58 puslapis iš 139 PirmasPirmas ... 84854555657585960616268108 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 856 iki 870 iš 2077

Tema: Džentelmenų klubas

Pagrindinis

Citata VB88 rašė Peržiūrėti žinutę
    Na, čia mano slaptas planas - priversti jus po 5k žvalgų įkurdinti sostinėse
    aj visi nelaikys tikrai, o kai kurie laiko ir dabar po artu neapsimoka tiek maitinti... o mes atversta knyga imki mus ir skaityki ,o skaitydamas megink pagaut kampa
    TS1(1) - NojusB ; TS5(3) - nonation ; TS8(1) - nonation
    TS3(7) - antiLopas ; TS4(4) - Padakonn; TS6(4) - StarBucks

Pagrindinis

Na, čia mano slaptas planas - priversti jus po 5k žvalgų įkurdinti sostinėse

http://travian-reports.net/lt/report/365854ade03
    Aljansas stiprus tiek, kiek stiprus mažiausias jo narys
    Torai istiri o nepagerbi forume kas cia per netvarka? supratai kad ta info niekine

Pagrindinis

A, vat kaip. O man tai nedaėjo kažkodėl... Galvojau,kad kaip tik KP ir yra tie likučiai. Ot, kokie tie PK-KP gudrūs

1. KP žaidėjų pop vidurkis 3840 "Normalūs"
    3. PK žaidėjų pop vidurkis 5729 "Likučiai"

Ech, kad man tokių likučių iš kur nors gavus kai kitame serve randomą rinksiu...
    Tai kad tame PK tik popseriai susirinkę kažkokie... Jaučiu pats laikas jau sąjungą ardyt. Galvojau, kad stipresni ten žaidėjai... Nuvylė ir mane

Plius taip niekas ir neiššifravo tikrojo aljanso pavadinimo... PK reiškia Popsas > Kariai. Na o ką KP reiškia palieku jums spėliot...

Pagrindinis

Pasiilgote? Žiūriu be manęs joks servas gyvas neišlieka.

P.s Varnas(Lukas jaunesnis) *****
    The Wanderer of World is mine by right - MyRevenge721

Pagrindinis

Citata Retribution rašė Peržiūrėti žinutę

tai jo kaip servas gali apsieiti be ryskiausio dalbajobo

Pagrindinis

Citata Retribution rašė Peržiūrėti žinutę

Labas, Spirgiau, ir tau! Iš sanatorijos grįžai? Už kokią garbę čia mane penkiom žvaigždutėm apdovanoji?

Pagrindinis

Citata Varnass rašė Peržiūrėti žinutę
    Labas, Spirgiau, ir tau! Iš sanatorijos grįžai? Už kokią garbę čia mane penkiom žvaigždutėm apdovanoji?
    as ir zadejau jo klausti... Paleido tave? ar pabegai ?
    o 5 zvaigzdes ant antpecio dazniausiai reiskia kad esi armijos generolas, laivyno admirolas ar kariniu oro pajegu vadas.. tai kaip puse velnio
    S5-> Winner team > OBA|Q
    S1-> Winner team > KOVAS *** S3-> Winner team > CE *** S8-> Winner team > B L&GE *** S6-> Winner team > PK

Imperionas KaBoom! avataras
    Prisiregistravo
    Oct 2014
    Vieta
    Elektrėnai
    Žinutės
    258

Pagrindinis

Tai kad jis nebuvo sanatorijoje

Pagrindinis

Citata KaBoom! rašė Peržiūrėti žinutę
    Tai kad jis nebuvo sanatorijoje
    O jūs kas? Jo gydytojas? Kur tada Spirgių buvote išsiuntęs?

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Traviano gatvė, ne užsienis
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Citata Stovintis rašė Peržiūrėti žinutę
    Torai istiri o nepagerbi forume kas cia per netvarka? supratai kad ta info niekine
    Hm, aš maniau, kad pats susiprasi ir įdėsi čia logą su postu: "Ir mane Toras ištyrė".
    Iš kitos pusės, jeigu neįdėjau logo tai reiškiasi, kad nelabai ką ten gero pas tamstelę radau.
    Šiaip, tu esi visiškai teisus, nes info apie tai, kas lošia už off, kas už def, kokių off galima tikėtis sulaukti savo namuose yra taikrai visiškai nereikšminga ir niekinė. Aš dabar išvis susimąsčiau, kokio velnio traviano kūrėjai tuos žvalgus sugalvojo? Juk jie jokios funkcijos neatlieka. Na, bet aš esu visiems žinomas, kaip kovotojas su vėjo malūnais, todėl tęsiu tradiciją ir beprasmiškai toliau atlikinėsiu žvalgybą.

Citata Varnass rašė Peržiūrėti žinutę
    Ten ne žvaigžutės gi. Nori sužinoti, kas tai? Užeik į mano aprašymą žaidime (Odinas) ir pamatysi. *********

Pagrindinis

Ten ne žvaigžutės gi. Nori sužinoti, kas tai? Užeik į mano aprašymą žaidime (Odinas) ir pamatysi. *********
    Na užėjome... Ir pamatėme, kad ODINAS ir TORAs maudose didelėse žvaigždutėse, o kadangi jau tų didelių žvaigždučių per devynerius metus belenkokia krūva susikaupė, tai bando mažom žvaigždutėm ant priešų mėtytis... Tik bijau, kad tavos žvaigždutės prie kitų nelips...ir visų turbūt, kai jau įklimpęs iki kaklo, niekaip neiškabinsi...

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Traviano gatvė, ne užsienis
    Žinutės
    856

Pagrindinis

O, kai kas vien dėl manęs paskyrą travian forume susikūrė. Pakylėtas

O, jau defo po truputėli žmonės pakaupę.
    http://travian-reports.net/lt/report/37212283bd7

Pagrindinis

O, kai kas vien dėl manęs paskyrą travian forume susikūrė. Pakylėtas

O, jau defo po truputėli žmonės pakaupę.
    http://travian-reports.net/lt/report/37212283bd7
    Koks čia deffas Lašeliai tik...
    TS1(1) - NojusB ; TS5(3) - nonation ; TS8(1) - nonation
    TS3(7) - antiLopas ; TS4(4) - Padakonn; TS6(4) - StarBucks

Pagrindinis

Blem Toras mane istyre. Tai deferis ar offeris as? nk nesuprantu is ataskaitos.

58 puslapis iš 139 PirmasPirmas ... 84854555657585960616268108 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •