61 puslapis iš 139 PirmasPirmas ... 115157585960616263646571111 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 901 iki 915 iš 2077

Tema: Džentelmenų klubas

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Traviano gatvė, ne užsienis
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Spirgius už Torą geriau lošė tik tol, kol toras pirmo aukso paketo nenusipirko. Tuo spirgiaus pranašumas ir pasibaigė. Head shot atgal Šiaip, NojauB, buvo malonu skaityti tavo postą, nes daug tiesos jame suradau. Esi vienas retesnių egzempliorių su raukšlėtomis smegenimis šiame forume. Beje, vienintelis panašumas, kuris sieja mane ir spirgių tai autoritetų nepripažinimas. Tai ir paaiškina,kodėl su mumis neišsilaiko komandos iki galo - visi nori būti įvertinti ir pripažinti. Tokia jau žmogaus prigimtis. Esu davęs žmogui per mėnesį 8k Lt. užkalti ir jis ilgainiui vis tiek pradėjo ieškoti P...doj kaulo ir kastis po manimi... Manau, kad viskas užprogramuota auklėjime ir vidiniuose kompleksuose. Duokit man kas per mėnesį 2k€ uždirbti ir aš su šypsena veide šluosiu grindis. Taip, kad, niekas nemėgsta už save pranašesnių. Aišku, viskas slypi kompleksuotuose charakteriuose. Jeigu aš sutinku už save protingesni žmogų tai visuomet stengiuosi perimti jo patirtį. Jeigu pajaučiu,kad žmogus akivaizdžiai turi mažesnį IQ tai stengiuosi perimti kitas jo vertybes, nes kaip taisyklė tas kas turi mažesnį IQ tas turi didesnį emocinį intelektą. (noriu pasakyti, kad visi žmonės yra unikalūs). Ypatingai tūpiems pateiksiu pavyzdį - vieni daugiau taškų sudeda karžygiui ant jėgos, mažiau ant res. generacijos. O treti viską sukrauna ant bonuso puolime. Kokiai rūšiai priklausau aš - spėliokite. Bet atvirai pasakysiu, iš visų, kuriuos bandote pašiepti (spirgius, woskė, zapas ar kiti) yra ko pasimokyti.

O, PK jei nedurni būtų tai įsisavintų mano pastabą, kad universalių žaidėjų nebūna. Loši arba už defą arba už offą.
    http://travian-reports.net/lt/report/37726c034eb
    Dabar pas PK tokia situacija, kad visi svajoja oferiais būti. Aišku, galima svajoti būtų krepšininku su 160cm. ūgiu, bet kas bus kai ateis laikas pirmoms rimtoms varžyboms?

Pagrindinis

Citata VB88 rašė Peržiūrėti žinutę

O, PK jei nedurni būtų tai įsisavintų mano pastabą, kad universalių žaidėjų nebūna. Loši arba už defą arba už offą.
    http://travian-reports.net/lt/report/37726c034eb
    Dabar pas PK tokia situacija, kad visi svajoja oferiais būti. Aišku, galima svajoti būtų krepšininku su 160cm. ūgiu, bet kas bus kai ateis laikas pirmoms rimtoms varžyboms?
    Logas nesako nieko, offo dalis gali būti ir kitam kaime. Dar realiau, kad fermina kažkoks procentas karių. Deffas irgi gali būti iš suportų atsiųstas ar iš kolegos, kuriam sunkiau pamaitinti karius. Na universaliam yra sunku būti, bet įmanoma, jeigu offas pilnai save išsilaiko tiek mitybos, tiek gamybos prasme tada gali visuose suportuose iškeltuose laisvai deff pėškas daryti. Tikrai daug žaidėjų, tai be problemų sugeba. O ir multą, kokį vieną kitą pagalbai gali turėti. Sakai, jei nedurni? Jei tu būtum nedurnas gal būtum ir tu kaip jie laimėja nevieną servą, o ne kiekvieno servo forume ieškojąs nesekmės priežaščių.
    The Wanderer of World is mine by right - MyRevenge721

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Retribution, nebūk naivus, pergalės receptas labai paprastas - goldas, multų krūva ir tai propaguojančių žaidėjų būrelis. Beje, aš visuomet mėgau šokti prieš traukinį ir didžiausias pasitenkinimas žaidime būdavo kai tas traukinys paslysdavo ant š... gabaliuko ir užboksuodavo. Vienintelį kartą esu teisybės ieškojęs forume kai ramiakas pavogė mano acc ir MH blokavo pusę aljanso prieš pat artus. Nuo to laiko pasimokiau ir nebekartoju klaidų. Jeigu atrodo, kad ateinu į forumą teisintis ir ieškoti kaltų tai gali būti ramus - aš čia tik dėl dviejų dalykų:
    1. Per daug laisvo laiko
    2. Kartais smagu pamalti š...
    Nesureikšmink taip mano dalyvavimo forume. Tarp kitko, smagu matyti tave.

P.S. Dėl žvalgybos tai būk tikras - tiriu kapitaliai. (su visom oazėm, suportais, suportų oazėm ir netgi kaimynais nepriklausančiais aljanse. Taigi, jeigu sakau, kad š... pajėgos pas žaidėją tai taip ir yra). Aš suprantu su kuo PK puls, bet niekaip neįmenu mįslės su kuo jie žada gintis?

Kas dešimtas tik deferis Ir tai - ne pats geriausias.
    http://travian-reports.net/lt/report/377462d63a4
    Paskutinį kartą redagavo VB88 : 2015-11-27 12:09

Karžygys
    Prisiregistravo
    Oct 2008
    Vieta
    ŠŠMK
    Žinutės
    2,199

Pagrindinis

- tiriu kapitaliai.-
    as turbut kazka praleidau, kad nesuprantu ka cia Toras isdirbineja su tais zvalgymais, gal galit papapsakot kokiom spalvom nusakomi jo santykiai su PMS ir PK/KP ? kas ka ir kaip?
    labiau domintu artimi kontaktai, t.y. su PMS
    s2,s5,s4,s1,ru3,ru8

Pagrindinis

Citata tranas rašė Peržiūrėti žinutę
    as turbut kazka praleidau, kad nesuprantu ka cia Toras isdirbineja su tais zvalgymais, gal galit papapsakot kokiom spalvom nusakomi jo santykiai su PMS ir PK/KP ? kas ka ir kaip?
    labiau domintu artimi kontaktai, t.y. su PMS
    sanguliavimas.ateik zvake palaikysi ant liezuvio uzsidejes...

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Tranai, turiu santykiu tik su savo žmona. Tu pažiūrėk į mano koordinates - kokie dar santykiai gali būti su PMS? Būčiau arčiau tai miestus atimtų mano - žvėrys ten lošia, kuo toliau nuo jų tuo miegas ramesnis. O su PK irgi santykių kažkokių nepalaikau. Jeigu tokie būtų tai gi netyrinėčiau. Čia greičiau vardan senos draugystės su Jazzinstars vaikau raitus legatus po PK ir KP tyrlaukius. (nenoriu, kad pamirštų mane) Taigi, vienas kaip pirštas aš su savo m-u-l-t-a-i-s sibire... Ateik, Tranai, ir paiimk mane.

Didėja ofiukai po tuputėli
    http://travian-reports.net/lt/report/3789183694f
    Paskutinį kartą redagavo VB88 : 2015-11-28 19:06

Pagrindinis

Tranai, turiu santykiu tik su savo žmona. Tu pažiūrėk į mano koordinates - kokie dar santykiai gali būti su PMS? Būčiau arčiau tai miestus atimtų mano - žvėrys ten lošia, kuo toliau nuo jų tuo miegas ramesnis. O su PK irgi santykių kažkokių nepalaikau. Jeigu tokie būtų tai gi netyrinėčiau. Čia greičiau vardan senos draugystės su Jazzinstars vaikau raitus legatus po PK ir KP tyrlaukius. (nenoriu, kad pamirštų mane) Taigi, vienas kaip pirštas aš su savo m-u-l-t-a-i-s sibire... Ateik, Tranai, ir paiimk mane.

Didėja ofiukai po tuputėli
    http://travian-reports.net/lt/report/3789183694f
    Torai, susigalvojai, kazkoki sau zaidima, tiri ir galvoji kad matai realius skaicius, as pradejau zaisti t.y. uzsireginau spalio 18 diena, susirask toki zaideja, ir ofas pas mane jau didesnis nei kad tavo pastarasis istirtas. papasakok kaip isivaizduoji kiek tu ofu is viso kas kur kepa ir ka daro, kaip ir su deff? cia tik tavo nuomones prasau. nieko pries tavo zaidimo malonumus, tik ar sugebesi pateikti tikslia savo zvalgybos ataskaita. dar klausimas, negi tau atrodo, kad pratyres ****** esancius salia gali nuspresti tai mano multas ar is viso kaimyno is kitos puses ir jis ten laiko savo off, tik del to kad matom abipuse nauda mes nesipjaunam.

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Nelabai supratau, kokio velnio aš jums ataskaitas turiu pateikinėti? Gal aš dirbu pas jus? Ištyriau ir būkite laimingi - reiškiasi esat Torui įdomūs. O, kaip aš sugebėsiu susisteminti info ir pasidaryti išvadas tai jau grynai mano asmeninis reikalas. Aišku, jeigu nemokate iš savo žaidėjų išreikalauti duomenų apie karius tai mano veikla jums naudinga. Bet vėlgi, ne visus logus jums pateikiu, ne pilnus offus namie randu taip, kad, tas naudingumas ginčytinas. Taigi, jums siūlau tiesiog nepurkštauti kai aš žvalgausi ir nemokyti manęs žaisti, aš pats žinau, ką man tirti, kaip tirti ir, ką su ta info daryti. Gero vakaro.

Pagrindinis

Mes irgi pasidomim Mokytojo mokiniais..:

http://travian-reports.net/lt/report/3793950fef5
    http://travian-reports.net/lt/report/3794005310f
    http://travian-reports.net/lt/report/37941683ce9
    http://travian-reports.net/lt/report/379422766c5

atitinkamai galime pasidžiaugti, kad nuo tokių offų apsiginti pajėgsime, net jei teks gintis savo turimu offu..
    TS1(1) - NojusB ; TS5(3) - nonation ; TS8(1) - nonation
    TS3(7) - antiLopas ; TS4(4) - Padakonn; TS6(4) - StarBucks

Pagrindinis

Nelabai supratau, kokio velnio aš jums ataskaitas turiu pateikinėti? Gal aš dirbu pas jus? Ištyriau ir būkite laimingi - reiškiasi esat Torui įdomūs. O, kaip aš sugebėsiu susisteminti info ir pasidaryti išvadas tai jau grynai mano asmeninis reikalas. Aišku, jeigu nemokate iš savo žaidėjų išreikalauti duomenų apie karius tai mano veikla jums naudinga. Bet vėlgi, ne visus logus jums pateikiu, ne pilnus offus namie randu taip, kad, tas naudingumas ginčytinas. Taigi, jums siūlau tiesiog nepurkštauti kai aš žvalgausi ir nemokyti manęs žaisti, aš pats žinau, ką man tirti, kaip tirti ir, ką su ta info daryti. Gero vakaro.
    taip ponas istorijos mokytojau, tu dirbi mums. mes uzdirbame dali jusu atlyginimo kad tu mokytum musu vaikus. ir ne taip kad vaikai zaistu per tavo pamokas kortomis, o kad sudomintum ir bent jau butu perskaite "sukilelius".Del gero vaaro aciu jie pas mane visada geri. ismetus kai kurias bedas. norejau tik su protingu zmogumi pabendrauti nepavyko.

Karžygys
    Prisiregistravo
    Oct 2008
    Vieta
    ŠŠMK
    Žinutės
    2,199

Pagrindinis

Tu pažiūrėk į mano koordinates - kokie dar santykiai gali būti su PMS? Būčiau arčiau tai miestus atimtų mano - žvėrys ten lošia, kuo toliau nuo jų tuo miegas ramesnis.
    tai butent i koordinatesir ziurejau klausdamas - miestas is kurio tyrineji kaip tik tarp PMS-u, ir pora oaziu pasiemes, kurios jei ne jiems, tai ju pagalbininkams visai gerai tiktu... tik va neliecia tie zverys.
    tai ir klausiu - susidraugavot?
    s2,s5,s4,s1,ru3,ru8

Pagrindinis

tai butent i koordinatesir ziurejau klausdamas - miestas is kurio tyrineji kaip tik tarp PMS-u, ir pora oaziu pasiemes, kurios jei ne jiems, tai ju pagalbininkams visai gerai tiktu... tik va neliecia tie zverys.
    ne veltui buvo pakeistas avataras. itariu bites uz desra atidirbineja

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Citata NojusB rašė Peržiūrėti žinutę
    Mes irgi pasidomim Mokytojo mokiniais..:
    atitinkamai galime pasidžiaugti, kad nuo tokių offų apsiginti pajėgsime, net jei teks gintis savo turimu offu..
    Oi ne, šių žaidėjų tarpe nei vieno mano mokinio nėra O čia, kaip tirta buvo, tik vienas kaimas? Kitą vertus, randat jūs, ką tirti. Pakėlėt nuotaiką sekmadieniui

Citata AAA rašė Peržiūrėti žinutę
    taip ponas istorijos mokytojau, tu dirbi mums. mes uzdirbame dali jusu atlyginimo kad tu mokytum musu vaikus. ir ne taip kad vaikai zaistu per tavo pamokas kortomis, o kad sudomintum ir bent jau butu perskaite "sukilelius".Del gero vaaro aciu jie pas mane visada geri. ismetus kai kurias bedas. norejau tik su protingu zmogumi pabendrauti nepavyko.
    Iš, kur tokios žinios, kad aš istorijos mokytoju dirbu? Patikėk, tu uždirbi tokią pačią dalį mano atlyginimo, kokią uždirbu aš tau. Be to, pirmą kartą girdžiu, kad įmanoma, jog kažkas tau uždirbtų atlyginimą. Esu tikras, kad kiekvieną savo centą aš užsidirbu pats be niekieno pagalbos. Dėl noro pakalbėti su protingu žmogumi tai, KAIP ISTORIJOS MOKYTOJAS, duosiu tau keletą pamokų:
    1. Pasirink įdomesnę temą pokalbiui užmegzti.
    2. Kalbėdamas turėk omenyje, kad kaip šauksi taip ir atsilieps. ("tik ar sugebesi pateikti tikslia savo zvalgybos ataskaita")
    Sakai, norėjai su protingu žmogumi pakalbėti, bet tavo sakinys rodo priešingai - kad laikai ant tiek neprotingu, kad net savo žvalgybos duomenų nesugebėčiau susisteminti. Taip, kaip čia pagal tave, aš protingas ar glušas?

Čia labai paprasta situacija. Vienas pirmųjų serve turėjau katas pasigaminęs ir turėdamas nemenką offą būčiau per kelias naktelęs apsivalęs visiškai nuo savo kaimyniukų. Jie tuo pačiu atsakę man nebūtų, nes į zoo parką jau tuo metu buvo sukišta grubiai tariant apie 1.8k aukso. Taigi, aš neliečiau jų ir jie dabar neliečia manęs. Tuo labiau, manau, kad jiems irgi smagu pamatyti vieną kitą žvalgybos ataskaitą. O ir netrukdau aš jiems - nei aš jų fermas judinu nei kažkokias tai labai svarbias oazes užimu. Taip ir gyvenu ramiai tame miestuke centre. Aišku, gal kokį rytą ir neberasiu to miestelio, bet smagiausia būtų, kad ateitų kas iš kito regiono su rimtais offais. Off taškų turiu, reiktų def taškų dar.
    Paskutinį kartą redagavo VB88 : 2015-11-29 14:32

Pagrindinis

Oi ne, šių žaidėjų tarpe nei vieno mano mokinio nėra O čia, kaip tirta buvo, tik vienas kaimas? Kitą vertus, randat jūs, ką tirti. Pakėlėt nuotaiką sekmadieniui
    Nesigėdyk gi WALKYRIA TORO project2015... o čia pasirodai ir sakai: 'Nepažįstu tų draugų'.
    O mes kaip ir tu! Tiriam itin nuodugniai su visom oazėm net ir tom kur aplink žaidėjus, randam visus dramblius, kupranugarius ir tarakonus...
    TS1(1) - NojusB ; TS5(3) - nonation ; TS8(1) - nonation
    TS3(7) - antiLopas ; TS4(4) - Padakonn; TS6(4) - StarBucks

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Ko manęs netiriate, Nojau? Aš nuoširdžiai įsižeidęs...
    Hm, tikriausiai praklausęs esi, kad aš jau laaaabai senai atsistatydinęs iš projekto vadovo pareigų.

61 puslapis iš 139 PirmasPirmas ... 115157585960616263646571111 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •