25 puslapis iš 65 PirmasPirmas ... 1521222324252627282935 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 361 iki 375 iš 965

Tema: 2x Diskusijos

Imperionas
    Prisiregistravo
    Jul 2010
    Vieta
    uk
    Žinutės
    330

Pagrindinis

Citata sauliusp rašė Peržiūrėti žinutę
    Gera muzika klausai. Mes slaptai gavom info kaip nasa ruosiasi kovai pries kolegas https://www.youtube.com/watch?v=8okHtOehEa4 HOLA kaip vedlys pirmame siuzete )
    eik laisku rasyt zmonem klaune

Pagrindinis

ok koks tu piktas

Imperionas eCos avataras
    Prisiregistravo
    Nov 2011
    Vieta
    Uk-Spain
    Žinutės
    358

Pagrindinis

Pala baigsiu naujus svest isdulkinsiu visus maziau lokit

Pagrindinis

Citata eCos rašė Peržiūrėti žinutę
    Pala baigsiu naujus svest isdulkinsiu visus maziau lokit
    Nors kalS atostogu bet dnp. Vistiek Audrelis kieciausias Mariukas po manes

Pagrindinis

Audrelis sake kastruos visus nuo rytojaus
    Extango, SK, Arvis

Pagrindinis

Citata Arvidielis rašė Peržiūrėti žinutę
    Audrelis sake kastruos visus nuo rytojaus
    Iki dugno
    Kalsiu visus vierchus servo.taip kad maziau lokit

Pagrindinis

Citata Audrelis rašė Peržiūrėti žinutę
    Iki dugno
    Kalsiu visus vierchus servo.taip kad maziau lokit
    cia apie savo gaid..o vierchatura ?
    zek kad pats negautum per snapuka nu musu
    mes baigsim savo vidinius nesutarimus, NASA susivienys - atlaikysim kamehames banga ir po to tave pati per tieseje zarna pertrauksim - po to tavo bachuro drauga ir visus kitus
    NASA galinga is naujo ...
    pasitaskom

Humoras

Citata Elitinis karys rašė Peržiūrėti žinutę
    mes baigsim savo vidinius nesutarimus, NASA susivienys - atlaikysim kamehames banga ir po to tave pati per tieseje zarna pertrauksim - po to tavo bachuro drauga ir visus kitus
    pasitaskom
    slysk elitinis g...y is cia ,nors trioxala dar baisiau u g...y.kazi kaip tu real atrodai isivaizduoju lakstai kampais isange uzsispaudes kad laikytu kakuti nes draskyt neber ten jau ka biskeli idedu kampucius uzsiklijuok nors iki pardes spesi nubegt

Pagrindinis

pasitaskom
    Pasakyk savo ingame nicką. Nieko negrasinu, kad kažką darysiu ar dar kažką. tiesiog įdomu ar bent kažką esi gero nuveikęs, nes forume tai totalias pūgas šneki, gal žaidime asas būsi, kas ten žino.
    Marius

Pagrindinis

Citata Nonstop rašė Peržiūrėti žinutę
    Pasakyk savo ingame nicką. Nieko negrasinu, kad kažką darysiu ar dar kažką. tiesiog įdomu ar bent kažką esi gero nuveikęs, nes forume tai totalias pūgas šneki, gal žaidime asas būsi, kas ten žino.
    siulinau visiems nesiesti ir suvienyti jegas pries latvius ir estus- kaip supratau niekam neidomu, netgi ispieskavojo mane.

kaip suprantu Kolegos jau nuleido sparniukus , nes is Kolegu latviukai ateme arta. jie apsimeta kad nieko nebuvo - losia toliau. geda po galais.

dabar liko tik NASA ir SK - rimciausi kol kas - mes cia pasitarem, kad dabar hola eis taskytis ant SK.
    supraskit kolegos mums ne lygis - tie net arto nesugeba atsiimti ha ha ha

Pagrindinis

siulinau visiems nesiesti ir suvienyti jegas pries latvius ir estus- kaip supratau niekam neidomu, netgi ispieskavojo mane.

kaip suprantu Kolegos jau nuleido sparniukus , nes is Kolegu latviukai ateme arta. jie apsimeta kad nieko nebuvo - losia toliau. geda po galais.

dabar liko tik NASA ir SK - rimciausi kol kas - mes cia pasitarem, kad dabar hola eis taskytis ant SK.
    O tu negalvoji, kad visi stengiasi karauti, su tuom kas didziause gresme kelia? Asmenska man tie latvei ar estai visiskai dzin, man jie labai toli, tai as valausi tuos kas man arciau, ir as neziuriu nei koks ally, nei kokia salis Taip kad gal pradek zaidime daugiau judeti, o ne forume ;D

Pagrindinis

Vis dar neatsakei, koks tavo nick.
    Marius

Pagrindinis

abejoju ar atsakys- ir abejoju kad zaidzia NASA ally. mutina vandeni zmogelis ir tiek. galvoja pats gudriausias cia. manau savo galvas turi visi ir to keistuolio pasisakymai tokie ir liks..keisti..

Pagrindinis

Citata angry rašė Peržiūrėti žinutę
    abejoju ar atsakys- ir abejoju kad zaidzia NASA ally. mutina vandeni zmogelis ir tiek. galvoja pats gudriausias cia. manau savo galvas turi visi ir to keistuolio pasisakymai tokie ir liks..keisti..
    Man labiau atrodo kas jis iš kolegų

Pagrindinis

Citata Keny rašė Peržiūrėti žinutę
    Man labiau atrodo kas jis iš kolegų
    Aš irgi tos pačios nuomonės, nes pagal postus tai tik bando sukiršint SK ir Nasa. Jeigu būtų Nasoj galėtų sukiršint pas terminatoriu į soske paleidęs offą, pilnai užtektų, o dabar tik loja nesamones, ir net prisistatyt neišdrysta.
    Marius

25 puslapis iš 65 PirmasPirmas ... 1521222324252627282935 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •