138 puslapis iš 139 PirmasPirmas ... 3888128134135136137138139 PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 2,056 iki 2,070 iš 2077

Tema: Džentelmenų klubas

Pagrindinis

Citata jazzinstars rašė Peržiūrėti žinutę
    Atgyvena mersas. Su Tesla šiom dienom važinėjam. Ekologiška. Inovatyvu.
    Jis su mersu pravažinėtoje tesloje vartosi.
    The Wanderer of World is mine by right - MyRevenge721

Pagrindinis

Citata VB88 rašė Peržiūrėti žinutę
    Nieko nesveikinu, dėjau ant visų jūsų Duskit, PK
    net ner ka pasakyt... tiesiog tas karves tortas
    Citata Retribution rašė Peržiūrėti žinutę
    Pagalvok, kodėl žmonės, tik pabaigia raundus iš kitų barikadų pusių ir iškart nori kitą raundą pradėti su Luku ir Indre. Ką jie daro kitaip?
    Nekuria bereikalingu intrigu. Moka prisitaikyti prie komandos. Daro tai ka reikia ir nep*** proto del smulkmenu ar del tikrai rimtesniu dalyku. Pvz skirtingai negu kai kas (vardu neminesiu) neprikisineja del artefakto kuris buvo atimtas pries puse metu.....

O man ramybė ir saugumo jausmas tai yra priešingybė šio žaidimo apraišymui: „tai yra karo ir intrigų žaidimas...“ Į raundą aš einu su mintimi: „nuneš ar nenuneš iki artų mane?“

Taigi, vieni renkasi važiuoti asfaltuotu keliu su mercedesu, o kiti draskosi su senais džipais po miško tešlynus. (aš pastarasis variantas).
    Jei eini zaist iki artu tai esi lopeta arba lopeta... jei einu zaist, tai einu zaist iki galo. Ir del to nera ten kazkokio asfaltuoto kelio ar minksto limuzino.. Tiesiog zinau ka galima padaryt, kaip ta padaryt ir nepanikuoju del keliu desimciu ataku. Nes net net jei ir nunes man ten kokia sostine.. Vistiek zinau, kad bus komanda. Jinai pades Ir bus komandos GALVA kuri pasirupins, kad tam kam reikia tai butu imanoma padeti. Va tuo nebent ir pasireiskia asfaltuotas kelias, nes zinai kad nebusi pamirstas. Teko matyt tavo vadovavimo tortai.. oi nekas (tinkamas nebent fermoms iki artu kaip kad pats sakei). Taip kad atsisesk atsipusk, prisipilk vyno i taure ir zinok mes esame ne tavo lygoje PK buvo gal vienas ar du zmones kuriems nebuvo 18.. tai mums nebuvo idomu kasti vienas kitam i gerkles ar siusti kaimyna ant keliu raidziu, isaugome is to tai tos intrigos ir kitas meslas tai nera tas dalykas kurio ieskome zaidime...
    S5-> Winner team > OBA|Q
    S1-> Winner team > KOVAS *** S3-> Winner team > CE *** S8-> Winner team > B L&GE *** S6-> Winner team > PK

Pagrindinis

Citata NojusB rašė Peržiūrėti žinutę
    Labas vakaras,

saadamai, aš daug nerašysiu, tik priminsiu, kad ir pats esi žaidęs roundų iki galo... tada taip ir rašoma:

Priedas 1516

Ne forumo nariams: http://prntscr.com/aqzpft

P.S. ir pats pamiršai padėkoti travian gmbh, tad atleisk mums mūsų kaltes, kaip ir mes atleidžiam savo kaltininkams.
    As gerai neprisimenu, bet ta serva laimejom ne mes liktai, net neprisimenu kas, as laimetoju komandose tik kelta kartu buves, esme cia ne tame. esme kad gale raudno visi, visada parasydavo santrauka kazkokia, idomniausius servo momonetus, del ko karai vyko logus idomiausius. Jus rasot kad puikiai grudus moka siusti sita nuostabi komanda, aisku kiekvienam kriterijai skirtingi. Bet jus ne vieno aljanso nesulauzet iki galo. servo eiga sitam serve mazdaug, uzsireginom, paemem kropus, pastatem ww. Be jokiu intrigeliu, be pykciu, be karu rimtesniu. Aisku kiekvienas turi savo tikslus ir tt ir ne jus kalti kad lietuviskam trvui sitas 400/400 mapas per didelis, nes neimanoma nors kazkiek zaidzianciu 60 zaideju sugriauti per 200-300 langu. Dar yra skirtumas, kai nugaletoja sveikina tie kas tame serve zaide, o ne patys save... uztenka iskirti zmogu(es) kurie labiausia nusipelne sitam serve (visu komsndu, ir argumenuoti del ko, bet kaip sakau idomiausia kai kazkas padaro servo santrauka su logais, ir argumentai del ko kas ir kaip vyko

Ten kas raso apie lopetas kurie ateina pazaisti iki artu, nzn ;]] as po ju pora menesiu dazniausiai trinuosi, nes tie kurie ateina ziati iki galo nedaro nieko, arba kaip tai vadinasi ruosiasi ww ;]] iki galo as darau dalykus kurie vertinami ir reikalingi. o ne praqpsipisti iki galo siuntinejant grudus vardan irasymo i panteona ir 5 minuciu sloves besigiriant forume kokia pizdata komanda mes paturejom, kaip sunku buvo sudaryti marsrutus (jeigu yra dar tokie, ir kaip mes mokam siusti grudus) visada atsistatysi jeig tu per 300 langu nuo priesininko o piresininku yra 10 zaidzianciu, cia jokios superkomandos tam reikalui nereikia. ***** savo uztenka ir biski aukso, jus kai kur ryskiai persilenkiat su realybe. Kaip tikri lietuviai kurie iskele radzius, minedus ir antanus visokius nes ikale jiem i galva kad jie gali dainuoti. Bet kaip sakau kiekvienam kriterijai skirtingi. Todel lieka tik pasveikinti su pergale (pagal travian gmbh versija). Yra turbut ir pk tam protingu ir geru zmoniu, bent viena tai tikrai zinau ;]] ir palinketi, rimtai palinketi noreciau, kita karta buti arsesniem, pabandykit gal patiks. Isbandykit save lygesnej suneksnej kovoj ir galbut jum pora menesiu gero intensyvaus karo ir galvojimo kaip pergudrauti piresininka ar kaip ji palauzti, atstos visus metus ww ruosimosi ir ofu kaupimo laika ir laisvo laiko daugiau turesit ir pamatysit kas is tikro ka sugeba, nereikia bijoti pralaimeti ar labai dziaugtis laimeja sita zaidima, cia ne olimpiada kur tu visam gyvenimui lieki olimpiniu cempionu, cia panteonas kazkoks, kuri visi po savaites pamirsit, ir mano nuomone darbas kuri nudirba statantys yra visikai nevertinamas sitam zaidime, dar daugiau tu uz ji ir susimoki, taigi cia tik zaidimas. O jis be intrigu, pagavysciu ir visokiu kitokiu dalykeliu, kaip lygties sprendimas antra karta, kuria tu zinai atmintinai, jokiu emociju ;]] ok per daug jau cia as ;]] va dainele kokia paleisiu ir iki

https://www.youtube.com/watch?v=8SeRU_ZPDkE

Pagrindinis

Na pritariu Sadamui, kad toks zaidimas nera idomus , kai po keliu menesiu jau buna aisku kas laimes Gal kazkam ir taip idomu, visi turbut skirtingi esam...Bent as buvau priverstas issitrinti po keliu menesiu cia pazaides...

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Traviano gatvė, ne užsienis
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Tiesiog nesiverčia liežuvis pasakyti, bet su Saadamo postu sutinku 200proc.

Moliai su teslom važinėja. Aš su elektra darau tik vieną dalyką - skalbiu po triešos sporto aprangą skalbimo mašinoje.

Va, kur mašina

https://www.youtube.com/watch?v=1rEF4SNk6q8
    https://www.youtube.com/watch?v=ifEgHFhNSjg

Pagrindinis

Tiesiog nesiverčia liežuvis pasakyti, bet su Saadamo postu sutinku 200proc.

Moliai su teslom važinėja. Aš su elektra darau tik vieną dalyką - skalbiu po triešos sporto aprangą skalbimo mašinoje.

Va, kur mašina

https://www.youtube.com/watch?v=1rEF4SNk6q8
    https://www.youtube.com/watch?v=ifEgHFhNSjg
    Kai neyperki,tai ir belieka kitus moliais vadint DD

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Žinutės
    856

Pagrindinis

O tu iš tų kaimiečių gal esi, kurie žmones vertina pagal jų perkamąją galią?

Pagrindinis

O tu iš tų kaimiečių gal esi, kurie žmones vertina pagal jų perkamąją galią?
    Nevertinu zmoniu pagal pinigu kieky kiek jie turi.Bet kai pavadinai zmones moliais kurie su Teslom vazineja,tai yzvelgiau tavo poste didely pavyda

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Pavadinau moliais, kas su teslom važinėja, nes:
    1. Jazinstar tuo didžiavosi ir man tai pasirodė labai provincialu.
    2. Tešla yra molio sinonimas.

Pagrindinis

Pavadinau moliais, kas su teslom važinėja, nes:
    1. Jazinstar tuo didžiavosi ir man tai pasirodė labai provincialu.
    2. Tešla yra molio sinonimas.
    Skirtingai nuo taves teslagalvio Tesla yra vienas is didziausiu mokslininku. Bet kur teslagalviui piesimo mokytojui apie ji zinoti. Tai ir drabstais savo kakuciais. Nes nei teslos ipikrkti gali nei ka nors normalaus parasyti. Teslaini. Kodel taves nesupykdo frazes apie Tata ar DACIA nes tik tokiam lygmeni sukies ir ka padeveta isigyti gali jei klystu atsipraysiu.

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Citata AAA rašė Peržiūrėti žinutę
    Skirtingai nuo taves teslagalvio Tesla yra vienas is didziausiu mokslininku. Bet kur teslagalviui piesimo mokytojui apie ji zinoti. Tai ir drabstais savo kakuciais. Nes nei teslos ipikrkti gali nei ka nors normalaus parasyti. Teslaini. Kodel taves nesupykdo frazes apie Tata ar DACIA nes tik tokiam lygmeni sukies ir ka padeveta isigyti gali jei klystu atsipraysiu.
    Kartoju dar kartą (ypač protingiems).
    Tešla - yra molio sinonimas.

APIE NIKOLĄ TESLĄ
    Jeigu tu manai, kad "Tesla model S" yra Nikolos Teslos sisnomimas (o juk tu taip manai), tuomet esi visiškas protinguolis. (nuo žodžio proto guolis (red.past - guolis esantis vietoje smegenų)). Jeigu mašina, kaip varomosios jėgos šaltinį naudoja elektrą tai nereiškia, kad ji buvo sukurta pagal Nikolos Teslos principus. Juk ir elektrinis virdulys naudoja elektrą, bet tai nereiškia, jog Nikola Tesla sukūrė virdulio idėją. Sulygindamas "Tesla model S" su garsiuoju viso pasaulio elektrifikacijos tėvu tu tėški jam antausį. Jeigu tavo minėtas "Tesla model S" imtų energiją, kuri susidaro dėl besisukančios žemės ir pasikrautų važiuodama nuo kelio dangos ir iš oro tuomet dar galėtum kažką pazėti, kad Nikol Tesla įsipaišo į šią temą. O šiuo atveju tu tiesiog palyginai Nikolą Teslą su elektriniu virduliu. (tuom parodydamas savo didelį neišprusimą tuose reikaluose apie, ką su didžiuliu užsidegimu skubi kalbėti). Priminei man vieną pažįstamą, kuris norėdamas pasirodyti savo kietumą darė špagatą ir susiplėšė klyną.

APIE DAILĖS MOKYTOJUS
    Deja, nesu dailės mokytojas. Bet visai norėčiau būti, nes iš ties mėgstu piešti. Manau, kad mokytojo profesija yra labai reikalinga, prasminga ir gerbtina. Kalbant apie meno žmones tai būtent jie nuspalvina mūsų pasaulį. (kuria naujus dizainus, kelia kultūros lygį ir t.t.) O tu kažką prieš mokytojus prieš turi? Gal iš mokyklos laikų kažkokios nuoskaudos kankina?

APIE PERKAMĄJĄ GALIĄ
    Šiuo metu neplanuoju įsigyti prabangaus automobilio, nes turiu kitą svajonę, kuriai kaupiu visą savo materialinę energiją (pinigus).
    Kadangi tu ne tokio lygio žmogus su, kuriuo norėčiau pasidalinti savo svajonėmis tai nesigirsiu, ką planuoju įsigyti.
    Sakai, kad jeigu galėčiau įsigyti prabangų automobilį tai tu manęs atsiprašytum? Toks jausmas, kad esi kilęs iš neturtingos šeimos ir pinigai/šmutkės/mašinos tau yra labai svarbu. Tikriausiai žinai visų savo draugų mėnesinio užmokesčio dydžius. Aš nesišaipau, esi, koks esi. Tiesiog man neįprasta, niekuomet nevertinau žmonių pagal jų piniginės storį. Kaimietiška maniera, mano nuomone.
    Paskutinį kartą redagavo VB88 : 2016-04-20 00:53

Pagrindinis

Perskaičiau tik trumpa juodo humoro anekdota:
    "Toras kaupia" D
    TS1(1) - NojusB ; TS5(3) - nonation ; TS8(1) - nonation
    TS3(7) - antiLopas ; TS4(4) - Padakonn; TS6(4) - StarBucks

Pagrindinis

Kartoju dar kartą (ypač protingiems).
    Tešla - yra molio sinonimas.

APIE NIKOLĄ TESLĄ
    Jeigu tu manai, kad "Tesla model S" yra Nikolos Teslos sisnomimas (o juk tu taip manai), tuomet esi visiškas protinguolis. (nuo žodžio proto guolis (red.past - guolis esantis vietoje smegenų)). Jeigu mašina, kaip varomosios jėgos šaltinį naudoja elektrą tai nereiškia, kad ji buvo sukurta pagal Nikolos Teslos principus. Juk ir elektrinis virdulys naudoja elektrą, bet tai nereiškia, jog Nikola Tesla sukūrė virdulio idėją. Sulygindamas "Tesla model S" su garsiuoju viso pasaulio elektrifikacijos tėvu tu tėški jam antausį. Jeigu tavo minėtas "Tesla model S" imtų energiją, kuri susidaro dėl besisukančios žemės ir pasikrautų važiuodama nuo kelio dangos ir iš oro tuomet dar galėtum kažką pazėti, kad Nikol Tesla įsipaišo į šią temą. O šiuo atveju tu tiesiog palyginai Nikolą Teslą su elektriniu virduliu. (tuom parodydamas savo didelį neišprusimą tuose reikaluose apie, ką su didžiuliu užsidegimu skubi kalbėti). Priminei man vieną pažįstamą, kuris norėdamas pasirodyti savo kietumą darė špagatą ir susiplėšė klyną.

APIE DAILĖS MOKYTOJUS
    Deja, nesu dailės mokytojas. Bet visai norėčiau būti, nes iš ties mėgstu piešti. Manau, kad mokytojo profesija yra labai reikalinga, prasminga ir gerbtina. Kalbant apie meno žmones tai būtent jie nuspalvina mūsų pasaulį. (kuria naujus dizainus, kelia kultūros lygį ir t.t.) O tu kažką prieš mokytojus prieš turi? Gal iš mokyklos laikų kažkokios nuoskaudos kankina?

APIE PERKAMĄJĄ GALIĄ
    Šiuo metu neplanuoju įsigyti prabangaus automobilio, nes turiu kitą svajonę, kuriai kaupiu visą savo materialinę energiją (pinigus).
    Kadangi tu ne tokio lygio žmogus su, kuriuo norėčiau pasidalinti savo svajonėmis tai nesigirsiu, ką planuoju įsigyti.
    Sakai, kad jeigu galėčiau įsigyti prabangų automobilį tai tu manęs atsiprašytum? Toks jausmas, kad esi kilęs iš neturtingos šeimos ir pinigai/šmutkės/mašinos tau yra labai svarbu. Tikriausiai žinai visų savo draugų mėnesinio užmokesčio dydžius. Aš nesišaipau, esi, koks esi. Tiesiog man neįprasta, niekuomet nevertinau žmonių pagal jų piniginės storį. Kaimietiška maniera, mano nuomone.
    Tu *****us piesimo mokytojau kurioje vietoje matei parasyta mano poste es ar a modelius ir apie cainyko isradima . Nes net rusiskas virdulys su auliniu batu turejo daugiau pilkos mases nei tu. Tu nustok rukyt grybus nes stebint tave tu jau labai stipriai regresuoji. Nes kliedi pastoviai isiskaityk kas tau rasoma o ka tu atsakai. Apie Nikola tu man neaiskink piesimo mokytojau nes as elektrotechnini beje unuversitetini isilavinima turiu. Kaip piesimo mokytojas raunies ant Indres nors Ji arhitekte yra. O ka tu gero padariai papasakok. As savo atliktus objektus lietuvos geriui galiu isvardinti. O tu be to kad pasakoji savo patyrimus su sulpysusiais klynais ir be to kad parasiai forume ka dar nuveikiai naudingo kuo galetu tavimi didziuistis tavo vaikai
    Paskutinį kartą redagavo AAA : 2016-04-20 11:36

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Tu *****us piesimo mokytojau kurioje vietoje matei parasyta mano poste es ar a modelius ir apie cainyko isradima . Nes net rusiskas virdulys su auliniu batu turejo daugiau pilkos mases nei tu. Tu nustok rukyt grybus nes stebint tave tu jau labai stipriai regresuoji. Nes kliedi pastoviai isiskaityk kas tau rasoma o ka tu atsakai. Apie Nikola tu man neaiskink piesimo mokytojau nes as elektrotechnini beje unuversitetini isilavinima turiu. Kaip piesimo mokytojas raunies ant Indres nors Ji arhitekte yra. O ka tu gero padariai papasakok. As savo atliktus objektus lietuvos geriui galiu isvardinti. O tu be to kad pasakoji savo patyrimus su sulpysusiais klynais ir be to kad parasiai forume ka dar nuveikiai naudingo kuo galetu tavimi didziuistis tavo vaikai
    Kaip žmogus turintis "unuversitetinį" išsilavinimą bei rašantis savo gimtą valstybę iš mažosios raidės tikrai nusipelnai, kad tau pateikčiau pilną bei nuoseklią ataskaitą apie savo atliktus gerus darbus Lietuvai. Na, ok, nepasididžiuosiu, pateiksiu jeigu reikia, bet pirmiau tu pateik savuosius, kad žinočiau, kokia forma pildyti. Dar ir Indrė galėtų įvardinti, kokią naudą neša Lietuvos valstybei dirbdama/gyvendama bsžn, kur (ne Lietuvoje).

Pagrindinis

As savo atliktus objektus lietuvos geriui galiu isvardinti. O tu be to kad pasakoji savo patyrimus su sulpysusiais klynais ir be to kad parasiai forume ka dar nuveikiai naudingo kuo galetu tavimi didziuistis tavo vaikai
    paskaityk,Abeli,ir pasakyk man,is kokio medzio drebeisi zemyn? Universitetiniai,Lietuvai nusipelne,o su Toru koliojasi net seiles tyksta.Jus cia taip savo triju klasiu universitetini demonstruojate? Is kur bukai galvai toki klausimai dar kyla" kuo vaikai didziuotis gali?" Paskaiciau ir nupurte net nuo tokio tusciagarbiu,egocentriku sapaliojimu.

138 puslapis iš 139 PirmasPirmas ... 3888128134135136137138139 PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •