76 puslapis iš 139 PirmasPirmas ... 266672737475767778798086126 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 1,126 iki 1,140 iš 2077

Tema: Džentelmenų klubas

Senatorius jazzinstars avataras
    Prisiregistravo
    Feb 2013
    Vieta
    Oslo
    Žinutės
    706

Pagrindinis

Kiekybe nera kokybe, o kad PMS ne visus savo acc i viena aljansa sukise, dar nereiskia, kad ju daug maziau yra. Be to, zaidzia jie irgi gerai, nesuprantu, kodel juos nuvertinat? Cia ne kokia balbieriskio futbolo komanda.

Man asmeniskai butu geriau maziau zaideju, bet KOKYBISKU zaideju, kurie degtu noru zaisti, o ne pranestu apie atakas likus 3 valandoms iki nusileidimo ARBA isvis nepranestu, nes jiems, matai, vadu definimo taktika nepatinka arba jie mano, kad feikai pas juos ir t.t. ir pan.
    Paskutinį kartą redagavo jazzinstars : 2015-12-16 15:59
    TS6(2) - Tadzikas (Sakalai), TS5(3) - Porteris (PPN)
    TS3(7) - jazzinstars (BA), TS4(4) - ForgetMeNot (ZOO), TS6(4) - StarBucks (PK)

Pagrindinis

Citata nesaliskas rašė Peržiūrėti žinutę
    6s ir PK fraze uzkliuvo.ne apie defa as,camaro cia ka toki politologai ciauska netraukiau i plaucius
    pasakei a tai pasakyk ir b- paneig irodyk kitaip nors viena teigini mano, ar tu kaip kokis maksimas tik frazes sugebi skelt- visi loxai tik as pasaulio bamba? kai irodysi tai uzdesiu pliusa ant tavys, o kol kas panasu ka pac esi lochutis- maxima ne tavo brolis ar sesuo?

Pagrindinis

Citata jazzinstars rašė Peržiūrėti žinutę
    Kiekybe nera kokybe, o kad PMS ne visus savo acc i viena aljansa sukise, dar nereiskia, kad ju daug maziau yra. Be to, zaidzia jie irgi gerai, nesuprantu, kodel juos nuvertinat? Cia ne kokia balbieriskio futbolo komanda.
    pms susirinktu acc visus savo i viena ally kazin ar visi tilptu plius walkirija pereme i savo rankas, chebra ally ir su jais, sudejus viska i kruva ju mase bus daug didesne nei pk-kp.

Pagrindinis

Man asmeniskai butu geriau maziau zaideju, bet KOKYBISKU zaideju, kurie degtu uzsidegimu zaisti, o ne pranestu apie atakas likus 3 valandoms iki nusileidimo ARBA isvis nepranestu, nes jiems, matai, vadu definimo taktika nepatinka arba jie mano, kad feikai pas juos ir t.t. ir pan.
    supaprastinkit viska ir bus ok... nieko pries neturiu pries jusu vadovavima cik is ryto dar supratau ka ten rasyt reik, bet po piet man jau per sudetinga buvo tai ir nepildziau

Pagrindinis

Citata polytlopatologas rašė Peržiūrėti žinutę
    supaprastinkit viska ir bus ok... nieko pries neturiu pries jusu vadovavima cik is ryto dar supratau ka ten rasyt reik, bet po piet man jau per sudetinga buvo tai ir nepildziau
    Visada butinai pildyk lenteles, Indre deffo stumdyme specializavosi gan ilga laika ir praktika yra atlikus, kaip sakant su patirtim mergiote sioje srityje.

Pagrindinis

Man asmeniskai butu geriau maziau zaideju, bet KOKYBISKU zaideju, kurie degtu noru zaisti, o ne pranestu apie atakas likus 3 valandoms iki nusileidimo ARBA isvis nepranestu, nes jiems, matai, vadu definimo taktika nepatinka arba jie mano, kad feikai pas juos ir t.t. ir pan.
    mes gal viens kito nesupratom- matai tu dideliam aly pastoviai tai visos atakos idomios, as kai zaidziau maziukam jg tai ten i tokius 8 atakos net demesio nekreipdavom i tokia smulkmena... va turbut del to ir gavosi tai... neina nulint nexuj ir defint mazdaug taip buvom iprate

Pagrindinis

pasakei a tai pasakyk ir b- paneig irodyk kitaip nors viena teigini mano, ar tu kaip kokis maksimas tik frazes sugebi skelt- visi loxai tik as pasaulio bamba? kai irodysi tai uzdesiu pliusa ant tavys, o kol kas panasu ka pac esi lochutis- maxima ne tavo brolis ar sesuo?
    Toras II atsirado.
    Kai I kazkur dingo bent porai dienu, cia butinai turi islist dubleris

Senatorius jazzinstars avataras
    Prisiregistravo
    Feb 2013
    Vieta
    Oslo
    Žinutės
    706

Pagrindinis

mes gal viens kito nesupratom- matai tu dideliam aly pastoviai tai visos atakos idomios, as kai zaidziau maziukam jg tai ten i tokius 8 atakos net demesio nekreipdavom i tokia smulkmena... va turbut del to ir gavosi tai... neina nulint nexuj ir defint mazdaug taip buvom iprate
    Ne, ne pastoviai. Teko zaisti s5 PPN mazu sastatu be jokiu sajungu, pamenu, ten ir JG buvo, tik keliai nesusidure. Galiu pasakyti, kad kuo maziau, tuo paprasciau defintis.
    TS6(2) - Tadzikas (Sakalai), TS5(3) - Porteris (PPN)
    TS3(7) - jazzinstars (BA), TS4(4) - ForgetMeNot (ZOO), TS6(4) - StarBucks (PK)

Pagrindinis

klounas su rimtais argumentais islindo galiu tokia pat ka tu parasei:
    ****** II atsirado.
    kai I papuole po traukiniu ir susitrenke galva , tai butinai maxima turi isslysti
    cia maksimui buvo

Pagrindinis

klounas su rimtais argumentais islindo galiu tokia pat ka tu parasei:
    ****** II atsirado.
    kai I papuole po traukiniu ir susitrenke galva , tai butinai maxima turi isslysti
    cia maksimui buvo
    Nu viskas aisku su tavim. Duodu durniui kelia

Pagrindinis

Citata pajacas78 rašė Peržiūrėti žinutę
    Visada butinai pildyk lenteles, Indre deffo stumdyme specializavosi gan ilga laika ir praktika yra atlikus, kaip sakant su patirtim mergiote sioje srityje.
    as nieko pries neturiu bet paprasciausiai nesinori be reikalo apkrauti lisnu darbu pvz- yra punktas apie karzygi, pas mus kazkada net mm buvo mazdaug: pasirode ataka ant taves, pirmas dalykas fiksuoji karzygi, taskus, of taskus... nu gal tas punktas tinkamas kai tiek daug yra ir sito gali nesusiprasti kas...

Pagrindinis

maksimai o tu esi ka nors parases logisko ar tavo kliauzos vien cik- durniai, ****** ir panasiai? sukurpk ka nors razumno, ar tas vienas vingis galvoje tau nieko nepasako?

Pagrindinis

beje ir kas tas toras?- tureciau zinoti ji? kas jis kokis svieto dzyvas? zinau va starbuck, vinicupa, helpower ir man uztenka, nxj man tas toras? tiesa va pajacas78 sudomino, noreciau ir ji zinoti

Pagrindinis

dingo maximas- mazum i poliklinika nuvejo uzsiregistruot lyti pasikeist, nes smegenu keitimo nedaro, tai ka daugiau nebagui keisti

Pagrindinis

maximas dzyvu dzyvas- burtininkas lepoldas is bezdalu tirsciu buria... indre priimkit i aljansa- kiekvienam kaimui raik savo durniaus

76 puslapis iš 139 PirmasPirmas ... 266672737475767778798086126 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •