20 puslapis iš 24 PirmasPirmas ... 10161718192021222324 PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 286 iki 300 iš 360

Tema: Labas rytas vasara

Pagrindinis

Kad ir koks ligonis Toras gali pasirodyt, bet tik dėl jo postų nusprendžiau regintis T2, kai naujas eis, nes tokias linksmybes sunkiai pamatysi kur nors kaip šitoj temoj

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Traviano gatvė, ne užsienis
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Nu bliamba, šnd Minedas mano sūnaus mokykloje paskaitą skaitė. Su kažkokiais švietimo ministerijos projektais dirba. Aišku visi lūžo iš jo, bet 4-tokai, kurie nieko apie jį nėra girdėję tai klausė išsižioję . Kiek girdėjau, labai vykusiai tas paskaitas veda. Va tau ir susidaryk apie žmogų išankstinę nuomonę. Dominikonai, aš į ligonį visai nepanašus. Nei aš koją velku eidamas nei krenkščiu žaliomis skreplėmis - esu gražiai nuaugęs sportiškas vyras. Na, gal truputėlį ekscentriškas, gal truputėlį per geros nuomonės apie save. Bet kaip gali blogai apie save galvoti kai esi toks tobulas?

https://www.youtube.com/watch?v=y85ydAQp3Es

P.S. Dominikonai, ant avataro čia tavo fotkė? Jeigu tavo tai tuomet respekctas - ne kiekvienas moka taip savo kojas ant pečių susikelti.
    Paskutinį kartą redagavo VB88 : 2016-10-05 02:19

Pagrindinis

jofana, kad ir ka cia besakytum, vistiek pusi i kita puse torai as taves is praeitu servu nepazystu, bet ivaizdis toks kad tavo visi servai su randomais, tik vieni stipresni kiti silpnesni pasitaiko.

as nesakau kad tu neissilavines ar panasiai, bet siaip mano asmenine nuomone kad tau vistiek kazkas negerai, gal neturi realaus pasaulio, o tik darbas, travianas ir miegas, ir taip jauciu kad darbe sedi traviane. ir siaip ne siek tiek savim pasitikintis, o perdaug manau, atsibusk, cia zaidimas, paskaityk komentarus, zmones juokiasi is taves, suprasciau kad vienas tik buciau prastos nuomones apie tave, bet cia kas trecias toks, ok as gerbiu tavo uzsidegima zaidimui, anksciau skaitydavau tavo MM aljanse, ir galeciau sakyti puiku, kad ir man toki vada aljanse, bet is viso sito atrodo kad tau travian svarbiau visko pasaulyje, tai kad liks toks aljansas kaip garbe as net neabejoju ir esu tuom tikras, galesi kituose servuose pasakoti kaip jus sauniai gynetes.

o del tu karu jau woske ir minejo, kad ss2 yra nukautas ir perimtas RV aljansas, as nezinau kada tu atejai i audita pakviestas se7en, o tol kol mes kovemes su RV, jau buvo suvieniti 3 regionai bedoj -+, skoloj -- auditas +-, poto atsirado bedoj akademija, galija pajungta, prie audito ir t.t. as grasinimu gavau is pacio audito kruva su gazdinimais kad mums bus blogai, nors kiek gaudavau MM jusu vadu tai jus visu pirma savo aljanse nesusitvarket, tai jau nebuvo kada kalbeti apie kara pries mus. mes kazkaip sugebejom atsilaikytu, o GOW aljansas tai yra pacio unsparingbee beda, jam buvo visa pagalba suteikta 100%, jam matyt pabodo zaisti gal, ar kas nutiko, nes mete visus savo zaidejus ir issitryne off uzkases. kas norejo is GOW iki sios dienos losia kartu su mumis.

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Arti, žaidžiau aš ir su randomais ir ne su randomais. Per 10 žaidimo metų teko visomis pozomis sudalyvauti.
    Hm, jeigu, kaip sakai, 1-nas iš 3-jų manęs nemėgsta tai gal likę tie 2 mane tiesiog dievina? Ir aplamai, ką reiškia "nemėgsta"? Aš pats mėgstu tik kas penktą ar kas dešimtą, tai kodėl turėčiau tikėtis kažkokios tai meilės iš aplinkinių? Nors, GARBĖS aljanse aš lengvai priaugau. Radau daug žaidėjų su, kuriais anksčiau teko žaisti ir, kurie mane prisiminė, kaip gerą vadą. Geras vadas nebūtinai veda į pergales. Kazlauskas juk geras treneris buvo, bet nors ir nelaimėjo Lietuvos kašiorai - niekas purvais jo nedrabsto. Dėl realaus gyvenimo tai blogą nuomonę apie mane susidarei - tikrai nesu nolaiferis. Kas liečia jūsų kiekybinius pranašumus ir kitus diplomatijos viražus tai dėl atsvaros antstoliams sukūrimo aš nekaltinu jūsų - padarėt viską teisingai. Man tik dabar neaišku, kokio velnio GARBĖS ally tarkuojate kai visų sostinės jau po kelis kartus griautos ir pergriautos? Juk kepasi pas mus suportuose defas non stopu ir mes laikas nuo laiko nugnybiam po vieną kitą jūsų ofiuką. Tu man pasakyk, koks tikslingumas tarkuoti tas pačias soskes žaidėjams jeigu matai, kad jie žaidimo nemeta ir yra nusiteikę lošti su suportais iki raundo galo?
    Kam tarkuoti aljansą, kuris jau nebekelia jokios grėsmės kai tuo tarpu šalia sau popsą ramiai keliasi latviai?

Bijote šitų nėvykėlių, kurie einant traukinuku net nesugeba soskės nunulinti? (400 pop nuėmė nuo 6-tuko mano) Lebedos MH
    http://travian-reports.net/lt/report/68069b1154d
    http://travian-reports.net/lt/report/68073b10a41
    http://travian-reports.net/lt/report/680713cc490

O ir tas hameris jų baisusis, kuriuo Mario mane gasdino keptas su mažuoju karių artu nuo servo pradžios. Aš tiek be arto būčiau išsikepęs š... maldamas. Žinoma, pas mane bent 8k taranų dar būtų buvę. Šitų bijote? Jeigu bijote tai nutraukit puolimus prieš GARBĖS ally ir mes patys juos sukaposime.

Artis: paskaityk komentarus, zmones juokiasi is taves
    Ne iš manęs juokiasi, o iš mano komentarų. Taigi aš pats žvengiu juos rašydamas, kaip galima iš jų nesijuokti.
    Na, o iš manęs paskutinį kartą juokėsi gal 4-toje klasėje kai netyčia užsimiegojęs išėjau į mokyklą su sesės žieminiais batais.
    Daugiau neprisimenu, kad kas būtų iš manęs juokęsis. Žinoma, mėgstu paskaldyti bajeriukų, linksmų plaučių žmogus esu. O ir traviane stengiuosi sau nuotaiką pasikelti. (o ir kitiems pakelti - ne egoistas aš, negaila vitamino C). Man labiausiai gaila tų, kurie žaidime primeta labai rimtus. O paskui sužinai, kad tas rimtuolis ally vadas yra 36 metų amžiaus ir vis dar gyvena su mama...
    Va, pvz, kaip Vaida iš PMS - 9-nias klases baigusi tik... Kietą primeta, o realiai Gariūnų lygio naglumu tik maskuoja intelekto stoką.
    Paskutinį kartą redagavo VB88 : 2016-10-05 23:42

Pagrindinis

ir vel 9 klases,neatsibodo ? jau visi zino kad kazkokia Vaida is PMS kuri tikriausiai tavo svajoniu moteris,bet nekreipia visai demesio nei i tave nei i tavo brieda baige 9 klases
    is kur pas tave tas noras vis kazka pazeminti ar izeisti ? vaikystes problemos?
    tie seses batai, susidomejimas domininkono avataru,minedo paskaitos,kiekvienam poste 9 klases,hosnio nupirkimas visos traviano administracijos - na tikrai sukelia tam tikru klausimu
    beje uz ka balsuosi?

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Vienuoli, jeigu tau neįdomu tai neskaityk, ne apie tave gi rašau ir ne tau rašau. O, kam skirta tai skaito, atsišaukia ir reaguoja. Jeigu nebūtų norimo efekto tai nerašinėčiau O balsuosiu ne už:
    Socdemus
    Koncervus
    Paksinius
    Darbinius
    Libearalus
    Zuokinius

Va, ir jums siūlau už juos nebalsuoti, nes visi turėjo galimybę per 30 metų pasireikšti šalies valdyme. Matome puikiai jų darbus. Kasmet iš Lietuvos pabėga po 30-40k žmonių. Po visą miestą išvažiuoja dėka šių balvonų seime sėdinčių...

Pagrindinis

uz ukininkus sukryzmintus su mentais ?

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Sep 2016
    Žinutės
    39

Pagrindinis

Citata VB88 rašė Peržiūrėti žinutę
    Vienuoli, jeigu tau neįdomu tai neskaityk, ne apie tave gi rašau ir ne tau rašau. O, kam skirta tai skaito, atsišaukia ir reaguoja. Jeigu nebūtų norimo efekto tai nerašinėčiau O balsuosiu ne už:
    Socdemus
    Koncervus
    Paksinius
    Darbinius
    Libearalus
    Zuokinius

Va, ir jums siūlau už juos nebalsuoti, nes visi turėjo galimybę per 30 metų pasireikšti šalies valdyme. Matome puikiai jų darbus. Kasmet iš Lietuvos pabėga po 30-40k žmonių. Po visą miestą išvažiuoja dėka šių balvonų seime sėdinčių...
    Tai kas belieka tuomet ?

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Citata Vienuolis. rašė Peržiūrėti žinutę
    uz ukininkus sukryzmintus su mentais ?
    Už ūkiškai mąstančius. Aišku, Skvernelis ir man labai jau ne prie širdies - prisiplakėlis karjeristas jis.
    Bet Karbauskis patinka. Supylė piliakalnį žmogus Naisiuose ir padovanojo bendruomenei. Kuris politikas ką nors panašaus padaręs yra? Be to, kiek žinau, moka sąžiningus atlyginimus žmonėms, kurie pas jį dirba. Dar didelis pliusas, kad niekuomet nebuvo valdžioje - nėra prisidėjęs nei prie naktinių reformų nei prie mokytojų, policininkų, mamų, pensininkų apiplėšimo. Visi, kurie dabar sėdi tai koktūs man. Vienetai nesusitepusių. Ai, dar man nieko Jaunoji Lietuva su Buškevičiumi, bet tokio tipo partijai šiame laikmetyje nėra šansų surinkti daugumą. Dar visai nieko Lietuvos sąrašas, kuriame daug iškilių visuomenininkų. Taigi, mano požiūriu, reikia rotaciją daryti su tomis partijomis - pabuvo prie lovio, nieko gero nepadarė ir von lauk - nebalsuoti daugiau už tokius. Man labai patinka kai kokie koncervai ar socdemai sako: "padarysime, kad..." Klyla klausimas: O, KAS TRUKDĖ, KAD NEPADARĖTE?

Pagrindinis

gaila toki vyra ir VADA nuleido

Pagrindinis

Galit rakint tema

Pagrindinis

Citata Hadas rašė Peržiūrėti žinutę
    Galit rakint tema
    o kad ne, vel gyvas

Pagrindinis

o kur rysius turi per 10 metu zaidimo,taip greit atsiblokino
    uz VAREIKI siulo balsuot -isvada toras ukininkas (niekaip nesuprantu kodel jie nori vadintis valstieciais su zaliaisiai (na del zaliuju daejo su skvernelio pasirodymu sitoje partijoje)

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Citata Vienuolis. rašė Peržiūrėti žinutę
    gaila toki vyra ir VADA nuleido
    Tipo mane? Neįmanoma. O dėl valstiečių tai partijoje ne vien ūkininkai. Čia normali centro partija su įvairiai mąstančiais žmonėmis.

Pagrindinis

rakinti tema reikia jei jau agitacijos prasidejo balsavimu o siaip nera uz ka balsuoti, vistiek sunkiai kas ka pakeis, realiai butkevicius su savo darbo reformom lai eina ilsetis, lansbergis mano nuomone dar daugumele per jaunas, o skvernelis lai, pabando laime nors man asmeniskai kad ir kas pakeis ta valdzia niekas nepasikeis

o dabar del tu jusu tarkavimu, tai ardykit aljansa, kad nebutu jusu ten kruvoj tada ir nebus ka griauti, o dabar jus palaikot latviu WW, ginsit ji tai mums bent tiek bus ka veikti jus griauti na o del to latviu traukinuko ten isvis jie konkreciai niekus veikia, as asmeniskai manau kad siaip sau paime ir nukenksmino dali savo hamerio, nes leisti be taranu pries romena savo off, tai o ir nepirmas kartas kai latviai eina be taranu gal LV servuose nera taranu

20 puslapis iš 24 PirmasPirmas ... 10161718192021222324 PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •