29 puslapis iš 75 PirmasPirmas ... 1925262728293031323339 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 421 iki 435 iš 1113

Tema: LTX restartas - 2014-10-10

Pretorionas
    Prisiregistravo
    Jul 2014
    Vieta
    Klaipeda
    Žinutės
    40

Pagrindinis

Citata walkingdead1 rašė Peržiūrėti žinutę
    Norejai pasakyt , ne tik Dimsas siuksle pasirodo , o ir Latvijoj jo kopiju yra ?
    Tu vaikas raminkis su izeidinejimais

Pagrindinis

siaip man labai idomu kai ant Dimsa stumia:P ir ypac tie kuriems net iki to dimso simtas metu o antra valking dead kiek matau ne ka atsilieki nuo to dimso tik storzieviskumujai jau ten aiskini kazka pirma i save pasiziurek

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Oct 2014
    Žinutės
    14

Pagrindinis

Citata ltxxxx rašė Peržiūrėti žinutę
    siaip man labai idomu kai ant Dimsa stumia:P ir ypac tie kuriems net iki to dimso simtas metu o antra valking dead kiek matau ne ka atsilieki nuo to dimso tik storzieviskumujai jau ten aiskini kazka pirma i save pasiziurek
    Nelygink su Dimsu , nemalonu kai izeidineja, tiesiog kaip su manim ana rounda elges ir bendravo , taip ir as lygiai tapati dabar darau. Simtas metu ? Ohh stop it you , jeigu man siustu visas ally resu kiekviena diena kaip jam ir gaminciau katas is to... Tai kur pasieksi jo "didybe" , +plius ir be cropo sedi dabar ir viska ka turejo ant latviu prapiso (vadinas jam visas ally veltui resus siunte) , tai bent talentas zaisti pas ji , nei vadovaut moka , nei strategiju kurt , paskutini karta net katu issiust nemokejo.. Tad nezinau , kurioj vietoj man iki jo 100 metu

Pagrindinis

nu as matau koks tu strategas pats nu jam del ofu palaidojimo nera kur dingti arba jis arba latvis parodyk nors viena kuris nesufeilina siusdamas katas?nu nebent tik tas kuris ju nera turejas del siuntimo reiskia juom pasitiki ir zino kad kazka padarys plius jai siuncia reiskia komandini zaidima,nes is lietuviu gauti ress ojojoj kaip sunkudel strategijos pirma jam tai tik zaidimas ir jam realiai nusisvilpti ant tu ofu antra jis senosios mokyklos zaidejas kuris neiesko naujoviu o zaidzia del smagumaO dabarstrategai eina eina aplink savaitem aplink tas sostines ar ofinius nu o tada po savaites gal jau ir isdrys pulti zinau as cia nieko neirodysiu,nes paprasciausiai lietuviams priimta zeminti tuos kurie iseina is standartu ir nezaidzia kaip diduma

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Oct 2014
    Žinutės
    14

Pagrindinis

nu as matau koks tu strategas pats nu jam del ofu palaidojimo nera kur dingti arba jis arba latvis parodyk nors viena kuris nesufeilina siusdamas katas?nu nebent tik tas kuris ju nera turejas del siuntimo reiskia juom pasitiki ir zino kad kazka padarys plius jai siuncia reiskia komandini zaidima,nes is lietuviu gauti ress ojojoj kaip sunkudel strategijos pirma jam tai tik zaidimas ir jam realiai nusisvilpti ant tu ofu antra jis senosios mokyklos zaidejas kuris neiesko naujoviu o zaidzia del smaguma zinau as cia nieko neirodysiu,nes paprasciausiai lietuviams priimta zeminti tuos kurie iseina is standartu ir nezaidzia kaip diduma
    Kokie dar standartai.. Visu pirma jis be sajungu zaist nemoka , jeigu jis ateina del smagumo zaist , tai hmm.. Tu jo MM neskaitei dar Turbut jis ir ana rounda is smagumo vire kaip virdulys , ir keike visus , nes ji su WW apipiso , ir siaip kol state WW ant visu vare is eiles per MM ir taip toliau , lindo i visu chatus , ieskojo snipu ir melavo , kai pats tuo tarpu propoguoja , kad snipai yra gaidziai.. Nu bet zodziu , man rodos , toks jausmas , kad seniai su juo susidures buvai. Be to , as niekad nieko nezeminau , kol manes zemint nepradejo ir mano komandos del isvis nebutu ar iskreiptu dalyku.

P.S. Koks dar komandinis darbas.. Pasakyciau as , bet uz savaites pats pamatysi , kaip tas "komandinis" darbas atrodys.

Pagrindinis

siaip as su juo dualinau ne viena ir ne du raundus viena raunda priesai buvom ir tada buva skerdynes kokio pastaruosius raundus net nekvepia(patikek tada kokios mm ejo o ir snipai netrugde kazkaip dzin jie buva nors ju pilna buva) dabar tik uz deferi zaidziu tik del pramogos:P nu del sajungu manau cia jau butinybe ltx nes jai pirmas nesusirinksi visu sajungu eis visas servas ant taves(mano nuomone visada reikalingi 1-2 alijansai bet stiprus) o su vienu alijansu gerai pasikapuoti pries visa serva labai sunku,nes sunku surinkti bendraminciu kuriems viskas dzin kad ir nugriaus 5 kartus nepasiduotu...siaip jis neblogas zaidejas yra atlaikes skerdyklu nebloguir ofu iskepes manau ne vienas ta patvirtins is senesniu zaideju...aisku charakteris neauksas bet visokiu zmoniu reik ...

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Oct 2014
    Žinutės
    14

Pagrindinis

siaip as su juo dualinau ne viena ir ne du raundus viena raunda priesai buvom ir tada buva skerdynes kokio pastaruosius raundus net nekvepia(patikek tada kokios mm ejo o ir snipai netrugde kazkaip dzin jie buva nors ju pilna buva) dabar tik uz deferi zaidziu tik del pramogos:P nu del sajungu manau cia jau butinybe ltx nes jai pirmas nesusirinksi visu sajungu eis visas servas ant taves(mano nuomone visada reikalingi 1-2 alijansai bet stiprus) o su vienu alijansu gerai pasikapuoti pries visa serva labai sunku,nes sunku surinkti bendraminciu kuriems viskas dzin kad ir nugriaus 5 kartus nepasiduotu...siaip jis neblogas zaidejas yra atlaikes skerdyklu nebloguir ofu iskepes manau ne vienas ta patvirtins is senesniu zaideju...aisku charakteris neauksas bet visokiu zmoniu reik ...
    Nu nezinau , man jo zaidimas nepatinka , nei jo mastysena. Nu bet tai yra tik mano nuomone. Idomu kaip cia bus +|+ regione , ar tik nebus prikolas , kad Dimsius vel su Lietuva.ltu susieis , nes juk Lietuva papudrint smegenis moka

Pagrindinis

nuomones gerbti reik nu gali buti jai pamatys kad kiti gerai atrodo ir gali gauti i kupra nu laikas parodys,,,

Pagrindinis

Vel Estu allis pirmi ant popso srw. Davai chebra neapsileidziam ir jau sio roundo nebeleidziam jiems laimet...
    Marius

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Oct 2014
    Žinutės
    14

Pagrindinis

Citata Nonstop rašė Peržiūrėti žinutę
    Vel Estu allis pirmi ant popso srw. Davai chebra neapsileidziam ir jau sio roundo nebeleidziam jiems laimet...
    Lai popsina , jie man verciausiai atrodo , kas galetu laimeti serva.

Pagrindinis

Lai popsina , jie man verciausiai atrodo , kas galetu laimeti serva.
    Priklausys viskas nuo sajungu. Praita karta kai laimejo turejo su kitu regionu LT aljansais sajungu, si jeigu be sajungos sedes vienas allis, tai abejoju ar laimes. Nebent jau visi cia kaposis tarpusavyje, ir visi be sajungu los.
    Marius

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Oct 2014
    Žinutės
    14

Pagrindinis

Citata Nonstop rašė Peržiūrėti žinutę
    Priklausys viskas nuo sajungu. Praita karta kai laimejo turejo su kitu regionu LT aljansais sajungu, si jeigu be sajungos sedes vienas allis, tai abejoju ar laimes. Nebent jau visi cia kaposis tarpusavyje, ir visi be sajungu los.
    Svajone butu , jeigu visi ltxe be sajungu lostu. Bet net ir tie kurie sako , kad be sajungu los , vistiek pridaro anskciau ar veliau.

Pagrindinis

Svajone butu , jeigu visi ltxe be sajungu lostu. Bet net ir tie kurie sako , kad be sajungu los , vistiek pridaro anskciau ar veliau.
    Na realiausia, kad sajungom pakvipt galetu tai +/- ir +/+. South Weste, tai Vokietis su FN tikrai nesibiciuliaus. O -/+ ar isvis yra dominuojantis aljansas?
    Marius

29 puslapis iš 75 PirmasPirmas ... 1925262728293031323339 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •