31 puslapis iš 72 PirmasPirmas ... 2127282930313233343541 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 451 iki 465 iš 1066

Tema: Kovo 13!!!

Imperionas
    Prisiregistravo
    Apr 2015
    Vieta
    ANGLIJA
    Žinutės
    134

Humoras

kaip cia idomu ziuriu vienas pries kita mandresnis

Imperionas
    Prisiregistravo
    Apr 2015
    Vieta
    ANGLIJA
    Žinutės
    134

Pagrindinis

niekas nieko neikando paprasciausiai per kurem ally kad atsikratytume nereikalingu asmenu ir tiek zaidimas tesiasi toliau

Pagrindinis

man tai idomu kai Fsn kazkoks raso kad off numuse palikta namie ir del to ismestas ten buvo is ally o tu pasiziurek pas tapkes geltoni kelias deinas sedi ir tai nemeta, beje pas juos ir griuna po biski tik atmink toki dalika vienas lauk ne karys kai tapkiu nebeliks idomu ar susidorosit tryse pries tris ally? Kur tada leksit kaip bailiai ar trinsites acc?

Senatorius Lukazaz15 avataras
    Prisiregistravo
    May 2009
    Vieta
    Joniškis-Cardiff
    Žinutės
    783

Pagrindinis

Citata mersasx rašė Peržiūrėti žinutę
    man tai idomu kai Fsn kazkoks raso kad off numuse palikta namie ir del to ismestas ten buvo is ally o tu pasiziurek pas tapkes geltoni kelias deinas sedi ir tai nemeta, beje pas juos ir griuna po biski tik atmink toki dalika vienas lauk ne karys kai tapkiu nebeliks idomu ar susidorosit tryse pries tris ally? Kur tada leksit kaip bailiai ar trinsites acc?
    Kaži kas čia labiau bailiai, trys žaidėjai ar trys ally?
    Negi labai gerai jausitės, kai trys aljansai tris žaidėjus nugalės? Dar forume girsitės, kaip ištaškėt lopus? Nejuokink...
    Gr8 b8 m8 r8 8/8

Pretorionas DinG avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2013
    Vieta
    Klaipeda
    Žinutės
    48

Pagrindinis

Citata Lukazaz15 rašė Peržiūrėti žinutę
    Kaži kas čia labiau bailiai, trys žaidėjai ar trys ally?
    Negi labai gerai jausitės, kai trys aljansai tris žaidėjus nugalės? Dar forume girsitės, kaip ištaškėt lopus? Nejuokink...
    Nesididziuociau, bet butu geras jausmas viduj nusodint issisokelius

Prisiregistravo
    May 2009
    Vieta
    Joniškis-Cardiff
    Žinutės
    783

Pagrindinis

Citata DinG rašė Peržiūrėti žinutę
    Nesididziuociau, bet butu geras jausmas viduj nusodint issisokelius
    Nu nežinau ar čia labai didelis išsišokimas...
    Gr8 b8 m8 r8 8/8

Prisiregistravo
    May 2009
    Vieta
    Joniškis-Cardiff
    Žinutės
    783

Pagrindinis

Citata Keny rašė Peržiūrėti žinutę
    Cool stuff
    Kiti irgi pasidalint galėtų, nemažai puolimų šiandien buvo
    Gr8 b8 m8 r8 8/8

Pagrindinis

kokie dabar maždaug offai vaikšto?

Pretorionas DinG avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2013
    Vieta
    Klaipeda
    Žinutės
    48

Pagrindinis

Citata Lukazaz15 rašė Peržiūrėti žinutę
    Nu nežinau ar čia labai didelis išsišokimas...
    Jeigu trise soka ant 3ally, tai mano manymu, kad jo

Pagrindinis

A žinot ką nors apie smagų žaidimą?Nes nemanau 3se kaip tik smagiau žaisti nei krūvoje Nes tai gan sunkus žaidimas kai bandai myžti prieš srovę kai kiti plaukia pasroviui

Pagrindinis

bizdauskas

Prisiregistravo
    May 2009
    Vieta
    Joniškis-Cardiff
    Žinutės
    783

Pagrindinis

Citata Keny rašė Peržiūrėti žinutę
    A žinot ką nors apie smagų žaidimą?Nes nemanau 3se kaip tik smagiau žaisti nei krūvoje Nes tai gan sunkus žaidimas kai bandai myžti prieš srovę kai kiti plaukia pasroviui
    Tą ir mėginau pasakyt..
    Su trimis ally visi nagli gali būt. O kai kiekis mažesnis, tai ir azarto daugiau.
    Gr8 b8 m8 r8 8/8

Pagrindinis

nieko nevertas tas kiekis , blemba, jeigu žmogus žino, ką daro ir turi patirties tai jam mažiausiai rūpės tas kiekis, juolabiau kai kalba eina apie random suburto ally narių kiekį kuriame pagrindinė ideologija ta, kad nariai turi deffinti tik vadus o vadai visiškai nerodo iniciatyvos dėl narių saugojimo, palieka vienus karo lauke, jeigu neišgyvena tai meta lauk ir viskas, ally stiprėja, tie rimtesni tik stiprėja su kiekvienu protingu apvalymu. Nebūčiau gavęs banano lygiai tą patį būčiau daręs, stot į didelį ally nebuvo nė minties, kad ir su rizika jog būsiu nušluotas nuo žemės paviršiaus bendrom jėgom visvien tikslas buvo nunešti kokį aljansą kuris mano manymu yra per ne lyg išsišokėliškas ir drąsiai galiu teigti jog protingai pavaikščiojus būčiau nuskausminęs bent pusę narių pilno aljanso, ką dabar matot ir daro aljanso "atominis" nariai, per daug net nesistengia kol kas akivaizdžiai, nes griauna tik vegetuojančius žaidėjus pagrinde, tokiem tik duok deffo ir žiūrėk kaip kelių žmonių kompanija verčia myžt į kelnes priešingoj barikados pusėj sėdinčius didelius ally. Smagu žiūrėti xebra!

Pagrindinis

Citata mersasx rašė Peržiūrėti žinutę
    su protingu zmogum visada esu linkes pabendrauti, padiskutuoti ir gal net pasigincyti jei matau kad jis mane gali suprasti ir isgirsti, paskaites ka tu cia parasei as tau galiu atsakyti trumpai NO COMENT daugiau nera ka pasakyti sorry tu nevertas mano laiko

31 puslapis iš 72 PirmasPirmas ... 2127282930313233343541 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •