Rodomi rezultatai 1 iki 4 iš 4

Tema: Techniniai darbai

Senatorius VykBal avataras
    Prisiregistravo
    Sep 2012
    Vieta
    Nemenčinė
    Žinutės
    733

Pagrindinis Techniniai darbai

Sveiki, paskutiniu metu pastebiu, kad gana dažnai iš Travian serverio gaunamas atsakymas, jog šiuo metu serveris negali apdoroti mano užklausos. Gaunu tiek namie, tiek darbe. Tiek su vienu, tiek su antru kompu. Kiek leidžia suprasti mano išprusimas, tai panašu, jog Travian serveris kartas nuo karto nesusidoroja su apkrovimu. Žaidžiu TS3 serveryje ir bent kelis sykius per dieną pastebiu tą pačią žinutę. Būtų šaunu, jog būtų padaryti kokie nors pakeitimai ir problemos nebeliktų.
    ts3 (5) - Vykintas
    comf (finals) - Olga
    ts6 (3) - Vykintas

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Mar 2013
    Vieta
    Marsas
    Žinutės
    83

Pagrindinis

Citata VykBal rašė Peržiūrėti žinutę
    Sveiki, paskutiniu metu pastebiu, kad gana dažnai iš Travian serverio gaunamas atsakymas, jog šiuo metu serveris negali apdoroti mano užklausos. Gaunu tiek namie, tiek darbe. Tiek su vienu, tiek su antru kompu. Kiek leidžia suprasti mano išprusimas, tai panašu, jog Travian serveris kartas nuo karto nesusidoroja su apkrovimu. Žaidžiu TS3 serveryje ir bent kelis sykius per dieną pastebiu tą pačią žinutę. Būtų šaunu, jog būtų padaryti kokie nors pakeitimai ir problemos nebeliktų.
    Abejoju, kad del serveriu apkrovos, pas juos ten serveriai voketijoje stovi, ju paciu serverineje. Jie ten apkrovas speju dalina per visus serverius. Tad stipriai abejoju, del ju sutrikimu ir ypac lietuvos apkrovu

Senatorius VykBal avataras
    Prisiregistravo
    Sep 2012
    Vieta
    Nemenčinė
    Žinutės
    733

Pagrindinis

Na arba dėl mažesnių apkrovų perkėlė ant mažesnius pajėgumus turinčios mašinos.
    ts3 (5) - Vykintas
    comf (finals) - Olga
    ts6 (3) - Vykintas

Pagrindinis

Dieną viso pasaulio serveriuose serveriuose buvo vykdomi skubūs techniniai darbai, kurių metu buvo ištaisyta klaida, susijusi su nuotykių eilės generavimu. Apie tai žaidime buvo pranešta info lauke (skiltis kairėje).

Jeigu panašias problemas pastebite ir po nurodytų techninių darbų, reikėtų kreiptis į Support tarnybą.

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •