37 puslapis iš 139 PirmasPirmas ... 273334353637383940414787137 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 541 iki 555 iš 2077

Tema: Džentelmenų klubas

Pagrindinis

asmeniskai paduosiu deffo jei reikes

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Traviano gatvė, ne užsienis
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Spirgiau, strėlė ne Tuko regione, defo neduosime - toli eina.

VykBal, ką reiškia "O ir su karžygiais nieko nekainuoja." Su kuo jūs gaivinate juos, kad nieko nekainuoja? Aš irgi noriu taip mokėti. Vis tiek X-failai jūsų galvose vyksta jeigu galvojate, kad galima pas mane ateiti ir grįžtančius imperionus išskersti. Žinai, nereikėjo taip stengtis, aš pamatęs, kad paleista ataka (o tikėjausi, kad jų bus daugiau), nuėmiau varnelę nuo karių pasitraukimo ir ramus nuėjau miegoti. Jūsų karžygiai nukirto 7 imperionus to pasekoje, du krokodilus ir berods vieną imperatoriaus raitelį. Bet patys palikote 15 imperatoriaus raitelių ir visus 4 karžygius, kuriuos prikeliate nemokamai, pasirodo

Taip, kad man vis tiek jūsų veiksmai tą naktį atrodo juokingi, desperatiški ir neapgalvoti.
    O, kur fermoje užgaudėte tuos 88 imperionus tai tikrai galiu pagirti - padirbėjote rimtai. Gerai, kad iš jūsiškių niekas ten nepasimovė.

Senatorius VykBal avataras
    Prisiregistravo
    Sep 2012
    Vieta
    Nemenčinė
    Žinutės
    733

Pagrindinis

15 raitelių crope tik grūdus ėdo be naudos. O vat kibiras iš nuotykių = nemokamas atgaivinimas.
    ts3 (5) - Vykintas
    comf (finals) - Olga
    ts6 (3) - Vykintas

Pagrindinis

Torai, tai koks streles regionas ar nick ? Hado nick pasakiau, mainais galetum ir jo Tai pas ponaity strele gera rega kaimynai jau tie, kurie netam paciam regione ;D
    The Wanderer of World is mine by right - MyRevenge721

Pagrindinis

Citata Retribution rašė Peržiūrėti žinutę
    Torai, tai koks streles regionas ar nick ? Hado nick pasakiau, mainais galetum ir jo Tai pas ponaity strele gera rega kaimynai jau tie, kurie netam paciam regione ;D
    Paulauskeli,vel apsisaukei ten ne hado nika pasakei

Pagrindinis

Citata skydas rašė Peržiūrėti žinutę
    Paulauskeli,vel apsisaukei ten ne hado nika pasakei
    S4 su tokiu pačiū jisai žaidė, viskas sutampa lyg. Kai sakė nusipirko antrą bertos glado šalmą iškart po posto pamačiau, kad tas acc turi vieną iš dviejų šalmų serve ir šeip daukas atitinka. Nu jei aš tavo kaimynas, tai koks mano ar tavo nick? Kokiam aljanse sėdi, fermiau ? Pasiklausk Luko kiek sancu turetum pries mane lost 1x1, jisai zino mane ne vien is forumo
    The Wanderer of World is mine by right - MyRevenge721

Pagrindinis

geriau papasakok spirgi kaip sekasi tau baidariu sportas? kai pries kelis metus pirma kart tave pazinau- gyreisi kad esi sporto meistras. kokiuos pasiekimus dabar jau turi? galbut olimpiadoje sudalyvavai? ar tas prakeiktas travianas sumaise?

Pagrindinis

Citata Retribution rašė Peržiūrėti žinutę
    S4 su tokiu pačiū jisai žaidė, viskas sutampa lyg. Kai sakė nusipirko antrą bertos glado šalmą iškart po posto pamačiau, kad tas acc turi vieną iš dviejų šalmų serve ir šeip daukas atitinka.
    ir vel sapalioji absoliucias nesamones ne Hadas ten.O kas zaide kituose servuose ir labai senuose servuose,tas zinos,apie koki cia zmogu kalbi.nenusibosta tau visai ziuri is pirsto nesamones lauzti.

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Angry, prie ko čia travianas ir asmeninis žmogaus gyvenimas? Nepainiokim šitų dviejų dalykų. OK?
    Spirgiau, sorry, bet negaliu tau to sakyti. Jeigu Strėlė norės, pats savo niką tau parašys.
    Vykbal, aš kartą radau 10 rublių (jei pameni tokį raudoną pinigą su Lenino galva) Tais laikais tai buvo dideli pinigai. Žmogus 200 rublių per mėn. uždirbdavo. Taigi, nusipirkau aš dar tą pačią dieną NEMOKAMAI žibintuvėlį, lenktinį peiliuką ir ir kramtoškės visiems kiemo vaikams. Dabar privertei susimąstyti, ar aš tuos daiktus pirkau už pinigus ar gavau nemokamai? Pagavai logiką? Nemokamai kibiras būtų jeigu kiekvieną dieną tau iš oro atsirastų po 1 kibirą. Tada gal ir nemokamai, o dabar kibiras yra vertybė, kurią galima parduoti ir gavus kokius 4k sidabro pirkti kitas vertybes. Taip, kad prikeldamas karžygį tu prarandi kibirą, prarandi vertybę ir kibiro realizacijos galimybę kitoms paskirtims. Taigi, tu manęs niekaip neįtikinsi, kad karžygiai prikeliami nemokami.
    Žiūriu ir next su padladvd aktyviai žudosi į mūsiškio sienas su karžygiais - irgi kels turbūt "nemokamai".

Vienam sakiny dvi sparnuotosios frazės. Sužinojau, kad karžygius galima kelti nemokamai. Niekada nebūčiau net pagalvojęs...

"15 raitelių crope tik grūdus ėdo be naudos."

Suprasčiau, kad 6-tuke dar... Bet, kad 15-tuke yra problema išlaikyti 15 raitelių tai nežinojau. Tuo labiau, kad tuos raitelius (greičiausius romėnų raitelius) galima puikiai naudoti temti resursus iš pravalytų oazių arba iš netoliese esančios fermos.
    Aišku, kam maitinti tuos žirgus - jie gi iš kokių 10k generuojamų grūdų suėda krūvą. Geriau ant Toro ištaškyti. Nesuprantama man logika tokia.

Pagrindinis

Citata VB88 rašė Peržiūrėti žinutę
    Nemokamai kibiras būtų jeigu kiekvieną dieną tau iš oro atsirastų po 1 kibirą. Tada gal ir nemokamai, o dabar kibiras yra vertybė, kurią galima parduoti ir gavus kokius 4k sidabro pirkti kitas vertybes. Taip, kad prikeldamas karžygį tu prarandi kibirą, prarandi vertybę ir kibiro realizacijos galimybę kitoms paskirtims. Taigi, tu manęs niekaip neįtikinsi, kad karžygiai prikeliami nemokami.
    tu neisizeisk,bet sakykim tavo supratimas ir suvokimas traviano skiriasi su daugumos zmoniu.ir ne tik todel,kad esi tuscias puodas,bet ir todel,kad jei iperki tik ziguli-mersu nevazinesi.taip ir cia: as kibirus du galiu nusipirkti ir tris ir kiek reikia,o ne mainyti i kazkokius kitus daiktus pardavinejant.reikia pazibos jeigu,tai nusiperku,reikia tepalu,nusiperku irgi.sita tavo ''logika''paremta net ne vidutinioko zaidimo galimybemis,as nenoriu izeisti kazkaip,tiesiog mes kiekvienas zaidimui islaidziam tiek kiek norim arba galim.jei neiperki narvu uz 1600 paziuri kaip nusiperka kiti,o ne logikos ieskojes pasiramstydamas savo ir tik savo zaidimo galimybemis.

Pagrindinis

Vykbal, aš kartą radau 10 rublių (jei pameni tokį raudoną pinigą su Lenino galva) Tais laikais tai buvo dideli pinigai. Žmogus 200 rublių per mėn. uždirbdavo. Taigi, nusipirkau aš dar tą pačią dieną NEMOKAMAI žibintuvėlį, lenktinį peiliuką ir ir kramtoškės visiems kiemo vaikams. Dabar privertei susimąstyti, ar aš tuos daiktus pirkau už pinigus ar gavau nemokamai? Pagavai logiką? Nemokamai kibiras būtų jeigu kiekvieną dieną tau iš oro atsirastų po 1 kibirą. Tada gal ir nemokamai, o dabar kibiras yra vertybė, kurią galima parduoti ir gavus kokius 4k sidabro pirkti kitas vertybes. Taip, kad prikeldamas karžygį tu prarandi kibirą, prarandi vertybę ir kibiro realizacijos galimybę kitoms paskirtims. Taigi, tu manęs niekaip neįtikinsi, kad karžygiai prikeliami nemokami.
    Žiūriu ir next su padladvd aktyviai žudosi į mūsiškio sienas su karžygiais - irgi kels turbūt "nemokamai".

Vienam sakiny dvi sparnuotosios frazės. Sužinojau, kad karžygius galima kelti nemokamai. Niekada nebūčiau net pagalvojęs...
    .
    Na vieni zmones juokiasi, kad kazkas svaisto didelius pinigus ant zaidimo.. O kazkas juokiasi is pirmuju, nes jie galvojo jog cia yra dideli pinigai..
    S5-> Winner team > OBA|Q
    S1-> Winner team > KOVAS *** S3-> Winner team > CE *** S8-> Winner team > B L&GE *** S6-> Winner team > PK

Pagrindinis

Citata Abuenas rašė Peržiūrėti žinutę
    Na vieni zmones juokiasi, kad kazkas svaisto didelius pinigus ant zaidimo.. O kazkas juokiasi is pirmuju, nes jie galvojo jog cia yra dideli pinigai..
    Perkant 1600 auksiniu 1-no kaina atsistoja ~32 euro centai. Kibiras 4-5k. Kas gaunasi 1.5 euro. Jei aukso prisiperki per akcijas kaina krenta per puse.
    Na o zaidimo atveju karzygys atgaivinamas nemokamai. Cia torai vartyk kaip nori, bet toks karzygio atgaivinimas zaidime nieko neitakoja. As tam neisleidziu jokiu resursu, nesustoja miestu vystymasis ir t.t.

Karžygys
    Prisiregistravo
    Oct 2008
    Vieta
    ŠŠMK
    Žinutės
    2,199

Pagrindinis

pataisysiu, 1auksinis =3,125 eurocento. Bet kibiro kaina teisinga parasyta.
    Is kitos puses taupiai zaidziant aukso i sidabra keist beveik netenka(nereik ir plaut). Nebent pacioj pradzioj iki 100(apyvartinem lesom).
    s2,s5,s4,s1,ru3,ru8

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Kad ir kiek kibiras kainuoja - tai nėra nemokama. Kodėl eilinį kartą kai saulė šviečia į akis jūs šaukiat, kad dabar yra naktis???
    Juk durniui aišku, kad kibirų niekur nėra nemokamų. Kad ir iš tų pačių nuotykių, kur jie užsidirbami paleidus karžygį (ko pasekoje jis praranda gyvybės taškų). JŪS GLUŠI AR APSIMETATE TOKIAIS? Kad ir Bilas Geitsas būtum - tau karžygys nebūtų nemokamas. Jazinstar, aš nevarau ant golderių, bet jeigu karžygys kainuoja nors ir 1 cnt. jis jau nėra nemokamas. Kitą vertus - kuo žmogus turtingesnis tuo jam kiekvienas centas brangesnis. Todėl man labai panašu, kad čia lošia dauguma norfos krovėjų, kurie pusę algos deda ant aukso, o visą likusį mėnesį sėdi ant bulvių dietos. BET UŽTAT TRAVIANO FORUME JIE PATYS KIEČIAUSI.

Pagrindinis

Kad ir kiek kibiras kainuoja - tai nėra nemokama. Kodėl eilinį kartą kai saulė šviečia į akis jūs šaukiat, kad dabar yra naktis???
    JŪS GLUŠI AR APSIMETATE TOKIAIS? Todėl man labai panašu, kad čia lošia dauguma norfos krovėjų, kurie pusę algos deda ant aukso, o visą likusį mėnesį sėdi ant bulvių dietos. BET UŽTAT TRAVIANO FORUME JIE PATYS KIEČIAUSI.
    ir vel papriestarausiu: as manau,kad dirbant krovejais,vargu ar uztektu grynuju islaidauti kazkokiam zaidimui isvis.i r galiu pasidometi is kur tas toks nepasitenkinimas? juk kas kaip nori tas taip zaidzia.man skirtumo nera su goldu tu ar be goldo,tai kodel tau yra? taip,sukomercintas zaidimas ir stipriai sukomercintas,be goldo neuzkelsi normaliu staigiai acc,bet ar cia problema? neuztenka jeigu slamanciu,visada gali pasirinkti vakare su seima prasukti monopolio partija.nesuprantama man,ko tu cia draskaisi.Pirmiausia sauke,kad ******iai dabar jau goldint gal negalima taip pat? ar tu cia taip prasai,kad tau to aukso kas imestu?atsipalaiduok,ziurek sau po snipuku tuos acc savo ir maziau rupinkis kitu reikalais ir zaidimo stiliais.

37 puslapis iš 139 PirmasPirmas ... 273334353637383940414787137 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •