116 puslapis iš 139 PirmasPirmas ... 1666106112113114115116117118119120126 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 1,726 iki 1,740 iš 2077

Tema: Džentelmenų klubas

Pagrindinis

aha tikrai laisvas. katu bangose turbut o 2k, jeiu jau visi pastatai dirbo ;]]
    kaip neismanantis apie balansa galiu pridurti, subalansuotas itraukia supratima, kai pesku ir arkliu jega panasi, romenai greiciau kepa arkliu jega, pazaisk su kiriloidu ir pamatysi kada pas romenus jega situ dvieju unitu apsilygina, jeigu jau taip nori zodi balansas akcentuoti, nors pradejai sneka visai ne apie sita, arba as vel kazko nesuvokiu ;]]] nesuvokus as, kitas nikas bus nesusivokes mano ;]]

Pvz. jei planuoji eit periminet arto - tai tu nekomandos zaidejas, zodizio balansas reiksme dar gali itraukti ir ofas tinkantis viskam bet tai netiks dalyvaujant griovimuose ir pan.>>>>>sitam variante tu vel vieniskas vilkas, tik viena kriteriju atitinki neisipaisai i komanda kuri kariauja,
    Siaip tai man didelis skirtumas tarp savoku "subalansuotas" ir "optimalus". optimalaus ofo visoms uzduotims neegzistuoja, o subalansuotas taip. >>>> optimalus ir subalnasuotas kariaujanciam oferiui vienas ir tas pats, isimtis pirmas siunciamas mirti (dazinausiai multo ofas) arba griaunant ww, vel vienafunkcijinis, jis negali buti balansuotas karui, vienos funckcijos ofas. Of vadas mieliau naudojasi subalansuotais ofais viskam, daugiau galimybiu, daugiau variantu atakai ;]
    Toks jausmas, kad ant kazkokio mazolio uzlipau, ne ant vieno ant dvieju iskarto, vienas buvo nesubalnsuotas pilnai, kitas neoptimalus ;]]]]
    Paskutinį kartą redagavo saddam : 2016-02-23 19:30

Pagrindinis

Citata Akela rašė Peržiūrėti žinutę
    "Subalansuotas ofas taranu atzvilgiu." Sneka tik apie sita tavo issireiskima buvo.
    p.s. kelias laisvas
    nukrypta nuo temos

Pagrindinis

pabandysiu vaizdziai paaiskinti ir pazadu dauiau apie taranus nekalbeti :]
    ofas paimtas atsitiktinai, pirmas didesnis is forumo.
    http://travian-reports.net/lt/report/4805835c90d

kiriloide primesta dfefo i gynyba kad apalyginti nuostolius.
    http://travian.kirilloid.ru/log2.php...Ncy8Q8-7JhCSgA
    primetam kad kepta per didziasias, per ta laika taranu galejo tureti 8432 atmrtus kad kepe 1k katu (jeigu kam permazai katu galima uzsimesti su artu, kiekvienam pagal nuomone, mano nuomone sitoj durnoj versijoj kai sukisti galima tik 4 bangas, be arenos griovimo, mazdaug tiek ir reikia pradziai, gal klystu seniai zaidziau ;]])
    su taranais
    http://travian.kirilloid.ru/log2.php...Bs8wD_4iNRYJwE
    skirtumas 1389 kuokos nera daug
    73 feikai, jau daugiau - 2 menesius galejo uz dyka feikinti du kariu mazus artus, dar daugiau
    persimesti 80k resu per viena karta - sutaupyti laiko irgi.
    Bet kokiu atveju prarasta diena su artu ir dvi be jo.

oferio feilas, buciau of vadas ieskotu taikiniu pats sau, arba praeidinetu anoniminiu taranoholiku intensyvios terapijos kursus, kol nesutiktu su savo klaidom ;]]]

skaipciai netiklsus, bet arti realybes, yra kas uz mane geriau skaiciuoja,
    sita linksma gaida noriu pasakyti, jus xebryte kai kurie matote tik uzrasa siena - pastatas nugriautas. Matykit daugiau ;]]

sekmes , tikuosi stipriai netrukdau nes kaip ir nezaidziu ;]]

Pagrindinis

egh...neidomu man ir apie trava skaityt...

huh...negi teks man dabar torta pavaduot, kad visai cia tas forumas nesutravetu.

Instrukcija kaip buti tortu:

1 punktas. Kas vakara Parasyti eilerasti Abuenui. Pageidautina, kad siame kurinyje butu du pagrindiniai veikejai - Abuenas ir tortas, o siuzetas visiskai nelogiskas.

Abuenai Abuenai,
    Tu atrodai afigenai,
    Jei tik tortas nematytų,
    Ir eilių tau nerašytų,
    Tau iškeptume sausainių
    Ir prineštume riestainių.
    Verkia tortas, glaistas tyška,
    Visa dūšia kaip ap***ta-
    Nebėra jam kaip rašyti,
    visi vartai uždaryti.

(P.S. Linkėjimai, Tortai, neužsprink perdideliu žodžių kiekiu šiuo metu plūstančiu iš gerklės).

2 punktas. Parodyti, kad esi pats riebiausias, saldžiausias, spalvingiausias tortas, o visi kiti sužiedėję avižiniai sausainiai, pasidengę plonyte pelėsio plutele.

Kad ir kokį didelį ofą išsikeptumėt - su daug ar su mažai taranų, vistiek mes deferiai jūsų tą ofą anksčiau ar vėliau pagausim vos su 10 lievų defiukų.

3 punktas. Būti užblokuotm už nepagarbų elegesį.

Manau jau nedaug betrūksta - tortarizmas forume atkurtas.

Pagrindinis

Citata saddam rašė Peržiūrėti žinutę
    pabandysiu vaizdziai paaiskinti ir pazadu dauiau apie taranus nekalbeti :]
    ofas paimtas atsitiktinai, pirmas didesnis is forumo.
    http://travian-reports.net/lt/report/4805835c90d

kiriloide primesta dfefo i gynyba kad apalyginti nuostolius.
    http://travian.kirilloid.ru/log2.php...Ncy8Q8-7JhCSgA
    primetam kad kepta per didziasias, per ta laika taranu galejo tureti 8432 atmrtus kad kepe 1k katu (jeigu kam permazai katu galima uzsimesti su artu, kiekvienam pagal nuomone, mano nuomone sitoj durnoj versijoj kai sukisti galima tik 4 bangas, be arenos griovimo, mazdaug tiek ir reikia pradziai, gal klystu seniai zaidziau ;]])
    su taranais
    http://travian.kirilloid.ru/log2.php...Bs8wD_4iNRYJwE
    skirtumas 1389 kuokos nera daug
    73 feikai, jau daugiau - 2 menesius galejo uz dyka feikinti du kariu mazus artus, dar daugiau
    persimesti 80k resu per viena karta - sutaupyti laiko irgi.
    Bet kokiu atveju prarasta diena su artu ir dvi be jo.

oferio feilas, buciau of vadas ieskotu taikiniu pats sau, arba praeidinetu anoniminiu taranoholiku intensyvios terapijos kursus, kol nesutiktu su savo klaidom ;]]]

skaipciai netiklsus, bet arti realybes, yra kas uz mane geriau skaiciuoja,
    sita linksma gaida noriu pasakyti, jus xebryte kai kurie matote tik uzrasa siena - pastatas nugriautas. Matykit daugiau ;]]

sekmes , tikuosi stipriai netrukdau nes kaip ir nezaidziu ;]]
    esi tikras, kad tie 5k taranu atnes daugiau naudos nei per ta laika pagamintos katos? as kazkodel labai abejoju...

p.s. dabar tikrai viskas

Pagrindinis

Citata Pinavija rašė Peržiūrėti žinutę
    ...
    Is ko durniu pazinsi jei pats nepasirodys.
    Pasmaukyk dar Toro foto pasidejes iki kol atblokuos

Pagrindinis

Citata PadlaDVD rašė Peržiūrėti žinutę
    Is ko durniu pazinsi jei pats nepasirodys.
    Pasmaukyk dar Toro foto pasidejes iki kol atblokuos
    Jetau, bet ten pas jus ir moterys su neaiskia fiziologija...Zinok, jei jusu vaidos fiziologija jai ir leidzia atlikti veiksmus, kuriuos katik pasiulei atlikti man, tai zinok ne visos moterys ta gali padaryti.

Pagrindinis

Sadamai dekui uz pamokas, einu uzmesiu taranu Bo dar ir as uzkliusiu kazkam O.jei rimtai,tai tikrai.nezinojau(zvelgiant konkreciai matematiskai) kad reikia tiek taranu vakruk da okala zinojau kad reikia didejant ofui dideja ir taranai, na bet kad tiek tai tikrai ne-prisipazystu,kaltas
    Kitas dalykas,bent jau asmeniskai as, visad pirma statau taranus,apsisprendziu kiek.ju noriu pvz pradzia 1k( cia.kai viskas pradeda nonstop statytis) paskui 1k katu,paskui vel grizti prie taranu ir t.t. Ziuri I situacija, kiek katu nurinko, kiek tau reikia,keliom bangom vaikstai ir t.t. Kitaip tariant Bandai ieskot to aukso viduriuko kad tiktu viskas daug maz... Cia mano nuomone as aisku neisiskaiciau uz gera oferi,tiesiog pasakiau savo nuomone
    Too Old for This...

Pagrindinis

esi tikras, kad tie 5k taranu atnes daugiau naudos nei per ta laika pagamintos katos? as kazkodel labai abejoju...

p.s. dabar tikrai viskas
    jo cia kiekvienam kaip patinka, nematau dielio skirtumo. Vienam katu daugiau patinka, nematau nieko blogo. As asmeniskai visada i taranus labiau demesi kreipdavau, nes jeigu nepramusi kiek katu jau reiksmes neturi, yra o jeigu pramusi tai ar tu nugriauni pvz nuo 18 iki 10 ar nuo 18 - iki 0 irgi skirtumo didelio nera, nebent eini nulinti tada kitas reikalas. Kita vertus su katom gali prisiderinti ir paskui ka nors padalines su maza palyda pavaryti piresininkui miestelius, taigi naudos tikrai yra. Taigi cia jau kiekvieno pasirinkimas, dirbtuves uzkrautos viskas ok, tada kepima galima vadinti non stopu.

Pagrindinis

Citata bercas rašė Peržiūrėti žinutę
    Sadamai dekui uz pamokas, einu uzmesiu taranu Bo dar ir as uzkliusiu kazkam O.jei rimtai,tai tikrai.nezinojau(zvelgiant konkreciai matematiskai) kad reikia tiek taranu vakruk da okala zinojau kad reikia didejant ofui dideja ir taranai, na bet kad tiek tai tikrai ne-prisipazystu,kaltas
    Kitas dalykas,bent jau asmeniskai as, visad pirma statau taranus,apsisprendziu kiek.ju noriu pvz pradzia 1k( cia.kai viskas pradeda nonstop statytis) paskui 1k katu,paskui vel grizti prie taranu ir t.t. Ziuri I situacija, kiek katu nurinko, kiek tau reikia,keliom bangom vaikstai ir t.t. Kitaip tariant Bandai ieskot to aukso viduriuko kad tiktu viskas daug maz... Cia mano nuomone as aisku neisiskaiciau uz gera oferi,tiesiog pasakiau savo nuomone
    Teisinga nuomone kai viskas kepasi non stopu turi daugiau variantu (jeigu nesusimuryji) prapili daugiau taranu, eini is paskos, nurenka katas, siuncia vienu pirmesniu. as panasiai irgi darau. tau kaip romenui daugiau tranu del ofo disbalanso reikia, nes cezariai zverys, impai ne taip kepasi, bet cia tik mano nuomone ;]] as tik pirma savo serva romenu zaidziau tai ne koks is manes patarejas ;]]

Pagrindinis

Citata saddam rašė Peržiūrėti žinutę
    jo cia kiekvienam kaip patinka, nematau dielio skirtumo. Vienam katu daugiau patinka, nematau nieko blogo. As asmeniskai visada i taranus labiau demesi kreipdavau, nes jeigu nepramusi kiek katu jau reiksmes neturi, yra o jeigu pramusi tai ar tu nugriauni pvz nuo 18 iki 10 ar nuo 18 - iki 0 irgi skirtumo didelio nera, nebent eini nulinti tada kitas reikalas. Kita vertus su katom gali prisiderinti ir paskui ka nors padalines su maza palyda pavaryti piresininkui miestelius, taigi naudos tikrai yra. Taigi cia jau kiekvieno pasirinkimas, dirbtuves uzkrautos viskas ok, tada kepima galima vadinti non stopu.
    tai dabar jau as nesuprantu, kodel tau nei vienas ofas siame serve nesubalansuotas? Dar karta pakartosiu: jei ofas turi 4k taranu, jis subalansuotas, o ka toliau kepti, tai tik strategijos, turimu planu, pasirinkimo ir pan. reikalas, nes paskui didinant taranu kieki off bonusas BEVEIK neauga. Tavo logai man nepriestarauja mano nuomonei...

Pagrindinis

todel kad kai iskrenta taranininkas, tu neturi kuom jo pakeisti, pirmu numeriu, taip tu nuverti siena, bet tu prapili kariu, prapili laiko ir iskrenti trumpam ar ilgam is zaidimo. Mes dauguma tinginiai tame tarpe ir as, ir derinti katas paskui kazka mazai kas nori, ir dar maziau sugeba, ne del sugebejimu, dazniausiai del laiko stokos, nes jeigu suklydai viena karteli, kentes visas teamas. cia ir yra balansas, turi 4 k taranu ir 4 k katu, ne balanasas, turi 10 k taranu ir 2 k katu jau panasu. katos nemazina tavo nuostoliu, taranai mazina. jeigu tu visada is paskos vaikstai ok, nera problemu. bet pms tik kaip pavyzdys, nes manau lietuvoj isvis niekas ju tiek neturi ;]) neturi tiek oferiu, kad non stopu nesusimurijant funcionuotu bent 5 tie kurie valo. Ir kaip sakau sita versija trenkta, cia 4 bangos telpa i sekunde, tai nu 300 katu per akis bangom 1200 + 800 avansiniu, feikam pakeitimam ir tt (nu cia mano nuomone). Jieug tu eini ispaskos (ir darom pirelaida pirmas pramusa tu nenukenti nei kariu nei laiko atzilgiu. Tas kas eina pirmas tiesiogiai gauna per karius taranu atzvilgiu, kuo maziau taranu tuo labiau i minusa eini. Tarano ofas gaves i kupra be problemu vaiksto is paskos, tas kas pasirinko katas, gali eiti tik is paskos. Vel maziau variantu off vadui. Nzn ar aiskiai sakau, bet mazdaug taip ;]

Citata bercas rašė Peržiūrėti žinutę
    as aisku neisiskaiciau uz gera oferi,tiesiog pasakiau savo nuomone
    Zinai kazkada seniai pora kartu man buvo leide pavairuoti all ofus, nzn kreivai vairavau, ar tiesiai, betonu aisku daugiau pridarydavau. Nes nu as toks akiplesa budavau megdavau avantiuras ;]] tai keikdavo mane bet isgyvenau ;]]
    tai va kaip kazkada buves is savo puses pasakysiu tau kas yra geras oferis.
    tas kurio kariai nereidina, kai reikia eiti i ataka.
    tas kuris nesako, kad man reikia off tasku.
    tas kuris neverkia prapyles ofo.
    tas kuris eina ten kur pasakai ir nesigilina (niekada neskydavau niekam kur eina kiti, xamas as buvau ;]]) nu gal ir esu nzn ;]]
    tas kurio katos negryzta is oazes po 10 valandu
    tas kurio ofas jau normalus o dar ne permazas, kuriam nereikia dar poros dienu kad ofas butu toks koks reikia.
    tas kuris daro ka pasakai, o ne galvoja kad daro geriau.
    viskas kita pagydoma, matai net ir tave sena vilka galima taranus kepti ismokinti ;]]]

is visu su kuriais zaidziau, tai geriausiais (pavaldinys ;]]) buvo combo, jam visada viskas buvo gerai ir viskas tikdavo ;]]
    su tokiais zaidejais ataka per 30 min galima suplanuoti ir iskarto pradeti igyvendinti
    su tais kurie netokie, tai planuoji 3 paras ir finale isena 30 proc, nesnusibosta laukti kol kitiems ju zvaigzde patekes ;]]

cia ir vel tik mano nuomone

Karžygys
    Prisiregistravo
    Oct 2008
    Vieta
    ŠŠMK
    Žinutės
    2,199

Pagrindinis

Dar karta pakartosiu: jei ofas turi 4k taranu, jis subalansuotas, o ka toliau kepti, tai tik strategijos, turimu planu, pasirinkimo ir pan. reikalas, nes paskui didinant taranu kieki off bonusas BEVEIK neauga. Tavo logai man nepriestarauja mano nuomonei...
    Tai man dabar mest futbola ir eit tavo paties pavyzdziuose parodyt koks skirtumas puolant germanus su 4 ir 6k taranu?
    s2,s5,s4,s1,ru3,ru8

Pagrindinis

Aiskinu:
    1000 taranu - nuostoliai 31,9%
    4000 - 54%
    10000 - 57.1%
    saadam nemate pas nieka optimalaus taranu skaiciaus. As jam irodau, kad grubiai nuo 4k taranu tolesnis didejimas ofui bonuso praktiskai neduoda, o gaunama nauda tik is taranu generuojamu off tasku. (4k cia apytikslis skaicius tinkantis ir pvz. dvigubai didesniam ofui)
    Kiek pamenu, germanu pylimas pats tvirciausias + murine 20 lvl. ( ~ 6200 taranu, daugiau taranu jau kaip ir prabanga) + pop x7 ~ 49% + atsparumo artas ir 10k taranu mazokai

Pagrindinis

As asmenikai manau kad nei vienas logas kuri maciau nera grazus ir gerai subalansuotas, pats ofas, kariu atzvilgiu graziu yra, bet ne taranu, cia mano nuomone, kai buvau jaunas ir grazus pas mane daugiau taranu budavo prie maziau kariu ;]

trys logai, paziurek ir suprasi, kad kai buvai jaunas ir grazus, apie optimalu taranu skaiciu nelabai ka ir suvokei

http://travian.kirilloid.ru/log2.php...fm3HwLy76hqowA
    http://travian.kirilloid.ru/log2.php...pOffHiC_fIxIEQ
    http://travian.kirilloid.ru/log2.php...Z5_e4D8Ih0RSQA
    keistas tik taranu skaicius

p.s. nieko asmenisko

p.p.s cia i saadam posta replika buvo.
    ner ceisybes sitam sviete... as irgi pabandziau papriekaistaut del disbalanso tai vos ne nxj pasiunte aljanso meile...

116 puslapis iš 139 PirmasPirmas ... 1666106112113114115116117118119120126 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •