64 puslapis iš 75 PirmasPirmas ... 145460616263646566676874 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 946 iki 960 iš 1113

Tema: LTX restartas - 2014-10-10

Pagrindinis

Citata sangi rašė Peržiūrėti žinutę
    nustok verkt. krize baigesi. o jei naktimis miegat tai eikit uz def losti, ne off.

faktas yra faktas, offas namie ne vienas pagautas, kad ir 10+2, vistiek offas namie pagautas, maziau muilo operu ziurek, ir akiu nedraskyk. o tokie offai kur 8+arkliu jau minimalus darbiniai offiukai, tai skac **
    Na va ir pats Sangis nusprendė pasireikšti ir suteikė garbės pakomentuodamas. Faktas išlieka faktu, offas buvo paliktas namie, nieks nesiginčyja. Bet žiūriu kaip visad su savo tuo pačiu kreivu stumimu iš roundo į roundą: muilo operos, verkimai, krizės, nemokšos ir t.t. - Apgailėtina. Ir dar šis tas, aiškink savo vaikams ar tėvams, ką jiems drąskyt, o ko ne

Pretorionas
    Prisiregistravo
    Apr 2013
    Vieta
    Vilnius
    Žinutės
    48

Pagrindinis

Citata VienasIsSkeriu rašė Peržiūrėti žinutę
    Na va ir pats Sangis nusprendė pasireikšti ir suteikė garbės pakomentuodamas. Faktas išlieka faktu, offas buvo paliktas namie, nieks nesiginčyja. Bet žiūriu kaip visad su savo tuo pačiu kreivu stumimu iš roundo į roundą: muilo operos, verkimai, krizės, nemokšos ir t.t. - Apgailėtina. Ir dar šis tas, aiškink savo vaikams ar tėvams, ką jiems drąskyt, o ko ne
    Nustok cia cypt ir keltis, ir pripazink kad vidutinybe esi kaip ir tavo ally, tada nieks ir nekelks jums reikalavimu kaip patyrusiem, ir nereikes tada verkt kad kabinejasi, tada stums tik del to kad oziai esat. O kaip ten tavo dualas kazka apie panetkes rase, tai pagal tas panetkes jis by*i ciulptu, nes oziai ta ir daro.

Pagrindinis

Citata Šiku spalvotai rašė Peržiūrėti žinutę
    Nustok cia cypt ir keltis, ir pripazink kad vidutinybe esi kaip ir tavo ally, tada nieks ir nekelks jums reikalavimu kaip patyrusiem, ir nereikes tada verkt kad kabinejasi, tada stums tik del to kad oziai esat. O kaip ten tavo dualas kazka apie panetkes rase, tai pagal tas panetkes jis by*i ciulptu, nes oziai ta ir daro.
    Dar suprantu zexą lojanty čia. Nu tas dar bent lošt moka, kad kažką paprieštarautu, o tu tai vopsce bomžas iš kur atsiradai čia neaišku. Aš matau CO kelis gerus žaidėjus, bet taves tai ten nė kvapo nėra maklaudas.
    Marius

Pagrindinis

Citata Nonstop rašė Peržiūrėti žinutę
    Dar suprantu zexą lojanty čia. Nu tas dar bent lošt moka, kad kažką paprieštarautu, o tu tai vopsce bomžas iš kur atsiradai čia neaišku. Aš matau CO kelis gerus žaidėjus, bet taves tai ten nė kvapo nėra maklaudas.
    Pirmiausia loja šunys. O aš toks nesu Mariau. Kita nebutina uzstoti saviskiu patys meta logus visokiems vokieciam ir gyres kad panulino CO. Nors ten sparnas kuriu net nepazystu. O tu vienintelis padarei kazka normalesnio musu aljansui. O kiti tik kukuoti moka ir savo "panetkem prikolyt" . Man kas juokingiausia sako kad isdrysom ateiti siaip netaip ant ju cia apie D D bet man paiskina tegul jie koks mums tikslas juos pulti??? Ne offo nk. Tik sumautas popsas(ar ilgam) .

As parasau jiems i acc gal deffo pasiusti, o tie parinas is karto ir paskui sako kad jie for fun losia��ww

Pagrindinis

Wow, nejaugi užmyniau ant nuospaudos, kad taip susinervinai.. Kiek emocijų, kiek minčių, kiek pasiteisinimu... Asmeniškai apie tavę ten nieko nebuvo rašyta, o tiesiog bendrai papieštas tekstas Kas liečia poemas, jas visada rašiau ir rašysiu, čia jau toks būdas, ir jei poemos ir manęs "nervinimas" tau suteikia tiek džiaugsmo, tai aš tik džiaugiuos dėl tavęs Na, o kas liečia tavo "išsamų" ir "rišlų" tekstą, tai yra matomai tavo nuomonė. Kam reikia, tas žino kas ir kaip, tad forumo karaliau, palikime tolimesnį forumą logams
    Eik jurgitos karpa nuo papo paciulpsi ;-D

Pretorionas
    Prisiregistravo
    Apr 2013
    Vieta
    Vilnius
    Žinutės
    48

Pagrindinis

Citata Nonstop rašė Peržiūrėti žinutę
    Tu manes nematai todel, kad zemas esi ir siaip vergam akiu virsu link dievu kelt negalima, todel ne tau mane ir matyti. O zexas ne loja, zexas kanda, loji tu ir losi kaip bailys. Duodu 95% kad kieme buvai tas kuris visada eina kamuolio atnest

Pagrindinis

Nebecituosiu nieko - beprasmiška. Apibendrinant, ką čia bepasakysi, traviano "grietinele susirinkus". Toli man dar smukti iki Jūsų lygio, tad forumą ir paliksim tolimesnėms Jūsų prakalboms. Ir be abejonės, puikai čia tinkanti citata: "Šunys loja - karavanas eina"

Senatorius
    Prisiregistravo
    Nov 2012
    Vieta
    o kur as nebuvau?
    Žinutės
    845

Pagrindinis

Nebecituosiu nieko - beprasmiška. Apibendrinant, ką čia bepasakysi, traviano "grietinele susirinkus". Toli man dar smukti iki Jūsų lygio, tad forumą ir paliksim tolimesnėms Jūsų prakalboms. Ir be abejonės, puikai čia tinkanti citata: "Šunys loja - karavanas eina"
    tai ir lok, o mes einam

Pretorionas
    Prisiregistravo
    Nov 2010
    Vieta
    Vilnius
    Žinutės
    43

Pagrindinis

Man stojas klausimas... nuleist galėčiau, bet ne piderastas.. Tai čia pasisekė visokiem zexam keksam ir sangi andži bei šikantiem ir apsišikusiem nežinau.. nes iš forumo kai kada leidžia suprasti, kad miela jiem viskas.. net ir p.impalų matavimosi varžybos. Čia jų arkliukas.
    Įdomiausia skaityti, kai žmogus pripažįsta, kad offas buvo namie. Pabrėžiu pripažįsta, nes daug aklųjų susirinkę. Aj, ne yra tokių, kurie skaito, kaip nori. Tokiem jau ir pabraukimas nebepadės.
    Kitas dalykas... juokingai skambėjo argumentas: slepiam artus. A pons zex keks, jūs artą turbūt nuėjot pasiėmėt, tiksliau atėmėt iš JE ar kur ten.. turbūt ne dykai gavot? Mes slepiam, o jūs pašalpą gaunam. Tai čia skirtumas didelis? Man tai ne..
    A trečias dalykas... Dėl žaidimo aš tikrai nieko nesakau, viskas tvarkoje, žaidžiam, žaidi gerai, pagavai keletą offų, namie, oazėj. What ever.. Sveikinu. Bet forumą paskaičius iškilo klausimas:
    tu tikrai toks dal ba jo bas?
    Ar tave taip nuskriaudė gyvenimas, ar pasididžiavimas mažokas, kad bent čia išsilieji visu gražumu?
    Ar vėl matysi tik sau tinkamus žodžius, jei taip.. net neatsakyk ne į temą.

Pagrindinis

Citata Reabilitacija rašė Peržiūrėti žinutę
    Man stojas klausimas... nuleist galėčiau, bet ne piderastas.. Tai čia pasisekė visokiem zexam keksam ir sangi andži bei šikantiem ir apsišikusiem nežinau.. nes iš forumo kai kada leidžia suprasti, kad miela jiem viskas.. net ir p.impalų matavimosi varžybos. Čia jų arkliukas.
    Įdomiausia skaityti, kai žmogus pripažįsta, kad offas buvo namie. Pabrėžiu pripažįsta, nes daug aklųjų susirinkę. Aj, ne yra tokių, kurie skaito, kaip nori. Tokiem jau ir pabraukimas nebepadės.
    Kitas dalykas... juokingai skambėjo argumentas: slepiam artus. A pons zex keks, jūs artą turbūt nuėjot pasiėmėt, tiksliau atėmėt iš JE ar kur ten.. turbūt ne dykai gavot? Mes slepiam, o jūs pašalpą gaunam. Tai čia skirtumas didelis? Man tai ne..
    A trečias dalykas... Dėl žaidimo aš tikrai nieko nesakau, viskas tvarkoje, žaidžiam, žaidi gerai, pagavai keletą offų, namie, oazėj. What ever.. Sveikinu. Bet forumą paskaičius iškilo klausimas:
    tu tikrai toks dal ba jo bas?
    Ar tave taip nuskriaudė gyvenimas, ar pasididžiavimas mažokas, kad bent čia išsilieji visu gražumu?
    Ar vėl matysi tik sau tinkamus žodžius, jei taip.. net neatsakyk ne į temą.
    Labai miela buvo paskaityti jūsų postą, pasijutau dar didesnis divyris traviane, nes gyvenime pripažinsiu sunkiai sekasi, na bent žaidime galiu pasireikšti ir gan neblogai gaunas, ane? . O dėl artų is JE , tai pažiūrėk brangusis, mes jiems duodam ir, tai yra turgus manai 1:1 suprask. Nežinau apie pasidižiavimą ka tu laikai mažu ar dideliu, jei nori duok skype imesiu foto, galėsi savo panai parodyt, gal susidomės koki savaitgali . O kodel tu eini i forumą, ir skaitai jei tau nepatinką, kas man nepatinka aš praleidžiu pro akis, o kad skaitai tai pats kaltas.Matau tavyje daug pykčio....Dabar palesk ir myk iš čia

Senatorius
    Prisiregistravo
    Nov 2012
    Vieta
    o kur as nebuvau?
    Žinutės
    845

Pagrindinis

kuslius ferma bleet:? reidina, nesa is jo pilnais resus

Pagrindinis

Berniukai nebesipykit niekas uz juodzius geriau nemoka defo ieskoti

http://prntscr.com/5fwlqa

ir taip kiekviena nakti

http://prntscr.com/5fwmh5 cia viena klaidele su data, kas atras tam prizas

http://prntscr.com/5fwmv7 bendras rezultatas puolime

http://prntscr.com/5fwmz9 bendras rezultatas ginyboje

Manau ne vienam reiktu pasimokyti is saujeles latviu kaip reikia zaisti ir kovoti... o jus cia savo pimpeliuku ilgius matuojat... vistiek uz arklio ilgesnis nebus

Pagrindinis

Citata lietuva.ltu rašė Peržiūrėti žinutę
    Berniukai nebesipykit niekas uz juodzius geriau nemoka defo ieskoti

http://prntscr.com/5fwlqa

ir taip kiekviena nakti

http://prntscr.com/5fwmh5 cia viena klaidele su data, kas atras tam prizas

http://prntscr.com/5fwmv7 bendras rezultatas puolime

http://prntscr.com/5fwmz9 bendras rezultatas ginyboje

Manau ne vienam reiktu pasimokyti is saujeles latviu kaip reikia zaisti ir kovoti... o jus cia savo pimpeliuku ilgius matuojat... vistiek uz arklio ilgesnis nebus
    JayP 2012 metai o turetu but 2014 laukiu dovanos

64 puslapis iš 75 PirmasPirmas ... 145460616263646566676874 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •