65 puslapis iš 139 PirmasPirmas ... 155561626364656667686975115 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 961 iki 975 iš 2077

Tema: Džentelmenų klubas

Pagrindinis

Citata pajacas78 rašė Peržiūrėti žinutę
    Na matai jus su Toru turbut daugiau patirties uz mane turit, tai geriau zinot ,kurie artifaktai geresni siame zaidime ir kaip jie vadinasi As linkes daugiau nebediskutuoti, o tik klausysiuosi jusu patarimu nuo siol.
    Aš tai iš vis nieko nenusimanau čia. Tik šiaip pasiginčyti esu mėgėjas.

Pagrindinis

Citata rimge lt rašė Peržiūrėti žinutę
    jau ir dabar reikejo ait i koki ru ar dar kur, lietuviski servai baigia visai numirt.
    O sakykite kas ten rusu serveriuose kitaip? Vodke pila? Ikros tepa?
    Tik jau nereikia dejuoti, kad lietuviski servai mirsta, nes patys juos ir numarinot savo tokiu zaidimu. Tai aisku kur rasi intriga ir kazkoki idomuma, jei ateini su 100 acc, apjungi regiona, tada padarai napa su kitu regionu ir augini lasini iki artu. Tada uzeina puolimu banga koki menesi ir vel sedima statant ww. Cia taikau ne vien PK komandai. Tokiu pilna.
    Sakiau ir sakysiu ne karta, kad servo idomuma susikuriam patys. Man asmeniskai daug maz visi servai buvo idomus, kuriuose esu zaides. (va vienas draugas i s8 isejo... serveris paraolimpinis, tai jis sake bandys vienas pries regiona) Kada patys paskutini karta rimtai regione kariavote? Jei pirma savaite regione 3 atskiri rimtesni aljansai, tai ziurek po menesio regionas jau apipintas sajungom ir napais.
    Aisku galima daug gincytis, diskutuoti ir viska nurasyti ant to, kad dauguma cia esanciu seniai ir studijas baige ir seimas sukure, normalu, kad ir laiko maziau skiriama. Gal todel ir propoguojama tokia ally strategija, kad taip ramiai zaidziant islaikomas aukso viduriukas. Kaip ir zaidi ir antra puse per daug nebumba. Bet tada nedejuokite, kad nera ka veikti

Pagrindinis

Va cia sutinku. Greiciau cia taip kad visi per dauk gerai viska moka ir regiono karas neindomu, turbut pats laikas uzleist vieta jaunimui, o mum tiesiog stebet ir mėgautis, prisiminkit pirmas ziurkez ir karzygy. Kiek travaspasikeite

Pagrindinis

na kadangi ziurint i atakuojanciu topus visi suprantame kad niekas is tiesu nevykta.... tai reikia ir logais pasidalinti.
    Kaip ten yra dainuojama lipo zydas kopeciom ir nukrito netyciom..
    http://travian-reports.net/lt/report/38569ecbe3e

O del sajungu tai jus teisus.. jos gadina traviana bet jos gadina gyvenima tik priesininkams va pms+chebra+valkiria ir niekas nesiskundzia
    S5-> Winner team > OBA|Q
    S1-> Winner team > KOVAS *** S3-> Winner team > CE *** S8-> Winner team > B L&GE *** S6-> Winner team > PK

Pagrindinis

Na ranka prie sirdies pridejes pasakysiu .... knieti man su PK snukius pasidauzyti. Jau s3 neteko, tad noretusi bent si karta. Butume visi viename regione, tad gal ir bandytume be sajungos (drasos pas mus gi daug, protelio gal maziau) dabar gi nepasokinesi pries mases ir kokybes derini. Tad va ir turime opozicija. Todel mums nepriimtu stiliumi, mes iki artu sedejome kaip pelytes po sluota. ATV (vienas is topiniu ally) ir tu net nelieciau, kad ne duok die offai nenukentetu...
    O jus dejuojate.... Serveryje 2 jegos daug maz apylyges, visas idomumas dabar kaip tik ir turetu prasideti (bent as to tikiuosi)

Karžygys
    Prisiregistravo
    Oct 2008
    Vieta
    ŠŠMK
    Žinutės
    2,199

Pagrindinis

gal kas pasidalintu logais, ar bent pasakytu kiek nataru gina kokius artus(off taskais bent).

Ir ar buvo imanciu svarbesnius artus is kitu regionu?

p.s. rusu servuose nei degtienes duoda, nei ikru. Zaideju siek tiek daugiau, bent jau kolkas, bet turbut nebeilgai.
    s2,s5,s4,s1,ru3,ru8

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Traviano gatvė, ne užsienis
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Citata Varnass rašė Peržiūrėti žinutę
    Palaukit, o ką jūs čia lyginat? Pavienius žaidėjus ar aljansus? Kažkaip vėlgi nelogiška, nes, atrodo, diskutuojate apie atskiras komandas, bet argumentams pasirenkate naudoti vos 10 žaidėjų lentelę. Tai gal paimkit aljansų savaitės geriausius ir tada dėliokite vieną prie kito?

Beje, Pajacas teisingai pastebėjo, kad laikas yra svarbus faktorius artefaktų ėmime, bet jei jau tiek pageidauji, bus galima palyginti skaičiukus ir savaitės pabaigoje. Nors ne tik į skaičiukus vertėtų atsižvelgt, bet ir į paimtų artefaktų naudingumą.

Argi?
    Tai aš tą ir sakau, kad pajacas juokina svietą remdamasis puolimo top 10 statistika (kuri artų ėmimo dieną iš esmės keičiasi kas pusvalandį). Jis pareiškė, kad ta statistika yra rodiklis. Reaguodamas į jo nusišnekėjimą aš pateikiau tą statistiką ir tą valandą kada aš pažiūrėjau top 10 - PMS su Chėbra lenkė PK-KP dvigubai. Taigi, savo ruožtu įrodžiau, kad pajacas visiškai neteisus. O toliau vystyti tą temą, iškraipyti tai, ką rašiau jau demagogija. Faktas, kaip blynas, kad pajacą pagavau lygioje vietoje nusišnekėjus, o šis to nepripažindamas drasko akis ir žaidžia kažkokį išsivartymo iš gaidžio žaidimą.

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Citata Abuenas rašė Peržiūrėti žinutę
    na kadangi ziurint i atakuojanciu topus visi suprantame kad niekas is tiesu nevykta.... tai reikia ir logais pasidalinti.
    Kaip ten yra dainuojama lipo zydas kopeciom ir nukrito netyciom..
    http://travian-reports.net/lt/report/38569ecbe3e

O del sajungu tai jus teisus.. jos gadina traviana bet jos gadina gyvenima tik priesininkams va pms+chebra+valkiria ir niekas nesiskundzia
    Žinai, prieš išsiųsdamas pagalvojau net, kad nebegrįš tie žvalgai, nes kažkaip viskas labai logiškai pasirodė:
    Žaidėjas: Uoga

Ar gali būti labiau šizofreniška? Net aš tokios fantazijos neturiu. Prieš siųsdamas pagalvojau, kad ten ir 14k žvalgų sėdi ir ambasada stovi ir slėptuvės 7-nios. Nu, toks nestandartas visiškas žaidėjas su polėkiu į kosmosą. Dabar kaip koks ekstrasensas jaučiuosi, nes tiesiog buvau įsitikinęs, kad nebegrįš žvalgai, o kai pamačiau, kad užsimušo tai iškart mintis atėjo į galvą, kad jau bus logas forume viešame. Ir čia atspėjau. Nu, kelnės pilnos laimės - ORAKULAS VANGINAS aš
    Nieko, suporte didžiosios arklidės 20 lygio stovi, už savaitės vėl su 3k žvalgų lakstysiu.

P.S. Manau, kad sąjungos gimsta tik 2 atvejais:
    a) Iš labai didelio noro laimėti. (kai ateini į servą iškart su 100 acc)
    b) Iš liūdno gyvenimo. (kai kažkas ateina su 100 acc į servą ir tu esi priverstas ieškotis masės).

Nežinau ant, kurių čia labiau reikia pykti, ant tų, kurie ateina užtikrintai laimėti, ar tie,kurie nori persverti svarstykles?
    O gal išvis nereiktų kelti tokių temų? Gi, kas kaip moka, tas taip šoka.
    Paskutinį kartą redagavo VB88 : 2015-12-03 00:05

Pagrindinis

Citata VB88 rašė Peržiūrėti žinutę
    Žinai, prieš išsiųsdamas pagalvojau net, kad nebegrįš tie žvalgai, nes kažkaip viskas labai logiškai pasirodė:
    Žaidėjas: Uoga

Ar gali būti labiau šizofreniška? Net aš tokios fantazijos neturiu. Prieš siųsdamas pagalvojau, kad ten ir 14k žvalgų sėdi ir ambasada stovi ir slėptuvės 7-nios. Nu, toks nestandartas visiškas žaidėjas su polėkiu į kosmosą. Dabar kaip koks ekstrasensas jaučiuosi, nes tiesiog buvau įsitikinęs, kad nebegrįš žvalgai, o kai pamačiau, kad užsimušo tai iškart mintis atėjo į galvą, kad jau bus logas forume viešame. Ir čia atspėjau. Nu, kelnės pilnos laimės - ORAKULAS VANGINAS aš
    Nieko, suporte didžiosios arklidės 20 lygio stovi, už savaitės vėl su 3k žvalgų lakstysiu.

P.S. Manau, kad sąjungos gimsta tik 2 atvejais:
    a) Iš labai didelio noro laimėti. (kai ateini į servą iškart su 100 acc)
    b) Iš liūdno gyvenimo. (kai kažkas ateina su 100 acc į servą ir tu esi priverstas ieškotis masės).

Nežinau ant, kurių čia labiau reikia pykti, ant tų, kurie ateina užtikrintai laimėti, ar tie,kurie nori persverti svarstykles?
    O gal išvis nereiktų kelti tokių temų? Gi, kas kaip moka, tas taip šoka.
    taigi gyreis kad turi belen kiek zvalgu. ka reiskia 3k ju prarastu? dabar galvoju ar tu geras sokejas ir tau niekas netrukdo ir ar gailetis man taves, ar tu ....? greiciau daugtaskio variantas, nes ka tu is savo koordinaciu galetum padaryti, neskaitant to kad palotum savo nesamones forume. is tikruju kol tave kaip dalba....ba kliudysi tol tu ir kliedesi. nekreiptume demesio baigtusi tavo nesamones, devyniu metu stratege. nu ka padarysi devyni metai pati vaikyste. kelintas klases mokini?

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Žinutės
    856

Pagrindinis

AAA: "taigi gyreis kad turi belen kiek zvalgu. ka reiskia 3k ju prarastu?"

Papostink, kur gyriausi, kad turiu belen kiek žvalgų.
    3k nieko nereiškia. Aš ir nesureikšminau to skaičiaus - jūs čia sureikšminot įdėdami logą, kaip jie žuvo. Atrodo, kad amžiaus nuostolis čia man ir nebeatsikelsiu po tokio smūgio aš daugiau.

AAA: "dabar galvoju ar tu geras sokejas ir tau niekas netrukdo ir ar gailetis man taves, ar tu ....?"
    Tu mažiau galvok Girdėjau, kad padeda.

AAA: "is tikruju kol tave kaip dalba....ba kliudysi tol tu ir kliedesi."
    Tai nekliudyk, kaip d...jobą, kliudyk, kaip normalų, protingą pašnekovą ir mano atsakymai bus tuomet atitinkamo konteksto. Prisimink patarlę: "kaip šauksi - taip atsilieps" Užvemi nesąmonę kokią ir tikiesi, kad Toras atrašys aukštom frazėm kažką.

AAA: "devyniu metu stratege. nu ka padarysi devyni metai pati vaikyste. kelintas klases mokini?"
    9 cm tai ne p-i-m-p-a-l-a-s... Kelis kartus per savaitę savo žmoną pamyli? Pagavai mintį?

Pagrindinis

Citata VB88 rašė Peržiūrėti žinutę
    3k nieko nereiškia. Aš ir nesureikšminau to skaičiaus - jūs čia sureikšminot įdėdami logą, kaip jie žuvo. Atrodo, kad amžiaus nuostolis čia man ir nebeatsikelsiu po tokio smūgio aš daugiau.
    pala tu gali det logus o mes ne ? tau smagu ir mums smagu tau smagu jei tirdamas kazka randi mums smagu nes laikinai atemem tavo duona ir dziaugsmo saltini mes gi lietuviais visi esame gime ir kaimyno namas uzsidege...
    S5-> Winner team > OBA|Q
    S1-> Winner team > KOVAS *** S3-> Winner team > CE *** S8-> Winner team > B L&GE *** S6-> Winner team > PK

Pagrindinis

Tranai, logus nemesiu, veliau gal kai viska surinksim I kruva....
    Pagal off taskus manrods buvo taip
    Unikalus apie 70k
    Didelis apie 55k
    Mažas apie 33k
    Na kazkas tokio jei kazko nesuklydau
    Too Old for This...

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Citata Abuenas rašė Peržiūrėti žinutę
    pala tu gali det logus o mes ne ? tau smagu ir mums smagu tau smagu jei tirdamas kazka randi mums smagu nes laikinai atemem tavo duona ir dziaugsmo saltini mes gi lietuviais visi esame gime ir kaimyno namas uzsidege...
    Man žvalgai tai darbo priemonė, o tikslas - tai, ką jie atrasdavo pas jus. Taigi, tu džiaugiesi, kad meistrui kalant vinį į sieną nulėkė plaktuko galva. Bet meistras tuoj pasilenks, pakels tą galvutę ir vėl pritaisęs prie koto tęs darbus. Taigi, noriu pasakyti, kad dalykai, kurie mus džiugina yra labai skirtingi.

Karžygys
    Prisiregistravo
    Oct 2008
    Vieta
    ŠŠMK
    Žinutės
    2,199

Pagrindinis

Citata bercas rašė Peržiūrėti žinutę
    Tranai, logus nemesiu, veliau gal kai viska surinksim I kruva....
    Pagal off taskus manrods buvo taip
    Unikalus apie 70k
    Didelis apie 55k
    Mažas apie 33k
    Na kazkas tokio jei kazko nesuklydau
    gi budavo servu kur bemaz dvigubai maziau nataru gindavo, tai cia dar puse velnio offai sukaupti serveryje.

Vien ko vertas per didziasias arklides varytas toriskas zvalgu hamas
    s2,s5,s4,s1,ru3,ru8

Pagrindinis

ko -+ regiona nabagai apleidot?

65 puslapis iš 139 PirmasPirmas ... 155561626364656667686975115 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •