Peržiūrėti apklausos rezultatus: Ar norite, kad PMS statytų WW?

Balsavo
44. Jūs negalite balsuoti šioje apklausoje
  • Taip

20 45.45%
  • Ne

7 15.91%
  • Aš už BA WW

8 18.18%
  • Aš už Lteam WW

2 4.55%
  • Aš už HH WW

1 2.27%
  • Aš už Selts WW

6 13.64%
27 puslapis iš 264 PirmasPirmas ... 172324252627282930313777127 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 391 iki 405 iš 3949

Tema: S3 Filosofų Draugija

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Apr 2008
    Žinutės
    1,616

Pagrindinis

O man juokinga, kad jus ateje imti ww, cypiat del neoficialiu-slaptu sajungu. Ar matei veterane kur nors slpata napa, per mm paviesinta ? ;]] Cypiat, ateje su komanda, kuria rinkot visa savara, dvieju pilnu aljansu komanda, apie ****** nesnekesim, nes pagal traviano genijus, tik pas mus ju yra ;]

ir isvis
    Citata ivut rašė Peržiūrėti žinutę
    Kolegos fermos bus, o su pmsais bus darbo
    ar taip, ar taip kariauti ruosiates, kas pasikeite ? ;]]]

Senatorius ivut avataras
    Prisiregistravo
    Jul 2013
    Vieta
    ltu
    Žinutės
    587

Pagrindinis

Citata saadam rašė Peržiūrėti žinutę
    Kad ir busim subalatdoti , bet mes patys, o ne susikabine uz ranku su visu regionu. Ir sajungu nebus ne toldel kad nenori kazkas, o todel kad nenorim mes, ta mano postai aiskiai turejo parodyti ;]
    va del sito man juokinga, raso o jau kita karta pamirsta ka parases pries tai buvo o man del tu sajungu vienodai, galit net su visu servu daryt

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Apr 2008
    Žinutės
    1,616

Pagrindinis

Maciau pabrezei, tai linksmuoli, kuriam juokinga, pasiklausk pas ta, kas suprata. Ten pas kas antra aprasyme pazymeta, kad du ww pastayti, gal bus tokiu kurie isaiskins, kas yra sajunga ir kas yra napas ;] klausk juokdmasis, nes netaip suprasti gali ;]

Pagrindinis

sveiki, sendien buvo sudaryta neoficiali sajunga tarp pms ir kolegu alijancu,ir jie kartu kovos pries DGTL. visdelto sajungos yra ir pas tuos kurie tvirtai tvirtino kad sajungu nedarys, jei ka sadamai cia tas kur is kosmoso nusileido is ten viskai gerai ir aiskei matos
    o cia kad nesakytum kad cia seip prasimanymai mm is kolegos ally
    Siuntėjas:
    Orchideja
    Tema:
    sudaryta sajunga
    Išsiųsta:
    vakar 18:16
    Pranešti apie spamą
    Su PMS aly sudaryta neofisiali sajunga nes DGTL aly to neturi kaip sakant zinoti. Sio aly zaideju nepuolame ir bendrai su jais kovosime su DGTL aly Pagarbiai
    Orchideja
    Paskutinį kartą redagavo rimge lt : 2014-10-10 01:12

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Apr 2008
    Žinutės
    1,616

Pagrindinis

Rask tokia mm pas mus, ka raso kiti man be skirtumo, as tau cia parasyti galiu, kad jokiu sajungu nera, jeigu butu nematau del ko turetumem slpeti, gali jiem pakoppinti sita laiska, cia paprastas napas ;]

Pagrindinis

Citata tranas rašė Peržiūrėti žinutę
    ziuriu i sia fraze ir galvoju ... ka prifilosofavau siam klube praeita savaite, kad gavau nuobauda uz "ne i tema" ?
    cia viskas turetu but i tema, isskyrus keiksmazodzius ir negerybes

p.s. kazi kada du pagrindinius philosofus atblokuos? ziuri dabar i kitus pilkais nickais ir pavydi muset...

jei gavai nuobauda uz "ne i tema" ar "spamas" ir pan... tai nk tokio, paprasciausiai forumo tas dievaitis (modas) zaidzia toj barikadu pusei i kuria tiesiogei ar netiesiogei uzmetei akmeny i darza(arba bandei uzmesti) jau ne karta teko su tuo paciam susidurti(ir ne tik paciam) o seip domu kaip SRN chebra sita serva suzais, prisiminus s6(2) gerbiamas vadas noredamas valdyti visa regiona( panasiai kaip Putinas, kad tik nuo jo vieno viskas priklausytu) ne tik suzlugde savo aljansa, bet savo paranoje suzlugde ir visas galimybes regionui daugiau maziau susivienyti ir konkuruoti kazkur toliau dabar kaip matau daugiau maziau, ka savo kalbom(o ne veiksmais) buvo tada papirkes, zaidzia siuo metu jo komandoje, tikuosi nors sikarta irodys veiksmais, o ne kalbom ka planuoja
    s1(1) mareliss s1(2) suslikas s2(1) jefis s2(2) jefis s3(1) mareliss s6(1) shatars s1(3) mareliss s3(3) logerst S1(4) borneo S6(2)shatars S6(3) mareliss

Pagrindinis

Citata ivut rašė Peržiūrėti žinutę
    va del sito man juokinga, raso o jau kita karta pamirsta ka parases pries tai buvo o man del tu sajungu vienodai, galit net su visu servu daryt

Jei ta juokinga juokis, o sajungas kad visi ant jusu eitu nereikes sudarineti , tai tampa nerasyta taisykle, paskaicius tavo minciu seka forume.

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Traviano gatvė, ne užsienis
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Jau ilgai seku šį forumą, bet negaliu susilaikyti nepataisęs: išmokime filosofavimą skirti nuo demagogijos. Filosofija priveda prie kažkokių tai išvadų, o demagogija yra problemų kūrimas vardan to, kad būtų apie, ką kalbėti.
    Vienas dalykas mane džiugina - 3s bene pirmas servas LT servų istorijoje, kur visos pusės į kovą atsinešė vienodo kalibro muškietas. Bus gana smagus dulkių kamuolys serve ir dar didesnis turgus forume. Sėkmės visoms kariaujančioms pusėms.

Pagrindinis

Citata AAA rašė Peržiūrėti žinutę
    Jei ta juokinga juokis, o sajungas kad visi ant jusu eitu nereikes sudarineti , tai tampa nerasyta taisykle, paskaicius tavo minciu seka forume.
    itariu jog juoksiuos
    s1(1) mareliss s1(2) suslikas s2(1) jefis s2(2) jefis s3(1) mareliss s6(1) shatars s1(3) mareliss s3(3) logerst S1(4) borneo S6(2)shatars S6(3) mareliss

Pagrindinis

cia jau nebe pirmas servas kaip vyksta ne tik karai traviane, bet ir forumo karai, kas su kuo cia sajungose?

Senatorius ivut avataras
    Prisiregistravo
    Jul 2013
    Vieta
    ltu
    Žinutės
    587

Pagrindinis

idekit kas logu!!!!

Pagrindinis

rask tokia mm pas mus, ka raso kiti man be skirtumo, as tau cia parasyti galiu, kad jokiu sajungu nera, jeigu butu nematau del ko turetumem slpeti, gali jiem pakoppinti sita laiska, cia paprastas napas ;]

:d:d:d:d:d:d:d:d nu bet tu ziaurus tipas reni :d:d:d

Pagrindinis

Ka sestadienio vakaras laukiam vel sadamo priepuoliu

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Apr 2008
    Žinutės
    1,616

Pagrindinis

Turbut pasakiskai idomus tavo gyvenimas. Sestadienio vakare tokiu dalyku belaukinat savaitgalis greitai prabega ane ? ;]

Pagrindinis

Turbut pasakiskai idomus tavo gyvenimas. Sestadienio vakare tokiu dalyku belaukinat savaitgalis greitai prabega ane ? ;]
    tai as botanikas tik kompa te ir mates

27 puslapis iš 264 PirmasPirmas ... 172324252627282930313777127 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •