13 puslapis iš 139 PirmasPirmas ... 3910111213141516172363113 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 181 iki 195 iš 2077

Tema: Džentelmenų klubas

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Traviano gatvė, ne užsienis
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Citata rimge lt rašė Peržiūrėti žinutę
    torai kokios zoles prisirukei, ten su tuo sarasu ryskei i pievas pavarei.
    Jeigu būtų į pievas tai nerėktų visi čia. Sakiau, kad bus daug triukšmo. Nereikėjo pas mane sukišti 8 multų* savo. Vat už tą naglumą tai tikrai bus atpildas. Pasistengsiu, kad čiaudėtumėt nuo blokų. Ir žinai, kaip darysiu? Ogi surinksiu info ir priduosiu MH tik prieš artus (kad pagrindinius acc prieš pat artus sublokuotu). Va, taip kaip ramekas kai zoo lošėm, padarė, taip ir aš padarysiu.

Pagrindinis

Nu nebuvo dar tokio servo kai Toras nejuokintu tautos

Pagrindinis

Citata VB88 rašė Peržiūrėti žinutę
    Combo, kaip galima paskųsti tą, ko nėra? Juk patys PMS sakė, kad jų čia vargšiukų 20 tik prieš visą suvienytą regioną...
    Būtų normaliai tai taip ir sakytų tiesiai šviesiai: "lošiu su mult*ais, gausit krapų". O čia pasikuria po 20 mu*ltų "profai", dirba su jais į gryną orą neišeidami ir vaizduoja kažkokius elitinius žaidėjus. Gal laikas pabaigti tokių žaidėjų erą, kur vienas žaidėjas su 60 mul*tų lošia. Kam tada čia auksą mesti į tokius servus, kur vienas žmogus gali servą laimėti? Ir grynai,kaip taisyklė, kur pasirodo PMS, ten iškart pilna mūl*tų iš kart prikišama į visus aljansus jų, kaip šiukšlių ir vaizduojama, kad čia labai kažkokia protinga strategija. Mielieji, tai neparodo, kokie jūs kieti žaidime, tai parodo tik, kiek esate supuvę. Ir taip tie LTservai maži palikę, o tokie, kaip PMS besiteršdami nužudo paskutinį norą kažką daryti. Išsitrinkit, lūzeriai, su visias savo mult*ais
    nu kas mane zino ir yra zaide su manim,tai zino,kad niekad nesu turejas *****,visada tik uz viena acc zaidziu.vienintelej vietoj turbut su tavim sutinku del ***** o del kitu pms nariu tai nezinau,tik uz sve kalbu.

Užuomina

PadlaDVD, neiškraipyk to, ką norėjau pasakyti. Sakiau, kad kova čia yra prieš vėjo malūnus.

http://travian-reports.net/lt/report/275827157f2

Aš matau,kad žmonės neįsivaizduoja PMS/atominių multin*imo mąsto... Na, nieko, truputėli apšviesiu visus,kad pažaboti tuos sukčius greitu laiku. Taip, tai yra sukčiavimas. Toks vaizdas akyse, kaip čigonas traukia iš tavęs piniginę autobuse ir šypsosi tiesiai į veidą. O pagautas už rankos net nesusigėsta. O kai gauna per galvą gerai tai visas troleibusas atsistoja ir pasmerkia, kad mol ko čia dorą žmogų muši. Va, tokia situacija yra su PMS. Visi žino, kad mult*ina ir atrodo. kad tai norma. O man tai nėra normalu kai vienas žaidėjas pakuria 40-60 mul*tų.
    visu pirma,pakelti 40-60 ***** zaidejui vienam yra sakinio baigti turbut nereikia.antra,Torai,o koks skirtumas,kiek PMS ko turi? Padarei 3 alijansus ir sajunga,tai ir atsilaikysi.Skaicius net PMS mazesnis gausis nei tavasis,be to,pas tave zaidejai,o pas juos ******,tau geriau.trecia-su tais sarasais eilini karta apspjaudai zmones savo nesamoningais kaltinimais.Nei gaileti taves,nei pykti.Man atrodo geriau pastaisyk koki raminamos arbateles puodeli ir mesk ta bliovima vaikiska

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Traviano gatvė, ne užsienis
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Combo, dėl tavęs esu tikras, kad ne mul-tini. Bet didžioji dalis ne tik, kad po kelis ****** turi, bet vos ne pramoniniu mul-tinimu užsiima. Pvz, franciuką prisimink, kiek mul-tų turėjo.

Taigi, mielieji, įdėjus sąrašą man jau pradėjo rašyti žmonės, pradėjome gryninti sąrašo duomenis. Toliau gryniname PMS acc ir mul-tų duomenis. Parašykite man į žaidimą jeigu turite kokios informacijos apie paminėtus žaidėjus arba jeigu žinote kad kuris nors žaidėjas turi ryšių su PMS.

ATOMINIAI ir PMS (info nėra tiksli 100 proc.) Paminėta tik ketvirtadalis galimų PMS mul-tų ir acc. Ieškokite jų mul-tų tarp mažesnį pop turinčių "žaidėjų". (aktuali informacija tik iš -|-regiono)

Iliuminati -|- (be ally)
    Aladin -|- (be ally) Aladin pavaduoja Gramofon
    Gramofonas (be ally)
    Doleris -|- (be ally)
    Dusliks -|- (be ally)
    Python -|- (Pms multas)
    Visksdzin -|- (be ally)
    Jango -|- (be ally)
    Blastoise -|- (X-F ally)
    Dew -|- (be ally)
    Deez nuts -|- ??? (be ally)
    Megejas -|- (100 proc PMS)
    Antaris -|- (be ally)
    Java -|- (prestige ally)
    Antaris -|- (be ally)
    Alyvine šlanga -|- (x-f)

Citata skydas rašė Peržiūrėti žinutę
    visu pirma,pakelti 40-60 ***** zaidejui vienam yra sakinio baigti turbut nereikia.antra,Torai,o koks skirtumas,kiek PMS ko turi? Padarei 3 alijansus ir sajunga,tai ir atsilaikysi.Skaicius net PMS mazesnis gausis nei tavasis,be to,pas tave zaidejai,o pas juos ******,tau geriau.trecia-su tais sarasais eilini karta apspjaudai zmones savo nesamoningais kaltinimais.Nei gaileti taves,nei pykti.Man atrodo geriau pastaisyk koki raminamos arbateles puodeli ir mesk ta bliovima vaikiska
    Nebūk atsilikęs šiame technologiniame amžiuje. Į franciuką kreipkis - papasakos, kaip pagimdyti porą dešimčių multų.
    Hm, patikslink apie, kokią sąjungą kalbi? Aš nespjaudau ant žmonių - aiškiai parašyta, kad info nėra tiksli 100 proc. Jeigu ką nors paminėjau nepelnytai tame sąraše - kreipkitės ir ištrinsiu.
    Paskutinį kartą redagavo VB88 : 2015-08-29 16:03

Pagrindinis

Torai, sedek ramiai esi kaimynas, neversk kariu gamint, kad resus nestu

Pagrindinis

Nebūk atsilikęs šiame technologiniame amžiuje. Į franciuką kreipkis - papasakos, kaip pagimdyti porą dešimčių multų.
    Hm, patikslink apie, kokią sąjungą kalbi? Aš nespjaudau ant žmonių - aiškiai parašyta, kad info nėra tiksli 100 proc. Jeigu ką nors paminėjau nepelnytai tame sąraše - kreipkitės ir ištrinsiu.
    ne ta turejau mintyje,as manau,kad kelti niekas tokio skaiciaus nenoretu,kad ir ka cia iteigineti stengtumeisi.Taip pat manau,kad reikia tiesiog situs vapaliojimus praleisti pro ausis.O kas del +/+ regiono ''snipu'',tai galvele tau visai apsisukus.Kazkaip susidaro ispudis,jog bijai tu tu pms'u,todel stengiesi bet kokia kaina susigalvodamas zmones ir nebutus acc ju,pateikti placiajai visuomenei,kaip ''ogo kokius rimtus'' ir ''gelbekit mano vargso Toro kailiuka''.

Pagrindinis

Torai, tavo dėka sužinojau, kad esu PMS multas Jau turbut gerai prisisikai pamates pms salia, kad taip verksleni garsiai. Vadinisi PMS savo pasieke, px kaip, bet tu jau neturi ramybes. Galesi kaip s3 spankt, kad crope 14lvl laukai nors dar pirmas kaimas sostine tuo metu Tiek bijojai nepapult į vieną regioną, kad taip rašei:
    P.S. Mes į (+|-)
    The Wanderer of World is mine by right - MyRevenge721

Pagrindinis

Jeigu būtų į pievas tai nerėktų visi čia. Sakiau, kad bus daug triukšmo. Nereikėjo pas mane sukišti 8 multų* savo. Vat už tą naglumą tai tikrai bus atpildas. Pasistengsiu, kad čiaudėtumėt nuo blokų. Ir žinai, kaip darysiu? Ogi surinksiu info ir priduosiu MH tik prieš artus (kad pagrindinius acc prieš pat artus sublokuotu). Va, taip kaip ramekas kai zoo lošėm, padarė, taip ir aš padarysiu.
    nu tai reikejo rasyt ju ****** o ne tas kas tau sove i galva...

Pagrindinis

Citata Retribution rašė Peržiūrėti žinutę
    Torai, tavo dėka sužinojau, kad esu PMS multas Jau turbut gerai prisisikai pamates pms salia, kad taip verksleni garsiai. Vadinisi PMS savo pasieke, px kaip, bet tu jau neturi ramybes. Galesi kaip s3 spankt, kad crope 14lvl laukai nors dar pirmas kaimas sostine tuo metu Tiek bijojai nepapult į vieną regioną, kad taip rašei:
    o tai ka spirgutis cia ir, turejai kazkokiose gydimo istaigose but, juk rasei sori hebra negalesiu lost man smegeneles sustreikavo....

Pagrindinis

O tai tu ne sanatorijoj? Ar jau sanatorijose ir wifi įvedė?

Pagrindinis

tiek edates mazum jau ww kuris stato? idekit logu kaip sostines nulinat

Pagrindinis

Citata rimge lt rašė Peržiūrėti žinutę
    o tai ka spirgutis cia ir, turejai kazkokiose gydimo istaigose but, juk rasei sori hebra negalesiu lost man smegeneles sustreikavo....
    Tai tokie dauneliai kaip tu, puse zodzio nugirsta ir sleikdzia pletkus ))) Nei ten as rasiau nei ka Nezinai visos istorijos, tai geriau patyletum Nes pamokysiu uz zodzius kaip s3, kai uz tavo ir woskes zodzius su Vaida visa DGTL isardem
    The Wanderer of World is mine by right - MyRevenge721

Senatorius jazzinstars avataras
    Prisiregistravo
    Feb 2013
    Vieta
    Oslo
    Žinutės
    706

Pagrindinis

Tai tokie dauneliai kaip tu, puse zodzio nugirsta ir sleikdzia pletkus ))) Nei ten as rasiau nei ka Nezinai visos istorijos, tai geriau patyletum Nes pamokysiu uz zodzius kaip s3, kai uz tavo ir woskes zodzius su Vaida visa DGTL isardem
    Melagis melavo, per tiltą važiavo...

https://gyazo.com/6427d1af53434212cf31ddbba3aea36b
    TS6(2) - Tadzikas (Sakalai), TS5(3) - Porteris (PPN)
    TS3(7) - jazzinstars (BA), TS4(4) - ForgetMeNot (ZOO), TS6(4) - StarBucks (PK)

Senatorius woske avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Spardakas
    Žinutės
    760

Pagrindinis

Isgama tu isgama ir vel tu cia. Tai vaida tave pabuciavo? ar pupu dede? s3 del to apsisikes nuo pat pradziu buvai vaikeli.

13 puslapis iš 139 PirmasPirmas ... 3910111213141516172363113 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •