64 puslapis iš 139 PirmasPirmas ... 145460616263646566676874114 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 946 iki 960 iš 2077

Tema: Džentelmenų klubas

Pagrindinis

Siaip labai keistai atrodo,sneka tie kurie net nera PK komandos kad bus viena varai nei vienas PK nesake(nebent praleidau) kad cia bus I vienus vartus,nes puikiai zinom kad taip nebus.... Tad gal nustosit cia nsm sneketis...
    Labai tikiuos kalno artu kazkas prasides,nes kitu atveju visiskai nevykes servas...
    Too Old for This...

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Traviano gatvė, ne užsienis
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Citata pajacas78 rašė Peržiūrėti žinutę
    Na atsikeliu ir matau visas TOP10 Puoleju Pk KP alijansai dar kazkam kilo neaiskumu del ++ regiono? HAdai kur tu?
    Keletas offų nusileido ir jau kranksi... Palauk nors 3-4 dieneles, kol 80-90% artų bus išnešiota, ir tada tik skaičiuok viščiukus.

Kitas dalykas, nelabai suprantu, ką rodo šiltnamio sąlygomis užkeptas ofas? Tas rodo, kad žaidėjas yra komandiškas, kad moka gerai žaisti ir jo komanda dirba efektyviai? Mano manymu off dydis gali atspindėti tik vieną faktorių - žaidėjas lošia su auksu ar be jo. IR NIEKO DAUGIAU.

Juokingos tos įžvalgos mūšiams net neprasidėjus... Aš tokias įžvalgas darydavau kai patrolinti norėdavau. Jeigu, pajacai, tu ne trolini, o kalbi, ką mąstai iš tiesų tai tuomet tu tikrai pateisini savo forumo niką.

Pagrindinis

Citata VB88 rašė Peržiūrėti žinutę
    Keletas offų nusileido ir jau kranksi... Palauk nors 3-4 dieneles, kol 80-90% artų bus išnešiota, ir tada tik skaičiuok viščiukus.
    Torai pati pradzia dazniausiai ir parodo kaip komanda gerai suplanavo artus susinest pas save ir koks komandos lygis ir t.t...Artus imant visa esme laike, o tu kalbi apie 3-4 dienas...Geras is taves analitikas.

Juokingos tos įžvalgos mūšiams net neprasidėjus... Aš tokias įžvalgas darydavau kai patrolinti norėdavau. Jeigu, pajacai, tu ne trolini, o kalbi, ką mąstai iš tiesų tai tuomet tu tikrai pateisini savo forumo niką
    Tai matosi Torai kokiose komandose visus 9 metus losei su savo izvalgom, ne veltui legendos sklinda

Pagrindinis

Citata bercas rašė Peržiūrėti žinutę
    Siaip labai keistai atrodo,sneka tie kurie net nera PK komandos kad bus viena varai nei vienas PK nesake(nebent praleidau) kad cia bus I vienus vartus,nes puikiai zinom kad taip nebus.... Tad gal nustosit cia nsm sneketis...
    Labai tikiuos kalno artu kazkas prasides,nes kitu atveju visiskai nevykes servas...
    ech,Bercai,tikrai pradzia panasi I nevykusi serva.Nebus taip,kad smutkes mesim ir begsim I kokius rusus visi lietuviai kas palosiantys.

Pagrindinis

Citata nesaliskas rašė Peržiūrėti žinutę
    ech,Bercai,tikrai pradzia panasi I nevykusi serva.Nebus taip,kad smutkes mesim ir begsim I kokius rusus visi lietuviai kas palosiantys.
    jau ir dabar reikejo ait i koki ru ar dar kur, lietuviski servai baigia visai numirt.

Pagrindinis

Citata rimge lt rašė Peržiūrėti žinutę
    jau ir dabar reikejo ait i koki ru ar dar kur, lietuviski servai baigia visai numirt.
    sutinku,tikrai ir aktyvumas mazas ir tu zaidzianciu jau ne super daug,galima isskirti alijansus tik kelis.''numirti''tinkamas zodis apibudinti LT servu bukle.

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Na atsikeliu ir matau visas TOP10 Puoleju Pk KP alijansai dar kazkam kilo neaiskumu del ++ regiono? HAdai kur tu?
    Dar kartą kartoju savo postą ypatingai bukiems.
    Pajace, nežinau kokiose komandose tu lošęs, bet aš tau su įrodymais į akis galiu pasakyti, kad tai tavo brandai neturėjo jokios reikšmės. Tarkime, tavo teorija dėl artų yra teisinga (kas pirmi paiima artus tie yra laimėtojai). Nepyk, bet nesuprantu, kodėl Jonaitis kuris paėmė mitybą 16-tą valandą yra geresnis už Petraitį, kuris paėmė mitybą 21-mą valandą. Na, bet važiuokime pagal tavo teoriją (visgi, aš lievas, o tu rimtose komandose lošęs). Einam į OFF topą ir matome, kad...

1. Glass – PMS
    2. Maka – PK
    3. Varnas – KP
    4. Krikstas –PMS
    5. Cheska – Chebra
    6. Visksdzin – PMS
    7. Salvadors – Chėbra
    8. Atrabotke – PK
    9. Taikusis – PMS
    10. Ateinu – PMS

PK-KP paėmė 3 artus, o PMS paėmė 5 artus. Tai dabar man jau pradėti rėkauti, kad PMS į vienus vartus sudaužys PK ir KP?
    Pajace, su savo "įžvalgom", nelįsk į eterį, nes čia ne įžvalgos, o nusipezėjimas. Jei nori pavaizduoti protingą - patylėk ir palauk, kol susirinks žaidėjai didžiąją dalį artų.

Tai matosi Torai kokiose komandose visus 9 metus losei su savo izvalgom, ne veltui legendos sklinda
    Tamstai iki mano įžvalgų tai, kaip kupranugariui iki Marso. Jeigu tu galvoji, kad artai parodo ant kiek komanda susižaidusi tai galiu nuvilti. Komanda gali susirinkti daugiau artų ir dėl tokio paprasto mažmožio, kaip artų dislokacija. (kažkada Tranas sužibėjo kai labai tiksliai nuspėjo artų dislokaciją). Sutinku, kad greitis artų ėmimo dieną yra lemiamas veiksnys, bet reikia būti visiškai nemąstančiam jeigu įsivaizduoti, kad tokia komanda, kaip PMS ims artus chaotiškai (2 žaidėjai į vieną artą).
    Paskutinį kartą redagavo VB88 : 2015-12-02 17:24

Senatorius jazzinstars avataras
    Prisiregistravo
    Feb 2013
    Vieta
    Oslo
    Žinutės
    706

Pagrindinis

Toras PMS atstovas spaudai. Pole chudes.
    TS6(2) - Tadzikas (Sakalai), TS5(3) - Porteris (PPN)
    TS3(7) - jazzinstars (BA), TS4(4) - ForgetMeNot (ZOO), TS6(4) - StarBucks (PK)

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Jazinstar, jeigu pastebėjai tai pajacas ne PMS, o mane užkabino. Be to, biesina mane kai žmonės nakties viduryje kalba kad saulė per skaisčiai šivečia. O dar labiau bisina kai daro žmonės išvadas kažkokias kur išvis negalima net teoriniame lygmenyje jų daryti. Tas pats, kad Naglis Šulija žiemos viduryje imtų teigti, jog dėl būsimos vidurvasario sausros Lietuvoje, Kalifornijoje pabrangs bulvės.

Pagrindinis

Citata jazzinstars rašė Peržiūrėti žinutę
    Toras PMS atstovas spaudai. Pole chudes.
    net du kartus perskaiciau: o kur cia musu citatas pastebejai,kad jau konstatuoji,jog Toras PMS atstovas spaudai? Greiciau netyciom I topa papuolem vienu metu kazka imdami neetiska pirsciukais badytis lygiam lauke kalnu beieskant.

Pagrindinis

......
    Saunuolis Torai ,kad mane supratai (sukamas pirstas prie smilkinio), gilus mastymas pas tamsta...patinkrink statistika po savaites greiciausiai ir jus ten atsirasit paeme atsparumus ir rukus didziuosius
    Paskutinį kartą redagavo pajacas78 : 2015-12-02 19:55

Pagrindinis

Saunuolis Torai ,kad mane supratai (sukamas pirstas prie smilkinio), gilus mastymas pas tamsta...patinkrink statistika po savaites greiciausiai ir jus ten atsirasit paeme architektus ir rukus
    Ar architektas blogas artefaktas? Žioplys aš... Galvojau, kad jis naudingas... Dabar vėl gėdos prisidariau: galvos visi, kad tik off taškų ėjau rinkt.

...
    Palaukit, o ką jūs čia lyginat? Pavienius žaidėjus ar aljansus? Kažkaip vėlgi nelogiška, nes, atrodo, diskutuojate apie atskiras komandas, bet argumentams pasirenkate naudoti vos 10 žaidėjų lentelę. Tai gal paimkit aljansų savaitės geriausius ir tada dėliokite vieną prie kito?

Torai pati pradzia dazniausiai ir parodo kaip komanda gerai suplanavo artus susinest pas save ir koks komandos lygis ir t.t...Artus imant visa esme laike, o tu kalbi apie 3-4 dienas...Geras is taves analitikas.
    Beje, Pajacas teisingai pastebėjo, kad laikas yra svarbus faktorius artefaktų ėmime, bet jei jau tiek pageidauji, bus galima palyginti skaičiukus ir savaitės pabaigoje. Nors ne tik į skaičiukus vertėtų atsižvelgt, bet ir į paimtų artefaktų naudingumą.

PK-KP paėmė 3 artus, o PMS paėmė 5 artus.
    Argi?

Pagrindinis

Citata Varnass rašė Peržiūrėti žinutę
    Ar architektas blogas artefaktas? Žioplys aš... Galvojau, kad jis naudingas... Dabar vėl gėdos prisidariau: galvos visi, kad tik off taškų ėjau rinkt.
    Pataisyta, sumaisiau su atsaprumu.

Pagrindinis

Pataisyta, sumaisiau su atsaprumu.
    Tai kad atsparumas ir architektas yra tas pats artefaktas... Nepaguodei.

Pagrindinis

Na matai jus su Toru turbut daugiau patirties uz mane turit, tai geriau zinot ,kurie artifaktai geresni siame zaidime ir kaip jie vadinasi As linkes daugiau nebediskutuoti, o tik klausysiuosi jusu patarimu nuo siol.

64 puslapis iš 139 PirmasPirmas ... 145460616263646566676874114 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •