60 puslapis iš 72 PirmasPirmas ... 105056575859606162636470 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 886 iki 900 iš 1066

Tema: Kovo 13!!!

Pagrindinis

Citata ChF'as rašė Peržiūrėti žinutę
    O kas nors buvo iš atominių, kol neprijungėte prie AOD? Tik nesupyk )) nes man labai juokinga.

p.s. p.d.m., kad jau rodai žaidimo klasę visiems čia susirinkusiems, tai bent rašyti išmok, nors turbūt Anglijoje rašyti nereikia tavo darbe... Ar aš klystu?
    Ir net nebera ka pridurti Visa laika labai jautesi asmenybes susireiksminimas. Pamaciau, kad Anglija, tada supratau kodel

Imperionas
    Prisiregistravo
    Apr 2015
    Vieta
    ANGLIJA
    Žinutės
    134

Pagrindinis

O kas nors buvo iš atominių, kol neprijungėte prie AOD? Tik nesupyk )) nes man labai juokinga.

p.s. p.d.m., kad jau rodai žaidimo klasę visiems čia susirinkusiems, tai bent rašyti išmok, nors turbūt Anglijoje rašyti nereikia tavo darbe... Ar aš klystu?
    nu va prasidejo prikabiavimas prie rasybos as nors rasybines klaidas darau bet nors nebandau skusti kitu zmoniu manau gavai atsaka

Imperionas
    Prisiregistravo
    Apr 2015
    Vieta
    ANGLIJA
    Žinutės
    134

Pagrindinis

[QUOTE=ChF'as;1063409]O kas nors buvo iš atominių, kol neprijungėte prie AOD? Tik nesupyk )) nes man labai juokinga.

sito pasakymo nelabai suprantu ka tu nurejai pasakyti ? gal aiskiau paaiskink ?

Pagrindinis

Nėra ką aiškinti, manau į šitą forumą daugiau nebeateisiu, kaip ir traviano nebelošiu tik eilinį kartą įsitikinau, kaip jis atsibodęs

žinai p.d.m. anksčiau forume bent kokie 15-20 žmonių susirašinėdavo pastoviai, o dabar kiek prisijungiu, tiek tu ir fsn rašot savo nesamones.

Imperionas
    Prisiregistravo
    Apr 2015
    Vieta
    ANGLIJA
    Žinutės
    134

Pagrindinis

Nėra ką aiškinti, manau į šitą forumą daugiau nebeateisiu, kaip ir traviano nebelošiu tik eilinį kartą įsitikinau, kaip jis atsibodęs

žinai p.d.m. anksčiau forume bent kokie 15-20 žmonių susirašinėdavo pastoviai, o dabar kiek prisijungiu, tiek tu ir fsn rašot savo nesamones.
    zinai jei nesupranti zaidimo prikolo gal tada ir neik nes matau labai viska imi i sirdi ir beto pasakysiu tau toki varianta kai ejote pas amne buvo 70% atominiu deff kai ejo vakar pas afguti tai pat kazkur 70% deff stovejo atominiu atsakiau i tavo klausima

Pagrindinis

Matai p.d.m. man giliai vienodai kas kur ėjo, man šiuo metu svarbiausias klausimas kaip sugrįžti i TOP1 pagal popsą... Va dėl šito labiausiai imu į širdį....

Imperionas
    Prisiregistravo
    Apr 2015
    Vieta
    ANGLIJA
    Žinutės
    134

Pagrindinis

Matai p.d.m. man giliai vienodai kas kur ėjo, man šiuo metu svarbiausias klausimas kaip sugrįžti i TOP1 pagal popsą... Va dėl šito labiausiai imu į širdį....
    nu jau baik kad tu tik nesugryztum i topa tai jei vienodai kodel kereguoji ir kazka bandai prikisti o kai gauni atsakyma iskart sakai man vienodai reiskia nevienodai tau jei labai domiesi ir man toks klausimas iskylo paskelbete mums kara bet jokiu feiku ar ataku isjusu net neina idomu

Pagrindinis

vien tas faktas kad kai atominiai perėjo į AOD pusę boo iškart pradėjo suokalbį su SS nes neva jėgų balansą taip lygina serve tai vadinas kad iš atominių kažkas buvo, nes prieš tai patys BOO siūlė mums sąjungą. Jei būtume buve šlapia vieta tokio dėmesio mes nesusilauktume, bet puolimų susilaukiam iš 3 regionų taip kad maniau atsakiau į tavo klausimą.
    P.S. kai nebeturi ką pasakyti tai kabinėtis jau pradedi prie rašybos? maniau susirinkom mes čia pažaisti travian o ne į lietuvių kalbos pamokėles. Jei jau taip kliūna gramatikos klaidos ir esi toks puikus lituanistas tai prašau taisyk klaidas ir atsiųsk žaidėjams redeguotus tekstus, aš pasižadu įvertinsiu tavo darbą ir ištaisysiu klaidas, o jei taip nesiruošti daryti - savo nuomone gali pasilaikyti sau
    Paskutinį kartą redagavo griniuss : 2015-08-11 17:45

Senatorius Lukazaz15 avataras
    Prisiregistravo
    May 2009
    Vieta
    Joniškis-Cardiff
    Žinutės
    783

Pagrindinis

Išmiegojot atsigavot
    Muškitės muškitės
    Gr8 b8 m8 r8 8/8

Imperionas
    Prisiregistravo
    Apr 2015
    Vieta
    ANGLIJA
    Žinutės
    134

Pagrindinis

Citata Lukazaz15 rašė Peržiūrėti žinutę
    Išmiegojot atsigavot
    Muškitės muškitės
    tai ka ru isejai ant taves stumti pradeji neva mes ne remi tipo jie gudresni uz tave va kaio dalina artus net is vaiko taip lengvai neina atimti saldainiu kaio cia
    http://travian-reports.net/lt/report/26187c92b08

Pagrindinis

O pdm savo šūdoffį parodė

Imperionas
    Prisiregistravo
    Apr 2015
    Vieta
    ANGLIJA
    Žinutės
    134

Pagrindinis

Citata Keny rašė Peržiūrėti žinutę
    O pdm savo šūdoffį parodė
    nu jau baik tipo nematei baikit juokaiti taip ziauriai behe cia nepilnas offas jug ferminti reikia

Pagrindinis

arkliukų trūksta

Imperionas
    Prisiregistravo
    Apr 2015
    Vieta
    ANGLIJA
    Žinutės
    134

Pagrindinis

Citata Keny rašė Peržiūrėti žinutę
    arkliukų trūksta
    truksta nespejo sueiti visi kai isejau

Pagrindinis

Bet jūs nuo ss neatstojat

60 puslapis iš 72 PirmasPirmas ... 105056575859606162636470 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •