2 puslapis iš 4 PirmasPirmas 1234 PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 16 iki 30 iš 48

Tema: Fair play

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Apr 2010
    Vieta
    Vilnius
    Žinutės
    39

Pagrindinis

Priiitarriuu

Pretorionas
    Prisiregistravo
    Nov 2009
    Vieta
    Lietuva
    Žinutės
    75

Pagrindinis

bet aš ne pats buvau susidūręs su tokiu žmogum kuris naudoja bota ir atspėkit ką jis daro ? nenustojamai siunčia karius į tam nurodytas vietas ir stato pastatus bet kokiu laiku užstatytu taip kaip su tokiu lošti ? ARmijos neimanoma prigaut resu irgi
    Mindaugas

Imperionas Mr.Visitor avataras
    Prisiregistravo
    Apr 2009
    Vieta
    Šiauliai iš pietinio ;)
    Žinutės
    299

Pagrindinis

Pritariu .

Senatorius
    Prisiregistravo
    Jun 2009
    Vieta
    Bullworth
    Žinutės
    664

Pagrindinis

Citata MOKALT rašė Peržiūrėti žinutę
    bet aš ne pats buvau susidūręs su tokiu žmogum kuris naudoja bota ir atspėkit ką jis daro ? nenustojamai siunčia karius į tam nurodytas vietas ir stato pastatus bet kokiu laiku užstatytu taip kaip su tokiu lošti ? ARmijos neimanoma prigaut resu irgi
    Nu tai ir gerai. Neiveda kodo per sakykim 5minutes, ir baigiasi sokinejimas ; )
    Dadadadada

Pagrindinis

nu.... pirtariu gali daryt balsavima ar kazka panasaus

Imperionas Kronus avataras
    Prisiregistravo
    Nov 2007
    Vieta
    Lithuania, Vilnius :)
    Žinutės
    306

Pagrindinis

butu neblogai. bet abejoju ar taip darys. dar neteko matiti apsaugos sistemos su taimeriu.
    Baladė Fermoms
    Aš Už LT Serverių MAŽINIMĄ!!
    classic, 3x, 2 paprasti - ir travas vėl taps įdomus

Karžygys Elmas avataras
    Prisiregistravo
    Feb 2008
    Vieta
    Kaunas
    Žinutės
    2,443

Pagrindinis

Manyciau dabartiniu metu, kol dar pati apsaugos sistema taip lazalina - butinai reiktu tokio dalyko. Juo labiau, kad to kodo praso, kai visiskai nera jokio booto ar kazko panasaus ... tiesiog pavaduojant kelis veikejus bandziau turguje parduoti resursu pertekliu - kad greiciau ispirktu skaidziau smulkesnemis dalimis ir kol padariau 10 pasiulymu turguje manes prase ivesti koda 3 kartus, o jei dar ivertinsim, kad kaimas buvo ne vienas ... taigi juodas lazas ir dar ivertinus tai kad jokie bootai buvo niekuo deti ... As tai vis tikiuosi kad ta apsaugos sistema taps protingesne, bet jei ne, tai butinai reiktu kazko panasaus, nes dabar visiskai gadina zaidima ... isivaizduokite kas butu jei is pavaduojamojo reiktu n reidu leisti arba feiku ... baisu ... Jei greitu laiku nesutvarkys, teks galvoti ar nemesti to zaidimo, nes visas zaidimas dabartiniu metu susiveda i kodu vedinejima ...

Imperionas Kronus avataras
    Prisiregistravo
    Nov 2007
    Vieta
    Lithuania, Vilnius :)
    Žinutės
    306

Nepritarimas

Citata Elmas rašė Peržiūrėti žinutę
    Manyciau dabartiniu metu, kol dar pati apsaugos sistema taip lazalina - butinai reiktu tokio dalyko. Juo labiau, kad to kodo praso, kai visiskai nera jokio booto ar kazko panasaus ... tiesiog pavaduojant kelis veikejus bandziau turguje parduoti resursu pertekliu - kad greiciau ispirktu skaidziau smulkesnemis dalimis ir kol padariau 10 pasiulymu turguje manes prase ivesti koda 3 kartus, o jei dar ivertinsim, kad kaimas buvo ne vienas ... taigi juodas lazas ir dar ivertinus tai kad jokie bootai buvo niekuo deti ... As tai vis tikiuosi kad ta apsaugos sistema taps protingesne, bet jei ne, tai butinai reiktu kazko panasaus, nes dabar visiskai gadina zaidima ... isivaizduokite kas butu jei is pavaduojamojo reiktu n reidu leisti arba feiku ... baisu ... Jei greitu laiku nesutvarkys, teks galvoti ar nemesti to zaidimo, nes visas zaidimas dabartiniu metu susiveda i kodu vedinejima ...
    man ir is savo acc balisu pagaloti kad reiks leisti tikslias atakas. nes daugiau 2-3 vistiek neina paleisti be to buko kodo. tokiom salygm jei rieks ka rimto organizuoti tai teks bogintis i pc bezdzione ir ieskoti veikiancio ataku ******o kad galeciau paleisti tas sumaltas atakas ar feikus

ir kas svarbiausia tai vienam serva antibotas terorizoja , o kitam as jo aplamai nesu mates. kaip gali ******ai-botai vienam serve veikti o kitame ne? as ka durnas? negi pazeidineciau taisykles TIK viename serve?

APSURDSAS

Baladė Fermoms
    Aš Už LT Serverių MAŽINIMĄ!!
    classic, 3x, 2 paprasti - ir travas vėl taps įdomus

Pagrindinis

Neesu dar nei kart susidures su sia sistema, bet as uz.

Pagrindinis

Aš už,nors ir neteko susidurti su kodo reikalavimu.
    Aš už forumą BE spam'u ir flood'u! Jei ir tu prisirašyk šį sakinį.
    Laikas=resursai=kariai=ferminimas=daugiau resursų= daugiau karių!

Pagrindinis

Tikrai pritariu

Imperionas alalute avataras
    Prisiregistravo
    Sep 2009
    Vieta
    LTU
    Žinutės
    488

Pagrindinis

as pritariu del to, kad kitiems vis jis pakisa koja. kazinau... zaidziu va visa ltX round'a ir ne karto neteko vesti, nors ir feikus siunciu, ir i turgaviete po 10 pasiulymu imetu... turbut man tik pasiseke

Pretorionas SilenceNight6 avataras
    Prisiregistravo
    Feb 2010
    Vieta
    Ant Lieso Berželio Viršūnėlės Su Pc Ant kelių :)
    Žinutės
    70

Pagrindinis

Idėjos reikia ir ji turėtų būti įgyvendinta.Aš už.

Pagrindinis

LT3 serveryje ar jų nėra ar aš šeip laimingasis bet nors ir sėdžiu visą dieną prie travo ir fakeinu ir bangas siunčiu bet nėra nei karto manęs paprašę įvest kodo

Pagrindinis

Gera ideja, visom keturiom UZ

2 puslapis iš 4 PirmasPirmas 1234 PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •