Sveiki visi, noriu parekomenduoti vieną tikrai puikų naršyklinį žaidimą – Polytics&War kuris nereikalauja perdaug laiko kaip visi kiti panašaus tipo žaidimai, vieno karto per dieną prisijungti yra per akis, tačiau norintiems daugiau veiksmo galima sėdėti ir ilgiau. Taigi nuoroda https://politicsandwar.com/register/ref=The Nudist. Užsiregistravus per ja aš gausiu pinigų ir resurstų kuriuos visus pažadu atiduoti tau kai prisijungsi prie mano sukurto alianso LTU UNITED. Pradžia padėsiu viskuo kuo galėsiu. Lietuvių ten mažuma todėl stengiuosi kuo daugiau pritraukt žaidėjų kurie susijungę galėtų daug darbų nuveikti ir iškelt Lietuvos vardą virš kitų. Apie žaidimą čia perdaug nepasakosiu ką tikrai sudomins susirašysim žaidime ir ten jau galėsim derint planus. Tikrai visus nuoširdžiai kviečiu prisijungti ir gerai praleist laiką. Jokios naudos sau nesiekiu, tiesiog renku lietuvių komandą ir visus gautus bonusus už jūsų prisijungimus atiduosiu kiekvieno tobulėjimui. Vadų ir patarėjų vietojs kolkas laisvos tad junkitės. Mano nick – The Nudist. Parašykit!