5 puslapis iš 7 PirmasPirmas 1234567 PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 61 iki 75 iš 94

Tema: Klaidos, susijusios su kariais ir mūšiais

Karžygys Kipermaster avataras
    Prisiregistravo
    Oct 2007
    Vieta
    Nors Lietuva bananų kraštas - man čia gerai
    Žinutės
    3,256
    NEAKTYVUS

Pagrindinis karzygio namai

Citata Support rašė Peržiūrėti žinutę
    Kariai pateko į spąstus pas blokuotą žaidėją.
    Nieko negalima padaryti. Laukite, kol žaidėjas bus atblokuotas arba panaikintas. Kada tai įvyks - priklauso tik nuo užblokuotojo. Netrukdykite Multihanterio, jis negalės jums padėti ir yra be galo užsiėmęs. Išvis geriau neturėti su Multihanteriu jokių reikalų (čia geras patarimas).

Kariai buvo spąstuose, miestas panaikintas, kariai dingo.
    Per 24 val. kariai atsiras. Reikia palaukti.

Gynėjas turi du arba daugiau karžygių
    Tos pačios genties pastiprinimas, tame tarpe karžygiai, ataskaitoje rodomas kartu su šeimininko kariuomene.

Įvyko mūšis, ataskaitoje nėra duomenų apie priešininko kariuomenė.
    Jeigu žuvo visi puolantys kariai ir gynėjo aukų skaičius mažiau 1/3, ataskaitoje neatspindi informacija apie gynėjo kariuomenę.

Mūšyje žuvo per daug mano karių. Rezultatas neatitinka simuliatoriaus.
    Jūs neįvertinote:
    - žaidėjų gyventojų skaičiaus skirtumo (oazės populiacija visada laikoma 500)
    - sienos
    - 10% Pliuso priedų gynybai/puolimui
    - patobulinimų kalvėse
    - priedo dėl karžygio
    - valdovų rūmų arba rezidencijos

Kelios atakos paleistos ta pačia sekunde. Žaidėjas yra čyteris!
    Neskubėkite rašyti Multihanteriui, jis tikrai nėra mielas pašnekovas. http://*************/2008/01/15/video.html Čia rasite vaizdo medziagą apie tai, kaip siunčiamos kelios atakos ta pacia sekunde be jokiu ******u. Patyrę žaidėjai papasakos jums, kaip tai daroma.
    kodel man neina pastatyti karzygio namu?taipat neina pastatyti spastu,esu galas?????

Karžygys lauram avataras
    Prisiregistravo
    Mar 2008
    Vieta
    O aš noriu nuskrist į Mėnulį.
    Žinutės
    1,818

Pagrindinis

Citata negeras rašė Peržiūrėti žinutę
    kodel man neina pastatyti karzygio namu?taipat neina pastatyti spastu,esu galas?????
    Jei taip neišeina classic serveryje - taip ir turi būt.

Classic (v2.5) serverių ypatumai:

- kitokie kultūros taškų reikalavimai naujoms gyvenvietėms įkurti arba užkariauti
    - kai užkariaujamas miestas, pastatų lygis nemažėja, nepaisant populiacijos skirtumo
    - nėra karžygių
    - nėra spąstų
    - nėra oazių
    - resursų laukus sostinėje galima vystyti iki 12 lygio
    - nėra mūrinės

Pagrindinis

Nusiunciau kolonista i pastiprinima, na siunciau su tikslu kad jo per nakty nenuzudytu
    Is ryto randu ataskaita kad pastirinimas nusiustas, nueinu i susiburimo vieta spaudziu atsiimti pastiprinima atsiranda laikas per kiek gris, spaudziu OK. Ir toliau nieko....
    Nei ateinanciu, nei susiburimo vietoj nei ataskaitos kad buvo uzpulti
    Kiek suprantu tai gaves pastiprinima kolonista juk negalejo juo pasinaudoti pats

Pretorionas TravianMaster avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2009
    Vieta
    Vilnius
    Žinutės
    84

Pagrindinis

Gal pastiprinimą nužudę arba susibūrimo vietoje nepastebi kaip jis eina namo.
    Akropolis-Siloporka
    (Iš kitos pusės)

Pagrindinis

Citata TravianMaster rašė Peržiūrėti žinutę
    Gal pastiprinimą nužudę arba susibūrimo vietoje nepastebi kaip jis eina namo.
    Na jei pastiprinimas butu nuzudytas tai buciau gaves ataskaita kad uzpuole mano siusta pastiprinima, o kad neatejo atgal tai faktas
    Na bet dabar nebe esme pasidariau kita
    O ateiciai klausimas ar galejo zaidejas kuriam nusiunciau kolonista juo pasinaudot ?

Pagrindinis

Citata romper rašė Peržiūrėti žinutę
    Na jei pastiprinimas butu nuzudytas tai buciau gaves ataskaita kad uzpuole mano siusta pastiprinima, o kad neatejo atgal tai faktas
    Na bet dabar nebe esme pasidariau kita
    O ateiciai klausimas ar galejo zaidejas kuriam nusiunciau kolonista juo pasinaudot ?
    Pasinaudoti tikrai negalėjo. Jeigu kolonistus (gal netyčia) paleidai reidu, jie turbūt žūvo.

Imperionas Sniper elite2 avataras
    Prisiregistravo
    May 2008
    Vieta
    Gyvenamajame pasatate
    Žinutės
    198

Pagrindinis Gal

zuvo tie kolonistai
    Sveiki padekite man surinkti 100 -rep Aciu kad padejote surinkti 22-rep kas uzdeta -rep parasykite man per pm SAVO nick ir as jum uzdesiu +r3p

Pasipiktinimas

Nesuprantu nieko. mane puole turejau dvi desimto lygio sleptuves, man turejo VISKA paslept o nujeme visko po 600. kas cia buvo?!

Imperionas Musiokas avataras
    Prisiregistravo
    Jul 2008
    Vieta
    United Kingdom
    Žinutės
    261

Pagrindinis

Citata Vierchas rašė Peržiūrėti žinutę
    Nesuprantu nieko. mane puole turejau dvi desimto lygio sleptuves, man turejo VISKA paslept o nujeme visko po 600. kas cia buvo?!
    jei puole germanas jie isnesa ir is sleptuviu
    S4- 1 Musiokas [ -=DS=- ]
    S4- 2 Wizzard [ BANZAI ]

Senatorius arunaas avataras
    Prisiregistravo
    Dec 2007
    Vieta
    vilnjeruzanorages
    Žinutės
    887

Pagrindinis

e kaip suprast 2 serwe oazes rodo bet jose gyvunu neratai turetu isvis ju ir nebut tik vieta croopams uzema

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Nov 2007
    Vieta
    (-215|68) Kaunas Žinutės: 24785
    Žinutės
    1,441

Pagrindinis

Citata arunaas rašė Peržiūrėti žinutę
    e kaip suprast 2 serwe oazes rodo bet jose gyvunu neratai turetu isvis ju ir nebut tik vieta croopams uzema
    Classic (v2.5) serverių ypatumai:

- kitokie kultūros taškų reikalavimai naujoms gyvenvietėms įkurti arba užkariauti
    - kai užkariaujamas miestas, pastatų lygis nemažėja, nepaisant populiacijos skirtumo
    - nėra karžygių
    - nėra spąstų
    - nėra oazių
    - resursų laukus sostinėje galima vystyti iki 12 lygio
    - nėra mūrines

Pagrindinis dinge kariai

sveiki norejau paklaust as 4 ryto issiunciau karius puolimui ir jie man dingo neatejo nei ataskaita nei rodo kad jie butu uzpuole ta gyvenviete, gyvenviete neuzblokuota ir neturi jokios spastines net nerodo ju susiburimo vietoje iskart poto nusiunciau kitus karius bet jie grizo is tos pacios gyvenvietes.siterio jokio neturiu vienas zaidziu niekas negalejo padaryti kazka tai.visa puolima stebejau iki pat galo kol jie dingo

Pagrindinis dinge kariai

buvo uzgrobtas mano kaimas. to kaimo kariai buvo laikomi kitam mano kaime. po uzgrobimo tie kariai dingo. bet grudu gamyba neatsistate. cia sistemos klaida ar as kazko nznau?
    atsakymas kad juos nuzude ar issiusti netenkina, laukiu rimtu ats jei nznot tada nerasykit

Gera mintis

Padejo biski

5 puslapis iš 7 PirmasPirmas 1234567 PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •