133 puslapis iš 139 PirmasPirmas ... 3383123129130131132133134135136137 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 1,981 iki 1,995 iš 2077

Tema: Džentelmenų klubas

Pagrindinis

Citata woske rašė Peržiūrėti žinutę
    p.s. spirgiau dar su ta pačia? ar jau paliko?
    Aš vis dar su dešne kartu. Nepaliko dar, meilė be galo be krašto

P.s sakė RomeSeNNis, kad ateis rudenį ir suvartys visus
    The Wanderer of World is mine by right - MyRevenge721

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Traviano gatvė, ne užsienis
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Citata AAA rašė Peržiūrėti žinutę
    Tortai susiveliai kaip vyras, nemoki uz bazara atsakyt. Tau si rounda ir Indre ir Pinavija uzkiso uz zando. nezinojau kad esi tamponsiurbys. Visi zaidzia kaip zaide, tik tu bandai irodinet kazka naujo ir apie save. tu toks pats kaip monlogijos prezidentas: pareiski kad ju tauta isrado rata, kai tuo tarpu likusios salys skraide i kosmosa ir naudojos kompiuteriais. ai beje nezinojau kad sudo gabalas buvo skandinavu dievas vadinamas tortu. manau net vikingu serialas nusigreze nuo taves.
    Praleidžiant bla bla bla ir lew lew lew aš paryškinsiu tai, ką pasakiau kažkur ir kažkada. Kadangi, pasirodo, jog tu, AAA, esi mano metraštininkas tai tau geriau žinoti datas. Taigi, ryškinu ir pabraukiu: "Dabar jėgos yra 50 ant 50 ir neįsikiš jokia trečia jėga, niekas neatskubės tau padėti."

Jeigu PMS nebūtų padarę klaidos ir tinkamai būtų suleidę offus tai klausimas, kuri pusė būtų laimėjusi servą. Jeigu nesutinki su tuo tai tu tiesiog medis. Apie ėmimus už žando tai man ne gėda prisipažinti, kad su mielu noru paiimčiau už kiekvieno žando po krūtį: vieną vėmalijos ir už kito susikiščiau abu Starkriuksės papukus. (tuos du mažučiukus). Taip, kad mielos moterys ir berniukiškos merginos (Vėmalija ir Starfukse) aš jums oficialiai prie šimto liudininkų leidžiu visiems girtis, kad sugrūdote Torui už žandų savo papus/papukus. Gero vakaro. :* NIAM...

Pagrindinis

Citata VB88 rašė Peržiūrėti žinutę
    Praleidžiant bla bla bla ir lew lew lew aš paryškinsiu tai, ką pasakiau kažkur ir kažkada. Kadangi, pasirodo, jog tu, AAA, esi mano metraštininkas tai tau geriau žinoti datas. Taigi, ryškinu ir pabraukiu: "Dabar jėgos yra 50 ant 50 ir neįsikiš jokia trečia jėga, niekas neatskubės tau padėti."

Jeigu PMS nebūtų padarę klaidos ir tinkamai būtų suleidę offus tai klausimas, kuri pusė būtų laimėjusi servą. Jeigu nesutinki su tuo tai tu tiesiog medis. Apie ėmimus už žando tai man ne gėda prisipažinti, kad su mielu noru paiimčiau už kiekvieno žando po krūtį: vieną vėmalijos ir už kito susikiščiau abu Starkriuksės papukus. (tuos du mažučiukus). Taip, kad mielos moterys ir berniukiškos merginos (Vėmalija ir Starfukse) aš jums oficialiai prie šimto liudininkų leidžiu visiems girtis, kad sugrūdote Torui už žandų savo papus/papukus. Gero vakaro. :* NIAM...
    atskubejo jega 50 ant penkiasdesimt, kokia? Maziau rukyk grybus nes jau mokiniai juokias. toliau kodel nepamokei PMS nepadaryt klaidu ir kodel jie taves neklause? Taip pagal kazkokius horoskopus as esu medis jei detaliau tai gezuzes menesi lyg ir kastonai gime yra. Nu apie zandus ir uz jo uzssikisimus noresiu dar karta tai isgirsti is taves, kaip ka kisais, ten lyg ir kiausiai buvo parasyta, o tokiam kaip tu kaip tik tinkami dydziu yra, ne apie papukus, nenukreipinek temos, didvyri Tortai. Vakaras pas mus kiekvienas geras iskirtinai nei pas tave tu prikslausomas esi nuo to kas ka paraso, ir nesugebi atsakyti tiesiai sviesiai, vadians tau sis vakaras sugadintas

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Citata AAA rašė Peržiūrėti žinutę
    atskubejo jega 50 ant penkiasdesimt, kokia? Maziau rukyk grybus nes jau mokiniai juokias. toliau kodel nepamokei PMS nepadaryt klaidu ir kodel jie taves neklause? Taip pagal kazkokius horoskopus as esu medis jei detaliau tai gezuzes menesi lyg ir kastonai gime yra. Nu apie zandus ir uz jo uzssikisimus noresiu dar karta tai isgirsti is taves, kaip ka kisais, ten lyg ir kiausiai buvo parasyta, o tokiam kaip tu kaip tik tinkami dydziu yra, ne apie papukus, nenukreipinek temos, didvyri Tortai. Vakaras pas mus kiekvienas geras iskirtinai nei pas tave tu prikslausomas esi nuo to kas ka paraso, ir nesugebi atsakyti tiesiai sviesiai, vadians tau sis vakaras sugadintas
    AAA, tavo postas iš serijos: "rašau vardan to, kad rašau...". Perskaičiau tą nusikalbėjimų kratinį ir taip nesupratau, ką tu nori pasakyti. Kažkiek apie kiaušus parašei, kažką apie didvyrius ir tortus skėlei... Na, pagrindinius nusikalbėjimus perbėgsime trumpai.

1. Žodelis "jėgos" turi keletą vartojimo reikšmių.
    a) pvz. jėgos sportas - tiesioginis vartojimas jėgai, pajėgumui įvardinti.
    b) Jėga -tai savybė. Tarkime: "sportininkas pasižymėjo arkliška jėga"
    c) Jėgos apleido...
    d) Jėgos buvo apylygės. Nusako kiekybinį, kokybinį santykį. (būtent ta prasmę ir panaudojau) Taigi, mielas Olafai, pabelsk tris kartus į medinį stalą, o po to sau į kaktą - garso skambesys turėtų sutapti. (jeigu garsas skiriasi tai pasitikrink ar galva nėra tiesiog permirkusi arielkoje).

Toliau tęsiant tavo nusišnekėjimus...

2. Dėl grybų rūkimo tai tikrai mokiniai juokiasi ir klausia manęs, koks Olofas rūko grybus, kurie paprastai yra džiovinami ir kramtomi? Haliucinogeninius grybukus narkušos džiovina ir kramto, bet jokiu būdu ne rūko. Čia tas pats, kas tau pasiūlyčiau surūkyti batoną su dešra.

Ir vėl nusišnekėjimas...

3. Kodėl turėjau pamokyti PMS nedaryti klaidų jeigu niekuomet nebuvau jų komandoje? Pamokyti PMS tu turėjai tokią pačią teisę, kaip ir aš. Taigi, o kodėl tu nepamokei jeigu tau dabar tai parūpo?

4. Tęsiant pilnaties etiudus tai pirmą kartą girdžiu apie kaštono zodiaką. Nežinau, kada tu gimęs, bet jeigu vadovaujiesi pagal kažkokį medžių horoskopą tai pasitikrink ar tik nesi baobabas. (man labai panašu, kad tu būtent po šiuo ženklu gimęs).

5. Ne, apie kiaušus tai čia tik tu rašai. Aš normalus - rašau tik apie papukus. Beje, jeigu jau prakalbai apie kiaušus ir tortą tai primink visiems ar tik ne tu filmavaisi tame Amerikietiško pyrago epizode, kur paauglys pyragą žagino? Kalbant apie kiaušinių dydžius tai primenu, kad kiaušinių diena jau praėjo ir mojuoti jais netaktiška. Jeigu labai norisi pasigirti dydžiu tai dėk ant A4 formato lapo, šalia pastatyk cigarečių pakelį (palyginimui) ir nufotkinęs mesk mums į forumą. Esu tikras, kad mūsų merginos įvertins dešimtbalėje sistemoje.

Kalbant apie sugadintus vakarus tai jūsų dėka aš tokių nepatiriu. Man bus lomkės kai išeisiu atostogauti... Nors žadėjau nebelošti, bet yra daug šansų, kad vien dėl jūsų užsireginsiu. Jeigu rasite naujame serve acc pavadinimu TORTAS tai žinokite, kad tai aš. Man visai patiko tas naujadaras Pamąsčius tai vafliu gimęs tortu netapsi, o jūs mane jau vadinate TORTU. Jaučiuosi dėl to pakylėtas. Na, bet nenusiminkite, gal ir jūs kada nors tapsite tortais... Hm, nors nelemta, žinau, kad nelemta... Vargšiukai.

P.S. Olafai, ką gėrei šiandien?

P.S.S Susilydžiau net. Radau tavo nuotrauką, kur savo kiaušą nurovęs neši fotografuoti.
    http://www.laughingplace.com/w/wp-co...eccfb164ad.jpg

Pagrindinis

Citata VB88 rašė Peržiūrėti žinutę

Kdl tu visada gyveni "kas butu jeigu butu"?
    O vat nieko nebutu. Kas cia per pasakymai? O kas butu jei bent puse zaideju (PK) butu i diena po kelias val skyre daugiau? A? Kas butu jei as buciau tiek laiko skyres s6, kaip skyriau s2? Kas butu, jei tu butum isikures centre?
    Tavo mastymas tikrai ne kazka. Tu taip bandai isvyniot, jog visad PK butu **** kruva. O kas kaltas kad kiti nesurinko komandos? Tiek kiek Lukas. Kas kaltas kad tu nesurinkai? Taigi chate bendravom. Kazkaip nesiseke tau.... dauguma su tavim nenori zaist, bet nereikia issilieti ir neivertinti kitu triuso.
    Amen

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Waikiuksti, klįsti - man tikrai nėra sunku susirinkti komandą naujam raundui ir tai esu ne kartą įrodęs. Pagrindinė problema ne susirinkti žaidėjus, o dirbti su jais. Esu milijoną kartų sakęs, kad aš esu puikus pirmų mėnesių vadas (kai visas žaidimo krūvis apsiriboja minimaliomis def/off operacijomis). Bet kai ateina laikas lakstyti per visų acc su kiekvienu kadru dirbti, koordinuoti veiksmus, tuomet išvis dingsta noras žaisti, nes žaidimas suėda daugybę laiko. Ir kai žinai, jog tikrai negalėsi skirti tiek laiko, kiek jo realiai reikia, kai supranti, kad nebus kokybiško žaidimo tuomet žaidimas tampa ne malonumu, o kažkokia prievole. Žinau savo silpnąsias puses ir jas visuomet pripažįstu - aš noriu gauti malonumą iš žaidimo, bet nenoriu dėl to arti... Esu traviano lodorius. Beje, nesutinku su tavimi - aš nemanau, kad PK yra š... krūva. Tai žmonės, kurie įdėjo labai daug darbo. Dėl praėjusio raundo man buvo šiek tiek pikta, nes BA pergalę ne pasiekė, o tiesiog gavo dovanų. Taigi, natūralu, kad šiame serve norėjosi, kad kas nors užkurtu jums pirtį ir priverstų pakovoti. Gaila tik dėl vieno dalyko, jog fortūna buvo PK pusėje. Kova galėjo būti dar įtemptesnė ir labiau intriguojanti, per greitai pasibaigė tas įdomumas... Būtų smagu jeigu kitame raunde kovojančios jėgos pasidalintu panašiu santykiu.

Pagrindinis

Pasirodo gali ir normaliai parasyt
    Biski priestarauji db sau, bet tiek to.
    O rinkt, tu komanda rinkai. Gi skaipe bendravom

Karžygys
    Prisiregistravo
    Oct 2008
    Vieta
    ŠŠMK
    Žinutės
    2,199

Pagrindinis

nes BA pergalę ne pasiekė, o tiesiog gavo dovanų
    Gaila tik dėl vieno dalyko, jog fortūna buvo PK pusėje
    karoce tortas visad pats geriausias, tik va smaikstuole fortuna vis nusisuka. Kiek forume nemojuotum, bet fortuna - non penis, in manus non recipe

tai ar busi mano vadas kitais metais?
    s2,s5,s4,s1,ru3,ru8

Imperionas KaBoom! avataras
    Prisiregistravo
    Oct 2014
    Vieta
    Elektrėnai
    Žinutės
    258

Pagrindinis

Sveikinu PK su pergale, tikrai buvo idomu su jumis kovoti! Tikrai didelė ir stipri komanda, o aš galvoju kad idomiau visgi būtų visiem smagiai nueiti su užsieniečiais pakovoti...
    Ts8 - TheGeneral / Ts5 - RIP / Ts6 - Zulikas / Ts1 - Haremas / Ts1 - Criminal

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Tranai, prašai torto būti savo vadu. Ar tik nelaša protelis jau nuo traviano?

Pagrindinis

O kur logai girdejau ganda is -arejo- arta ateme. Laikas sandelius statyt

Pagrindinis

http://travian-reports.net/lt/report/56463821c81

prasom,

Rango sako, kar artus atimineja del sportinio intereso ir musa asmeninius atimtu artu rekordus
    TS1(1) - NojusB ; TS5(3) - nonation ; TS8(1) - nonation
    TS3(7) - antiLopas ; TS4(4) - Padakonn; TS6(4) - StarBucks

Pagrindinis

tai tu nereikalingu ir pas natarus dar yra, tegul ir tuos paima, o servo gale desim i gineso rekordu knyga

Pagrindinis

jei neidomu is nataru atimt tai tik isvalykit as surinksiu ir atimsim manau good deal

Pagrindinis

Su natarais geriau nesipykti, ypac zaidimo gale... ju offu nezinom
    TS1(1) - NojusB ; TS5(3) - nonation ; TS8(1) - nonation
    TS3(7) - antiLopas ; TS4(4) - Padakonn; TS6(4) - StarBucks

133 puslapis iš 139 PirmasPirmas ... 3383123129130131132133134135136137 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •