Peržiūrėti apklausos rezultatus: Resursų gamyba staiga nukrito

Balsavo
410. Jūs negalite balsuoti šioje apklausoje
  • a) Nustojo galioti Pliuso priedas gamybai už auksą.

145 35.37%
  • b) Kiekvienas naujai pastatytas pastatas suvartoja tam tikrą kiekį grūdų (plačiau žr. žinyną)

37 9.02%
  • c) Jūs pasigaminote didelį kiekį karių arba gavote pastiprinimą.

40 9.76%
  • d) Sugrįžo namo jūsų pastiprinimas, prieš tai buvęs pas kitą žaidėją

14 3.41%
  • e) Jūsų miestas buvo užpultas katapultomis ir resursų laukai pilnai arba dalinai sugriauti

26 6.34%
  • f) Kaimynas atėmė jūsų oazę.

28 6.83%
  • g) Jūs prieš tai buvote blokuotas, ir baudos tvarka jūsų resursų laukai buvo sugriauti

15 3.66%
  • h) Aš tiksliai nežinau, kiek turi būti ir tyčia tuo nesidomėjau, bet man atrodo, kad gamyba per maža.

105 25.61%
3 puslapis iš 3 PirmasPirmas 123
Rodomi rezultatai 31 iki 44 iš 44

Tema: Klaidos susijusios su resursų gamyba

Pretorionas 997tiolde avataras
    Prisiregistravo
    Sep 2009
    Vieta
    Siauliai
    Žinutės
    80

Nuomonė

pastatyk koki pastata arba lauko lygi ir vis kas bus kaip turi buti

Legionierius
    Prisiregistravo
    Jul 2008
    Vieta
    Kaunas
    Žinutės
    5

Pagrindinis

Citata 997tiolde rašė Peržiūrėti žinutę
    pastatyk koki pastata arba lauko lygi ir vis kas bus kaip turi buti
    O man priesingai buvo. Pasibaige grudo pliusas, o gamyba nepasikeite. Paskui sugalvojau pasistatyt paipdoma lvl grudo fermos ir tada nukrito.

Ydomu cia laikinas bugas ar taip buna visada??? Pagal ta principa butu galima uzsikelus iki reikiamu lvl ir pasibaugus pliusui nemazai sutaupyt aukso...

Pagrindinis Del grudu suvartojimo

Sveiki. Norejau pasiteirauti jusu vieno dalyko. Turejau salia kaimyna ir jis nusprendes issiregistruoti atsiunte man pastiprinima, kai jis issiregistravo dingo kariai, bet pasiliko tu kariu grudu naudojimas. ka daryti kad vel viskas gryztu i savo vezias?

Senatorius
    Prisiregistravo
    Mar 2008
    Vieta
    Lithuania
    Žinutės
    679

Pagrindinis

Citata BeGedis rašė Peržiūrėti žinutę
    Sveiki. Norejau pasiteirauti jusu vieno dalyko. Turejau salia kaimyna ir jis nusprendes issiregistruoti atsiunte man pastiprinima, kai jis issiregistravo dingo kariai, bet pasiliko tu kariu grudu naudojimas. ka daryti kad vel viskas gryztu i savo vezias?
    Tai gali būti serverio sutrikimas, bet gal tu prisigaminai karų ir taip tau atrodo? Pabandyk atsijungti (ištrinant cookies) ir vėl prisijungti, turėtų susitvarkyti.

Legionierius rimkus avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2010
    Vieta
    klp- skibale :)
    Žinutės
    14

Pagrindinis

Citata BeGedis rašė Peržiūrėti žinutę
    Po keliu valandu ar dienu viskas isispres,o jei ne rasyk suportui.

Legionierius shuffle-kiler avataras
    Prisiregistravo
    Jun 2009
    Vieta
    pasvalyssssssssZ
    Žinutės
    22

Nuliūdimas

Zeikit,nesuprantu vieno dalyko,kodel man per mozilafirefox neleidzia zaist traviana??? acc ijungia spaudziu ant kokio atejusia laisko ir isijungia!
    MT

Pagrindinis

Citata Support rašė Peržiūrėti žinutę
    Praneškite man savo vardą ir serverį, patikrinsiu.
    Mano nick Baksiukas ltx serweryje. Patikrinkite del tu resursu,nes pasidares kad su auksu ir nedadeda resursu gaminimo. pvz Keturi gamina 750*4=3000, o gamina tik 3750, kai turetu 4500...((

Imperionas rmc avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2011
    Vieta
    šiauliai:(
    Žinutės
    365

Pagrindinis

Citata Gogas25 rašė Peržiūrėti žinutę
    Mano nick Baksiukas ltx serweryje. Patikrinkite del tu resursu,nes pasidares kad su auksu ir nedadeda resursu gaminimo. pvz Keturi gamina 750*4=3000, o gamina tik 3750, kai turetu 4500...((
    3000+25%=3750 o ne 4500

Pagrindinis

sveiki per travian.kirilloid.ru raso ,kad jeigu turi 14 lvl grudu laukus paprastam serve tai gamins daugiau negu 21k grudu ,o pas mane raso ,kad kariai valgo 18k cia grubiai tariant nu ir plius gyvenviete 800 pop tai grubiai vel paemus 19 k ,tai kur dar tie 2k grudo ,cia bugas ar kaip:? ps.losiu s4 serve

Imperionas serveris avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2011
    Vieta
    Nesakysiu
    Žinutės
    489

Pagrindinis

Citata registracija1 rašė Peržiūrėti žinutę
    sveiki per travian.kirilloid.ru raso ,kad jeigu turi 14 lvl grudu laukus paprastam serve tai gamins daugiau negu 21k grudu ,o pas mane raso ,kad kariai valgo 18k cia grubiai tariant nu ir plius gyvenviete 800 pop tai grubiai vel paemus 19 k ,tai kur dar tie 2k grudo ,cia bugas ar kaip:? ps.losiu s4 serve
    1. Galbut esi per travian.kirilloid.ru pasirinkes koki 7 cropa, o pas tave 6 cropas arba dar kaip nors sumaisei?
    2. Galbut esi uzzymejes kad turi oaze?
    3. Jeigu nei vienas is mano 1,2 punktu tau neatitinka - patikrink viska is naujo.

Pagrindinis

t4 bugovas ikuriau nauja gyw nusiunciau karzygi ten turetu generuoti toje gywenvietej bet generuoja pirmoje.

Pagrindinis

Citata Valiuks rašė Peržiūrėti žinutę
    t4 bugovas ikuriau nauja gyw nusiunciau karzygi ten turetu generuoti toje gywenvietej bet generuoja pirmoje.
    O antroje gyvenvietėja pastatei karžygio namus?
    ヽ༼ຈل͜ຈ༽ノ raise your dongers ヽ༼ຈل͜ຈ༽ノ

Pagrindinis

Citata BfmSurfMAN rašė Peržiūrėti žinutę
    O antroje gyvenvietėja pastatei karžygio namus?
    reikia? nepastaxiau dar

Pagrindinis

Citata Valiuks rašė Peržiūrėti žinutę
    reikia? nepastaxiau dar
    Butina norint valdyti karžigi iš tos gyvenvietės.
    ヽ༼ຈل͜ຈ༽ノ raise your dongers ヽ༼ຈل͜ຈ༽ノ

3 puslapis iš 3 PirmasPirmas 123

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •