3 puslapis iš 4 PirmasPirmas 1234 PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 31 iki 45 iš 48

Tema: Fair play

Pagrindinis

Pritariu,butu gerai taip
    Aš Už LT Serverių MAZINIMĄ!!
    classic, 3x, 2 paprasti - ir travas vel taps idomus

Legionierius uniross avataras
    Prisiregistravo
    Jun 2010
    Vieta
    Mažeikiai
    Žinutės
    16

Pagrindinis

dar neteko susidurti su sitai, bet jeigu ismetinetu ta koda taip daznai tikrai nervintu. Pritariu idejai.

Klausimas

Visų pirma, nuoširdžiausi atsiprašymai už tokios senos temos gaivinimą (/me nusiplaka rykštėmis) - tiesiog vėl ir vėl ir vėl susiduriu su ta pačia problema.
    Prisiminus, kad kažkada išsakiau šią idėją (ir visi 100% pasisakiusių jai pritarė), pasidarė įdomu, ar LT traviano administracija rūpinasi savo žaidėjų komfortu ir kokiais nors būdais išsakė šią ir/arba panašią mintį developeriams, ar viskas tiesiog palikta likimo valiai, aka "nepatinka - nevalgyk"? O gal vis tik čia developeriai spjauna ant mūsų?

Imperionas
    Prisiregistravo
    Nov 2007
    Vieta
    Blyninė 57
    Žinutės
    416

Pagrindinis

Citata piktadarytojas rašė Peržiūrėti žinutę
    Dėl rašymo tiesiai vokiečiams - manau, būtent tam mes ir turime SAVO administraciją, kuri ir turėtų rūpintis panašiais reikalais. Aišku, su sąlyga, kad ta administracija nėra saujelė 15-kmečių entuziastų (nuoširdžiai tikiuosi kad taip nėra).
    as manau kad tai saujelė 16-kmečių entuziastu

o jei nori kad tavo idėja išgirstu tai rašyk vokiečiams daugiau šansų kad kanors pasiektsi
    Irako sukilėliai dažnai naudoja asilus kaip raketas
    Vienas iš trijų žmonių kuriam įkanda gyvatė būna girtas
    Riešutai yra viena iš dinamitą sudarančių medžiagų

Karžygys Elmas avataras
    Prisiregistravo
    Feb 2008
    Vieta
    Kaunas
    Žinutės
    2,443

Pagrindinis

Visų pirma, nuoširdžiausi atsiprašymai už tokios senos temos gaivinimą (/me nusiplaka rykštėmis) - tiesiog vėl ir vėl ir vėl susiduriu su ta pačia problema.
    Prisiminus, kad kažkada išsakiau šią idėją (ir visi 100% pasisakiusių jai pritarė), pasidarė įdomu, ar LT traviano administracija rūpinasi savo žaidėjų komfortu ir kokiais nors būdais išsakė šią ir/arba panašią mintį developeriams, ar viskas tiesiog palikta likimo valiai, aka "nepatinka - nevalgyk"? O gal vis tik čia developeriai spjauna ant mūsų?

Nezinau ar ten buvo kokiu pakeitimu, as pasielgiau kaip siulei "nepatinka- nevalgyk"

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Sep 2010
    Žinutės
    20

Pagrindinis

Citata Elmas rašė Peržiūrėti žinutę
    Nezinau ar ten buvo kokiu pakeitimu, as pasielgiau kaip siulei "nepatinka- nevalgyk"
    Kiek girdėjau nebuvo.

Pagrindinis

Statistikai:
    nuo paskutinio mano post'o iki dabar (nepilnai dvi valandos) nelemtąjį kodą teko suvest nei daug nei mažai - 18 kartų. Beautiful, just fuckin' beautiful.

Imperionas alalute avataras
    Prisiregistravo
    Sep 2009
    Vieta
    LTU
    Žinutės
    488

Pagrindinis

Aną roundą pražaidžiau be to kodo prašymo ir buvau patenkinta, nes man niekas nepatrukdė. Šįkart nors užsimušk mėto.. Svarbiausia ne kai statau, o kia griauti noriu

Pritariu idėjai

Legionierius Supra avataras
    Prisiregistravo
    Sep 2010
    Vieta
    13 Mokyklos stadijone, po žeme.
    Žinutės
    4

Pagrindinis

visai nieko cia butu, as uz.

Pagrindinis

Idėjos reikia ir ji turėtų būti įgyvendinta.Aš už.

Pagrindinis

rasyk vokieciams nes cia taves nesiklauso as taip kaip ir dauguma uz
    Battlefield Bad Company 2

Pretorionas Simux avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2010
    Vieta
    Sostine
    Žinutės
    97

Klausimas

O kas jei zaidejas butu neprisijunges, o jam laikroduka ismestu?
    Arba jis butu online, bet jam reiktu nueiti siuskliu ismesti, jis sutiktu drauga ir su juo kalbetu? Jauciu td ta programa pamanytu, kad ***** ijuntas.
    Paskutinį kartą redagavo Simux : 2010-11-28 12:18
    Music <3

Pagrindinis

Pritariu siai idejai
    As is Lietuvos!

Pagrindinis

Sveiki

Kaip turbūt visi jau žinome, naujoji FAIR PLAY sistema kartais pakiša koją - paprašo įvest CAPTCHA kodą pačiu netinkamiausiu laiku (katapultų bangos, valymai, etc). Pats paprasčiausias sprendimas, mano nuomone, būtų tiesiog įdėti 'taimerį'. Tarkime, sistema įtaria galimą boto naudojimą ir vietoj to, kad iš kart reikalaut 'atspėt žodį', duoda žaidėjui 5~10 minučių. Atsiranda laikrodukas, panašus į tą, kuris rodomas trinant acc. Žaidėjui paspaudus ant jo, leidžiama suvest CAPTCHA kodą ir viskas stoja į savo vietas. Ir TIK tuo atveju, jei per duotą laiką žaidėjas kodo nesuveda, blokuoti bet kokius veiksmus ir priverstinai reikalauti suvesti CAPTCHA kodą.

Sistema nuo to nenukenčia visiškai, o žaidėjai išvengia galimų nemalonių siurprizų.

Nuomonės/komentarai?
    Mintis gal ir gera,bet reiketu tiesiai rasyti Vokieciams ir ju adminams,nes cia tos idejos kurias parasom mes "TRAVIANO FORUMO NARIAI" buna tik svajones,nes adminai yra visiskai bejegiai ir negali ju igyvendinti

Legionierius mindog avataras
    Prisiregistravo
    Nov 2010
    Vieta
    Sm
    Žinutės
    12

Pritarimas

Man dėl to nebuvo problemų ,bet kuo daugiau gerų atnaujinimų tuo geriau ..

Aš sutinku su šia mintimi

3 puslapis iš 4 PirmasPirmas 1234 PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •