65 puslapis iš 95 PirmasPirmas ... 155561626364656667686975 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 961 iki 975 iš 1417

Tema: LT1 Politika ir diplomatija

Pagrindinis

Citata Ass rašė Peržiūrėti žinutę
    Tau tik sneket,daugiau nieko nemoki,kur tavo logai kryziaus zygiu?kad kazkas kazka daro tai cia yra gerai,cia mes zaidziam,o ne kryziaus zygius einam... Legendinis Keny
    Ponas BBW prakalbo , labai malonu iš tavo pusės , aš deffuką kepu .O tau irgi visai neblogai ferminasi ****** , žiūrėk vėl banano negauk . Aš ir defferiu būdamas daugiau puolimo taškų turiu nei tu ponas. ir offas pas tave nieko mandro

Pagrindinis

Citata Keny rašė Peržiūrėti žinutę
    Ponas BBW prakalbo , labai malonu iš tavo pusės , aš deffuką kepu .O tau irgi visai neblogai ferminasi ****** , žiūrėk vėl banano negauk . Aš ir defferiu būdamas daugiau puolimo taškų turiu nei tu ponas. ir offas pas tave nieko mandro
    pasistenget pries artus,jei taip bijot pasistenkit vel

Pagrindinis

pasistenget pries artus,jei taip bijot pasistenkit vel
    Labai sunku tavo sapaliones suprasti , kiek pamenu tu žadėjai visus išnešti iki artų , su savo ahujėna komanda.

Pagrindinis

Labai sunku tavo sapaliones suprasti , kiek pamenu tu žadėjai visus išnešti iki artų , su savo ahujėna komanda.
    Butu ydomu pamatyti ta mano zinute As kaip sakiau pradzioj kai buvau kviestas y jusu komanda,darau bent siek tiek ydomesni zaidima ir zaidziu pries jus (Pakartojau savo zodzius)

Pagrindinis

Butu ydomu pamatyti ta mano zinute As kaip sakiau pradzioj kai buvau kviestas y jusu komanda,darau bent siek tiek ydomesni zaidima ir zaidziu pries jus (Pakartojau savo zodzius)
    na tu to žaidimo įdomesnio nepadarei , nes tavęs visą servą nematyti , tiek laiko kepi offą , bet kiek mačiau nieko įspūdingo.

Pagrindinis

Citata KaBoom! rašė Peržiūrėti žinutę
    http://travian-reports.net/lt/report/6043222af66 Sitas zmogus su axujena patirtim, kuris man bande paaiskint kad germanas viena karta offa per rounda iskepa... Geda.
    Jūs esat du skirtingi žaidėjai , su skirtingomis strategijomis.Nieko gėdingo nematau .

Pagrindinis

Citata sauliusp rašė Peržiūrėti žinutę
    http://travian-reports.net/lt/report/60436f1eb4c ką ten kalbėjau apie PLIUSO pakilimą? Nenusibodo pas "žlungančius" SS eiti? Dabar sakys: tai vis tiek žmogus trinasi jau. Vasara gi. (kaip ir visus prieš tai kartus taip sakė)
    Raitų ir taranų per mažai. Nežinojau, kad jis turi offą
    Na deff dar sumažėjo pas SS

Jei kalbant atvirai, SS vadai yra savanaudžiai, jiems nerūpi jų narių likimas, tik jų pačių arogancija.
    Sauliau, įkelk masę ataskaitų, kur jūsų nariai griūna kasdien, kažkodėl ne viskas čia papuola

Pagrindinis

http://travian-reports.net/lt/report/6043222af66 Sitas zmogus su axujena patirtim, kuris man bande paaiskint kad germanas viena karta offa per rounda iskepa... Geda.
    BOSS ne tik su deff buksuoja, offai irgi betonuojasi vis dažniau

Pagrindinis

na tu to žaidimo įdomesnio nepadarei , nes tavęs visą servą nematyti , tiek laiko kepi offą , bet kiek mačiau nieko įspūdingo.
    As pas save jusu irgi nemaciau,o gi sakiai ieskosi manes DD

Pagrindinis

Parodyk nors vieną mm kur aš prašiau deff kad vadini mane savanaudžiu ir arogantišku

Imperionas
    Prisiregistravo
    Aug 2015
    Vieta
    Florida
    Žinutės
    223

Pagrindinis

Citata Chef rašė Peržiūrėti žinutę
    deff buksuoja patikrink, dar turi kuo man rodos. ai tiesa, dabar su SS kovojat

Imperionas
    Prisiregistravo
    Aug 2015
    Vieta
    Florida
    Žinutės
    223

Pagrindinis

kas toks kviete, blt iskarto ismesiu uz lieva humoro jausma. maniau sutare buvom visi, kad degtuku niekam nereikia

Pagrindinis

Citata Chef rašė Peržiūrėti žinutę
    Humoristas D

Senatorius Lukazaz15 avataras
    Prisiregistravo
    May 2009
    Vieta
    Joniškis-Cardiff
    Žinutės
    783

Pagrindinis

Sakeu triochinasi vapshe jie ten o chef del pushka tai suklidau kaboom norejau parasiti bet zodziu cia esme ta pati isleka reike dauziti tuos boss dabar kol pasimete nes gavo i kupra ir panikoja jau tai dabar pats metas butu juos sudauziti visiskai as savo offa greitai baigsiu rosti ir irgi eisiu i trasa pazesim ka mandrociai apsigins kai visi aljansai bus uzfeikiinti.
    Gr8 b8 m8 r8 8/8

Pagrindinis

Citata Lukazaz15 rašė Peržiūrėti žinutę
    Sakeu triochinasi vapshe jie ten o chef del pushka tai suklidau kaboom norejau parasiti bet zodziu cia esme ta pati isleka reike dauziti tuos boss dabar kol pasimete nes gavo i kupra ir panikoja jau tai dabar pats metas butu juos sudauziti visiskai as savo offa greitai baigsiu rosti ir irgi eisiu i trasa pazesim ka mandrociai apsigins kai visi aljansai bus uzfeikiinti.
    Ai as tai nelosiu atsibodo man trynuosi gal kitam serve sulosim su manim irgi iseina dar keli geriausi ju offeriai tai subyres kai sudas tas boss. Jau galit sveikint Pliusus ir Roninus su pergale

65 puslapis iš 95 PirmasPirmas ... 155561626364656667686975 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •