10 puslapis iš 139 PirmasPirmas ... 678910111213142060110 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 136 iki 150 iš 2077

Tema: Džentelmenų klubas

Pagrindinis

Citata Keny rašė Peržiūrėti žinutę
    Tai , kad iš jo tik kalbas forume ir grasinimus gali išgirsti , o veiksmų 0.
    Taigi taikos balandziais apmetys

Senatorius woske avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Spardakas
    Žinutės
    760

Pagrindinis

Citata tukas2 rašė Peržiūrėti žinutę
    pasigirk koks tavo nikas s6, nejaugi bijai issiduot?
    Kam girtis? kad po to verkslentumet kad neskriausciau? :/ ne ne to nebus.

Pagrindinis

Nu jo logiška Woske nesako nick , kad galėtų tyliai išsitrinti

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Traviano gatvė, ne užsienis
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Aš žinau woskės niką - jeigu jis išsitrins tai aš visiems garsiai pranešiu. Tikiuosi, kad šį kartą Woskė sužais iki raundo galo ir parodys charakterį travian mūšio lauke. Woske, nepašik markės - pavaryk šį kartą, kad visi apakę būtų.

Pagrindinis

Negalejau susilaikyt... Woske ne tik kad nepasiks markes,o tiesiog apsisiks iki ausu eilini syki...
    Too Old for This...

Pagrindinis

Citata VB88 rašė Peržiūrėti žinutę
    Nupirk didžiausią aukso paketą - pakonsultuosiu. Pirma pamoka bus, kaip keliant vien resursų laukus būti pirmame 10-tuke pagal pop.
    Tai kad nera taves ten. Apie puolejus is vis nesneku. 15 nusmurgusiu taskeliu siuo metu. Ar cia reikia laukti kol apsauga nuims? Kol tamstai is nuotykiu ar is Kinder kiausiniu kariu atsiras.
    Vienintelis topas kur pripazistu tave galima rasti, tai Lopu Top. Tu su draugeliu mandawoske ten tikrai ne paskutines vietas uzeme

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Žinutės
    856

Pagrindinis

padla, tu specialiai laukei kol iš TOP 10 iškrisiu, kad postą galėtum parašyti? Juokdarys. Aš nesuprantu,ko tu toks neapykantos pritvinkęs? Gal draugės neturi? Vienišas esi?

Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Spardakas
    Žinutės
    760

Pagrindinis

Man ant tiek juokingi, juodint tik mokat, trolinimu nesupranta, viska ant rimto priima oj jus vaikai vaikai :/ 150 legu turiu jau, kaimynai kentes

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Woske, PadlaDVD pats trolis yra tai, kaip jis gali suprasti trolinimą?

Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Spardakas
    Žinutės
    760

Pagrindinis

Woske, PadlaDVD pats trolis yra tai, kaip jis gali suprasti trolinimą?
    Aij nu jo cia rimtas tada klausimas

Pagrindinis

padla, tu specialiai laukei kol iš TOP 10 iškrisiu, kad postą galėtum parašyti? Juokdarys. Aš nesuprantu,ko tu toks neapykantos pritvinkęs? Gal draugės neturi? Vienišas esi?
    Kur tu neapykanta matai? As tik pasitikslinti noriu. Jei ateina zmogus ir pradeda ant backos uzlipes rekti: ziurekit koks as pats paciausias, galiu ir jus pamokinti, tai nori nenori pries uzsirasant i jo mokymu kursus, norisi pamatyti diplomus irodancius ka jis pasiekes.
    Tai tu kaip Ali Baba su keliasdesimt plesiku is kart po apsaugos puoli, tai tu topu karalius, bet va paziuri faktus ir is Odino, belieka Didysis medziotojas Mikas Pupkus.

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Perdedi, ant bačkos nelipau - tik sureagavau į tavo nemokšiškumą kai išreiškei abejones dėl per taikos metu įgyjamus karius.
    Pagailo tavęs tai nutariau savo paslaugas pasiūlyti, o tu čia iškart gyrimusi mane kaltini... Bet šiaip,būtų įdomu pažiūrėti, koks žvėris tu 6s. Gal aš neteisus buvau taip tave nuvertinęs. Gal tu pats esi sensėjus, o aš vertas būti tik tavo mokiniu? Brukštelk savo niką.

Pagrindinis

Citata woske rašė Peržiūrėti žinutę
    Man ant tiek juokingi, juodint tik mokat, trolinimu nesupranta, viska ant rimto priima oj jus vaikai vaikai :/ 150 legu turiu jau, kaimynai kentes
    Tu cia su 1 kaimu ruosiesi zaist? Jei taip tai suprantu, o jei ne tai.... kiti 2 miestus kurs apsaugai pasibaigus ,o tu tik su legais isbegsi

Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Spardakas
    Žinutės
    760

Pagrindinis

Citata pajacas78 rašė Peržiūrėti žinutę
    Tu cia su 1 kaimu ruosiesi zaist? Jei taip tai suprantu, o jei ne tai.... kiti 2 miestus kurs apsaugai pasibaigus ,o tu tik su legais isbegsi
    Vieno kaimo man gal net ir per daug. pas man rezidencija jau 10lvl

Senatorius VykBal avataras
    Prisiregistravo
    Sep 2012
    Vieta
    Nemenčinė
    Žinutės
    733

Pagrindinis

Patinka man tokios kainos.

ts3 (5) - Vykintas
    comf (finals) - Olga
    ts6 (3) - Vykintas

10 puslapis iš 139 PirmasPirmas ... 678910111213142060110 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •