1 puslapis iš 4 1234 PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 1 iki 15 iš 58

Tema: Lietuvos speedo geriausi žaidėjai.

Pagrindinis Lietuvos speedo geriausi žaidėjai.

Na prieš 3 roundus čia buvo tokia tema, visi rašė topus savo, ir visi komentavo, buvo ganėtinai įdomu, netyčia skaitydamas senas temas vakar ją radau, ir sakau sukursiu vėl tokią temą, kad forume būtų įdomiau gyventi. Žinoma kiekvienam žaidėjui geresni bus vis kiti, tačiau, dėl ir kekvienas savo galėsim ir rašyt, tikiuosi neateis vėl koks Romesenis, kurio beveik niekas neminėjo topuose ir nepradės verkti, kad čia jam kažkas blogai.

Kadangi rašau į Ltxo forumą, tai manau renkame tik iš ltxo žaidėjus, tačiau ne vien iš šio, o aplamai iš visų.

Štai mano topas:

1. Leri (Julius Vitkus) Nors amžinai mes priešai, bet aš tau pavydžiu tavo atkaklumo ir atsidavimo šiam žaidimui. Kito žaidėjo tiek atsidavusio neesu matęs. Gal pas jį gyvenime prioritetai travianui, na čia jau ne mano reikalas, bet sukurti 400 ***** kas roundą vien dėl savo accounto išvystymo, ir dar virš 100 jų kelti ištisai, čia yra žiauru. Aš esu turėjęs draugų prieš keis serverius 80, tai juos padėjau draugams kelti per 3 dienas, ir man galva plyšo. O čia išvis kosminiai skaičiai. Vien dėl tokio atsidavimo žaidimui Vitkui skiriu pirmają vietą.
    2. BALTAS (Nerijus) geriausias mano matytas strategas, turintis ir psichologinių sugebėjimų nuspėdamas žmogaus ėjimus, manau net nekyla minčių, kad turbūt speede geriausiai sugeba dėlioti atakas, ir strateguoti ką ginti, bei žmogus skaičiuotuvas, apskaičiuojantis kiekvieną resų lauką kaip kelti, kad apsimokėtų.
    3. Sangi. (Ignas) Už jo suktumą žaidimę, ir beribes žinias. Žmogus visada turi priėjimus prie visų regionų, gali visais manipuliuoti, taip bet žaidžia su daug draugų, padėdamas jiems kelti acc. O už jo originalumą cheatinti išvis nekalbu, nors čia aš pateisinu, tai yra tiesiog tikslo siekimas, ir priemones renkasi patys žaidėjai.
    4. Nestabdom, Indigo (Paulius). Už lankstumą sugebant žaisti betkokioje situacijoje, tiek su keliais kaimais, tiek su mega acc, ir žaisti tikrai profesionaliai, bei taip pat strateguoti, tiek pat už off rekordą kuris jam vis dar priklauso, tiek už gebėjimus verbuoti žaidėjus ir gauti informacijos net iš ten kur atrodo neįmanoma.
    5. Lietuva.ltu (Aurimas) Už kantrybę ir visada pasiektus tikslus. Manau nepaslaptis, kad Aurimas visada žaidžia vienas ir visada stato ww galima sakyti vienas. O jau kiek tų ww jis pastatęs yra nebeįmanoma suskaičiuoti. Tiek kantrybės ten reikia, kad manau čia retas kuris tiek turi. Beto kaip sakiau, žaisdamas vienas be duallų jis visada rodo gerą rezultatą off prasmėmis, gal nėra karinininkas kaip koks BALTAS, tačiau puikiai daro žalą priešų aljansams, ir visiškai nesivaiko topų.
    6. 3rosis. (Donatas) Neesu mates žiauresnio defferio. Dar tą roundą kai nebuvo prieaugio per roundą šis žaidėjas iškepė 1m preotrionų 500k legionierių 200k scoutų. Visada žaidžiantis už deff žaidėjas, žaidžia kaip offeris, ima croopą, kelia jį iki 18ų laukų, perka monolizas, daro šventes turi daug kaimu, ir netgi artifaktų, tačiau štampuoja vien deffą, ir neesu matęs geresnio defferio Lietuvoje.
    7. Reveng4 (Šarūnas) vienas geriausių farmerių kokių teko matyti, beto lietuvos rekordininkas, turėjas didžiausią offą atsiradus artifaktams, nedaužo natarų, puikiai prikepa offų, ir su jais daro tik žalą, beto visada turintis mega accountus, kas reikalauja daug darbo.
    8. Goldenboys (Audrius ir Audrelis) juos sujungiau kartu, kadangi jie pastaruoju metu žaidžia vien kartu, ir net nežinau kuris ten įdeda daugiau darbo į tą acc bei goldo, kadangi viską kaip man atrodo daro pa panašiai. Visada kepa ne vieną ir ne du offus, puikiai juos naudoja, ir žaidžia ne vien sau, o dėl aljanso. Esant reikalui, niekada neatsikalbinės, ir tvosis su offu į betoną, nors ten jiems asmenininės naudos ir nebūtų, beto esant reikalui ganėtinai geri vadai.
    9. Egiz (Egis) Šį žaidėją visi laikė ganėtinai aukštai, tačiau jis mano tope 9as. Aišku, tai galima pasižiūrėti ir iš gerosios pusės jeigu nebandai visada būti geriausiu. Pirmiausia kaip ir visi esa sakę, rodo labai gerus off rezultatus, vos su keliais kaimais gyvena iš farmo, tačiau jo žaidimo stiliumi ltxe nebežaidžia niekas. Dėjas Egis negamindavo daug katų, jo svarbiausias tikslas buvo farminti ir gaudyti miegančius offus (kai dar buvo t36 versija) todėl jis visada būdavo top5 pagal puolima serverio endinguose, bet griauti jam nepatikdavo.
    10. Zex. (Aurimas). DDD Kaip jis žaidžia net negaliu pasakyti, jis nėra vienas žaidęs, dažnai turi gerus duallus. Tačiau aš jį į topą įrašau, dėl jo suktumo. Nesvarbu kokia metodika, nors ir motiną reikėtų parduoti, jis vistiek mėgins paimti priešus. Čia aš taip pat priskiriu tikslo siekimams. Metodai ne visada patys gražiausia bet už suktumą tai 10 balų, o visiškai sažiningai nė vienas karas nebuvo laimėtas.

Nedarysiu po 30-50 žaidėjų topų, kai darė kaikas ankščiau nes nematau reikalo, geriausi ir taip įeina į 10uką. Dar galėčiau priskirti į 15uką Fanas14 ir dar kelis žaidėjus, bet nenoriu tiek išsiplėtoti. Praitą kartą manę į topus dėjo beveik visi, bet labai daug nuomonių buvo, kad aš pasikėlęs, ir per daug vaidinu Dievą. Na neesu aš toks pasikėlęs, tiesa pasakius, savęs į šį topą net nedėčiau, kadangi esu paprastas žaidėjas, tiesiog dažniausiai turintis didelį acc, bet neturintis jokios unikalios savybės, ko neturi kiti, kas surašyta čia. Tai vat laukiam toliau žmonių reitingavimų. Ir jeigu prasidės koks fleimas iškarto reportinsiu administracijai, nenoriu čia netvarkos.
    Marius

Pagrindinis

Puikus darbas, argumentuotai issakyta asmenine nuomone , del kai kuriu zaideju gal ir nesutikciau, bet viskas atrodo desninga. Idomus skaitalas. Bukit zmones kas nors istraukit ltx'o rekordus, tokia jau pamirsta ir neatnaujinta tema :\

Pagrindinis

Be tavo paminėtų dar galėčiau primesti kelis kurie irgi pakliūtų į geresniųjų gretas.
    k_tm (kazys), wirus(ilarijus), vaidas iš skėrių, dimšas - dažniausiai būna priešas, bet žaidimui atsidavęs 110% , jei būtų normalaus charakterio ir nerašynėtų tiek daug **** galėtų paišytis gal ir į tavo, mariuk, topą.
    Forumo kovos - iš kartos į kartą

Pagrindinis

Citata raskiukas rašė Peržiūrėti žinutę
    Be tavo paminėtų dar galėčiau primesti kelis kurie irgi pakliūtų į geresniųjų gretas.
    k_tm (kazys), wirus(ilarijus), vaidas iš skėrių, dimšas - dažniausiai būna priešas, bet žaidimui atsidavęs 110% , jei būtų normalaus charakterio ir nerašynėtų tiek daug **** galėtų paišytis gal ir į tavo, mariuk, topą.
    virusas ir k_tm dazniausiai zaidzia tryse ar keturiese ant vieno acc - tokiu zaideju niekada nestatyciau i topus, nes vieni uz acc vairo butu statistiniai komandos vienetai, jei ne dar zemiau vidurkio.. ju tikrai neverta net lygint su mariuko isvardintu topu.. o kas liecia dimsa, tai tikrai nelaikyciau jo topiniu zaideju - sugeba jis nemazai, auksciau uz vidurki, bet tikrai uz ji yra begale rimtesniu pretendentu.. tikrai Mariukas manau pataike i topa su savo isvardintais zaidejais.

Pagrindinis

o kur asDDDDDDDDDD

Pretorionas
    Prisiregistravo
    Feb 2008
    Vieta
    Kaunas
    Žinutės
    78

Pagrindinis

Visi pamirso tokias legendas travo,kaip Hadas
    Kamarjoba

Senatorius
    Prisiregistravo
    Aug 2007
    Vieta
    Dublinas
    Žinutės
    667

Pagrindinis

Ech nusiminiau,nei manes ne tomio i topa neitrauke haha ot mariukas nu nieka nesam tokie pasikele ,nesivaikom topu, o kas liecia sita topa,tai manau mariukas pamirso itraukti viena travo veterana, hada,kuris tikras travo manjakas ir virtuozasaisku tikriausiai jau riso sita zaidima,bet visgi inese daug veju ne tik ltx bet ir kituose speduose
    Pirmas-Antras-E.P.A.I-KasMes?-Stabdom???-Tralialia-Nestabdom-Scumbags-Junkies
    http://travian-reports.net/lt/report/4500085a7bf
    http://travian-reports.net/lt/report/408499f9ad6

Pagrindinis

VienasIsJuodu -Viena rr zaista kartu nereiskias,kad visada zaista Vienintelis speedas kuris buvo dualas\triple ir t.t.

O del topo galbut galima sutikti,bet yra ir pilna dar geru zaideju Hadas manau visi pameni ka jis moka,meedas(donatas) manau nieko nenusileidzia isvardintiems zaidejams nei savo stategijos planavimu nei zaidimu.Edvis (pirmas) manau irgi visi zino ka jis sugeba...buvo senai zaidejas vyciokas,vakonziko kurie paliko gilu pecaka speedo istorijoje ir t.t. tikrai sociai cia tu elitiniu zaideju..Tik puse is ju jau i pensijas isejo
    WiRus I.O,AW,SWU,-|-

Pagrindinis

Šeip dėl hado meedo ir dar kelių žaidėjų galiu pasakyti paprasčiausiai tiek, kad aš su jais neesu žaidęs daug, ir kovojas prieš juos irgi neesu daug. Taigi dėl to ir parašiau rašykit topus pagal save. :P Edita buvo daug gerų, ir tu butum tope jeigu bučiau rašęs daugiau, bet labai tingėjau. Gal vėliau darašysiu 20uką, manau į jį patekt turėtum, nors reikės viską apgalvoti. O šeip čia jau gavosi tema, grynai aptarimas mano topo, šeip būtų įdomesni senų traviano žaidėjų atsiliepimai, kurie manau savo topuose minėtų ir hadą ir VGA ir panašiai.
    Marius

Pagrindinis

O kur VytuX??? tipo toks lievs kad net top 10 ner?
    zinau sis raunds atsibodo VPS stringa, botai neveik, nera kada paciam lost, goldo nera tiksla pirkt :/

Pagrindinis

Citata vytuliuliuks rašė Peržiūrėti žinutę
    O kur VytuX??? tipo toks lievs kad net top 10 ner?
    zinau sis raunds atsibodo VPS stringa, botai neveik, nera kada paciam lost, goldo nera tiksla pirkt :/
    Pats išvardinai kodėl nepridėjau...
    Marius

Pretorionas
    Prisiregistravo
    Feb 2008
    Vieta
    Kaunas
    Žinutės
    78

Pagrindinis

Dar agurkus galima itraukti(Zana su Fuleriu)
    Kamarjoba

Pagrindinis

Kiekvienas sako ką galima įtraukti, tai savo susikurkit.
    Marius

Pagrindinis

Reikai gaivinti Mariuko tema,o tai veliau zmogus i Depresija papuls ,kad jo temoje niekas neraso
    Paaiskinsiu paprastai ir greit
    1: Meed
    2: Hadas
    3: Reveng4
    4: Baltas
    5: Lietuva.ltu
    6: Vyciokas1987
    7: Vakonziko
    8: Pirmas (edvis)
    9: Egiz
    10: Dimsas
    Paskutinį kartą redagavo seklys morka : 2014-10-29 19:34