68 puslapis iš 139 PirmasPirmas ... 185864656667686970717278118 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 1,006 iki 1,020 iš 2077

Tema: Džentelmenų klubas

Pagrindinis

Citata VB88 rašė Peržiūrėti žinutę
    Beje, kas liečia Šunų aljansą tai esu nusivylęs jais. 2s nesukalė SeSos , o čia pabijojo atsidurti opozicijoje. Seniau galvojau, kad ta kompanija turi kiaušinius. Dabar supratau, kad turi, bet labai mažyčius... permatomus tokius, beveik nematomus. Dar aprašyme rašydavo: "mes laukiniai šunys"... Kokie laukiniai jeigu už pavadėlio vedami ir su antsnukiais?
    Torai, žinau "Šunys" istoriją, tai trumpai apšviesiu, kad nepjautum grybo daugiau.
    Šitą "prekinį vardą" prieš gerus metus laiko sukūrė toks Mantas (nick One way) s1 serve. Ten surinko komandą, lengvai laimėjo ir dėl asmeninių priežasčių daugiau rimtai nebežaidė.
    S2 jis dar trumpai startavo, bet labai greit išėjo (turbūt visam laikui) iš travian. Mantas visuomet ir buvo vienintelis tikras "Šunys" vadas-strategas. Visi kiti buvo stiprūs ar silpni padėjėjai. Su jo išėjimu realiai "Šunys" istorija ir užsibaigė.

Visa kita kas vyko su "Šunys" toliau, tai jau nebuvo tikra. Kaip, kad pvz per travian LT istoriją buvo daug JG (Juodoji Gvardija), bet tik viena (pirmame lietuviškame s3) buvo tikra.

Šiame serve "Šunys" buvo nedidelė (nekonkretinant - iki 10) grupelė žmonių iš s1 ir s2 servų. Pradžioj servo buvo svarstoma ar žaist kartu su Chebra, ar su PK. Kadangi buvo vienbalsiai nubalsuota už PK dėl ten buvusių senų pažįstamų ir nenoro žaisti su speederiais (ale Chebra), tai buvo pačioj pradžioj servo sutarta dėl sąjungos.
    Po artų įvykdytas perėjimas, kad būtų lengviau koordinuot bendrus veiksmus, o ir dar kartą pasikartosiu, šio servo "Šunys" su s1 originalu nelabai ir buvo susiję.

Pagrindinis

As jau net negaliu susilaikyti nepakomentaves. To toro posto neradau del Sunu ally s2 serve.
    Klausyk, ereli, mes nesutvarkem sesos? tu gal nebejuokink cia visu. 150 sesiuku niekaip nepaeme 36 zaideju. Negana to, ieskojo pastiprinimo su taskiukais ir su dar bbz kokiais alijansais. Musu bijojo kaip velnias kryziaus. Ir nedrysk cia aiskinti kad taip nebuvo, taves ten nebuvo ir nk tu nematei, o jei ka ir pavadavai, tai... Dulkinom visus kaip tik norejom. Nulinom nesuskaiciuota kieki kaimu. O ka sesa padarė? Nei vieno kaimo nesugebejo nunulinti. Manes nei kart nenugriove ir net negriove, nors realiai as ten labiausiai buvau uzknises. Hola tepe slides is travo.
    Tai man db paaiskink, kaip reikia sunaikint?
    P.s. man taves lb gaila. Atstumtas atrodai, draugu 0.
    Spjauk i ta trava ir uzsiimk realiu gyvenimu

Ps.s. s6 "sunys" susikure, nes norejom but viename ally. Ir pavadinimas siuo atveju nk nereiskia

Pagrindinis

TORAI, tu geriausias, buk mano vadas kitais metais!!!

Pagrindinis

Citata Maxximus rašė Peržiūrėti žinutę
    Torai, žinau "Šunys" istoriją, tai trumpai apšviesiu, kad nepjautum grybo daugiau.
    Šitą "prekinį vardą" prieš gerus metus laiko sukūrė toks Mantas (nick One way) s1 serve. Ten surinko komandą, lengvai laimėjo ir dėl asmeninių priežasčių daugiau rimtai nebežaidė.
    S2 jis dar trumpai startavo, bet labai greit išėjo (turbūt visam laikui) iš travian. Mantas visuomet ir buvo vienintelis tikras "Šunys" vadas-strategas. Visi kiti buvo stiprūs ar silpni padėjėjai. Su jo išėjimu realiai "Šunys" istorija ir užsibaigė.

Visa kita kas vyko su "Šunys" toliau, tai jau nebuvo tikra. Kaip, kad pvz per travian LT istoriją buvo daug JG (Juodoji Gvardija), bet tik viena (pirmame lietuviškame s3) buvo tikra.

Šiame serve "Šunys" buvo nedidelė (nekonkretinant - iki 10) grupelė žmonių iš s1 ir s2 servų. Pradžioj servo buvo svarstoma ar žaist kartu su Chebra, ar su PK. Kadangi buvo vienbalsiai nubalsuota už PK dėl ten buvusių senų pažįstamų ir nenoro žaisti su speederiais (ale Chebra), tai buvo pačioj pradžioj servo sutarta dėl sąjungos.
    Po artų įvykdytas perėjimas, kad būtų lengviau koordinuot bendrus veiksmus, o ir dar kartą pasikartosiu, šio servo "Šunys" su s1 originalu nelabai ir buvo susiję.
    tu dar vienas gruto parko garbintojas? pamirsai dar pridet kad "prie ruso buvo geriau" slapiankej desroj budavo mesos, gal ziurkiu, nu bet mesa... zmogau pamirsk nostalgija- volodia jau ne mauzoliejuj, dabar vytioko eile. maximini pamirsk sovietu laikus, aisku abidna tau tevukas jau kolxozui nevadovauja

Humoras

Citata polytlopatologas rašė Peržiūrėti žinutę
    tu dar vienas gruto parko garbintojas? pamirsai dar pridet kad "prie ruso buvo geriau" slapiankej desroj budavo mesos, gal ziurkiu, nu bet mesa... zmogau pamirsk nostalgija- volodia jau ne mauzoliejuj, dabar vytioko eile. maximini pamirsk sovietu laikus, aisku abidna tau tevukas jau kolxozui nevadovauja
    Leistis pradejai? Geriau lik prie uostymo, nes po intraveniniu jau tik sv Petras telauks.
    O jei rimciau, tai geriau nerasyk nieko jei neturi ko parasyt i tema.

Pagrindinis

Citata Maxximus rašė Peržiūrėti žinutę
    Leistis pradejai? Geriau lik prie uostymo, nes po intraveniniu jau tik sv Petras telauks.
    O jei rimciau, tai geriau nerasyk nieko jei neturi ko parasyt i tema.
    tu matyt labai turi ka nesamones kazkokias rasineji.Ally istorijas visas tu fiksuoji ar tik isrinktuju? eik truputi nusnausi,galvele pakaitus.Logu geriau kokiu imeskit ne nesamones cirske

Pagrindinis

Citata nesaliskas rašė Peržiūrėti žinutę
    tu matyt labai turi ka nesamones kazkokias rasineji.Ally istorijas visas tu fiksuoji ar tik isrinktuju? eik truputi nusnausi,galvele pakaitus.Logu geriau kokiu imeskit ne nesamones cirske
    Dzin tie logai, Pk offus atstatineja. Nelygis pult su 30k.

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Traviano gatvė, ne užsienis
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Citata Waikiukstis rašė Peržiūrėti žinutę
    As jau net negaliu susilaikyti nepakomentaves....
    tu neįsižeisk, aš tikrai nenoriu nieko purvu apdrabstyti, bet esmė ta, kad pats sėdžiu pas jus ir tikrai nemažai prisidėjau, kad SeSai aplaužyti sparnelius. Sąžiningai lošiu už jus tame serve, bet mane piktina keli dalykai:
    1. Sesos liko tik 20 acc. Negi negalima paiimti su kojotais ir padaryti normalų užėjimą ant jų. Tą paskutinį, kad būtų su jais pabaigta? Būčiau vadas tai prijungčiau kojotus prie pagrindinio ally, užvesčiau žmones ir pabaigtumėm raundą, kaip tikri lyderiai.
    2. Labai silpnas vadovavimas. Tikrai būtų galima išnaudoti visus acc ir susitelkus gražiai pabaigti servą. Jeigu žmonės geltonuoja, raudonuoja, trinasi ar tampa fermomis tiesiog tai rodo tik vieną - nėra iniciatyvaus vado. Gal jūs ten kokie keturiese kartu vaikštot, nu, bet visa likusi komanda palikta likimo valiai.
    3. Ir tas įsijungimas į PK 6s rodo, kad nėra pas jus vadų (arba jie visiškai nenori dirbti). O iš sesos tai nulis visiškas. Aš visus aplink save sesinus vienas pats išsidaužiau. Ir dabar dar offą neblogą turiu - eičiau dabaiginėti, jei kas tik paorganizuotų.
    4. Na, o viską vainikuoja šunų WW nulinio lygio su pavadinimu "Š... krūva". Kas čia per pavadinimas? Kam jis skirtas? Tiems, kas lošė už šunis? Duokit man teises visas, sutvarkysiu aš pas jus viską per vieną pusdienį.

Pagrindinis

Citata Hadas rašė Peržiūrėti žinutę
    Dzin tie logai, Pk offus atstatineja. Nelygis pult su 30k.
    Paskelbėm nataram karą:
    nulinam/periminėjam jų kaimus...
    atėmėm mitybas, instruktorius, batus ir kitus artefaktus...
    atsakomųjų kolkas negaunam, tad logais ir nesidalinam... Jūs juk labai nemėgstat, kai viskas į vieną pusę...
    TS1(1) - NojusB ; TS5(3) - nonation ; TS8(1) - nonation
    TS3(7) - antiLopas ; TS4(4) - Padakonn; TS6(4) - StarBucks

Pagrindinis

Citata NojusB rašė Peržiūrėti žinutę
    Paskelbėm nataram karą:
    nulinam/periminėjam jų kaimus...
    atėmėm mitybas, instruktorius, batus ir kitus artefaktus...
    atsakomųjų kolkas negaunam, tad logais ir nesidalinam... Jūs juk labai nemėgstat, kai viskas į vieną pusę...
    Kazka maisai, asmeniskai man nera skirtumo ar i viena puse ar i dvi nebepamenu, kada contro besu ikales

Pagrindinis

tu neįsižeisk, aš tikrai nenoriu nieko purvu apdrabstyti, bet esmė ta, kad pats sėdžiu pas jus ir tikrai nemažai prisidėjau, kad SeSai aplaužyti sparnelius. Sąžiningai lošiu už jus tame serve, bet mane piktina keli dalykai:
    1. Sesos liko tik 20 acc. Negi negalima paiimti su kojotais ir padaryti normalų užėjimą ant jų. Tą paskutinį, kad būtų su jais pabaigta? Būčiau vadas tai prijungčiau kojotus prie pagrindinio ally, užvesčiau žmones ir pabaigtumėm raundą, kaip tikri lyderiai.
    2. Labai silpnas vadovavimas. Tikrai būtų galima išnaudoti visus acc ir susitelkus gražiai pabaigti servą. Jeigu žmonės geltonuoja, raudonuoja, trinasi ar tampa fermomis tiesiog tai rodo tik vieną - nėra iniciatyvaus vado. Gal jūs ten kokie keturiese kartu vaikštot, nu, bet visa likusi komanda palikta likimo valiai.
    3. Ir tas įsijungimas į PK 6s rodo, kad nėra pas jus vadų (arba jie visiškai nenori dirbti). O iš sesos tai nulis visiškas. Aš visus aplink save sesinus vienas pats išsidaužiau. Ir dabar dar offą neblogą turiu - eičiau dabaiginėti, jei kas tik paorganizuotų.
    4. Na, o viską vainikuoja šunų WW nulinio lygio su pavadinimu "Š... krūva". Kas čia per pavadinimas? Kam jis skirtas? Tiems, kas lošė už šunis? Duokit man teises visas, sutvarkysiu aš pas jus viską per vieną pusdienį.

Ir kokiu tu niku zaidi? Tu gal atsilikes ar kaip? Kaip ir menesi mažiausiai nk nebelosia, pasilike tik kur niekur nelosia. As asmeniskai jau menuo nuo s6 starto nelosiu. Vadu ir nebuvo. Stt truputi uzsieme ir viskas. O pas sesa buvo uzsideges vadas, bet...
    O rimtai, kokiu niku zaidi?

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Žinutės
    856

Pagrindinis

TAIP-NE nikas. Ten dualas formaliai, bet mano dualė pasijungia gal 1-2 kartus per parą. Užeinu kareivukų užstatyti tik ir tiek, net naujų kaimų nebekuriu. Bet tikrai galėtu kas nors paorganizuoti paskutinį užėjimą ant SeSos. Jo, vadas ten užsidegęs labai buvo. Pamenu, kaip siūlė sąjungas, napus visokius, kad prieš šunis kovoti.

Beje, kas liečia 6s, tai aš nelabai suprantu, kam PK slėpti logus iš natarų žygių. Juk ir taip žinoma, kas ir kiek offo turi.
    Paskutinį kartą redagavo VB88 : 2015-12-06 12:07

Pagrindinis

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Citata pajacas78 rašė Peržiūrėti žinutę
    Nesikartok, pajace, jau rašei Tranas sakė, kad po vieną žinutę, o ne fludinti ištisai.

Pagrindinis

Juk ir taip žinoma, kas ir kiek offo turi.
    Tai kam tada tie logai, jei ir taip žinoma ?
    TS1(1) - NojusB ; TS5(3) - nonation ; TS8(1) - nonation
    TS3(7) - antiLopas ; TS4(4) - Padakonn; TS6(4) - StarBucks

68 puslapis iš 139 PirmasPirmas ... 185864656667686970717278118 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •