79 puslapis iš 139 PirmasPirmas ... 296975767778798081828389129 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 1,171 iki 1,185 iš 2077

Tema: Džentelmenų klubas

Pagrindinis

torai neacakei ma i klausima- tai tu ar ne ten birkova prie mauzoliejaus prisispaudei? ar cik galva prisitrenkei su granitine plokste?

Pagrindinis

http://pasaulis.lrytas.lt/ivykiai/pr...-grindinio.htm torai ne tu ten??? sako anas irgi reke - as dievas
    mazum tu ten buvai? tuscia galva neprikalsi prie plytos, tai birkova prisikalei?

Pagrindinis

Citata polytlopatologas rašė Peržiūrėti žinutę
    kazkam gerai cik antra diena neisiblaivo, ka man tep, uzpavydejau
    cia apie tave ir rasiau DD

Pagrindinis

Polypelope ,o tau nebuvo tuo paciu metu miningito ir erkes su laimo liga? nes rasliavos arba esi uzvartojes kliju arba zuve jau puse smegenu lasteliu

Pagrindinis

Citata VRIEDNAS rašė Peržiūrėti žinutę
    Polypelope ,o tau nebuvo tuo paciu metu miningito ir erkes su laimo liga? nes rasliavos arba esi uzvartojes kliju arba zuve jau puse smegenu lasteliu
    galetum but seimos daktaru taip diagnozes isstatineji? ar tu kokis salamakakinas tekintojas suvirintojas o vadovaut gali net aplinkosaugos ar etikos komisijai... zmogus legenda tu?- didesnis diegas net uz tora? a nepergyveni ka ***** antra kart plys nuo tokio putimosi?

Pagrindinis

tokiai diagnozei gabumu nereikia,99 proc zmoniu ta paty diagnozuotu tau

Pagrindinis

o tie 99 proc tau diagnozes nebande nustatyt? ar teliukui diagnoze nustatyt uzdraude partija kap sssr laikais ka buvo... nebandei kokios cemeryciu arbatos gert- mazum durnumas isgaruotu, ar tu toras nr2 kap ce vienas apsiskelbe tokis i tave panasus su varzteliais neprisuktais

Pagrindinis

Fainai žaidžiat, netgi vieną offą turi PMS gerulį Kiti geri, bet neiškirtinei. Aišku, jeigu loščiau mano didesnis būtų, kaip visada Būtum Lukai paėmes į teamą būčiau ir vėl iš PMS atėmes porą karių artų, juk tik akademijos būtų užteke

P.s Vaida lošia šitam serve?
    The Wanderer of World is mine by right - MyRevenge721

Imperionas KaBoom! avataras
    Prisiregistravo
    Oct 2014
    Vieta
    Elektrėnai
    Žinutės
    258

Pagrindinis

Citata polytlopatologas rašė Peržiūrėti žinutę
    jus gal uzsiprasykit uzdara foruma kad butu- galesit viens su kitu cvykais matuotis, va dar tora paskelbkit forumo diegu ir vualia- jus gi bambos, isskirtiniai
    Blusiau, ar tu ilgai klounu dirbsi dar čia?

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Traviano gatvė, ne užsienis
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Rado vaikas pramogą. Nekreipkime dėmesio - pažais ir nusibos. Bet realiai tai šito priedurnio braižas man kažkur matytas. Jau buvo kažkuriame serve toks. Iš, kur, Indre, tu jį ištraukei? Iškeitei mane į jį... Baisu... Nuo vilko ant meškos...

Prisiregistravo
    Oct 2014
    Vieta
    Elektrėnai
    Žinutės
    258

Pagrindinis

Tai kad čia baisiau nei vaikas, čia padaras su kaimietišku žargonu.

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Traviano gatvė, ne užsienis
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Na, aš turėjau omenyje tipą su vaiko protu ir seno kretino gyvenimiška patirtimi.

Prisiregistravo
    Oct 2014
    Vieta
    Elektrėnai
    Žinutės
    258

Pagrindinis

Jis savo kaime kiečiausias "ant bazaro"

Pagrindinis

Citata Retribution rašė Peržiūrėti žinutę
    Fainai žaidžiat, netgi vieną offą turi PMS gerulį Kiti geri, bet neiškirtinei. Aišku, jeigu loščiau mano didesnis būtų, kaip visada Būtum Lukai paėmes į teamą būčiau ir vėl iš PMS atėmes porą karių artų, juk tik akademijos būtų užteke

P.s Vaida lošia šitam serve?
    jei pms losia tai ir vaida losia glass nikas,

Pagrindinis

as vietoj adminu, tokius kur isvis vejus raso, nieko bendro neturincius su travu blokuociau, o dabar forume vejus visokius pila ka nori ir kaip.

79 puslapis iš 139 PirmasPirmas ... 296975767778798081828389129 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •