137 puslapis iš 139 PirmasPirmas ... 3787127133134135136137138139 PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 2,041 iki 2,055 iš 2077

Tema: Džentelmenų klubas

Senatorius jazzinstars avataras
    Prisiregistravo
    Feb 2013
    Vieta
    Oslo
    Žinutės
    706

Pagrindinis

Citata Akela rašė Peržiūrėti žinutę
    P.s. jei rimtai, tai viskas baigesi desningai. Musu paskutinis zygis i ww irgi buvo jau beprasmis, o po jo jus ir elgetes labai prognozuojamai...pagalvok darkarteli kas kieno rankose buvo :-D
    Tai kad mes savo offu jau kuri laika nekepem, patys kalti, siek tiek patingejom. O ir tu saviskius traukei kaip kokius triusius is stebuklingos skrybeles. Kas galejo zinoti, kad dar viena turi...
    TS6(2) - Tadzikas (Sakalai), TS5(3) - Porteris (PPN)
    TS3(7) - jazzinstars (BA), TS4(4) - ForgetMeNot (ZOO), TS6(4) - StarBucks (PK)

Pagrindinis

niekada nesuprasiu sitos pabaihos panasios i oskaru teikimo ceremonija, nu kai pabaigoj visi kazkam uz kazka dekoja, kai i mikrofona duoda pasneketi, cia turbut todel kad as kitaip zaidima suprantu ;] p.s pamirsot padekoti travian gmbh, kad sugalvojo tokia saunia pabaiga sitam zaidimui, padekoti sau nes su ta pabaiga sutinkat, nes ji pastato tik patys stipriausi, ir galingiausi pagal ju versija, kuri negincyjama ;]]] pagal mano versija, patys .... pasiima is zaidimo ta, kas jiem patinka, nbes turi savo nuomone, padurniuoja kol nenusibosta ir niekam nieko nedekodami eina alaus gerti, nu ar kiti limonado ;]]
    nu bet cia ir liks tik mano nuomone, durnas gal as nes as tik vienas kitaip visa sita suprantu kazkodel ;]

pagal mano supratima jeigu tokia jau sauni ta komanda tai nereikia kad visi matytu ka ten ir kam dekoti asmeniskai, cia va gal teisingai parasyta buvo
    " Dėkui priešininkams už bandytą sukurti intrigą, Arėjui, kad sudarė konkurenciją" nes be sito puse jusu isitrintu ir servas nebutu toks "nuostabus" kaip sakot ;]

Imperionas lokosas avataras
    Prisiregistravo
    May 2008
    Vieta
    Classic
    Žinutės
    417

Pagrindinis

gal kas 2 auksinių norit, užsiliko

Pagrindinis

Labas vakaras,

saadamai, aš daug nerašysiu, tik priminsiu, kad ir pats esi žaidęs roundų iki galo... tada taip ir rašoma:

Screenshot_18.jpg

Ne forumo nariams: http://prntscr.com/aqzpft

P.S. ir pats pamiršai padėkoti travian gmbh, tad atleisk mums mūsų kaltes, kaip ir mes atleidžiam savo kaltininkams.
    TS1(1) - NojusB ; TS5(3) - nonation ; TS8(1) - nonation
    TS3(7) - antiLopas ; TS4(4) - Padakonn; TS6(4) - StarBucks

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Traviano gatvė, ne užsienis
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Nieko nesveikinu, dėjau ant visų jūsų Duskit, PK

Respektas cobrą11, kuris išties nuoširdus ir geras žmogus. + ačiū visiems, su kuriais buvo malonu turiningai pabendrauti. Sutikau keletą gerų žmonių, tikiuosi, jog dar pabendrausime kada prie progos.

Pagrindinis

Citata VB88 rašė Peržiūrėti žinutę
    .........................
    O aš sveikinu tave, nes tai daryti šitaip lengva!
    Su nematytu logu , lievu hammu su bet kuo tegul visi nustemba
    KAIP GYVENI?
    KAIP TU JAUTIES?

Ir dabar visi šokam D

Pagrindinis

Nu turėk savigarbos bent lašą. Kol toks būsi ir toliau žmonės bėgs nuo tavęs. Pagalvok, kodėl žmonės, tik pabaigia raundus iš kitų barikadų pusių ir iškart nori kitą raundą pradėti su Luku ir Indre. Ką jie daro kitaip? Iš patirties sakau, nes tas pačias klaidas kaip tu dariau ir nebijau to pripažinti. Pripažink ir pats sau, palengvės, apsivalyk nuo pykčio Nes kitu atveju vienintelis būdas tau kažką laimėt surinkt didelę komanda vasariniam serve ir sujungti mažiausiai 3regionus į WW statybas bendras ir tikėtis pergalės prieš natarus
    The Wanderer of World is mine by right - MyRevenge721

Karžygys
    Prisiregistravo
    Oct 2008
    Vieta
    ŠŠMK
    Žinutės
    2,199

Pagrindinis

Citata Retribution rašė Peržiūrėti žinutę
    ? Iš patirties sakau, nes tas pačias klaidas kaip tu dariau ir nebijau to pripažinti. Pripažink ir pats sau, palengvės, apsivalyk nuo pykčio
    Vo blyn!
    Į kokią bažnyčią įstojęs?
    Ar visgi suaugai?
    s2,s5,s4,s1,ru3,ru8

Pagrindinis

Citata tranas rašė Peržiūrėti žinutę
    Vo blyn!
    Į kokią bažnyčią įstojęs?
    Ar visgi suaugai?
    Na su religija nelabai draugauju. Ar suaugau ne pačiam spręsti, bet papuoliau į padorią aplinką, kuri motyvuoja ir privertę tam tikrus dalykus apmąstyti ir suprasti.

Jei apie klaidas, kurias turėjau omenį, tai labiausiai : Pastovus melavimas ir intrigų kurimas, girimasis(dažnai ir nebūtais dalykais ar bent jau pagrąžinimas stiprus), šnekėjimas blogai apie kitus, pastovios įtampos laikymas. Šeip labai geras pavyzdys ką visuomenė vertina ir dėl ko. Paimkime du Premjerus Kubilių ir Butkevičius(abu tikrai nekokie ir tikrai prisidirbę). Pirmasis pastovei rėkia kokie visi blogi, reformos reformos, veržiamies diržus, 0 pagarbos ir visiškas klaidų nepripažinimas. Butkevičius visus ramina, viskas alia gerai, nedarysime staigių judesių, kažkas padaro klaidą ar skandalas iškyla sako viskas žmogiška, pasitaiko. Vienas kelia įtampa ir stresą, kitas ramina. Rezultatas akivaizdus vienas apklausose vertinamas blogiausiai iš visų, kitas eilę metų geriausiai. Nors tikrai Butkevičius vyriausybė bestuburė ir jokių reikalingų reformų neįvygdė. Konspektuojant žmonės keliantys stresą ir paniką visada verčia bėgti nuo jų, nes nori ramybės ir saugumo jausmo. Tikriausiai juokingai nuskambęs, bet tiesiog parašiau atvirą nuomonę.
    The Wanderer of World is mine by right - MyRevenge721

Pagrindinis

Zydras gaidys

Senatorius woske avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Spardakas
    Žinutės
    760

Pagrindinis

Na su religija nelabai draugauju. Ar suaugau ne pačiam spręsti, bet papuoliau į padorią aplinką, kuri motyvuoja ir privertę tam tikrus dalykus apmąstyti ir suprasti.

Jei apie klaidas, kurias turėjau omenį, tai labiausiai : Pastovus melavimas ir intrigų kurimas, girimasis(dažnai ir nebūtais dalykais ar bent jau pagrąžinimas stiprus), šnekėjimas blogai apie kitus, pastovios įtampos laikymas. Šeip labai geras pavyzdys ką visuomenė vertina ir dėl ko. Paimkime du Premjerus Kubilių ir Butkevičius(abu tikrai nekokie ir tikrai prisidirbę). Pirmasis pastovei rėkia kokie visi blogi, reformos reformos, veržiamies diržus, 0 pagarbos ir visiškas klaidų nepripažinimas. Butkevičius visus ramina, viskas alia gerai, nedarysime staigių judesių, kažkas padaro klaidą ar skandalas iškyla sako viskas žmogiška, pasitaiko. Vienas kelia įtampa ir stresą, kitas ramina. Rezultatas akivaizdus vienas apklausose vertinamas blogiausiai iš visų, kitas eilę metų geriausiai. Nors tikrai Butkevičius vyriausybė bestuburė ir jokių reikalingų reformų neįvygdė. Konspektuojant žmonės keliantys stresą ir paniką visada verčia bėgti nuo jų, nes nori ramybės ir saugumo jausmo. Tikriausiai juokingai nuskambęs, bet tiesiog parašiau atvirą nuomonę.
    Ta padori aplinka ciuju padare tave per ana gala kad taip giriesi
    p.s. toks tavo atvirumas padare tave Gai.dziu sorry tokia tiesa

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Traviano gatvė, ne užsienis
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Citata Waikiukstis rašė Peržiūrėti žinutę
    Zydras gaidys
    Va, tokių postų ir laukiau.

Spirgiau, nuomonė, kaip šiknaskylė – kiekvienas ją turi. Bet net ir tu turi teisę ją parodyti. Hm, turiu omeny – išreikšti. Kad sutaupyti tau ir sau laiko pabandysiu būti lakoniškas.

Tavo klausimas:
    Pagalvok, kodėl žmonės, tik pabaigia raundus iš kitų barikadų pusių ir iškart nori kitą raundą pradėti su Luku ir Indre ?
    Tavo atsakymas:
    ... nes žaidėjai nori ramybės ir saugumo jausmo.
    O man ramybė ir saugumo jausmas tai yra priešingybė šio žaidimo apraišymui: „tai yra karo ir intrigų žaidimas...“ Į raundą aš einu su mintimi: „nuneš ar nenuneš iki artų mane?“

Taigi, vieni renkasi važiuoti asfaltuotu keliu su mercedesu, o kiti draskosi su senais džipais po miško tešlynus. (aš pastarasis variantas). Pabaigai, spirgiau, aš niekuomet nejaučiu pykčio, kas liečia travianą ar forumą. Jeigu leidžiu parodyti,kad jaučiu, tai galite būti tikri - emocijos suvaidintos. Geros vasaros, slunkiai.

Pagrindinis

Va, tokių postų ir laukiau.

Spirgiau, nuomonė, kaip šiknaskylė – kiekvienas ją turi. Bet net ir tu turi teisę ją parodyti. Hm, turiu omeny – išreikšti. Kad sutaupyti tau ir sau laiko pabandysiu būti lakoniškas.

Tavo klausimas:

Tavo atsakymas:

O man ramybė ir saugumo jausmas tai yra priešingybė šio žaidimo apraišymui: „tai yra karo ir intrigų žaidimas...“ Į raundą aš einu su mintimi: „nuneš ar nenuneš iki artų mane?“

Taigi, vieni renkasi važiuoti asfaltuotu keliu su mercedesu, o kiti draskosi su senais džipais po miško tešlynus. (aš pastarasis variantas). Pabaigai, spirgiau, aš niekuomet nejaučiu pykčio, kas liečia travianą ar forumą. Jeigu leidžiu parodyti,kad jaučiu, tai galite būti tikri - emocijos suvaidintos. Geros vasaros, slunkiai.
    Pastarasis variantas, kuris toliau uz dausu issikeles?

Senatorius jazzinstars avataras
    Prisiregistravo
    Feb 2013
    Vieta
    Oslo
    Žinutės
    706

Pagrindinis

Taigi, vieni renkasi važiuoti asfaltuotu keliu su mercedesu, o kiti draskosi su senais džipais po miško tešlynus. (aš pastarasis variantas).
    Atgyvena mersas. Su Tesla šiom dienom važinėjam. Ekologiška. Inovatyvu.
    TS6(2) - Tadzikas (Sakalai), TS5(3) - Porteris (PPN)
    TS3(7) - jazzinstars (BA), TS4(4) - ForgetMeNot (ZOO), TS6(4) - StarBucks (PK)

Pagrindinis

Citata jazzinstars rašė Peržiūrėti žinutę
    Atgyvena mersas. Su Tesla šiom dienom važinėjam. Ekologiška. Inovatyvu.
    Tai jis gal su vielabraukiu po Teslynus vazineja.. ir is teslos tortus kepa, vargo nemato! Ekologiska, lietuviska...

137 puslapis iš 139 PirmasPirmas ... 3787127133134135136137138139 PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •