132 puslapis iš 139 PirmasPirmas ... 3282122128129130131132133134135136 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 1,966 iki 1,980 iš 2077

Tema: Džentelmenų klubas

Pagrindinis

Jau pradzioj servo viskas buvo aisku kas favoritai. Visi kiti buvo nurasyti, manau tas susijungimas inese daugiau idomumo bent judesio atsirado kazkokio.

Pagrindinis

Citata -arejas- rašė Peržiūrėti žinutę
    Jau pradzioj servo viskas buvo aisku kas favoritai. Visi kiti buvo nurasyti, manau tas susijungimas inese daugiau idomumo bent judesio atsirado kazkokio.
    Cia faktas, serve praktiskai iki galo buvo intriga. Visad malonu kai priesiskoj puseje yra super geru zaideju, kuriu vienas atstoja 3 ar 4 vidutiniokus. Visai neblogas geimas gavosi.

Pagrindinis

Servas, kad ir nebuvo pats idomiausias, bet tikrai neprastas.
    Visada maloniau kazka uzbaigt teigiama nata Man sis servas buvo paskutinis ir dziugu, kad pergalingas, zaidziant kartu su ziauriai stipria komanda, kuriai manau Lietuvos traviane jau tikrai per "anksta" .

Maloniai nustebino priesininkai. PMS aisku yra auksciausia lyga Lietuvoje (primine kazkada sutiktus ir ***** issparziusius Atominius). Bet ir CHEBRA verta pagarbos - laikesi iki galo, nors nuo pat pradziu buvo aisku, kad nelaimes. Visgi nepasidave, nesitryne, valesi snipus, isliko aktyvus, kovojo, neleido naktim miegot, state WW. Maladec.

Pagrindinis

Aš kaip pesimistė nenoriu čia panikos skleisti, bet WW dar tik 82 lvl. Iš torto šnekų sprendžiant, tai jis dar 2 offus ištrauks ir nunulins tą ww. Palaukim kol griovį peršoksim...

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Traviano gatvė, ne užsienis
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Jo, teisingai vėmalija sako, dar WW nepastatytas. Gal bus užblokuotas už nepagarbų bendravimą Starbukas pačiomis paskutinėmis žaidimo akimirkomis.

Pagrindinis

O Tortas gaus medali už pagarbų bendravimą su žaidėjais, protingas mintis ir įžvalgas, už tai, kad niekam nenusibodo ir šiaip labai protingas tortas. Forumas bus perprogramuotas taip, kad niekas negalės paskelbti naujo posto, kol tortas neparašys bent dviejų postų iš eilės. Traviane bus sukurta nauja gentis TEŠLAINIAI, ir išskirtinės registracijos teisės šiai genčiai bus suteiktos tortui. Bent du kartus per dieną visų kitų genčių atstovai privalės šlovinti tešlainius, skelbti jų logus, pridedant, kad tai išskirtiniai, esminiai viso serverio logai. Tiesiog bus sukurta Tortopija.
    Pratinkitės.
    Tegyvuoja tortas!

Karžygys
    Prisiregistravo
    Oct 2008
    Vieta
    ŠŠMK
    Žinutės
    2,199

Pagrindinis

Citata Pinavija rašė Peržiūrėti žinutę
    O Tortas gaus medali už pagarbų bendravimą su žaidėjais, protingas mintis ir įžvalgas, už tai, kad niekam nenusibodo ir šiaip labai protingas tortas. Forumas bus perprogramuotas taip, kad niekas negalės paskelbti naujo posto, kol tortas neparašys bent dviejų postų iš eilės. Traviane bus sukurta nauja gentis TEŠLAINIAI, ir išskirtinės registracijos teisės šiai genčiai bus suteiktos tortui. Bent du kartus per dieną visų kitų genčių atstovai privalės šlovinti tešlainius, skelbti jų logus, pridedant, kad tai išskirtiniai, esminiai viso serverio logai. Tiesiog bus sukurta Tortopija.
    Pratinkitės.
    Tegyvuoja tortas!
    Kartais pasigendu mygtuko -patinka-
    s2,s5,s4,s1,ru3,ru8

Pagrindinis

Pratinkitės.
    Tegyvuoja tortas!
    mergyt, net asara isspaudei sitas servas tikrai nebutu buves toks geras jei taves nebutu buve
    S5-> Winner team > OBA|Q
    S1-> Winner team > KOVAS *** S3-> Winner team > CE *** S8-> Winner team > B L&GE *** S6-> Winner team > PK

Pagrindinis

Pratinkitės.
    Tegyvuoja tortas!
    Saunuole. Prajuokinai, tikrai truksta "liko" mygtuko.

Pagrindinis

Torai, nepasiduok provokacijoms. Jie tau pavydi, nes Tu pats geriausias Ir ypač pavydi hamo, kurį pastatei, dėl jo ir užsipuolę visi kartu kaip vilkų gauja, nes po vieną nepaims tavęs
    The Wanderer of World is mine by right - MyRevenge721

Senatorius woske avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Spardakas
    Žinutės
    760

Pagrindinis

Visi ŠAAA. Vistiek jūs visi pralošet emociskai, nes toras jus paėmė vienas. Taip kad nevykėliai pirma išmokit lost, o tik tada kažka kieto vaidinkit.
    p.s. spirgiau dar su ta pačia? ar jau paliko?

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Traviano gatvė, ne užsienis
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Vėmalija, aš nors ir kakalo gabaliukas, bet vis šis tas, o apie tave niekas nieko negalėtų parašyti, (netgi aš) nes tu esi tiesiog - NIEKAS. Beje, aš labai pamalonintas, kad skyrei tiek daug laiko pažinti mano personažui. Aišku, nelabai gavosi, bet pliusas už pastangas. Malonu ir tai, kad man skyrei tas 15 minučių ir parašei postą. Deja, apie tave nieko parašyti negaliu. Gal ir galėčiau kažką išgimdyti, nes esu lakios fantazijos, kūrybiškas žmogus, bet... NENORIU. Neįsižeisk, bet nesudominai.

Citata woske rašė Peržiūrėti žinutę
    p.s. spirgiau dar su ta pačia? ar jau paliko?
    Woske, o tai spirgius ne žydras? Aš visuomet maniau, kad jis su vyru gyvena Nu, tuomet, spirgiau, respektas tau. Nesi toks žlugęs, kokį tave įsivaizdavau.

Pagrindinis

Citata VB88 rašė Peržiūrėti žinutę
    Vėmalija, aš nors ir kakalo gabaliukas, bet vis šis tas, o apie tave niekas nieko negalėtų parašyti, (netgi aš) nes tu esi tiesiog - NIEKAS. Beje, aš labai pamalonintas, kad skyrei tiek daug laiko pažinti mano personažui. Aišku, nelabai gavosi, bet pliusas už pastangas. Malonu ir tai, kad man skyrei tas 15 minučių ir parašei postą. Deja, apie tave nieko parašyti negaliu. Gal ir galėčiau kažką išgimdyti, nes esu lakios fantazijos, kūrybiškas žmogus, bet... NENORIU. Neįsižeisk, bet nesudominai.
    Užtat ir džiaugiuosi, kad esu su PK, nes ten deferiai nėra NIEKAS vien dėl to, kad per visą servą net su vienu ofu niekur neišeina pasivaikščioti, o yra tokia pat svarbi komandos dalis kaip ir oferiai ar hameriai.
    O tavo dėmesio mažiausiai man reikia Jau perdaug net to, kurį gavau iki šiol.

Pagrindinis

Juokinga kai iš mažo šūduko išspaudžiat didžiule šūdo krūva. Visus jus suvartė toras, o jūs pasidavėt emociškai, tikiuosi torai nedingsi niekur, ateinu čia tik dėl tavo komentarų ir visų kitų nervinimosi.

P.S Sveikinu PK su laimėjimu, senai buvo aišku, kad laimėsit.

Pagrindinis

Citata VB88 rašė Peržiūrėti žinutę
    Traniuk, susivėlei. Puponautai buvo kitame regione nei aš. Kalbėdamas apie diplomatiją turėjau omenyje ne save, o latvius su estais, kuriuos mes smarkiai apnaikinome. (o juk galėjo ta visa masė pasitarnauti). Taigi, nepadalino Puponautai servo į du frontus ir buvo ištaškyti. Kodėl to nepadarė? Todėl, kad nugalėjo puikybė ir perdėtas pasitikėjimas savo jėgomis.

6s. Jie jau nebekartojo savo klaidų. Su Rimvydu sutarėm pulti PMS vienu kartu. Ir atidarė LTeamas frontą su PMS. (PMS puolė LTeam'ą, o BA puolė PMS'us). Taigi, miela Indrute, užduok klausimą ar būtum laimėjusi jeigu LTeamas būtų buvęs išvien su PMS? ATSAKYK Į ŠĮ KLAUSIMĄ. O, juk galėjo viskas kitaip pasisukti...
    Taip, kad, Tranai, aš nenoriu pasakyti, kad esu kažkoks tai talismanas su kuriuo tik įmanoma laimėti, aš noriu pasakyti, kad PK yra tik vidutiniokai besislepiantys už sąjungų ir m-u-l-t-ų. Todėl mane ir ima nervas kai šita pinda iš PK, kuri po 6s man net ačiū nepasakė dabar kiša savo snukį čia ir bando kažką man paaiškinti.

Tau gal ir nemalonu prisiminti, kad būtent dėl LTeamo ir laimėjai servą, bet aš tos klaidos nepamiršiu jau niekados.
    Po 6s išsiskyrė keliai? Pinda tu pinda, po puikaus raundo su sakalais tu su Rewanu išdraskėte komandą, ir sujungėt tuos šaunius žmones su mano buvusiais priešais. "3" kartą atstumtas? Kažkodėl neatstūmėt mūsų karinės pagalbos kai dviem frontais PMS pliekėm. (tarp savęs kalbėjom raundo gale, kad maladėc jie - sugebėjo atstovėti ir dar gerulį offą ant jūsų ww numetė). O gal tau Rimvydas nieko nesakė apie mūsų susitarimą užpulti PMS kartu? Reikėjo gi tik parašyti: "nesikiškit, mes 1 vs 1 su PMS susitvarkysime". Ko neparašei? A? Kur buvo tas tavo išdidumas tuomet?

Indre, aš jokių nuoskaudų neturiu dėl praspyrimo (nes niekada aš nebuvau praspirtas ir tuo labiau ne tavo vištos kojai ir smegenims būtų toks iššūkis), aš turiu nuoskaudų tik dėl pavogtos ir sugadintos komandos.
    Šis servas dabar ir parodys kokia tu esi vadė ir ko pasiekei su rewanu išdraskydama sakalus. Dabar jėgos yra 50 ant 50 ir neįsikiš jokia trečia jėga, niekas neatskubės tau padėti. Įsivaizduok, kad čia tas pats servas, kur pastatei WW. Skirtumas tik, kad LTeamo nėra. Ar apginsi čempionės diržą? Dabar, mergyt, parodyk savo kiaušus. Viskas servo gale bus aišku: paaiškės ar tu turi juos ar tiesiog mėgsti imti už žando.
    Tortai susiveliai kaip vyras, nemoki uz bazara atsakyt. Tau si rounda ir Indre ir Pinavija uzkiso uz zando. nezinojau kad esi tamponsiurbys. Visi zaidzia kaip zaide, tik tu bandai irodinet kazka naujo ir apie save. tu toks pats kaip monlogijos prezidentas: pareiski kad ju tauta isrado rata, kai tuo tarpu likusios salys skraide i kosmosa ir naudojos kompiuteriais. ai beje nezinojau kad sudo gabalas buvo skandinavu dievas vadinamas tortu. manau net vikingu serialas nusigreze nuo taves.

132 puslapis iš 139 PirmasPirmas ... 3282122128129130131132133134135136 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •