Rodomi rezultatai 1 iki 2 iš 2

Tema: Forumo taisyklės

 1. #1
  Retired Crewmember
  Prisiregistravo
  Aug 2007
  Žinutės
  403

  Pagrindinis Forumo taisyklės

  Travian.lt forumo taisyklės

  §1 Taisyklių galiojimo sritis

  1.1. Travian.lt forumo komanda, įskaitant projekto bendruomenės vadybininkus, forumo administratorius, supermoderatorius ir moderatorius, tvarko ir prižiūri forumą. Forumu gali naudotis kiekvienas sutinkantis su taisyklėmis ir įsipareigojantis jų laikytis.

  1.2. Travian.lt forumas yra žaidimo projekto dalis. Visi apribojimai, galiojantys žaidime, galioja ir forume imtinai.

  1.3. Taisyklės galioja kiekvienai parašytai žinutei, be jokių išimčių.


  §2 Forumo dalyviai

  2.1. Kiekvienas asmuo gali turėti tik vieną registraciją forume. Daugybinė registracija netoleruojama, komandos nariai turi teisę ištrinti registracijas, kurios bus laikomos kaip daugybinės. Naujų registracijų kūrimas siekiant išvengti blokavimo ar ištrynimo taip pat prieštarauja taisyklėms. Tokios registracijos bus ištrintos be atskiro įspėjimo. Negalima atlikti veiksmų kito vartotojo vardu.

  2.2. Prieš užduodant klausimus būtina naudotis paieška.

  2.3. Prieš paskelbiant temą būtina patikrinti, ar teisingoje skiltyje skelbiama. Kitu atveju tema bus perkelta arba uždaryta. Tik temos iniciatorius gali prašyti temą perkelti, ištrinti ar uždaryti.

  2.4. Vartotojai privalo redaguoti savo žinutes, siekdami išvengti dvigubų pranešimų (iškart vienas po kito).

  2.5. Lietuviškų simbolių naudojimas pranešimuose yra sveikintinas.

  2.6. Tos pačios temos skelbimas keliose skiltyse draudžiamas (išimtys - tik Travian.lt forumo komandos sprendimu, esant objektyvioms priežastims). Tokios temos bus trinamos, vartotojas įspėjamas. Tokia pati tvarka taikoma kelioms identiškoms temoms.

  2.7. Jeigu dalyvis aptinka netvarkingo turinio pranešimą, kurio nepastebėjo moderatoriai, jis turi pranešti apie jį, paspausdamas baltai raudoną trikampį iš kairės nuo pranešimo. ()

  2.8. Bet kuri registracija, pažeidžianti taisykles, gali būti užblokuota ar ištrinta komandos narių, priklausomai nuo taisyklių pažeidimo pobūdžio. Blokavimas ar trynimas gali būti taikomas ir kitai registracijai, priklausančiai tam vartotojui (net pasinaudojus laikinai).

  2.9. Rekomenduojama sekti taisyklių pasikeitimus, siekiant užkirsti kelią nesusipratimams.


  §3 Komandos nariai

  3.1. Komandos nariai palaiko tvarką forume, užtikrindami mandagų ir draugišką bendravimą.

  3.2. Komandos nariai turi teisę trinti netinkamas žinutes ir temas, esant reikalui keisti temų pavadinimus, perkelti temą į kitą skiltį be jokio perspėjimo ar paliekant nuorodas „Perkelta“.

  3.3. Komandos nariai nėra įpareigoti atsakinėti į klausimus ar/ir privačias žinutes, tai daroma laisvanoriškai.

  3.4. Ginčai su komandos nariais turi būti sprendžiami tik privačių žinučių pagalba (PM). Nusiskundimai dėl komandos darbo siunčiami elektroniniu paštu admin@travian.lt


  §4 Bendravimo etiketas

  4.1. Informacijos keitimasis, bendravimas, pagalba vienas kitam – forumo pagrindas. Mandagus ir pagarbus bendravimas – būtinybė. Kiekvienas privalo gerbti kitus forumo dalyvius.

  4.2. Visos žinutės šiame forume yra jų autorių, bet ne forumo administracijos nuomonė ir pažiūros. Už kiekvienos konkrečios žinutės turinį atsako tik jos autorius.

  4.3. Forume yra draudžiami:

  - įžeidimai, šmeižimas, nepagarba religijai, kalbai, tautybei, lyčiai, amžiui, nacionalistiniai pasisakymai, diskriminacija, nesantaikos kurstymas, politinė propaganda, šantažas, grasinimai, keiksmažodžių ir necenzūrinės leksikos naudojimas;

  - įstatymams prieštaraujančio arba tik suaugusiems skirto turinio, reklaminio pobūdžio pranešimai, diskusijos apie realią politiką;

  - nuorodos į klaidinančius, piktybiškus arba abejotino turinio puslapius;

  - privačių žinučių, žaidimo laiškų bei kitų privačių pašnekesių (el. paštu, Skype, ICQ ir kt.) platinimas, taip pat svetimų asmens duomenų atskleidimas forume be visų šalių sutikimo arba administracijos leidimo;

  - žaidimo mūšių ataskaitų paskelbimas, jeigu tam nepritarė visos dalyvavusios šalys;

  - žaidimo ref. nuorodų paskelbimas;

  - žaidimo blokavimų, multihunter‘ių ir moderatorių veiksmų aptarimas;

  - aiškiai nukrypstantys nuo temos, beprasmiai pranešimai, tame tarpe siekiant dirbtinai pakeisti reputaciją, padidinti žinučių skaičių;

  - besaikis spalvų, didelio šrifto ar didžiųjų raidžių vartojimas.

  4.4. Draudžiama naudoti netinkamo turinio, klaidinančius avatarus, profilio paveikslėlius, o parašai neturi prieštarauti nė vienai prieš tai minėtai taisyklei.

  §5 Taisyklių keitimas ir ypatingi įgaliojimai

  5.1. Travian.lt forumo komandos nariai gali keisti taisykles priklausomai nuo situacijos, prieš tai nepaskelbiant ir neįspėjant lankytojų. Vartotojai, kurie su šiuo punktu nesutinka, bet kada gali palikti forumą.

  5.2. Esant piktybiškiems, forumui ir projektui kenkiantiems veiksmams, vartotojų dalyvavimas forume gali būti nutraukiamas be išankstinių perspėjimų ir tolimesnių paaiškinimų.
  Paskutinį kartą redagavo Talkininkas : 2010-08-02 16:13 Priežastis: Papildyta: 4.4.

 2. #2
  Retired Crewmember
  Prisiregistravo
  Aug 2007
  Žinutės
  508

  Gera mintis

  Tapimas forumo nariu

  Registracija forume yra atskira nuo žaidimo. Jūs galite turėti registraciją Traviane, bet forume turite registruotis atskirai. Registruodamiesi nepamirškite užbaigti registracijos procedūrą, paspausdami nuorodą, kurią gausite el. paštu iškart po registracijos. Tik po to tapsite pilnaverčiu forumo dalyviu.

  Tik registruoti nariai gali kurti forume naujas temas ir dalyvauti diskusijose. Neregistruoti nariai gali tik skaityti forumą.


  Patirtis

  Forumo nariai gauna laipsnius priklausomai nuo paskelbtų reikšmingų pranešimų skaičiaus. Ne visi pranešimai laikomi reikšmingais, bet tik tie, kurie skelbiami su Traviano projektu susijusiose skiltyse, pvz., „Pagrindinis“, „Klausimai. Pagalba naujokams“ ir kt.

  Šiuo metu forume yra šie laipsniai:

  0 – legionierius
  30 – pretorionas
  100 - imperionas
  500 – senatorius
  1000 – karžygys

  Beprasmių pranešimų kūrimas siekiant vien aukštesniam laipsniui įsigyti yra nepageidaujamas ir baustinas.


  Reputacija ir įtakingumas

  Kiekvienas forumo narys gali įvertinti kito nario pranešimą – teigiamai ar neigiamai – paspausdamas svarstyklių simbolį po autoriaus vardo (). Teigiami atsiliepimai prideda, o neigiami atima iš autoriaus taškus, kurie yra vadinami reputacija.

  Reputacijos lygis žymimas žaliais langeliais. Užvesdami ant jų pelės rodyklę pamatysite nario reputaciją:

  0 naujokas
  10 pradedantysis
  25 pažengęs
  50 pritariamas
  100 pagarbus
  200 autoritetas
  300 šviesybė
  500 ekscelencija
  1000 mokslų kandidatas
  5000 mokslų daktaras
  10000 akademikas

  Neigiama reputacija:

  -10 arogantiškas
  -20 blogietis
  -50 pasmerkiamas
  -100 nekenčiamas
  -5000 pabaisa


  Nario įtakingumas skaičiuojamas pagal sukauptus reputacijos taškus ir narystės stažą. Koks yra įtakingumas, tiek reputacijos taškų gali suteikti dalyvis įvertindamas kito nario pranešimą.

  Šiuo metu po 1 įtakingumo tašką gaunama už:
  - 90 dienų dalyvavimo forume
  - 500 reikšmingų pranešimų
  - 100 reputacijos taškų

  Per dieną galima įvertinti ne daugiau kaip 5 kitų narių pranešimus.

  Reputacijos prašinėjimas pranešimuose ir parašuose, mainai ir kiti veiksmai siekiant dirbtinai pakelti įtakingumą yra griežtai draudžiami ir baustini. Šis įrankis yra skirtas pranešimų turiniui įvertinti, bet jokiais būdais negali būti savitiksliu. Tokie veiksmai yra klaidinantys ir neleistini.


  Baudos taškai ir blokavimas

  Vartotojas, nesilaikantis forumo taisyklių, gauna baudos taškus ir įspėjimus. Kai vartotojas sukaupia tam tikrą kiekį galiojančių baudos taškų, jam įsijungia blokavimas tam tikram laikotarpiui.

  5 galiojantys baudos taškai sukelia blokavimą 1 savaitei;
  7 galiojantys baudos taškai sukelia blokavimą 1 mėnesiui;
  25 galiojantys baudos taškai sukelia blokavimą visam laikui.

  Blokuotas vartotojas gali tik skaityti forumą, bet negali dalyvauti diskusijose. Daugiau apie baudos taškus ir įspėjimus galite sužinoti čia.

  Aptarti forume tam tikro nario blokavimo priežasčių negalima. Jeigu manote, kad blokavimas įvyko per klaidą, susisiekite su supermoderatoriais privačių žinučių pagalba.


  Kita naudinga informacija:

  Susipažinimas su Forumu
  Kaip užrakinti savo temą
  Baudos taškai ir įspėjimai
  Kaip įkelti paveikslėlį
  Problemos su naršykle. Cookies/slapukų trynimas
  Paskutinį kartą redagavo saldainia : 2010-06-07 18:57

Žinučių rašymo taisyklės

 • Jūs negalite pradėti naujų temų
 • Jūs negalite kurti pranešimų temose
 • Jūs negalite įkelti priedų
 • Jūs negalite taisyti savo žinučių
 •