviano pagalbos svetainėje. http://*************/

Pretorionas Gausiperausy avataras
    Prisiregistravo
    Mar 2010
    Vieta
    Vilnius / Grigiškės.
    Žinutės
    45

Pagrindinis

Laiškus verčiau ir siunčiam Vokiečių supportui. Lietuvių administratoriai čia bejėgiai.
    Kuokos pOwah ! S2 accountas - NASAS

Pritarimas

Aš už tavo minti...
    ヽ༼ຈل͜ຈ༽ノ raise your dongers ヽ༼ຈل͜ຈ༽ノ

Pagrindinis

Dėl rašymo tiesiai vokiečiams - manau, būtent tam mes ir turime SAVO administraciją, kuri ir turėtų rūpintis panašiais reikalais. Aišku, su sąlyga, kad ta administracija nėra saujelė 15-kmečių entuziastų (nuoširdžiai tikiuosi kad taip nėra).

Pagrindinis

As tai pat uz

Pagrindinis

Tai pat esu už . Nes pvz lietuose servuose matai, kad naktį ateis reidas ir atsikeli patraukti karius, tai nesikelsi prieš pusę valandos, atsikeli prieš 10-5min.

Pagrindinis

žinoma, su tam tikrais patikslinimais si idėja verta dėmesio... Aš už

Karžygys mapsai avataras
    Prisiregistravo
    May 2008
    Vieta
    Galaktikos pakraštyje...
    Žinutės
    2,439

Pagrindinis

Pritariu. Nors dar, kol kas, neteko man tokios situacijos, kad tektų įvesti nelaiku tą kodą, tačiau, manau, atsiras ne kartą.

Pretorionas
    Prisiregistravo
    Dec 2008
    Vieta
    Plunge
    Žinutės
    40

Pagrindinis

Aš visu 100% už.

1 puslapis iš 4 1234 PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų