61 puslapis iš 72 PirmasPirmas ... 115157585960616263646571 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 901 iki 915 iš 1066

Tema: Kovo 13!!!

Pagrindinis

Su Blicais baige, dabar jusu eile

Pagrindinis

tai jau ir pas boo užsuks ?

Pagrindinis

O as nei SS nei Boo,tai pas mane neuzsuksit?

Senatorius Lukazaz15 avataras
    Prisiregistravo
    May 2009
    Vieta
    Joniškis-Cardiff
    Žinutės
    783

Pagrindinis

Citata P.D.M rašė Peržiūrėti žinutę
    tai ka ru isejai ant taves stumti pradeji neva mes ne remi tipo jie gudresni uz tave va kaio dalina artus net is vaiko taip lengvai neina atimti saldainiu kaio cia
    http://travian-reports.net/lt/report/26187c92b08
    Na gal ir yra gudresnių, niekad nesakiau, jog esu pats gudriausias... Nu su artu biškį neapsižiūrėjo. Pasitaiko visko.
    Gr8 b8 m8 r8 8/8

Imperionas
    Prisiregistravo
    Apr 2015
    Vieta
    ANGLIJA
    Žinutės
    134

Pagrindinis

Citata Keny rašė Peržiūrėti žinutę
    Bet jūs nuo ss neatstojat
    na ir jusu nebijokite nepamirsime cia buvo tik siaip toks netiketas uzejimas paziureti kaip jie reguoja i atakas is probu net juokas sueme kai sostien nulis deff idomu kiek jis butu spejes surinkti per 4 val mhm idomu

Pagrindinis

tai kad nebuvo jo ir nesikreipė pagalbos , o jei būtų renkamas deffas , būtumėt sulipę manau

Pagrindinis

Gerb. P.D.M - jūsų arogancija jus pražudys, akivaizdžiai neturite pakankamai proto jog sugebėtum tokius kiekius prifarminti sąžiningai tad telieka pasitelkti mult'ų pagalba, kad išeitų kepti kelis galingus offus vienu metu, tavo per didelis pasipūtimas tau pakiš koją, kol tu save šlovini ir išsireiški it nesunaikinamas nė nesistengdamas nusišluostyt miglos nuo akių pamiršti jog viskas gali labai greitai pasisukti prieš tave, jeigu tik tavo priešai sugebėtų kooperuotis tarpusavyje t.y. tavo multų nunulinimas, tavo offų išgaudymas arba tiesiog offinių kaimų nunulinimas kas aišku reikalautų kelių-keliolikos betonų (priklauso nuo to kiek subinlaižių aklai susiųstų tau visas savo pajėgas).

Nors ir gerbiu žmones pasitikinčiais savimi, tavo arogancija NET mane vimdo, jeigu tik žmonėms sėdintiems kitoj barikado nei tu užteks noro, loginio mastymo ir bendradarbiavimo užčiaupti tave tai lauksiu nesulauksiu kada log'ai suplūs forume

Pagrindinis

tai ka ru isejai ant taves stumti pradeji neva mes ne remi tipo jie gudresni uz tave va kaio dalina artus net is vaiko taip lengvai neina atimti saldainiu kaio cia
    http://travian-reports.net/lt/report/26187c92b08
    Na,taip ,dabar ringe skirtingos SVORIO tuo pačiu ir jėgos kategorijos...Jūs gi vis nesijautėt saugūs kol neapsijungėt su didžiausia dalim servo,tai nematau kuo didžiuotis.O ateity galėsit žaisti SU SAVIM..

Imperionas
    Prisiregistravo
    Apr 2015
    Vieta
    ANGLIJA
    Žinutės
    134

Pagrindinis

Citata Deviso rašė Peržiūrėti žinutę
    Gerb. P.D.M - jūsų arogancija jus pražudys, akivaizdžiai neturite pakankamai proto jog sugebėtum tokius kiekius prifarminti sąžiningai tad telieka pasitelkti mult'ų pagalba, kad išeitų kepti kelis galingus offus vienu metu, tavo per didelis pasipūtimas tau pakiš koją, kol tu save šlovini ir išsireiški it nesunaikinamas nė nesistengdamas nusišluostyt miglos nuo akių pamiršti jog viskas gali labai greitai pasisukti prieš tave, jeigu tik tavo priešai sugebėtų kooperuotis tarpusavyje t.y. tavo multų nunulinimas, tavo offų išgaudymas arba tiesiog offinių kaimų nunulinimas kas aišku reikalautų kelių-keliolikos betonų (priklauso nuo to kiek subinlaižių aklai susiųstų tau visas savo pajėgas).

Nors ir gerbiu žmones pasitikinčiais savimi, tavo arogancija NET mane vimdo, jeigu tik žmonėms sėdintiems kitoj barikado nei tu užteks noro, loginio mastymo ir bendradarbiavimo užčiaupti tave tai lauksiu nesulauksiu kada log'ai suplūs forume
    gerbiamas Deividai kodel jus manote kad as losiu su ******* cia pirmas klausimas ? o anta sakau nenuvertinkite mane taip labai zaidziu viska palei taisykles neturiu ne vieno acc kito nu bet cia man nereikia irodyneti nes nera pries ka as zinau kaip yra ir man gerai, o ypac nera reikalo man tau kazka dar ir aiskinti kaip moku taip zaidziu nesu pats stipriausias zaidejejas bet sugebu zaisti o pats svarbiausiai ateikite ir pamatysite kiek as galiu deff surinkti surinkau vien akarta surinksiu ir antra karta tai tiek

pagarbiai Audrius

Imperionas
    Prisiregistravo
    Apr 2015
    Vieta
    ANGLIJA
    Žinutės
    134

Pagrindinis

Citata Šelde rašė Peržiūrėti žinutę
    Na,taip ,dabar ringe skirtingos SVORIO tuo pačiu ir jėgos kategorijos...Jūs gi vis nesijautėt saugūs kol neapsijungėt su didžiausia dalim servo,tai nematau kuo didžiuotis.O ateity galėsit žaisti SU SAVIM..

visu pirma pasakysiu aiskiai ir garsiai manau supras visi cia mane kas nores o kas nenores tai ne mano reikalas

TU NEZIUREK I KIEKYBE BET ZIUREK O KOKYBE!!!!!!

Pagrindinis

visu pirma pasakysiu aiskiai ir garsiai manau supras visi cia mane kas nores o kas nenores tai ne mano reikalas

TU NEZIUREK I KIEKYBE BET ZIUREK O KOKYBE!!!!!!
    Laikot save tokiais nekokybiškais? Nėr gėdinga pralaimėt.Tarkim su latviais niekad nesijungčiau vien tam,kad jaustis saugiau,bet kiekvienam savi kriterijai..O taip diskusija gali būt be galo,todel linkiu Jums sėkmės..
    Paskutinį kartą redagavo Šelde : 2015-08-14 12:01

Pagrindinis

Turbut kiekviena serva uzverda diskusija, kad vienoje puseje prisirenka per daug zaideju, o kita puse, kaip kokie didvyriai, turi atsilaikyti pries tokias "gausias pajegas". Galiausiai buna taip, kad abi puses atsilaiko panasiai iki pat galo. Taip yra todel, kad neskaiciuojamas tikras zaidejo "svoris" zaidime, tarkim kiek vertas aktyvus zaidejas su "palaikymo komanda", kiek vertas vidutinis zaidejas ir kiek tik retai prisijungiantis. Paskaiciavus kitaip, galima suprasti, kodel abi puses zaidzia apylygiai iki pat galo. Sekmes zaidime, abiems pusems

Pagrindinis

gerbiamas Deividai kodel jus manote kad as losiu su ******* cia pirmas klausimas ? o anta sakau nenuvertinkite mane taip labai zaidziu viska palei taisykles neturiu ne vieno acc kito nu bet cia man nereikia irodyneti nes nera pries ka as zinau kaip yra ir man gerai, o ypac nera reikalo man tau kazka dar ir aiskinti kaip moku taip zaidziu nesu pats stipriausias zaidejejas bet sugebu zaisti o pats svarbiausiai ateikite ir pamatysite kiek as galiu deff surinkti surinkau vien akarta surinksiu ir antra karta tai tiek

pagarbiai Audrius
    bent saujelė pagarbos bei santūrumo, šito nesitikėjau - maloniai stebinat tamsta, tikiuosi toks pat ir išliksi juolab kai pasekėjų daug turite tai kažin ar turite teisę puikuotis labai nes, kad jėgos apylygės tai retas kuriam apsiverstų liežuvis taip pasakyt, o dėl multų tai tikrai drįsčiau teigti jog gerb. Audriau meluojate ir neraudonuojate, na bet čia jau jūsų sąžinės reikalas

Imperionas
    Prisiregistravo
    Apr 2015
    Vieta
    ANGLIJA
    Žinutės
    134

Pagrindinis

Citata Deviso rašė Peržiūrėti žinutę
    bent saujelė pagarbos bei santūrumo, šito nesitikėjau - maloniai stebinat tamsta, tikiuosi toks pat ir išliksi juolab kai pasekėjų daug turite tai kažin ar turite teisę puikuotis labai nes, kad jėgos apylygės tai retas kuriam apsiverstų liežuvis taip pasakyt, o dėl multų tai tikrai drįsčiau teigti jog gerb. Audriau meluojate ir neraudonuojate, na bet čia jau jūsų sąžinės reikalas
    vienas dalikas nera reikalo man kazkam kazka irodyneti patikek turiu as mandagumo kai zmones nurmaliai su manim kalbasi o ne smeizia i akia ir kalba netiesa tai tiek manau o cia nematau niekam kazka irodyneti cia zaidimas kas kaip moka tas taip zaidzia ir tiek

Pagrindinis

Citata TheTruth rašė Peržiūrėti žinutę
    Turbut kiekviena serva uzverda diskusija, kad vienoje puseje prisirenka per daug zaideju, o kita puse, kaip kokie didvyriai, turi atsilaikyti pries tokias "gausias pajegas". Galiausiai buna taip, kad abi puses atsilaiko panasiai iki pat galo. Taip yra todel, kad neskaiciuojamas tikras zaidejo "svoris" zaidime, tarkim kiek vertas aktyvus zaidejas su "palaikymo komanda", kiek vertas vidutinis zaidejas ir kiek tik retai prisijungiantis. Paskaiciavus kitaip, galima suprasti, kodel abi puses zaidzia apylygiai iki pat galo. Sekmes zaidime, abiems pusems
    va pagaliau kažkas supranta kaip kas. iš tos masės dažniausia taip ir tebūna, būtų mano valia tą masę norint galima greitai pravalyti.

ai bėje vienas klausimas. dar prieš mums susijungiant su AOD, patys boo siūlė junktis kartu ir norėjo tartis su aod dėl nap/sąjungos ir eiti prieš SS tai tuo metu būtų išėjus dar didesnė mega sąjunga prieš vieną regioną, o kai perėjo 13 žaidėjų į vieną pusę tai iš to pasidarė didžiausia tragedija ir didžiausia nelygybė
    realiai yra 137 žaidėjai vs 97(tai skirtumas 36 žaidėjai). Dar kiek Latvių sostinių buvo nunulinta ir klausimas kiek jų trinasi tai skaičiai darosi panašūs į vieną kitą, taigi nustokit būti verktiniais ir imkitės veiksmų. Nes paskutiniu metu tai matosi daugiau verkimo forume kaip viskas blogai kaip viskas nesąžininga ir 0 darbų. o kas dėl PDM - MH šiam serve mėgsta dalinti banus už menkiausius nusižengimus ir paprasčiausių s*criptų(pasirodo šito žodžio forume negalima minėti ) naudojimą (ko anksčiau nesu niekada matęs per kelis metus žaidimo) o pdm nėra gavęs bloko tai manau įrodo kad jis žaidžia švariai. Na bet tai įrodyti kitiems žaidėjamas būtų kova su vėjo malūnais

61 puslapis iš 72 PirmasPirmas ... 115157585960616263646571 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •