Peržiūrėti apklausos rezultatus: Ar norite, kad PMS statytų WW?

Balsavo
44. Jūs negalite balsuoti šioje apklausoje
  • Taip

20 45.45%
  • Ne

7 15.91%
  • Aš už BA WW

8 18.18%
  • Aš už Lteam WW

2 4.55%
  • Aš už HH WW

1 2.27%
  • Aš už Selts WW

6 13.64%
241 puslapis iš 264 PirmasPirmas ... 141191231237238239240241242243244245251 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 3,601 iki 3,615 iš 3949

Tema: S3 Filosofų Draugija

Pagrindinis

Citata polytlopatologas rašė Peržiūrėti žinutę
    jau nepykstam- xxl inese idomumo serveriui, o tai butu ba ramiai pastate ww be konkurencijos jokios... tiesa ba akytes dar yra pas mus 1 tikrai o del antro dar biski abejojam, bet tegu buna mums netrukdo
    nestatyk xxl'ui stabo nieko jis neinese, buvo tik papildoma prietekste kazko imtis

Senatorius jazzinstars avataras
    Prisiregistravo
    Feb 2013
    Vieta
    Oslo
    Žinutės
    706

Pagrindinis

nusisneki- iki kol xxl nenuejo pas jus, mes su estais sajungos neturejom ir net minciu apie sajunga neturejom, nes kapojomes iki tol su jais...
    Ne, nenusišneku. Nežinau, ką bandai apgauti - mane ar save? Pasiknaisiojau archyvuose (užtruko), radau ir susirašinėjimą...

Išsiųsta:
    27.02.15 01:12
    xxl rašė:

jg sudare sajunga su musu pastoviais priesais selts. pisdavo man jie pastoviai prota tai tas negerai, tai anas negerai. todel perejau i lt team. o jie tik mano arto norejo ir ji paeme butu mete is ally. arto nedaviau tai taip ismete ir dabar ateina jo pasiimti . gerai as jau atsijungiu sekmes tau cia

Ok. Supratau. O lteamas su jg susikukao ar kaip čia suprasti?

imk arta ir tiek . jei spesi iki ataku paimti tada gerai, jei ne tada defink ir paskui pasiimk. trinuosi as jau, nelabai man idomus tolimesnis traviano likimas . svarbiausia kad neatitektu tas artas isdavikams lt team bei jg alijansui

Labas. bumerangas sakė parašyti tau. Ką ten su tavo acc daryti? Ginsies nuo lteamo? Ar tiesiog paleisti deff ir paimti artą jei karžygys greičiau atbėgtų nei jų atakos?

O dėl palatos - tai taip... Panašu, kad 2 kartus definot. Tik kai smigo bumerangas, pasirodė įtartina, bet įmanoma. O kai smigo 3 dideli FYA ofai klausimų nebekilo. Nes pas palatą tokio defo kiekio nei su žiburiu nebūtum radęs... Beje, FYA patys pasirinko pas lafestą eiti (bet turbūt nesitikėjo, tokio deff kiekio rasti, kad tik klaustukus pamatė). Mes kaip ir žinojom, kad pas juos nuolat definamas tik elitas, visi kiti buvo tik patrankų mėsa... Ne veltui turbūt tiek žaidėjų ir išsitrynė.
    TS6(2) - Tadzikas (Sakalai), TS5(3) - Porteris (PPN)
    TS3(7) - jazzinstars (BA), TS4(4) - ForgetMeNot (ZOO), TS6(4) - StarBucks (PK)

Prisiregistravo
    Feb 2013
    Vieta
    Oslo
    Žinutės
    706

Pagrindinis

jau nepykstam- xxl inese idomumo serveriui, o tai butu ba ramiai pastate ww be konkurencijos jokios... tiesa ba akytes dar yra pas mus 1 tikrai o del antro dar biski abejojam, bet tegu buna mums netrukdo
    Nekaltinkit žaidėjų be reikalo kaip Toras mėgsta, nes pas JG mes jokių akių tikrai neturim.

Pagrindinis

Citata jazzinstars rašė Peržiūrėti žinutę
    Ne, nenusišneku. Nežinau, ką bandai apgauti - mane ar save? Pasiknaisiojau archyvuose (užtruko), radau ir susirašinėjimą...

Išsiųsta:
    xxl rašė:

jg sudare sajunga su musu pastoviais priesais selts. pisdavo man jie pastoviai prota tai tas negerai, tai anas negerai. todel perejau i lt team. o jie tik mano arto norejo ir ji paeme butu mete is ally. arto nedaviau tai taip ismete ir dabar ateina jo pasiimti . gerai as jau atsijungiu sekmes tau cia

imk arta ir tiek . jei spesi iki ataku paimti tada gerai, jei ne tada defink ir paskui pasiimk. trinuosi as jau, nelabai man idomus tolimesnis traviano likimas . svarbiausia kad neatitektu tas artas isdavikams lt team bei jg alijansui

Labas. bumerangas sakė parašyti tau. Ką ten su tavo acc daryti? Ginsies nuo lteamo? Ar tiesiog paleisti deff ir paimti artą jei karžygys greičiau atbėgtų nei jų atakos?

O dėl palatos - tai taip... Panašu, kad 2 kartus definot. Tik kai smigo bumerangas, pasirodė įtartina, bet įmanoma. O kai smigo 3 dideli FYA ofai klausimų nebekilo. Nes pas palatą tokio defo kiekio nei su žiburiu nebūtum radęs... Beje, FYA patys pasirinko pas lafestą eiti (bet turbūt nesitikėjo, tokio deff kiekio rasti, kad tik klaustukus pamatė). Mes kaip ir žinojom, kad pas juos nuolat definamas tik elitas, visi kiti buvo tik patrankų mėsa... Ne veltui turbūt tiek žaidėjų ir išsitrynė.
    http://clip2net.com/s/3gTmf61 va kada ziurkes pabego... http://clip2net.com/s/3gTmXGM va kada mano slaptas ginklas pries estus tapo nereikalingas ir paemem ji i ally... va kada galutinai buvo sutarta su estais ir jie sutiko dalintis artefaktais http://clip2net.com/s/3gTnqL5 ... taip kad tavo 02:27 diena yra arba tavo arba xxl makaronai... o dar rimtesnis irodymas va http://clip2net.com/s/3gTo3lI medalis uz defa kai estu puse traukinio pas mane nuduso... taip kad graziuole gali nebent sau meluot ar kazkam is salies iki kol xxl neatsirado pas jus mes su estais kapojomes

Senatorius ivut avataras
    Prisiregistravo
    Jul 2013
    Vieta
    ltu
    Žinutės
    587

Pagrindinis

Išsiųsta:
    xxl rašė:

Nereik cia tiesos ieskot, tiesiog jg pretekstas pulti yra del to xxl

Prisiregistravo
    Feb 2013
    Vieta
    Oslo
    Žinutės
    706

Pagrindinis

O kada xxl atsirado pas mus? Jis niekada nebuvo BA ir net nebuvo tokių ketinimų. Tiesiog prieš išsitrindamas pasiūlė mums artą ir mes jį paėmėm. O iš kur pas jį tokia info apie JG ir Selts sąjungą aš nežinau... Pakopinau, ką rašė ir tiek.

Medalį už defą gavai 03.02, o kada selts ofai smigo? Savaitę prieš tai - tarpe nuo vasario 23 iki kovo 1.

Pagrindinis

"Beje, FYA patys pasirinko pas lafestą eiti (bet turbūt nesitikėjo, tokio deff kiekio rasti, kad tik klaustukus pamatė). Mes kaip ir žinojom, kad pas juos nuolat definamas tik elitas,"
    4 taskai tada lauke jusu daug maz vienodai uzdefinti, gaila kiti 3 buvo spamas, o labiausiau norejom prigaut batista ir jazinstar, o papuole cik kazkokie neaiskus- vnz tada jus laimejot

Pagrindinis

O kada xxl atsirado pas mus? Jis niekada nebuvo BA ir net nebuvo tokių ketinimų. Tiesiog prieš išsitrindamas pasiūlė mums artą ir mes jį paėmėm. O iš kur pas jį tokia info apie JG ir Selts sąjungą aš nežinau... Pakopinau, ką rašė ir tiek.

Medalį už defą gavai 03.02, o kada selts ofai smigo? Savaitę prieš tai - tarpe nuo vasario 23 iki kovo 1.
    kol neturejot xxl arto mes kapojomes su estais, bet kai paemet ta arta, tada nusprendem 2 frontus neatlaikysim ir pradejom su estais tartis

Pagrindinis

vis tik ant ww einat, idomu bus... mano deferiai matau gyvi reiskia ne ant architekto

Prisiregistravo
    Feb 2013
    Vieta
    Oslo
    Žinutės
    706

Pagrindinis

kol neturejot xxl arto mes kapojomes su estais, bet kai paemet ta arta, tada nusprendem 2 frontus neatlaikysim ir pradejom su estais tartis
    Mes šiaip niekada neplanavom pas jus eiti. Po +|+ regiono galvojom gal pas LTeamą trauksim. Bet neprireikė, patys nusprendėt į kurią pusę sukti.

Pagrindinis

Mes šiaip niekada neplanavom pas jus eiti. Po +|+ regiono galvojom gal pas LTeamą trauksim. Bet neprireikė, patys nusprendėt į kurią pusę sukti.
    siaip jusu strategija gera buvo "skaldyk ir valdyk"- visus kirsint kad issipjautu tarp saves, butu ir pavyke, jei ne xxl

Prisiregistravo
    Feb 2013
    Vieta
    Oslo
    Žinutės
    706

Pagrindinis

Mūsų strategija ir tikslas buvo pasimušti su PMS. O visi kiti aplink galima sakyti buvo palikti kautis tarpusavyje... Šiaip asmeniškai mums būtų buvę įdomiau, jei LTeamas būtų ėję ant HH, tada gal apylygės kovos visur būtų buvusios. O gavosi tarpregioninė makalynė ir likom kalčiausi mes.

Pagrindinis

vienas ofas nedaejo iki estu ww ir pranyko ir tai gerai

Pagrindinis

Nu viskas gerai cia visi kazka daro kazka musas ir Lteam pastatys ww bet kas nors greiciau pastatykit

Imperionas lokosas avataras
    Prisiregistravo
    May 2008
    Vieta
    Classic
    Žinutės
    417

Pagrindinis

vienas ofas nedaejo iki estu ww ir pranyko ir tai gerai
    koks pas elduderino offas buvo maždaug?

241 puslapis iš 264 PirmasPirmas ... 141191231237238239240241242243244245251 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •