3 puslapis iš 4 PirmasPirmas 1234 PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 31 iki 45 iš 55

Tema: Padiskutuokime...

Pagrindinis

Citata tranas rašė Peržiūrėti žinutę
    Informacija apie aljansą Žaidėjai Regionai Pergalės taškai Pergalės taškai per dieną
    1. K4D 36 0 20 0

Kazkaip uz kazka pirmi taskai
    Keistai. Galvojau kad regionas aktyvuojasi tik pasiekus 10k populiacijos, ir tada jeigu aljansas valdo 50+ proc tai kasdien generuoja pergalės taškus. Bet K4D nei valdo regioną, nei regionas aktyvavosi. Gal ten jungėsi ar keitėsi aljansų sudėtis.. Nesigilinau.
    lygudu, ispanas, mrx, spa, black smoke, oxford, gg no re, mma

Pretorionas Sepaz avataras
    Prisiregistravo
    Oct 2009
    Vieta
    Garliava
    Žinutės
    88

Pagrindinis

Citata ispanas rašė Peržiūrėti žinutę
    Keistai. Galvojau kad regionas aktyvuojasi tik pasiekus 10k populiacijos, ir tada jeigu aljansas valdo 50+ proc tai kasdien generuoja pergalės taškus. Bet K4D nei valdo regioną, nei regionas aktyvavosi. Gal ten jungėsi ar keitėsi aljansų sudėtis.. Nesigilinau.
    Na kažkas dar buvo rašyta, kad taškai kaupsis ir už atakas lyg kažkaip ar panašiai...šiaip reiktų jų paklaust už ką gavo, bet gali būt kad ir patys nežinos

Karžygys
    Prisiregistravo
    Oct 2008
    Vieta
    ŠŠMK
    Žinutės
    2,199

Pagrindinis

idomu kiek prisikauptu offo ar deffo is katilo, ir ar eitu per viena karta viska isgryninti. Pvz dabar turiu ore 60 legu, kuriu net neaktyvuoju nes nereikalingi - nieks nepuola, oaziu ir nefarminu, tai ir grudu nereik maitinimui
    s2,s5,s4,s1,ru3,ru8

Prisiregistravo
    Oct 2009
    Vieta
    Garliava
    Žinutės
    88

Pagrindinis

Citata tranas rašė Peržiūrėti žinutę
    idomu kiek prisikauptu offo ar deffo is katilo, ir ar eitu per viena karta viska isgryninti. Pvz dabar turiu ore 60 legu, kuriu net neaktyvuoju nes nereikalingi - nieks nepuola, oaziu ir nefarminu, tai ir grudu nereik maitinimui
    Eitų gan normaliai prisikaupt, bet kainuotų gan daug aukso. Turiu 200+ pretų, bet nereik...gali negamint nė vieno kario ir turėt gan gerą off'ą, tik reiktų katas išsirast...

Senatorius woske avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Spardakas
    Žinutės
    760

Pagrindinis

Citata Sepaz rašė Peržiūrėti žinutę
    Eitų gan normaliai prisikaupt, bet kainuotų gan daug aukso. Turiu 200+ pretų, bet nereik...gali negamint nė vieno kario ir turėt gan gerą off'ą, tik reiktų katas išsirast...
    vapsie duzes servas, ir vapsie duzus sita versija, nei cento neinvestavau ir net neidomu lost. 2 max paketus nusipreki ir blyn nesveikas offeris. Kaima gal imanoma net per 3-4 paras ikurti antra :/

Prisiregistravo
    Oct 2009
    Vieta
    Garliava
    Žinutės
    88

Pagrindinis

Citata woske rašė Peržiūrėti žinutę
    vapsie duzes servas, ir vapsie duzus sita versija, nei cento neinvestavau ir net neidomu lost. 2 max paketus nusipreki ir blyn nesveikas offeris. Kaima gal imanoma net per 3-4 paras ikurti antra :/
    Per 3-4paras - nelabai...nu gal germanu būnant, gerai reidinant, tai gal...bet bėda, kad oazės startuoja su 0 ress ir gaminasi...jeigu iškart būtų pilnos tai tada eitų tikrai

Karžygys
    Prisiregistravo
    Oct 2008
    Vieta
    ŠŠMK
    Žinutės
    2,199

Pagrindinis

is rusu forumo
    Scattered Empire: отключение функции

Уважаемые игроки!

Вследствие критической ошибки при перенаправлении войск в Scattered Empire мы отключим эту функцию во всех мирах этой версии сегодня в 15-00 московского времени. Помимо этого, мы отключим голод на 24 часа, чтобы у вас было достаточно времени для перераспределения войск без риска, что они умрут от голода.

Что произойдет с войсками, которые сейчас перенаправлены?

1. Войска, которые направляются в новую деревню, когда мы деактивируем функцию, будут отправлены в родную деревню.
    2. Войска, которые в данный момент уже находятся в виде подкрепления в деревне, останутся в подкреплении.
    Наша команда разработчиков работает над исправлением ошибки. Как только проблема будет решена, мы снова включим эту функцию.

Приносим извинения за неудобства, вызванные этим изменением.

Команда игры Travian: Legends
    s2,s5,s4,s1,ru3,ru8

Pagrindinis

Sveiki visi. Kiek daug matytu zmoniu susirinko :-) Net gera po keliu metu gryzus matyti jus :-)

Prisiregistravo
    Oct 2009
    Vieta
    Garliava
    Žinutės
    88

Pagrindinis

ok nk nebus cia su tavim

Taip, mano mama sukūrė šitą žaidimą...

kai rimtai tu cia varai esme tokia kad as stumiu dura vapse o tu ziuriu rimtas kentas

Priimčiau tikrai, bet mano brolis, viso lietuvos travian aukščiausias iš adminų neleido tavęs priimt

___________cia tik draugiskas patarimas buvo labai tikiuosi kad informacija nepasitvirtins ir tu isliksi puikus karys brolau! as tik ieskau aljanso nes jauciu prievole kovoti uz savo krasta!!!_
    y rašė:

Tai va, kad negaliu nei tavęs paiimt nei tavo brolio...

siulau pasiimt mane i aljansa

labas, ir ką siūlai dabar daryt?

Sveikas,
    Rasau gaves tam tikros informacijos. Yra ziniu, kad 1 vieta reitinge uzimantis zaidejas Digimon rezga plana tave uzkariauti ir renka armija. As islikau neutralus (Sveicarijos pavyzdys man leido suprasti, kad islikti neutraliu yra viena geriausiu strategiju) Taciau noras dominuoti mane priverte parasyti tau. Manau, kad reikia su juo susidoroti. Siulau tau prisijungti prie manes (mano brolis adminas, tai problemu nebus DD) ir paimti valdzia i rankas.

Kadangi lyg nickų negalima platinti, tai jie užslaptinti.... Geros juoko dozės, aišku skaityti reikia nuo apačios į viršų

Legionierius delfinas avataras
    Prisiregistravo
    Aug 2008
    Vieta
    Kauno r.
    Žinutės
    12

Užuomina Serverio perliukas :DD

Sepaz, mus prigavo!!! :s

Mano pirmasis serverio perliukas - Poker_Empire. Būkit atsargūs, nes serveris turi rimtą ITišniką ir didelį melagį

Skaityti kaip įprastai Traviane nuo pačios apačios į viršų.

Laikas: Lapkričio 10 d.

Pilnatis dar negreit, tad negrybaukit ir nesidarykit gėdos kaip šis asmuo.

- Thunder

Pirmieji žingsniai Travian'e 2006 m.

Prisiregistravo
    Oct 2009
    Vieta
    Garliava
    Žinutės
    88

Pagrindinis

Duodu už durnumą +100 balų, nes už tokią nesamonę net neitų duot mažiau Tiesiog tu esi genijus, bet pastebėjau, kad užsirašęs forume, kad esi iš kauno r., tai gal ir tu iš Garliavos? :O Trečias mano acc....

Pagrindinis

Sveiki, esu nauja zaideja, ir man reikia pagalbos. Reikia kad istociau i aljansa, tai gal galetum pagelbeti?

Prisiregistravo
    Oct 2009
    Vieta
    Garliava
    Žinutės
    88

Pagrindinis

Citata nauji siekiai rašė Peržiūrėti žinutę
    Sveiki, esu nauja zaideja, ir man reikia pagalbos. Reikia kad istociau i aljansa, tai gal galetum pagelbeti?
    Ieškokis kokio nors šalia esančio alianco ir bandyk įstoti į jį

Pagrindinis

Aisku aisku

Pasididžiavimas

Citata nauji siekiai rašė Peržiūrėti žinutę
    Aisku aisku
    ir kas cia per blevyzgos vechnos vyksta, visi kas negali nieko padaryti bekit i foruma pasireiskti, nors ten issiliesit, fermos **

3 puslapis iš 4 PirmasPirmas 1234 PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •