13 puslapis iš 38 PirmasPirmas ... 39101112131415161723 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 181 iki 195 iš 556

Tema: lt4.kasvyksta.lt

Pagrindinis

Citata Leinartas rašė Peržiūrėti žinutę
    labas ir sekmes zaidime

Geriausiai besiginantys
    Žaidėjai Gyv. skaičius Miestai Taškai
    1. Leinartas 299 2 356
    Labas, senas drauge, matau ir vel atejot keliese. Kiek ilgai zadat lost? Kas pas metalic ir shaft gero?
    P.s. Sekmes ir jums.

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Apr 2010
    Vieta
    Siauliai
    Žinutės
    156

Pagrindinis

labas, dar nezinau, bet iki siltu oru manau drasiai veliau bus matyt dar tiksliai nezinau, jei travian netrugdys kitiems reikalams tai popsint ir offa kept be problemu.
    p.s. shaft - blekas. jiems biski geriau sekas nei man, bet manau tureciau juos aplenkt greitu metu

Karžygys
    Prisiregistravo
    Oct 2008
    Vieta
    ŠŠMK
    Žinutės
    2,199

Pagrindinis

ka siais laikais reik daryt jei jus puola?
    deffa kept, sleptuves kelt? pamirskit visa tai - geriausia pasisiulyt buti deff vadu ir iskart susisaukt deffa sau
    (siandien toki atveji stebejau arti 20tuko esanciam aljanse)
    s2,s5,s4,s1,ru3,ru8

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Apr 2010
    Vieta
    Siauliai
    Žinutės
    156

Pagrindinis

mane pastoviai reidina su legais ir karzygiu. nu tipo bicas susikure acc kelis ir is ju puolimai. oh well. adaptuotas tas t4 pagal vaikus

Pagrindinis

Informacija apie aljansą Žaidėjai Ø Taškai

1. L&I 60 294 17644

3. L&I II 57 255 14530
    4. L&I H 48 299 14356
    5. L&I III 54 263 14227

cia nesveikai, ar jau visus regijonus pajungei dedanai

Pagrindinis

Kaip prasides karai puse ten ju issitrins.......plius visi regionai ziures i jos kaip didesne gresme ir manau eis ant ju

Pagrindinis

Citata JEGA vadas rašė Peržiūrėti žinutę
    Kaip prasides karai puse ten ju issitrins.......plius visi regionai ziures i jos kaip didesne gresme ir manau eis ant ju
    Abejoju ,kad y tokius galima rimtai ziureti. Is servo y serva buna sumusti be atsako didesnio, kad randomams pirmomis dienomis sajungu prisiule, tai lojalumo negarantuoja. Paskutinius du servus mesos vietose budavo ,nors mase turredavo. s2 Romesenio chebra su 10x maziau zmoniu virs 60 zmoniu istryne Dedeno, s8 Myrevenge chebra muse juos, cia starams tuo labiau problemu nekils.

Karžygys
    Prisiregistravo
    Oct 2008
    Vieta
    ŠŠMK
    Žinutės
    2,199

Pagrindinis

mane pastoviai reidina su legais ir karzygiu. nu tipo bicas susikure acc kelis ir is ju puolimai. oh well. adaptuotas tas t4 pagal vaikus
    Pagal vaikus - tai suprasti kad su karzygiais?
    s2,s5,s4,s1,ru3,ru8

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Apr 2010
    Vieta
    Siauliai
    Žinutės
    156

Pagrindinis

taip. pagal vaikus. man simta kat geriau be karzygiu, nes dbr perkamas zaidimas. kaip visuose zaidimuose, paskutiniu metu liaudis piktinas, kad ... anksciau buvo pay to play. dabar. pay to win. aprenkim, nupirkim sarvus ir perlgale yra.

o kas liecia mano reporta.
    as vadovaujuos racionaliu mastymu, o ne jausmais. kokias man kortas duoda, tokiom is losiu.buciau asilas jei del principu nenaudociau tai kas man yra duodama. kad ir kaip man gerai butu as visad sakysiu, kad karzygys yra nesamone. bet jei ateis toks varantas kaip dabar.poxui man emocijos ir niekam as nieko neirodinesiu. 4 visad bus daugiau uz 2.

ir tu blogai supratai. ne pagal vaikus. o vaikam tas karzygys issiglbejimas. as apsiginciau ir su kariais ir su kuom tik noreciau.
    p.s. - vaikas , ne apie amziu cia kalbam

Karžygys
    Prisiregistravo
    Oct 2008
    Vieta
    ŠŠMK
    Žinutės
    2,199

Pagrindinis

taip. pagal vaikus. man simta kat geriau be karzygiu, nes dbr perkamas zaidimas. kaip visuose zaidimuose, paskutiniu metu liaudis piktinas, kad ... anksciau buvo pay to play. dabar. pay to win. aprenkim, nupirkim sarvus ir perlgale yra.

o kas liecia mano reporta.
    as vadovaujuos racionaliu mastymu, o ne jausmais. kokias man kortas duoda, tokiom is losiu.buciau asilas jei del principu nenaudociau tai kas man yra duodama. kad ir kaip man gerai butu as visad sakysiu, kad karzygys yra nesamone. bet jei ateis toks varantas kaip dabar.poxui man emocijos ir niekam as nieko neirodinesiu. 4 visad bus daugiau uz 2.

ir tu blogai supratai. ne pagal vaikus. o vaikam tas karzygys issiglbejimas. as apsiginciau ir su kariais ir su kuom tik noreciau.
    p.s. - vaikas , ne apie amziu cia kalbam
    O su dzedajaus kardu kiek iskirstum vienu smūgiu?
    s2,s5,s4,s1,ru3,ru8

Pagrindinis

Nesupratau, istryne cia zintues kazkas paskutinio puslapio?
    Paskutinį kartą redagavo Restless : 2015-02-16 17:48
    #Ervis #Invisible #Legalize It #Restless

//DK - Draugų Kompanija

Pagrindinis

Panašu, moderatoriai čierką ėmė. Tą didesnę, su rankena...

Pagrindinis

Citata piktadarytojas rašė Peržiūrėti žinutę
    Panašu, moderatoriai čierką ėmė. Tą didesnę, su rankena...
    Arba dzedajai pradangino zinutes kazkur galaktikoj, nepatiko, kad i juos kreipiamasi is mazosios raides :]]
    Paskutinį kartą redagavo Restless : 2015-02-16 17:37
    #Ervis #Invisible #Legalize It #Restless

//DK - Draugų Kompanija

13 puslapis iš 38 PirmasPirmas ... 39101112131415161723 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •