23 puslapis iš 24 PirmasPirmas ... 13192021222324 PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 331 iki 345 iš 360

Tema: Labas rytas vasara

Karžygys
    Prisiregistravo
    Oct 2008
    Vieta
    ŠŠMK
    Žinutės
    2,199

Pagrindinis

Citata VB88 rašė Peržiūrėti žinutę
    susidėliojus palankioms aplinkybėms Toras neiškaršė tau kailio ir leido laimėti vasaros servą.
    tai, kad visi kas yr laimeje servus, juos laimejo vien todel kad Toras leido yra senai zinoma aksioma.
    s2,s5,s4,s1,ru3,ru8

Pagrindinis

visi bailiai,visi zaisti nemoka,aplinkybes kaltos...kaip ir nieko naujo torpalaikio repertuare vel daug skalinimo apie tikslus kisti pagalius i ratus ir vel nieko,ka jis butu padares neskaitant makalavimo liezuviu juokinga,jeigu nebutu graudu

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Traviano gatvė, ne užsienis
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Iustus, neapsiverk tik
    Tranai, ne visi servai nuo manęs priklausė - nepervertink mano dieviškų galių.

Pagrindinis

Kas liečia šį servą tai jis buvo vienas spalvingiausių kada nors mano žaistų servų. Patyriau labai daug gerų emocijų ir labai daug adrenalino gavau. Senai nežaidžiau raundo, kuriame būčiau patyręs tiek daug moralinių pergalių.

Jau vien ši statistika leidžia suprasti, kad turėjau krūvą gražių akimirkų.

Geriausiai besiginantys
    Žaidėjai Gyv. skaičius Miestai Taškai
    1. mmm 14909 21 1669600
    2. mario. 18232 26 1327100
    3. ANGELAS 6566 11 881865

Apibendrinant visą žaidimą, SoulScar neparodė nieko tokio, ko nebuvo pademonstravę kituose servuose. Nieko kitko ir nesitikėjau, nes SS visuomet būdavo maximum trečia jėga serve.

Taip, kad, Gausiper, nevaikščiok tu į tuos forumus - nėra tau ir tavo komandai kuom pasigirti. Nebent tuo, kad Iširus Antstolių šeimai ir susidėliojus palankioms aplinkybėms Toras neiškaršė tau kailio ir leido laimėti vasaros servą.
    sakai patyriai moraliniu pergaliu? o kiek moraliniu nuopuoliu turejai? at tai toks tavo visas gyvenimas? as manua tu esi tiek krites kad jau nepakilsi moraliskai )

taiga tu esi trecias pagal deff. arba pirmas be ww statytoju. ir ka tu pasiekiai? sumindytas kaip paskutinis molis. pas mane offu dar kad ir isnulinti tave ir tavo fermas. bet ka jau ta moralini lavona liesti, jau nei neidomu. kazkaip natarai daugiau entuziazmo kelia (

sakai trecia jega SS at nea? tai kurioj vietoj garbe ir toras? tokios vietos near speju pirmas dalykas cia ne chemist SS, jis isejo po menesio kazkur, tada liko artis ziureti ally, bet pamaciau kad jam vienam sunku bus, pradejau as visur kisti, greitu metu viska paremiau I savo rankas. ir jei pameni tuo metu musu buvo 1.5 ally jusu 4 bet nepilni. tada pasiderinau su PMS, kad ateitu padetu bent kuri laika jus pramesti. kaip zinai pries jiems ateinant jus jau stipriai gaudavot, daug sostiniu nuleistu buvo. o jiems atejus I jusu regiona buvo labia paranku, as siunciau savus kur dar deff budavo pravalyti, o PMS kaldavo kas arciau ir maziau nuostoliu (logiska nes ju ofai arciau tai kas nakti galejo lakstyti per fermikes tavo) esu dekingas kad atejo PMS I pagalba nes jei ne jie butu man sunku buve pradeti kara su MH ally nes buciau uztrukes su jumis dar menesiu ilgiau nei dabar. pats matei kaip latviai pas tave ejo. feiku nulis ir eina visi ofai su karzygiais ant taves. tai kur protas? nori pasakysiu tau komplimenta, jie dar durnesni nei tu

kita vertus jei brolikai latviai nebutu toki moliai buve jiems leides statyti buciau ta ww, ir net padejes. zinau kiek vargo su ww tai jis man smirda, panasiai kaip ir tu torai )) kvapas panasus ))) bet kadangi latvius spaudziau prisideti prie aktyviu veiksmu puolant jus o jie vis atsimazindavo pasitaikius progai nuejau ir juos damusiau. kas per ally latviu... gynesi kas ka turejo asmeniskai. pas visus 20-40K deff ir viskas, jokio kolektyvumo. taip ir istaskem latvius, nors tiek tikrai nesitikejau.

torai is vis ka tu traviane veiki? tu nei lost nemoki, tik smegenis pudrinti. tu gal patapk kokiu rasytoju, visada turesi ka veikti. aisku mums bus liudna be tokio stratego mastancio tiek zingsniu toil bet isgyvensim.

Pagrindinis

Iustus, neapsiverk tik
    Tranai, ne visi servai nuo manęs priklausė - nepervertink mano dieviškų galių.
    dievisku galiu....... rimtai tu baisiau turbut atrodai nei kaip nuotraukoj.....

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Reziumuojant gavęsStipriaiPerSmegenis mintis tai prieinama prie tokių sekančiai išdėstytų išvadų:

1. "Toras, kaip pirmas gynyboje (ne ww statytojas) nieko nepasiekė."
    Kokių dar auksinių minčių pamėtysi? "Antibiotikų išradimas tai buvo vienas nereikšmingiausių įvykių Pasaulio farmacijos istorijoje".
    Arba dar kokį mestelk: "Nagasakio ir Hirosimos bombardavimas buvo tik vietinės reikšmės įvykiai." "Vitalijus Kličko tik 7-nis kartus iš eilės tapo Pasaulio sunkiasvorių bokso čempionu". Nu, jo... pirmas gynyboje Toras. Koks čia pasiekimas... Joks, praktiškai.
    Gal tau ir joks pasiekimas čia, bet man asmeniškai - didžiulis. Suleidau į šū-dus visą PMS grietinėlę. Visi Takeši pilies kovotojai gėdingai paliko offus pas mane ir nieko nesugebėjo padaryti. Šiame serve pasirodėt, kokie bejėgiai esate. Padarė jus Toras ir jau ne pirmą servą taip

2. "Galėčiau su likusiais savo offais nuleisti Torą į pavėsį" (esu sumindytas pasak tavęs (nors niekas nei karto nesumindė), bet mane vis dar vadini moraliniu lavonu. Taip, kad pats sau prieštarauji. Jauti skirtumą tarp fizinio ir moralinio lavono? Aš norėčiau tapti ne tik moralinis lavonas, bet ir fizinis. Paaukok tuos kelis šūdofius ant manęs, ko laužaisi, kaip mergaitė? Juk servo galas jau. Nestabdyk. Ar tik feikus temoki leisti ant manęs?
    3. Toliau bla bla bla apie kažkokius moralinius nuopolius ir pakilimus. Paklodės paklodės... (visas gyvenimas yra pakilimai ir nuopoliai - toks gyvenimas, vaikeli).
    4. WW smirda taip pat, kaip Toras. Šitas geras. Reiškias, Versačiu tavo WW šnd kvepia Ne per gerai tau?
    5. Ką Toras veikia traviane? Atsakymas: LINKSMINASI

Taip, kad, Gavęs100xPerMakaulę, esi juokingas ir piktas vaikas vaikas dar. Parašyk, ką brandesnio kai paaugsi ir nustosi verkęs. Bučkis.

P.S. Kokioj nuotraukoj? Įdėk, pažvengsim.

torassSS.jpg
    Paskutinį kartą redagavo VB88 : 2016-11-24 19:39

Karžygys
    Prisiregistravo
    Oct 2008
    Vieta
    ŠŠMK
    Žinutės
    2,199

Pagrindinis

toras turi dvyni rusu servuose, ir stazas, ir karjera, ir forumo elgesys vienas prie vieno.
    Š²Š¾ŠøŠ½
    Aj ne, forume elgesys skiriasi - visgi pas rusus kiekvienam servui yra po pora moderatoriu, o pas lietuvius vienas zmogus viskuo uzsiema -ir foruma priziuri, ir MH, ir adminas...... viska ka imanoma daro, visa laime ofiso neturi, nes ir valytoja tektu dirbt...
    s2,s5,s4,s1,ru3,ru8

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Žinutės
    856

Pagrindinis

"Š²Š¾ŠøŠ½"

Tai lietuviai vergų tauta - nieko naujo nepasakei. Spėju, pas mus tas vienas žmogus (Barbius devyndarbius) dar ir patenkintas viskuo.

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Sveikinimai negavus malkų nuo natarų.

GARBĖ ALLY.JPG

Senatorius woske avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Spardakas
    Žinutės
    760

Pagrindinis

Lievas servas... tik tiek, azartas dingo kai pasikreipe taika su PA ir PAA

Pretorionas Chryslerfan avataras
    Prisiregistravo
    Dec 2008
    Vieta
    Kowno
    Žinutės
    51

Pagrindinis

Parašysiu savo nuomonę, jeigu kam įdomu.
    Ši servą žaidžiau po 6 metų pertraukos, biški speede pasitreniraves. Naujovės su karžygio bajeriais, nuotykiais ir pan. nepatiko.
    Esu, kaip tokius vadina, randomas. Apie visokias intrigas tarp PMS ir Toro nežinojau, ir ateityje, jeigu kada žaisiu, irgi būsiu randomas be jokių išankstinių nusistatymų.
    Servo pradžioje žaidžiau už Galija - visiška nuobodybė. Buvau pradėjes trintis, bet pasiprašiau į Cobrą. Vėliau Cobrai subyrėjus grįžau į Galiją, kur prasidėjo visokios reformos su Antstoliais, ko pasekoje Angelas su Garbe liko vienas prieš servą.
    Spalio mėn Angelui nustojus aktyviai žaisti, sustojo ir Garbės, kaip aljanso veikla, aktyvūs žaidėjai metė žaidimą vienas po kito, kol liko tie, kas iš principo norėjo sulaukti servo galo, arba mažai aktyvūs (geltoni - raudoni - pilki).
    Sveikinu nugalėtojus.

Pagarbiai,
    Boratas
    Užteks galvot - einam baliavot!
    Nežaidžiu ir gerai jaučiuosi

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Boratas visiškai teisus. Spalio mėn kai visa persvara nusistūmė į SS pusę ir dingo net teorinė galimybė siekti pergalės, aljanso tikslu tapo gynyba ir vegetavimas. Tokia žaidimo stadija yra labai nuobodi, todėl nieko keisto kad būtent sustojus SS atakoms ir mums perėjus į gynybą, žaidimą metė daugiausia žaidėjų. Na, kaip bebūtų, baigėm raundą pilnais def miestais ir nesumušti. Su pergale nesveikinu, nes ji pasiekta ne kova, o intrigomis. Vaidutė sušiko servą visiems. Reikėjo nekišti nagų prie antstolių ir įtemta kova būtų ėjusi iki pat servo galo. Nors, asmeniškai man tai vienas geriausių servų. Ne kiekvienam serve tampi TOP 1 gynyboje.

Imperionas KaBoom! avataras
    Prisiregistravo
    Oct 2014
    Vieta
    Elektrėnai
    Žinutės
    258

Pagrindinis

Ne kiekvienam serve tampi TOP 1 gynyboje.
    Tu su kiekvienu servu durnesnis tampi, ir daugiau nesamoniu sneki
    Ts8 - TheGeneral / Ts5 - RIP / Ts6 - Zulikas / Ts1 - Haremas / Ts1 - Criminal

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Įsivaizduok, kad atėjai, pabezdėjai ir visi tau atsistoję ploja. Stačiai Elektrėnų žiburiai....

Imperionas KaBoom! avataras
    Prisiregistravo
    Oct 2014
    Vieta
    Elektrėnai
    Žinutės
    258

Pagrindinis

Įsivaizduok, kad atėjai, pabezdėjai ir visi tau atsistoję ploja. Stačiai Elektrėnų žiburiai....
    O kam man isivaizduot tavo sugalvotus dalykus, realybe yra kitokia. Atsibusk is tu sapnu pasaulio.
    Ts8 - TheGeneral / Ts5 - RIP / Ts6 - Zulikas / Ts1 - Haremas / Ts1 - Criminal

23 puslapis iš 24 PirmasPirmas ... 13192021222324 PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •