52 puslapis iš 75 PirmasPirmas ... 24248495051525354555662 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 766 iki 780 iš 1113

Tema: LTX restartas - 2014-10-10

Pagrindinis

zex, lengva paimti artą, kai jis atiduodamas, nes parduotas
    aišku dabar pulsit neigti, nes negražiai čia viskas atrodo, bet juk yra kaip yra

Pagrindinis

Citata Jurgita rašė Peržiūrėti žinutę
    aišku dabar pulsit neigti, nes negražiai čia viskas atrodo, bet juk yra kaip yra
    Viskas ka tau turiu pasakyt yra cia: https://www.facebook.com/photo.php?v...type=2&theater

p.s. R.I.P. extango
    Paskutinį kartą redagavo karolis21 : 2014-11-21 10:46

Pretorionas
    Prisiregistravo
    Nov 2010
    Vieta
    Vilnius
    Žinutės
    43

Pagrindinis

Simpatuliai, CO,
    didikuota jums.. atsirinkit kuris kuris sau... gal dar ka ikelsit... labai juokas ima
    c0.jpg
    c01.jpg
    co.jpg
    co1.jpg

ENJOY!

Pagrindinis

Aj zinai Jurgita gal jau pakaks? Kodel savo lengva ziopluma nurasineji ant kitu zaideju?
    Man jau nusibodo tavo tie paistymai, kiekviena diena vis prie kazko kabiniesi. Tieisog pailsek nuo traviano, jau taip sena esi, ta galvele turbut neveikia...Emociniu spaudimu net neatlaikai. O del arto tai visa diena visus artus feikinom, ir visada fake visur praejo. Ir kodel nepameginus, pasiusti 80 katu??? Butu buves mano snipas/nupirktas acc buciau siuntes visa offa, bet ka cia tau teisintis senai tarkai

Pagrindinis

Prie ko mano žioplumas? kurioj čia jis vietoj yra? jų juk nebuvo, net nežinojau, kad juos puola..
    O dėl amžiaus, tai tu toks užsiciklinęs ant mano amžiaus bei išvaizdos, kad man jau tavęs gaila darosi..

Pagrindinis

Prie ko mano žioplumas? kurioj čia jis vietoj yra? jų juk nebuvo, net nežinojau, kad juos puola..
    O dėl amžiaus, tai tu toks užsiciklinęs ant mano amžiaus bei išvaizdos, kad man jau tavęs gaila darosi..
    Tai jie snipai ar ne??

Senatorius
    Prisiregistravo
    Nov 2012
    Vieta
    o kur as nebuvau?
    Žinutės
    845

Pagrindinis

nuuu visa iskirtot, bent tiek gerai

Pagrindinis

Del extango arto, tai jis nebuvo parduotas, čia žioplumas tik...

Pagrindinis

Citata Defukas rašė Peržiūrėti žinutę
    Del extango arto, tai jis nebuvo parduotas, čia žioplumas tik...
    Kaip tai ne pirkom už centa sunulinkit jį dabar

Pagrindinis

Nebegruzinkit tos , Jurgos, matot kad serga ...

Pagrindinis

Citata rokete nl rašė Peržiūrėti žinutę
    Nebegruzinkit tos , Jurgos, matot kad serga ...
    jo, saugokite ja:
    HPOSis.jpg

Pagrindinis

na kadangi visgi neaišku kaip ten buvo dėl to arto, tai atsiprašau CO neteisingai juos apkaltinus

beje paveiksliukai manęs netraumuoja.. aš gi ne mažvaikė.. tad forumą galite ramiai teršti ir toliau.. tai parodo tik žemą jūsų kultūros lygį ir nieko daugiau : )

Pagrindinis

na kadangi visgi neaišku kaip ten buvo dėl to arto, tai atsiprašau CO neteisingai juos apkaltinus

beje paveiksliukai manęs netraumuoja.. aš gi ne mažvaikė.. tad forumą galite ramiai teršti ir toliau.. tai parodo tik žemą jūsų kultūros lygį ir nieko daugiau : )
    Kitą kartą prieš kažką kaltindama įsitikink, ar neklysti nes žmonės taip pabėgs nuo tavęs. O dar dėl tų pirkimų, kam pirkti jei jūsų aljanse nuo pirmų dienų turiu priėjimą

52 puslapis iš 75 PirmasPirmas ... 24248495051525354555662 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •