45 puslapis iš 139 PirmasPirmas ... 354142434445464748495595 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 661 iki 675 iš 2077

Tema: Džentelmenų klubas

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Traviano gatvė, ne užsienis
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Citata rimge lt rašė Peržiūrėti žinutę
    torai tai siulet +/+ defu remt kad pk ofus rinkt. tuko pasiklausk jei nezinai. tai ikelk naujasniu logu savaites begija kad butu
    http://travian-reports.net/lt/report/310868f42ea

Na, šiandienos... Tu čia kaltini mane meluojant, kad PMS puldinėja mus? Aš nesakau, kad masinės atakos eina ant mūsų, bet vienareikšmiškai - PMS valosi nuo valkirijų. Įdomu, kokia tu info disponuoji manydamas, kad Valkirijos su PMS susidraugavo? Kažkodėl aš tokios info neturiu. Arba man nepranešė dar niekas...

Pagrindinis

Citata Maxximus rašė Peržiūrėti žinutę
    Is TOP40 servo zadeju net 20 zaideju priklauso KP/PK.
    Taip, pop dar ne viskas, bet akivaizdu kas yra kas.
    Manau ir patiems PK/KP siam momentui baisu kas bus toliau, nes nusimato laaabai neidomus servas.
    Futbolo terminais viskas vadinasi "vieni vartai".
    Nu gerai varot, mano tik 8 acc top140

Pagrindinis

Citata nesaliskas rašė Peržiūrėti žinutę
    politika ju tokia-kuo daugiau laimeti laiko tyliam popsui.kariauti nereikia,gintis nereikia pasukausim koki kiti susivienytojai,o po to uzsiaugine lasini ''garsiai''ateisim ir parodysim ''koki kieti''.manau nereikia cia ir daug logikos,kad suprastum tokio tipo zaidejus.
    O kam zaist ta rounda ir laika gaist kariaujant, kepant karius, juk galima visiems draugiskai laukt planu ir tada visam servui WW statyt. Visi bus "laimingi".

Pagrindinis

Citata pajacas78 rašė Peržiūrėti žinutę
    O kam zaist ta rounda ir laika gaist kariaujant, kepant karius, juk galima visiems draugiskai laukt planu ir tada visam servui WW statyt. Visi bus "laimingi".
    sarkazmas sarkazmu,bet kaip pagalvoji is ko tas sarkazmas visai juokingai gaunasi ne?

Pagrindinis

Ar as gerai supratau visi bijo pk seimos? Kad tiek kalbu

Pagrindinis

Citata strele rašė Peržiūrėti žinutę
    o nuo kada kritika laikoma baime? siaip pamaste keletas garsiai ir tiek.nemanau,kad kas nors sureiksmina ka nors siam serve.greiciau patys kazko nerimauja,kad ateje pora alijansu dar sajungas darosi.bet ir tas nemanau kad kazkam idomu
    Paskutinį kartą redagavo nesaliskas : 2015-10-11 00:39

Senatorius VykBal avataras
    Prisiregistravo
    Sep 2012
    Vieta
    Nemenčinė
    Žinutės
    733

Pagrindinis

Citata strele rašė Peržiūrėti žinutę
    Bijau, todėl multinu juodai.
    ts3 (5) - Vykintas
    comf (finals) - Olga
    ts6 (3) - Vykintas

Pagrindinis

Citata VB88 rašė Peržiūrėti žinutę
    http://travian-reports.net/lt/report/310868f42ea

Na, šiandienos... Tu čia kaltini mane meluojant, kad PMS puldinėja mus? Aš nesakau, kad masinės atakos eina ant mūsų, bet vienareikšmiškai - PMS valosi nuo valkirijų. Įdomu, kokia tu info disponuoji manydamas, kad Valkirijos su PMS susidraugavo? Kažkodėl aš tokios info neturiu. Arba man nepranešė dar niekas...
    paklausk tuko kokiam cete ten buvo, vaida auris is pms buvo ir dar gal kokie 5-6 zmones, siulet +/+ defu remt o kad savu neapsiginat. tai as ir darau tokia prielaida kad susidraugavot.

Pagrindinis

Na siaip jei pats buvai tame chate tai dek isklotines ir bus ramu, o tai dabar 'maciau, girdejau' ar cia ilgais rudenio vakarais demesio trukumas prasidejo?

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Traviano gatvė, ne užsienis
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Ei, DRAUGAS, Padla, pasirodo, esame draugai. Tai kokio velnio maniškius daužai? Negi draugai taip elgiasi?
    Joooo, tukas PMS m-u-l-t-u-s blokuoja - tikrai, kad susidraugavo. Rimge, tu prieš darydamas prielaidas įsijunk logiką: kaip Tukas su 18 acc (iš kurių 10 yra oferiai) galėtų remti defu +\+ regioną? Čia ne prielaidos, o pievos visiškos. Beje, o manęs tame mistiniame chate nebuvo kartais? Va, o aš dabar sėdžiu bendrame PMS ir PK chate. Negaliu patikėti savo akimis, ką matau: jie strateguoja, kaip kartu Valkirijas kirs... Tuoj pažiūrėsiu, kas chato įkūrėjas.... Parašau: "/get creator" ir oplia... rodo man, RimgeLT... Kas per?... Ech, jūs maži....

Pagrindinis

Citata VB88 rašė Peržiūrėti žinutę
    Va, o aš dabar sėdžiu bendrame PMS ir PK chate. Negaliu patikėti savo akimis, ką matau: jie strateguoja, kaip kartu Valkirijas kirs...
    Nėr taves torai musu chate pasvajok!@!@

O Valkirijos jau iskirstos su PMS seniai susitarta D
    TS1(1) - NojusB ; TS5(3) - nonation ; TS8(1) - nonation
    TS3(7) - antiLopas ; TS4(4) - Padakonn; TS6(4) - StarBucks

Senatorius jazzinstars avataras
    Prisiregistravo
    Feb 2013
    Vieta
    Oslo
    Žinutės
    706

Pagrindinis

Citata nesaliskas rašė Peržiūrėti žinutę
    o nuo kada kritika laikoma baime? siaip pamaste keletas garsiai ir tiek.nemanau,kad kas nors sureiksmina ka nors siam serve.greiciau patys kazko nerimauja,kad ateje pora alijansu dar sajungas darosi.bet ir tas nemanau kad kazkam idomu
    Čia man primena vieną servą, kur lygiai taip pat šūkavai apie super duper mega sąjungas. :P Nu nieko nepadarysi, kad mūsų daug ir mes patys sau faini. O atika tai seniai mūsų ***** ally buvo.
    TS6(2) - Tadzikas (Sakalai), TS5(3) - Porteris (PPN)
    TS3(7) - jazzinstars (BA), TS4(4) - ForgetMeNot (ZOO), TS6(4) - StarBucks (PK)

Pagrindinis

Citata NojusB rašė Peržiūrėti žinutę
    Nėr taves torai musu chate pasvajok!@!@

O Valkirijos jau iskirstos su PMS seniai susitarta D
    Koks skirtumas tau jei keleta zaideju prisijungs prie vienos ar kitos puses ?
    -/- regione randies?
    Kelis postus auksciau raset, kad pk ir co suvarys visa serva i vienus vartus, o dabar del Odino kinkos dreba

Pagrindinis

Citata jazzinstars rašė Peržiūrėti žinutę
    Čia man primena vieną servą, kur lygiai taip pat šūkavai apie super duper mega sąjungas. :P Nu nieko nepadarysi, kad mūsų daug ir mes patys sau faini. O atika tai seniai mūsų ***** ally buvo.
    Esu mates kelis servus, kur paskui tokiu sajungu oferiai arba trynesi prakeike vadovybe uz zaidimo sugadinima, arba baige serva taip ir nerade kur savo mega ofus palaidot. Buvo liudnas vaizdas.
    Pabandau spet, kad pavasario pradzioj PK sajungos didieji oferiai karstiigiskai serve ieskos defo, nes jau siai dienai net nelabai jums su kuo kariaut like

Pagrindinis

Citata PadlaDVD rašė Peržiūrėti žinutę
    Na siaip jei pats buvai tame chate tai dek isklotines ir bus ramu, o tai dabar 'maciau, girdejau' ar cia ilgais rudenio vakarais demesio trukumas prasidejo?
    pasiklausk vaidos kas ten do cetas buvo jei nezinai jis rugsejo 26 buvo isardytas.

45 puslapis iš 139 PirmasPirmas ... 354142434445464748495595 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •