22 puslapis iš 24 PirmasPirmas ... 1218192021222324 PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 316 iki 330 iš 360

Tema: Labas rytas vasara

Pagrindinis

jau torai gal gana net jau nejuokinga ir manau niekam neidomu
    jau nauji bent du servai atsirado ir visi tipo kruti ten nuejo

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Traviano gatvė, ne užsienis
    Žinutės
    856

Pagrindinis

O man juokinga ir aš nei į vieną iš tų servų nenuėjau, todėl tęsiu ir toliau šio servo WW statybų apžvalgą . Tegul kituose servuose ten TIPO krūti žaidžia, o aš pabaigsiu servą iki galo, kaip ir esu pratęs.

Vakar WW atrodė taip.
    SS- 43
    MH- 16

šiandien
    SS- 48
    MH- 25

Latviai akivaizdžiai vejasi SS. Ar SS turi dar offų, kad pridaužti MH ww?

Pagrindinis

Siandien jau beveik pasivijo

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Tai apie tai aš ir kalbu. Gi klausiau ar užteks SS offų? Nes net ir dabar latviai nesunkiai prisivys SS WW.
    Man panašu, kad latvių čia taktika tokia, kad ištraukti iš SS visus offus. Aš asmeniškai būčiau nei vieno offo ant jų WW nepaleidęs iki kol jie nebūtų sulipdę 85-90 lygio. Ar tik nebus taip, kad išaudysite visus offus, o kai latviai pradės normaliai kelti WW ir normaliai jį ginti tai neturėsite su kuo jų stabdyti. Manau, kad jau prieš tai įrodžiau, jog Mario ww kelti moka geriau nei mmm. Na, žiūrėsim, intriga dar yra.

http://travian-reports.net/lt/report/702707d10df
    http://travian-reports.net/lt/report/702691c84f5

1. mmm 50
    2. mario. 8

Karžygys
    Prisiregistravo
    Oct 2008
    Vieta
    ŠŠMK
    Žinutės
    2,199

Pagrindinis

Citata VB88 rašė Peržiūrėti žinutę

Vakar WW atrodė taip.
    SS- 43
    MH- 16

šiandien
    SS- 48
    MH- 25

Latviai akivaizdžiai vejasi SS. Ar SS turi dar offų, kad pridaužti MH ww?
    pasakysiu tamstai naujiena - kol vienas pakelia lauka per leveli nuo 9 iki 10 lvl, kitas pakelia ta pati lauka nuo 0 iki 8 lvl. su tokiu pat gyvenamu. va cia tai stebuklas.

O jei pritaikysi tai Zenono paradoksa, ta kur Achilas ir vezlys buvo, tai aplamai latviu niekas negali aplenkt
    s2,s5,s4,s1,ru3,ru8

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Nu matai, tranai, mes skiriamės, kad mano intelektas yra erdvinis ir jeigu tu matai 3-5 ėjimus į priekį tai aš matau 10-30 ėjimų. Kitaip tariant, tu matematikos uždavinių sprendimus gaudavai juos spręsdamas, o aš teisingus atsakymus gaudavau net neskaičiavęs. Yra buvę tau, kad tiesiog 100 proc žinai, kad būtent toks atsakymas turi būti, bet nemoki pagrįsti? (tai mokslininkai vadina 1 sekundės nušvitimu). Vieniems žmonės jis pasitaiko labai retai, o kitiems smegenys žaižaruoja nuolat. Pasitikrini atsakymų lape ir akurat - teisingai. Tai va, mano smegenai veikia būtent taip, kad man užtenka užmesti akį ir aš galiu sudaryti 99 proc. tikslumo prognozę bet kokiu klausimu. Hm, nemanau, kad supratai mane... Nors, man vis vien. (palieku vietos tau pasijuokti ir eilinį sykį pasišaipyti).
    Tame esmė ir yra, kad SS degina offus kai WW net 50 lvl. nesiekia, o latviai kelia savo stebuklėlį apie 30 proc. greičiau. Taip, kad jeigu dabar Mario pastatytų normalų defą ir SS jau nebeturėtų su kuom griauti, mmm stebuklą pastatytų antras, nes latviai ne tik prisivytų jį, bet kažkur ties 94 lygiu pradės pirmauti. Būtų rezultatas kažkur 100 - 98. Nelieskit latvių WW ir pamatysi, kad buvau teisus. Realiai dabar latviai jau nebegali prasileisti atakų, nes nebespės. Nebent jie patys turi dar offų pasislėpę ir pagriaus SS stebuklą.

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Sep 2016
    Žinutės
    39

Pagrindinis

Nu matai, tranai, mes skiriamės, kad mano intelektas yra erdvinis ir jeigu tu matai 3-5 ėjimus į priekį tai aš matau 10-30 ėjimų. Kitaip tariant, tu matematikos uždavinių sprendimus gaudavai juos spręsdamas, o aš teisingus atsakymus gaudavau net neskaičiavęs. Yra buvę tau, kad tiesiog 100 proc žinai, kad būtent toks atsakymas turi būti, bet nemoki pagrįsti? (tai mokslininkai vadina 1 sekundės nušvitimu). Vieniems žmonės jis pasitaiko labai retai, o kitiems smegenys žaižaruoja nuolat. Pasitikrini atsakymų lape ir akurat - teisingai. Tai va, mano smegenai veikia būtent taip, kad man užtenka užmesti akį ir aš galiu sudaryti 99 proc. tikslumo prognozę bet kokiu klausimu. Hm, nemanau, kad supratai mane... Nors, man vis vien. (palieku vietos tau pasijuokti ir eilinį sykį pasišaipyti).
    Tame esmė ir yra, kad SS degina offus kai WW net 50 lvl. nesiekia, o latviai kelia savo stebuklėlį apie 30 proc. greičiau. Taip, kad jeigu dabar Mario pastatytų normalų defą ir SS jau nebeturėtų su kuom griauti, mmm stebuklą pastatytų antras, nes latviai ne tik prisivytų jį, bet kažkur ties 94 lygiu pradės pirmauti. Būtų rezultatas kažkur 100 - 98. Nelieskit latvių WW ir pamatysi, kad buvau teisus. Realiai dabar latviai jau nebegali prasileisti atakų, nes nebespės. Nebent jie patys turi dar offų pasislėpę ir pagriaus SS stebuklą.
    Tu rimtai per daug sneki

Pagrindinis

o su sita teorija Torai jau prasom pas mane -adresas visuose mano acc ,na jei tingyt ieskoti -Vilnius ,Vasaros 5
    slepe savo deff MH leido griauti savo ww o paskui hujakt ir atsiranda pas juos 1000kkk def ir dar pora hameriu o ss tipo visus off jau suleido ir nepaliko nieko pabaigai o apie deff visai negalvojo ,nors turbut vieninteliai visa serva kariavo
    pazek kas ejo pas mario
    pazek kas galimai liko is off pas ss
    jei matematikas ohuenas tai be skaiciavimu logika ijung

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Vienuoli, žiūriu, kad tu mėgėjas susirasti draugų ten, kur pats gydaisi. O tokį niką susigalvojai, nes vienas uždarytas esi? Keista, kad interneto laidas į palatą atvestas Matai, nesekiau, kieno offai iš SS susibetonavę tai ir klausiu, ar užteks offų SS sustabdyti latvius galutinai? Būtumėt normalūs tai logus dėtumėt. Bet kažkokiuose asmeniškumuose skendite tai gailite... Gaila...

Karžygys
    Prisiregistravo
    Oct 2008
    Vieta
    ŠŠMK
    Žinutės
    2,199

Pagrindinis

su tokiom prognozem jau butu bankrutave visos lazybu bendroves Lietuvoj

tai pasitikrink ka primastei savo erdviniu mastymu atsakymu lape - vadinasi jis kiriloidu.
    s2,s5,s4,s1,ru3,ru8

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Kiriloidas tai tau reikalingas. Man jis nereikalingas, kad suprasti, jog MH ww nekyla, nes nukalėt sandėlį (arba sandėlius). Nededate logų, o aš su latviais nelabai bendrauju. Griuvę sandėliai smarkiai keičia situaciją. Belieka laukti, kad pas mmm irgi pagrius nors kažkiek.

P.S. prognozė buvo sudaryta turint omeny, kad nukaltas tik latvių WW, o ne sandėliai. Beje, Tranai, senai beteko matyti tavo prognozes... Ar kada nors jos yra buvusios? Jau nebepamenu. Eik paskaičiuok su kiliroidu ir mestelk kokią prognozę įvertinimui.

Pagrindinis

kapitalus *****as

Pagrindinis

sveiki

deja forumas ne mano stiprioji puse, jame nesilankes daug metu, nes visiskai neidomu ka tas torpalaikis pasakoja apie savo hamus, koks geras zaidejas (deja tik forume geras o taip tai netikelio tokio dar paieskoti reikia)

tikrai turiu klausima po tavo zinutes apie intelekta, smegenu darba ir visa kita. toks pastabus ir protingas esi, o bent jau nuspejai ka ramekas su tavo isrinktaja veike ar nea? visgi kaip supratau ateiti nuspeji, mes cia nevykeliai 3-5 zingsnius galvojam I prieki o tu iki 30 zingsniu uzbegi ivykiams uz akiu. tai kaip cia gavosi? ramekas zingsniavo pas tavo mielaja greitesniais zingsniais ar kaip? vat ir bandau ismastyti kas cia ir kaip ivyko. toki protinga zmogu taip isdurti sugebejo zmogus mastantis tik kelis zingsnius I prieki man galai nesueina, buk geras apsviesk kas cia kaip
    Paskutinį kartą redagavo gausi : 2016-11-21 09:28

Pagrindinis kas liecia ww

man tai idomu kaip latviai stato 30 proc greiciau

gal tu skaiciuoji mes statom nuo 30 iki 50 o jie nuo 0 iki 30?

atsakysiu I tavo rupimus klausimus:

deja ofu pas mus dar uztektinai, deja nebus kur tuos ofus leisti. jie buvo skirti griauti ww prie min 2 limonu deffo o ne 150K kas like dabar.

trumpai apie servo eiga:

neplanavau statyti ww, planavau didyji stratega I nevilti ivaryti ir tiek, latviams kaip sajungininkams buciau leides pastatyti ww jeigu jie butu dirbe tinkamai, taip kaip prasiau (aktyviai atakave ir gynesi su mumis) deja atakos buvo planuojamos dar baisiau nei pats torpalaikis sudelioja..... meginau visus budus, spausti kad latviai eitu su mumis koja kojon, jie vilkino, ne visus offus leisdavo, kai sakydavau kodel tas ir tas neina, atsakymai buvo vaikiski. laiko nebuvo, uzgere ar uzmigo..... as ne vakar gimes, maciau kad ketina pasinaudoti mumis, o kai mes nusilpsim galetu mus pribaigti ir pastatyti patys vieni ww kaima. maciau ta seniai bet 2 frontu neketinau atidaryti (bet tam ruosiausi, ir ofai salia latviu kilo kaip ir turejo buti) atejo ta diena kai pas tora jau eiti buvo net siek tiek ir geda, nes zmones be sostiniu zaide, kiek galima is mirusiu acc tyciotis? sutinkat? taiga, latviai nedave man nei oferiu kuriuos as buciau pavaikes tinkamai, nei patys sudeliojo viska kaip reikia.

ateina ta diena kai nusprendziu pradeti kara. bet netiesiogini. latviai pasake kad jiems deviso itartinas nes mano jis turi dideli ofa. as jiems pasakiau, norit eikit as neisiu nes ten ne mano karas su deviso, jus I mano puolimus neprisijungdavot tad paliksiu as jus cia vienus. taiga latviai pajudejo. o as ziuredamas nors ir 3 zingsnius I prieki sumeciau savo deferiu deff ir dar is patikimiausiu ally nariu pas deviso, surinkau off kiek ejo (o ejo meistriskai, 1 ofas ryte kitas vakare, ir taip kelias dienas, speju nulino sostine ) surinkes ofus sudeliojau batu artus tiems oferiams kurie tam karui jau buvo paruosti ir per pirma para krito 4-5 latviu artimiausiu ir gana dideliu zaideju sostines. po sio uzejimo prasidejo masiniai vaiksciojimai su tuo ka turim kad tik damustume. deja latviai losti nemoka, nei vieno kaimo taip ir nedefino kaip komanda, as masciau kad mes pas juos betonuosimies labia greitai, ir jei atvirai sakiau ismusim su tais ofais likusiais 500K deff jei I pirma betona, jei nepagaus taip lengvai gal kiek daugiau. gavosi taip kad ismusem apie 1.5 jei ne daugiau. nei vienas zaidejas nesidefino su ally pagalba, kur ejom 20-40K deff bet tik to paties zaidejo. ir kagi, po poros savaiciu latviai neturi nei kuo ginti ww kaima, o pas mus sumoje nemeluosiu siai dienai butu 5 ofai, ir gana normalus kaip vasariniam servui. deja nebus kur panaudoti tu offu nes natarai tuoj isvalys latvius.

isvada, nors jei ir ziuri 3-5 zingsnius kaip mes visi (isskyrus tora) reikia I juos ziureti rimtai, ir jei tie zingsniai dideli tai jie kur kas daugiau nuveikia nei toro 30 mazu peduciu

geros dienos

gausi

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Oi, kokie epitetai: "torpalaikis", "netikėlis". Aukštas lygis, brolyti. Nelabai išeina su emocijomis susitvarkyti, kad ant asmeniškumų lipi? Tuo labiau kažkokias nesąmones spangti apie žmogaus, kurio visiškai nepažįsti, asmeninį gyvenimą. Jeigu ramekas ir vaikščiojo į pasimatymus tai tik su tavo mama. Man būtų gėda tokias nesąmones rašyti ir tiek žemai kristi, kad jau nebeturėdamas, ką pasakyti, bandyčiau per kažkokius asmeniškumus įkasti. Graudžiai pasirodei su savo pirmu postu. Būtum vyras, atsiprašytum ir ištrintum.

Kas liečia šį servą tai jis buvo vienas spalvingiausių kada nors mano žaistų servų. Patyriau labai daug gerų emocijų ir labai daug adrenalino gavau. Senai nežaidžiau raundo, kuriame būčiau patyręs tiek daug moralinių pergalių.

Jau vien ši statistika leidžia suprasti, kad turėjau krūvą gražių akimirkų.

Geriausiai besiginantys
    Žaidėjai Gyv. skaičius Miestai Taškai
    1. mmm 14909 21 1669600
    2. mario. 18232 26 1327100
    3. ANGELAS 6566 11 881865

Apibendrinant visą žaidimą, SoulScar neparodė nieko tokio, ko nebuvo pademonstravę kituose servuose. Nieko kitko ir nesitikėjau, nes SS visuomet būdavo maximum trečia jėga serve. O labai dažnai net nesulaukdavo servo pabaigos. Taip pat silpnai pasirodė ir PMS komanda, kurios atstovų čia žaidė berods 10. Visa grietinėlė, kaip sakant. Nieko neparodė - susiplojo pas mane į 6-tuką. Deviso dualas Viktoras irgi sužaidė blankų žaidimą - o galėjo prisidėti prie didelių įvykių serve. Na, nekaltinu jo dėl to - pasirinko tiesiog atsargų ir nepavojingą scenarijų. O latviai tai išvis šaunuoliai. Juokino jie mane visą servą. Ypač Mario, kuris suko uodegą, kaip išmanydamas. Viskas su juo tapo aišku kai Garbei pradėjo grąžinti nusiųstą defą. Tipo "nereikia kol kas....". Kaip supratau, neturėjo kuomi išlaikyti mūsų nusiųstus 2KK karių. O dėl svaičiojimų, kad Garbė buvo sumušta tai rankos nebekilo daugiau mušti, tai yra visiškas spangimas. Garbė niekuomet nebuvo likusi be defo. Ne be reikalo SS oferiai puldinėjo mus tik labai gerai pasifeikinę. Garbės ally niekuomet nebuvo nugalėtas. Žaidėjai tiesiog anksčiau baigė žaidimą. Galit dabar ateiti ir griauti mus - nelabai, kas ir besigins, nes mes ww nestatome - mums raundas jau baigtas. Aš pats pasijungiu dar kartą per parą iš įpročio. Taip, kad, Gausiper, nevaikščiok tu į tuos forumus - nėra tau ir tavo komandai kuom pasigirti. Nebent tuo, kad Iširus Antstolių šeimai ir susidėliojus palankioms aplinkybėms Toras neiškaršė tau kailio ir leido laimėti vasaros servą.
    Paskutinį kartą redagavo VB88 : 2016-11-22 05:24

22 puslapis iš 24 PirmasPirmas ... 1218192021222324 PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •