2 puslapis iš 52 PirmasPirmas 12345612 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 16 iki 30 iš 775

Tema: Vasario 9!!

Pagrindinis

su , Jurgita dualinsiu

Pagrindinis

Citata myrevenge721 rašė Peržiūrėti žinutę
    Dviese su smailu serve busit, galesit sajunga sudaryt ir dviese WW statyt
    Taigi ir tu prie jų prisijungsi, nes geresnio šanšo, ltx sublyzgėt nebeturėsi

Pagrindinis

Citata rokete nl rašė Peržiūrėti žinutę
    su , Jurgita dualinsiu
    o ta Jurgita apie tai žino?

Legionierius Skuduriukas avataras
    Prisiregistravo
    Feb 2015
    Vieta
    Vilnius, Lietuva
    Žinutės
    3

Pagrindinis

Citata raskiukas rašė Peržiūrėti žinutę
    Tai, kad niekas jau nebelošia nebeloš to traviano apie ką jus dar čia kalbat.
    Kaip tai niekas nelošia? O aš sugrįžau po ilgo laiko, galvoju bus smagu, o čia ką, mirštate?

Pagrindinis

jis vienas nezais ir kalba kad niekas nebelosia ))))) raskiuk pats ir nezaisk nei taves reik nei ka

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Mar 2013
    Žinutės
    1,404

Pagrindinis

Citata armis6 rašė Peržiūrėti žinutę
    jis vienas nezais ir kalba kad niekas nebelosia ))))) raskiuk pats ir nezaisk nei taves reik nei ka
    Kas liaudy linksmins jei nebus walkingdeath ir raskiuko ?

Pagrindinis

Naujas klounas dabar gi yra smailass tas kazkoks
    Dzony,Diurandalis,Puponautai,Candy Crush,Bad Boys - NE - SE - 007 - ULV
    http://www.travian-reports.net/lt/report/3931810c5c0
    http://travian-reports.net/ee/report/53793eddd07

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Mar 2013
    Žinutės
    1,404

Pagrindinis

Citata Vokietis rašė Peržiūrėti žinutę
    Naujas klounas dabar gi yra smailass tas kazkoks
    Kviete ir mano y draugus dabar taip gaunasi ,kad ir as jo komandoje ?

Pagrindinis

Kviete ir mano y draugus dabar taip gaunasi ,kad ir as jo komandoje ?
    nespejau parasyt ir istryne postus.. Smailas, o kas tu per didvyris toks?? visu pirma tu pradejai visiems rasinet kad mes su saru pas taves zaisim, roketei rasinejai, D&D kisai, maiseli kisai ir t.t nors visi apsale ir net neturi supratimo kas per ferma esi, galiu patalpint visus skrynus su tavo citatom, roundui neprasidejus jau visi juokiasi is taves, ir ziurek ka sneki kur as tau pasikeles, jei tu pats cia mali pievas?

P.s Mantai mes visi pas ji, Elitas ten jau gaunasi, dar neprasidejus jau sake kad Laimes jis serva su "Elitine Komanda"
    Dzony,Diurandalis,Puponautai,Candy Crush,Bad Boys - NE - SE - 007 - ULV
    http://www.travian-reports.net/lt/report/3931810c5c0
    http://travian-reports.net/ee/report/53793eddd07

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Mar 2013
    Žinutės
    1,404

Pagrindinis

Citata Vokietis rašė Peržiūrėti žinutę
    nespejau parasyt ir istryne postus.. Smailas, o kas tu per didvyris toks?? visu pirma tu pradejai visiems rasinet kad mes su saru pas taves zaisim, roketei rasinejai, D&D kisai, maiseli kisai ir t.t nors visi apsale ir net neturi supratimo kas per ferma esi, galiu patalpint visus skrynus su tavo citatom, roundui neprasidejus jau visi juokiasi is taves, ir ziurek ka sneki kur as tau pasikeles, jei tu pats cia mali pievas?

P.s Mantai mes visi pas ji, Elitas ten jau gaunasi, dar neprasidejus jau sake kad Laimes jis serva su "Elitine Komanda"
    Geriausias vadas, tai ir zaidejai geriausi turi but pas jy

Pagrindinis

Geriausias vadas, tai ir zaidejai geriausi turi but pas jy
    Apuokai jus, kas čia jus pripažino geriausiais žaidėjais aš nesuprantu ? Nebesusireikšminkit jus, išvys kuo tu skiriesi nuo to smailo, toks pat šūdmalis kaip ir jis....

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Mar 2013
    Žinutės
    1,404

Pagrindinis

Citata Defukas rašė Peržiūrėti žinutę
    Apuokai jus, kas čia jus pripažino geriausiais žaidėjais aš nesuprantu ? Nebesusireikšminkit jus, išvys kuo tu skiriesi nuo to smailo, toks pat šūdmalis kaip ir jis....
    Skiriuosiu nuo taves, kad laimiu 2/3 servuu Nu ir aisku tuo ,kad juos baigiu. Prisimeni kaip praseisi y s8 ** GE? Gerai kad metei nes laimejom , po to butum galejas gyrtis kad prisidejai prie pergales

Pagrindinis

Skiriuosiu nuo taves, kad laimiu 2/3 servuu Nu ir aisku tuo ,kad juos baigiu. Prisimeni kaip praseisi y s8 ** GE? Gerai kad metei nes laimejom , po to butum galejas gyrtis kad prisidejai prie pergales
    Supranti bajeriste nežaidžiu aš lietuose servuose, o jei ir prisiregistruosiu tik šiaip iš neturėjimo ką veikti, o tokie prašymai, tai ten labiau isipisinėjimas iš tokiu kaip tu ir dar nesigiriu aš niekur niekuo, ypač traviu DD Nu bet suprantu tave, kas tau daugiau belieka, juk tu travian elitinis žaidėjas, bet ne tu greičiau elitinis dalba....

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Mar 2013
    Žinutės
    1,404

Pagrindinis

Citata Defukas rašė Peržiūrėti žinutę
    Supranti bajeriste nežaidžiu aš lietuose servuose, o jei ir prisiregistruosiu tik šiaip iš neturėjimo ką veikti, o tokie prašymai, tai ten labiau isipisinėjimas iš tokiu kaip tu ir dar nesigiriu aš niekur niekuo, ypač traviu DD Nu bet suprantu tave, kas tau daugiau belieka, juk tu travian elitinis žaidėjas, bet ne tu greičiau elitinis dalba....
    Oho kaip mes atsisaudom gerai, patys lavonai, tai geresnius bandom kazkuo kitu apkaltinti Jei tu lost nemoki, tai nesireiskiad kad kiti gyvenimo neturi ir todel geriau masto ir zaidzia Letuose nelosi ,o ltx lavonas esi visada

Pagrindinis

Tu isvis geriau patyletum ***. Naujas tapatybes kuriasi, skaipus, kad patektu i buvusia savo komanda ts4, skype logus galiu parodyt *** o cia dar sneka kazka... Net nesireiskiu as tame ltx, wps neargumentuotas tavo sitas pasisakymas, taip kad viskas. GAIDED. TYLIAI RAMIAI SUNIE, kol ant gatves nesukritai, ponel ryzas?
    Forumo kovos - iš kartos į kartą

2 puslapis iš 52 PirmasPirmas 12345612 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •