127 puslapis iš 139 PirmasPirmas ... 2777117123124125126127128129130131137 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 1,891 iki 1,905 iš 2077

Tema: Džentelmenų klubas

Pagrindinis

Citata VB88 rašė Peržiūrėti žinutę
    http://travian-reports.net/lt/report/55274401eba

Nu, ką, nesitikėjote antro offo?
    Dabar visur ant aprašymo dėsiu šitą logą, tegul būna čia jūsų gėda
    tortai va tavo loxas kur ieskojai, su defu:
    http://travian-reports.net/lt/report/553606af924

Karžygys
    Prisiregistravo
    Oct 2008
    Vieta
    ŠŠMK
    Žinutės
    2,199

Pagrindinis

nenuvertinkit toro, jis siam raunde ir 2 bangas ismoko paleist, tai gi viska atspindintis logas butu toks:
    http://travian-reports.net/lt/report/55365e4af14
    s2,s5,s4,s1,ru3,ru8

Pagrindinis

sedes tortas apsipatenkines net du zmones jo logus ikele.. kai garbe... gales dabar zvakute uzsidegti
    S5-> Winner team > OBA|Q
    S1-> Winner team > KOVAS *** S3-> Winner team > CE *** S8-> Winner team > B L&GE *** S6-> Winner team > PK

Pagrindinis

krikstai neuzbizo tau tas durnius artefaktas? nori atiduosiu tau ji uz garbes zodi kad jusu aljansas daugiau nepuls ir feiku neleis ant many? bet atiduosiu tik po instruktoriuka isvers

The Wanderer of World is mine by right - MyRevenge721

Pagrindinis

siulau torta pripazint laimetoju ir tegu virsininkai duoda jam nuotyki kur parsines 99 lvl pasaulio stebuklo 1lvl manau sugebes pastatyt ir pabaigt serveri

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Traviano gatvė, ne užsienis
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Užsidegė durnynas ir šeši pacientai ištrūko į laisvę.
    Aš kai teršiuosi tai normalu, nes Toras yra trolinimo dievas, bet kai tokie rimti žmonės krenta žemiau manęs ir skaldo medinius bajerius tuomet net aš pradedu jaustis nejaukiai. Kaip patiems, ne gėda paskui skaityti savo postus, kur girti priskaldote? Su jūsų diena, kiaušingalviai.

Pagrindinis

Tortinimo Dievas, prisikėlė iš numirusiųjų
    Mes rimti žmonės, aukojam putpelių kiaušinius tavo garbei!
    Gražių Švenčių!

79e71f1149ac780094c35173c4f429dd.jpg
    TS1(1) - NojusB ; TS5(3) - nonation ; TS8(1) - nonation
    TS3(7) - antiLopas ; TS4(4) - Padakonn; TS6(4) - StarBucks

Pagrindinis

tortas tai topinis- pats shudo primale, lempini loxa (loga) idejo ir dar kitus tuo apklaltino tortai tu tikras vytautas lanzbergis

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Aš apkaltinau tik dėl vieno dalyko, kad ant tiek apsišikot dėl tų 3 nugriautų lygių, tiek ašarų dėl to praliejote, kad net pilno logo neįdėjote. Ir, kaip parodė toliau sekantys jūsų postai - patyrėte traumą visam likusiam gyvenimui.

Pagrindinis

seip toras norejo savo loga pamatyt su defu kaip ir tie 4 , o jus is sito jo prasymo sugebejot kelius puslapius sudo primalti.

Karžygys
    Prisiregistravo
    Oct 2008
    Vieta
    ŠŠMK
    Žinutės
    2,199

Pagrindinis

Citata rimge lt rašė Peržiūrėti žinutę
    seip toras norejo savo loga pamatyt su defu kaip ir tie 4 , o jus is sito jo prasymo sugebejot kelius puslapius sudo primalti.
    Koks tyras naivumas
    s2,s5,s4,s1,ru3,ru8

Pagrindinis

Citata tranas rašė Peržiūrėti žinutę
    Koks tyras naivumas
    Toras kaip bobutė iš pirmo aukšto prieš mažus vaikus. Laukia kol jie sutriukšmaus tada juos aprėks ir išprovokuos ilgą konflktą, taip turės ką veikti ilgam laikui
    The Wanderer of World is mine by right - MyRevenge721

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Spirgiau, tu arti teisybės, bet suklydai dėl ilgo konflikto. Jeigu tai būtų raundo pradžia ar netgi vidurys, pasirašyčiau patrolinti ilgiau nuoboduliui užmušti, bet kai raundas man baigtas (maršrutai į WW nustatyti ir kariai nebesikepa) pilnai pasitenkinčiau išvydęs mūšio ataskaitą. Dėl viso to PK malamo š...do tai aš tiesiog brukštelėjau savo pastebėjimą, kad PK mano puolimą kažkaip išskyrė nuo kitų. Natūralu, kad man kilo dėl to daug klausimų ir įvairiausių versijų, kodėl neduoda to logo:

1. Įdėję mano mūšio ataskaitą parodytų, kad tie 3 nugriauti WW lygiai turėjo kažkokios reikšmės. (net aš suprantu, kad tai tik 3m. atstumas plaukiant 100 metrų laisvu stiliumi, negi to nesupranta patyrę PK vadai?). Taigi, šią versiją atmečiau.

2. Versija, kad nenori parodyti defo irgi atmesta, nes tuo pačiu laiku leidosi ir kiti žaidėjai, kurių logus parodė pilnus.

3. Mano logą išskyrė iš kitų, nes PK buvo itin skaudu gauti niuksą nuo Toro. (šita versija atrodo labiausiai įtikinama).

Taigi, mielieji PK, aš sėkmingai užsikabinau 2-ros vietos medaliuką puolime, sėkmingai sau ir kitiems įrodžiau, kad iškepti gražų offą nėra, kas veikti. (visuomet būdavau peikiamas, kad nesugebu normalaus offo pagaminti). Taip, kad man ta mūšio ataskaita šimtas metų nereikalinga. Aš tik norėjau išgirsti jūsų argumentus, kad galėčiau suprasti, kurią vietą jums dėl manęs skauda? O, kad skauda tai matosi akivaizdžiai - nemaltumėte š...o per 4-ris puslapius jeigu vienodai šviestų. (Įdėtumėt pilną logą ir klausimas būtų uždarytas.) Bet neįdedate kažkodėl? Taigi, kokie argumentai? Kad aiškiau būtų apie, ką aš kalbu tai išdėstysiu savo argumentus, kodėl tokiomis aplinkybėmis norisi matyti pilnus logus:

1. Parodytas defas nieko nekeičia, nes jau parodėte su kitais puolimais.
    2. Žaidžiame dėl traviano grožio, o grožis yra ataskaitos (kad ir, kokios jos bebūtų). Čia, kaip sporte.

Kad dar aiškiau būtų (nes matau, kad jūsų tarpe yra gana įvairaus intelekto žaidėjų). Pvz: Brazilai transliuoja futbolo čempionato mačą BRAZILIJA - VOKIETIJA. Ir vokiečiams įmušus įvartį neparodo pakartojimo, neparodo sulėtintų epizodų. O, kai kitą dieną Brazilija lošia su UK tai rodo visus įvarčius su pakartojimais, sulėtinimais ir t.t. Taigi, kam ta "cenzūra"? Laukiu protingų argumentų, jeigu sugebate dar tokius pateikti.

Pagrindinis

Ale rimtai tai kazkoks smugis buvo, kad neikele ataskaitos prie kitu? Toks ofas, o ataskotos nera...

(Neesme kad buvo, tai tikrai, bet paredagavo matyt. )

127 puslapis iš 139 PirmasPirmas ... 2777117123124125126127128129130131137 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •