8 puslapis iš 95 PirmasPirmas ... 4567891011121858 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 106 iki 120 iš 1417

Tema: LT1 Politika ir diplomatija

Pagrindinis

Keni idomus cropo pavadinimas tavo kaskur girdetas ar tik ne su tokiu sostines pavadinimu atlosiau 7 metus paskutinius

Pagrindinis

Citata FsN FsN rašė Peržiūrėti žinutę
    Keni idomus cropo pavadinimas tavo kaskur girdetas ar tik ne su tokiu sostines pavadinimu atlosiau 7 metus paskutinius
    "Tepadeda jums Dievai" turbut multi reidinimai pridejo labai daug pasitikejimo , nesunaikinamas net ir as pasijutau paskaicius miesto pavadinima
    Paskutinį kartą redagavo Gedutis-RomeSeNNis : 2016-01-13 02:34

Pagrindinis

Citata FsN FsN rašė Peržiūrėti žinutę
    Tokį pavadinimą buvau uzsidejas labai senai kai žaidžiau už Dorenus ir su melina kitam serve, jei tau tai nepatinka galiu pakeisti pavadinimą.
    O tu geduti zliumbi kaip kokia boba, pasižiūrėk pirmą į savo daržą tada į mano žiūrėk.

Pagrindinis

BOSS ir @A.G kolkas tik turi antras gyvenvietes kur kiti?

Pagrindinis

Šiandien turėtų būti daugiau

Pagrindinis

Citata Keny rašė Peržiūrėti žinutę
    O tu geduti zliumbi kaip kokia boba, pasižiūrėk pirmą į savo daržą tada į mano žiūrėk.
    Mano darza? mes saziningai losiam, kita vertus tamsta tuo pasigirdi negali.
    Ar dar pradesi draskyti akis, kad ***** nereidini? kad su ******* oaziu nevalei ?
    Zinai is top 10 reideriu tik tu turbut vienintelis taip sugebejai o tai reiskia, kad zmones dar padorumo turi.
    Tau pasiseke, kad ne auksto lygio MH, senai tu ir tavo reidinami acc butu istrinti ir dar zmogelis kuriuo daliniesi, turbut puikei proxy suveike, ar kiti budai, kuriu neminesiu

Juokas ima paziurejus i IP, amerika ir visi is ten pat ar ne? netikrinai?

Pagrindinis

Citata Gedutis-RomeSeNNis rašė Peržiūrėti žinutę
    Mano darza? mes saziningai losiam, kita vertus tamsta tuo pasigirdi negali.
    Ar dar pradesi draskyti akis, kad ***** nereidini? kad su ******* oaziu nevalei ?
    Zinai is top 10 reideriu tik tu turbut vienintelis taip sugebejai o tai reiskia, kad zmones dar padorumo turi.
    Tau pasiseke, kad ne auksto lygio MH, senai tu ir tavo reidinami acc butu istrinti ir dar zmogelis kuriuo daliniesi, turbut puikei proxy suveike, ar kiti budai, kuriu neminesiu

Juokas ima paziurejus i IP, amerika ir visi is ten pat ar ne? netikrinai?
    Travas keičiasi keičiasi ir žaidėjai.Šaunu , kad tu ne toks kaip aš. Tik juokingiausia , kad per savo durną galvą matai tik mane vieną , tokį blogietį.O kaip ir sakiau mh manęs neturi už ką baninti.

Pagrindinis

Travas keičiasi keičiasi ir žaidėjai.Šaunu , kad tu ne toks kaip aš. Tik juokingiausia , kad per savo durną galvą matai tik mane vieną , tokį blogietį.O kaip ir sakiau mh manęs neturi už ką baninti.
    Jei ir neturi tik delto, kad nepakanka patirties. Normaliam servere butai istrintas be ispejimo ta akimirka kai pirmus resus isnesei is oazes ***** pagalba. Traviane viskas apskaiciuota, apskaiciuota, kada gali reidinti, kada gali isnesti tam tikra suma resursu, saziningai losdamas arba naudodamas tonas aukso. Bet turbut tu to nezinojai Tik reti atvejai buna kai losiama su didziule komanda, kad pakelti 1 acc. Sitas ne tau.

Ant pirmu medaliu buvo nemazai sukciu, bet tik keli pasiliko testi sukciavima :P

Pagrindinis

Nesigilinsiu su tavim į kalbas Kaip moki taip ir šoki.

Pagrindinis

Nesigilinsiu su tavim į kalbas Kaip moki taip ir šoki.
    Del sito mes abu sutinkam, tik idomiau bus loti

2 alijancai dominuoja po kolkas, A.G(-/-, nataru zona ir BOSS(-/+) galima sakyti tarp dvieju regijonu.
    Paskutinį kartą redagavo Gedutis-RomeSeNNis : 2016-01-13 22:17

Imperionas KaBoom! avataras
    Prisiregistravo
    Oct 2014
    Vieta
    Elektrėnai
    Žinutės
    258

Pagrindinis

2 alijancai dominuoja po kolkas, A.G(-/-, nataru zona ir BOSS(-/+) galima sakyti tarp dvieju regijonu.
    Dar tavęs čia betrūko, o galvojau servas be klauno apsieis Bet visalaik turi atsirasti nors vienas, štai ir tu čia...
    Ts8 - TheGeneral / Ts5 - RIP / Ts6 - Zulikas / Ts1 - Haremas / Ts1 - Criminal

Pagrindinis

simtas metu.maniau metei traviana.nelinkiu nieko blogo,bet bus tau dejavu -4

Pagrindinis

visi tokie kieti kad baisu net ka pasakiti , geriau kokiu logu numeskit kad ir su karzygiu tik

Pagrindinis

Nieko gero dar nera manau

Pagrindinis

Citata zulikas rašė Peržiūrėti žinutę
    Nieko gero dar nera manau
    Pora simtu kuoku, i zoo soda pasivaiksciojo, krokodilai sudraske, gaila ju buvo, dar ir dar spanuoju ju klyksmus.

8 puslapis iš 95 PirmasPirmas ... 4567891011121858 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •