Peržiūrėti apklausos rezultatus: Ar norite, kad PMS statytų WW?

Balsavo
44. Jūs negalite balsuoti šioje apklausoje
  • Taip

20 45.45%
  • Ne

7 15.91%
  • Aš už BA WW

8 18.18%
  • Aš už Lteam WW

2 4.55%
  • Aš už HH WW

1 2.27%
  • Aš už Selts WW

6 13.64%
3 puslapis iš 264 PirmasPirmas 12345671353103 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 31 iki 45 iš 3949

Tema: S3 Filosofų Draugija

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Mar 2013
    Žinutės
    1,404

Pagrindinis

Citata sauliusp rašė Peržiūrėti žinutę
    Tamsta pats revenge4 gal?
    Teko ir tokiu nicku zaisti dualinant ltx, bet seip tokiu nicku Saras kuriasi

Pagrindinis

Citata myrevenge721 rašė Peržiūrėti žinutę
    Planavau su woske lost komandoje ,nes keksas sake kad jis normaliai masto ,bet uzteko pasiklausyt jo teoriju apie taskymusis ,dingo noras jau Turbut pamatysi mane kaip senais laikais uz germana
    pas woske tik toki kaip jis eit gali as ir ieskau prieglobscio kokioje kompanijoje,nes aplink ziuriu tik zulikai renkasi

Pagrindinis

Vadinasi laukiu tavo žinutės pm'e. žaidimas pirmiausia turi būti smagus ir su adrenalinu

Pagrindinis

Panašu į pro klasę?
    Man tai cia panasu i girtos kumeles sapna.
    Noretusi isgirsti kaip gi tas 'aljansas išsidėsto vienoje žemėlapio zonoje' ir kokio dydzio ta zona. Dar net neaisku kur kropai bus, o jie jau zemelapi meruoja Ar susirinks patys paciausi ir parodys ko nematem, pasiimdami sau norimus kropus 100 langeliu kvadrate, paliks mus bedzius uz borto?
    Be to panasu, kad ne tik, kad i sikana reiks su telefonu eiti, bet dar ir miegoti teks atprasti. O jei ir uzsnusi netyciom keliom minutem, tuoj pavaduotojas skambins: sakys kame diela, kodel acc zaliuoja.
    Pries kiekviena serva visada atsiras veikejas pilnas drambliuko svajoniu, kad sukurs kazkoki utopini super duper ally. Kad jus net pagrindu nezinot, tai apie ka toliau diskutuoti.
    P.S. ir woske komanda renka? Panasu, kad ne tik vidutinioku bus, bet ir elitas ateina

Pagrindinis

Saadam jau baigė pokalbį po paskatinimo dažniau prie acc sėdėt, nei forume trintis D

Pagrindinis

Wow žmogau, gerai sakai. Gal eisiu geriau stronghold lošti. Klausyk- jei nori kažką kažko pamokyti tai neminėk mano vardo- kapiš? ))) Man geriausia kad mane moko kaip svajoti

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Apr 2008
    Žinutės
    1,616

Pagrindinis

Saadam jau baigė pokalbį po paskatinimo dažniau prie acc sėdėt, nei forume trintis D
    Tu atsipeikek draugeli ;] neuzaugo dar toks kam man reguliuotu ka ir lkada daryti, nu bent jau vyskisko lyties atstovas ;]]

Pagrindinis

,,Vyriško lyties atstovas" ok

Pagrindinis

Klausyk- jei nori kažką kažko pamokyti tai neminėk mano vardo- kapiš? ))) Man geriausia kad mane moko kaip svajoti
    Perziurejau visa savo rasliava ir nu neradau, kad buciau tamstytes varda minejes.... Perziurek dar karta. Zodis 'durnius' nebuvo paminetas nei karto

Pagrindinis

Man įdomu iš kur tokių randasi? Gal kursai kokie naujai paleisti. Šiaip ar taip nesileisiu į diskusijas, kai prasideda vadinimasis durniais ir t.t. Šiek tiek žema manau.

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Mar 2013
    Žinutės
    1,404

Pagrindinis

Man įdomu iš kur tokių randasi? Gal kursai kokie naujai paleisti. Šiaip ar taip nesileisiu į diskusijas, kai prasideda vadinimasis durniais ir t.t. Šiek tiek žema manau.
    Tu ne zapo koks brolis busi?

Pagrindinis

Nea, seniau žaidžiau ltx su vendeta, piratais, ir hit-r. Žaidybinės patirties turiu daug, bet zapo nesu girdėjas.

Senatorius woske avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Spardakas
    Žinutės
    760

Pagrindinis

Citata iustus rašė Peržiūrėti žinutę
    teisingai,as ir uz alijansus kuriuose pasitiki savo alli nariais.melo detektorius kas savaitgali ir 40 laipsiuku tiesos serumas y arbata uztikrina nariu kokybe.man prasom kvietima y super komanda(su mazesniais neprasidesiu si karta).spirgeli,mano brangusis spirgeli,tai pasimatysim sitam serve? woske, kulturistas,narius saukiasi jau kovai su neteisybe trimita apzerges,tai ir tu kazka skelk rimtesnio
    tu kaip visada rimtas bajeristas

Senatorius woske avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Spardakas
    Žinutės
    760

Pagrindinis

Citata myrevenge721 rašė Peržiūrėti žinutę
    Planavau su woske lost komandoje ,nes keksas sake kad jis normaliai masto ,bet uzteko pasiklausyt jo teoriju apie taskymusis ,dingo noras jau Turbut pamatysi mane kaip senais laikais uz germana
    asmeniskai pasakius , tai nei vienam musu komandos nariui tu nepatikai, nes bailys pasirodiai jog esi. As nugaletoju jausiuosi su komanda, ne tada kai slepsiuosi kazkur ir auginsiu hama visa serva, bet tada kai graziai komandiskai vaiksciosim.

3 puslapis iš 264 PirmasPirmas 12345671353103 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •