Peržiūrėti apklausos rezultatus: Ar norite, kad PMS statytų WW?

Balsavo
44. Jūs negalite balsuoti šioje apklausoje
  • Taip

20 45.45%
  • Ne

7 15.91%
  • Aš už BA WW

8 18.18%
  • Aš už Lteam WW

2 4.55%
  • Aš už HH WW

1 2.27%
  • Aš už Selts WW

6 13.64%
260 puslapis iš 264 PirmasPirmas ... 160210250256257258259260261262263264 PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 3,886 iki 3,900 iš 3949

Tema: S3 Filosofų Draugija

Karžygys
    Prisiregistravo
    Oct 2008
    Vieta
    ŠŠMK
    Žinutės
    2,199

Pagrindinis

Citata VB88 rašė Peržiūrėti žinutę
    Gavai artą, užsimetei karių mėnesiui į priekį ir atiduodi.
    ...
    Be to, nereikia kurtis kažkur toli sibire – nereikės ir deferių acc kelti. + tą hamerį gali kepti 3 miestus turinčiame acc kur netoliese.
    60mln resu(romenas) menesiui offo su artu menkniekis, manau Toras turetu su artu ir didziasias uzkraut...200mln pats tas.
    http://travian.kirilloid.ru/off_calc...&ac=2&hm=10,10
    tokie tikslai ne is fantastikos, vienas LT zaidejas(beje net uz Sam jaunesnis) kraudavo su artu ir didziasias, tiesa jam daugiau 2 savaiciu per 3dienas nepavykdavo uzkraut.... ne, ne, ne spirgius

Aš per 8 žaidimo metus išbandęs jau visokių stebuklų.
    uzpernai buvo 9, dabar tik 8... degraduoji
    s2,s5,s4,s1,ru3,ru8

Pagrindinis

Trojan, tai nežinom, kiek tu susūdei to defo. Aš ir def top 10-tuke būdamas servus baigdavau, bet nemanau, kad tai rodiklis. Dėl vieno su jazinstars visiškai sutinku - travian turėtų duoti bonuso taškus už nugriautus pastatus. tarkime - griovimo taškai.

http://travian.ws/analyser.pl?s=lt3&uid=4276

Va, čia būčiau nemažai griovimo taškų gavęs Egi, komandoje nesu todėl, kad tai nėra mano komanda. Nepainiok 6s sakalų su puponautų jungtinėmis pajėgomis (kai sakalai tavo ar tai Giedriaus iniciatyva suėjo kartu žaisti su mano priešais). Dabar esate visiškai kita komanda ir aš nesuprantu, kodėl turėčiau būti su jumis?
    kiek tavo servu mates visada dugna uostiai isvis nemokedavai lsot daba vosvos pakruti ir vsio
    torai kad ir kaip bepaziureciau esi uz mane daug silpnesnis visuose grynai visuose srytise traviano. 1v1 net nesinoretu kviest i dvikova taves gaila pasidarytu.

Pagrindinis

Trojan turetu gauti medaly uz savimyla Myli jis save kepa kareivukus skaiciuoja kaip kurmis viename filmuke ir sako oj koks as galingas oj koks didis tik paskui ziurek kad nebutu kaip tam anekdote stiprus bet lengvas... Juokas paeme nu ir pagyrunu buna

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Traviano gatvė, ne užsienis
    Žinutės
    856

Pagrindinis

TarJanai, aš ne ant kareivukų kepimo lošiu. Leidžiu laiką tik tam, kad man pačiam būtų linksmiau. 10-15 suportų ir gana, kad kareivukai non stopu gamintųsi. Tie, kas traviano pramogą iškeičia į traviano darbą - verti ne pagarbos, bet užuojautos. Man nėra blogai su matematika, bet tiesiog nematau tolko skaičiuoti, tingiu sustatinėti off operacijas į sekundžių tikslumus - tegul tai daro tie, kas tam turi laiko ir iš to gauna malonumo. Aišku, kai yra ūpo, sukišu ir defo į pusę sekundės tarpą, bet kai norisi tiesiog atsipalaiduoti prie geimo - kuriu tanką ir nesiparinu. Taip, kad žiūriu, jog dauguma čia yra rimtai sergančios ir susivaržiusios asmenybės, siekiančios idealybės vienetukų ir dvejetukų pasaulyje. Kaip Tranas sakė, lošiu čia jau 14 metų ir man giliai px.

Pagrindinis

Citata Afganas rašė Peržiūrėti žinutę
    Trojan turetu gauti medaly uz savimyla Myli jis save kepa kareivukus skaiciuoja kaip kurmis viename filmuke ir sako oj koks as galingas oj koks didis tik paskui ziurek kad nebutu kaip tam anekdote stiprus bet lengvas... Juokas paeme nu ir pagyrunu buna
    as nematau cia jokios savimilos pasigirti yra sveika jai nezinojai. ir reik nuleidinet ant zemes tuos katrie tikrai girias is oro hahah as esu lengvas, bet nesilpnas.

Pagrindinis

Na bent respect kad nesi įžeidus

Senatorius VykBal avataras
    Prisiregistravo
    Sep 2012
    Vieta
    Nemenčinė
    Žinutės
    733

Pagrindinis

Kelinta valanda serveris baigiasi?
    ts3 (5) - Vykintas
    comf (finals) - Olga
    ts6 (3) - Vykintas

Imperionas lokosas avataras
    Prisiregistravo
    May 2008
    Vieta
    Classic
    Žinutės
    417

Pagrindinis

Citata VykBal rašė Peržiūrėti žinutę
    Kelinta valanda serveris baigiasi?
    19:58 spėju

Pagrindinis

Taip.Serverio pabaiga 19:58

Pretorionas ShvarcNigeris avataras
    Prisiregistravo
    Apr 2013
    Vieta
    Čigonynas
    Žinutės
    89

Pagrindinis

Švarcai, man ir 3k katų užteko 3 WW lygius nuiimti. Kiek tu numušai?
    Torai, kažkaip man atrodo, jog tu mane durniuku laikai Lyg aš nesuprasčiau, kiek kam katų reikia...

Pagrindinis

Ačiū visiems už gražų serverį. O su savo komanda susitiksim rudenį,juk su jumis taip smagu žaisti.

Senatorius VykBal avataras
    Prisiregistravo
    Sep 2012
    Vieta
    Nemenčinė
    Žinutės
    733

Pagrindinis

Na ką, su pabaiga visus.
    ts3 (5) - Vykintas
    comf (finals) - Olga
    ts6 (3) - Vykintas

Pagrindinis

Citata Sam rašė Peržiūrėti žinutę
    Ačiū visiems už gražų serverį. O su savo komanda susitiksim rudenį,juk su jumis taip smagu žaisti.
    Asmeniskai su tavim nebenoreciau lost vienoj komandoj daugiau, nebent su salyga ,kad chate nebesneketum

Pagrindinis

Citata pajacas78 rašė Peržiūrėti žinutę
    Asmeniskai su tavim nebenoreciau lost vienoj komandoj daugiau, nebent su salyga ,kad chate nebesneketum
    Asmeniškai irgi nebenorėčiau žaist su tais,kurie meta vidury servo,nors komanda atėjo žaisti su tikslu pastatyt ww.

Pagrindinis

Citata Sam rašė Peržiūrėti žinutę
    Asmeniškai irgi nebenorėčiau žaist su tais,kurie meta vidury servo,nors komanda atėjo žaisti su tikslu pastatyt ww.
    Daugiau patirties turesi irgi mesi kai bus nebeidomu Visi tikslus issirenka savo nuoziura, tikriausiai irgi priklausomai nuo patirties tas ateina suvokimas

p.s. Tiesa Torams taas tikriausiai negalios

260 puslapis iš 264 PirmasPirmas ... 160210250256257258259260261262263264 PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •