Peržiūrėti apklausos rezultatus: Ar norite, kad PMS statytų WW?

Balsavo
44. Jūs negalite balsuoti šioje apklausoje
  • Taip

20 45.45%
  • Ne

7 15.91%
  • Aš už BA WW

8 18.18%
  • Aš už Lteam WW

2 4.55%
  • Aš už HH WW

1 2.27%
  • Aš už Selts WW

6 13.64%
2 puslapis iš 264 PirmasPirmas 1234561252102 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 16 iki 30 iš 3949

Tema: S3 Filosofų Draugija

Senatorius woske avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Spardakas
    Žinutės
    760

Pagrindinis

sveiki visi

Pagrindinis

Iškau profesionaliam žaidimui ally narių. Plačiau papasakosiu ir paaiškinsiu kiekvienam asmeniškai. Alijansas, nebus toks kad iš jo galima išeiti. Patekus žaidimas tęsiamas iki galo. Servo arba žaidėjo.

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Apr 2008
    Žinutės
    1,616

Pagrindinis

o kas yra profesionalus zaidimas ?;]]

Pagrindinis

Citata saadam rašė Peržiūrėti žinutę
    o kas yra profesionalus zaidimas ?;]]
    Besąlygiškas pozicinis žaidimas:
    galai deff, romėnai- pagal žaidimo stilių, germanai off. Germanas rūpinasi ir savo defferiu. Defferis germanu. Romėnas Pagal žaidimo stilių.
    Pirmasis kaimas:
    Jis tik laikinas- bijai netekt alijanse ne vieta. Visas alijansas išsidėsto vienoje žemėlapio zonoje.
    Aktyvumas: visada mėlynas.
    Pasiekiamumas: tel nr.+ pavaduotojas iš alijanso.

Panašu į pro klasę?

Karžygys
    Prisiregistravo
    Oct 2008
    Vieta
    ŠŠMK
    Žinutės
    2,199

Pagrindinis

Citata sauliusp rašė Peržiūrėti žinutę
    Alijansas, nebus toks kad iš jo galima išeiti. Patekus žaidimas tęsiamas iki galo. Servo arba žaidėjo.
    idomu kokiu budu tai pasiekiama? uzdejus sprogstancia apykakle? ar susirinksi po 1k litu nuo galvos ir po servo(ar galo) grazinsi?
    s2,s5,s4,s1,ru3,ru8

Pagrindinis

Šmaikštu. Pasiekiama. Nesunkiai. Ir atkrenta žiurkės. Atkrenta geltonuojantys žaidėjai. Viskas pasiekiama. Nepasiekiamų dalykų nėra, yra tik sunkiai pasiekiami, bet pasiekiami. Jei rimtai tai tiems kurie norės pastumti ar dar kažką- neturiu laiko, geriau surašykit nickus kuriais registruositės. Per keturis travo servus mačiau daug stumenčių be priežasties. Kartais atrodo kad jiems mokama už tai kad žagsėtų ) Tranas- aišku netaikau tau.

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Apr 2008
    Žinutės
    1,616

Pagrindinis

[B]
    Panašu į pro klasę?
    Nei kiek, nera punkto kur kalbama paie atsiskaityma, uz pro klase pinugus moka,kaiptu atsiskaitinesi su all nariais ? ;]]
    dar kaip pro taitik pradzia is kazkur nukopinai apie pirma kaima, ka toliau darysi ? galai deff, germanai off nu jo pirmoj klasej mane taip mokino pozicinis zaidimas, kas tai yra futbloe zinau bet kas cia tokio traviane, kokia pozicija, koks turinys to, antras kaimas, artai, ww ? argi vis bus dar kas, kad prozaidejam idomu nors kiek butu ? ;] Gal tu paprastesniais terminais, artimesniais travianui is savo zodziu pabanduk parasyti, o ne kakzkur girdejes ;]]
    o nikas mano jiegu reikia toks pat kaip ir cia ;]]

Pagrindinis

Reikia. Ačiū. O tu į tą laiką eik čia http://forum.travian.lt/forumdisplay.php?f=23 ten trūksta spamintojų. Kadangi baiginėju grajų- tai linkėjimus pasiunčiau. LT2

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Mar 2013
    Žinutės
    1,404

Pagrindinis

visada mėlynas.
    O tai jei nueisiu pasikt ir uztruksiu tolete ir acc bus zalias trumpam ,netinku jau?

Pagrindinis

neškis Ipad ir šik kiek sveikatos yra

Pagrindinis

teisingai,as ir uz alijansus kuriuose pasitiki savo alli nariais.melo detektorius kas savaitgali ir 40 laipsiuku tiesos serumas y arbata uztikrina nariu kokybe.man prasom kvietima y super komanda(su mazesniais neprasidesiu si karta).spirgeli,mano brangusis spirgeli,tai pasimatysim sitam serve? woske, kulturistas,narius saukiasi jau kovai su neteisybe trimita apzerges,tai ir tu kazka skelk rimtesnio

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Apr 2008
    Žinutės
    1,616

Pagrindinis

O tu į tą laiką eik čia
    Ir vis atsiranda kas nors kuris galvoaj kad glali kitem reguliuoti kur eiti.
    milicininkas busi, ar kitokiu niku zaisi ? ;]

Pagrindinis

Žaisiu kaip visada nicku Aivask pasimatysim

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Mar 2013
    Žinutės
    1,404

Pagrindinis

Citata iustus rašė Peržiūrėti žinutę
    teisingai,as ir uz alijansus kuriuose pasitiki savo alli nariais.melo detektorius kas savaitgali ir 40 laipsiuku tiesos serumas y arbata uztikrina nariu kokybe.man prasom kvietima y super komanda(su mazesniais neprasidesiu si karta).spirgeli,mano brangusis spirgeli,tai pasimatysim sitam serve? woske, kulturistas,narius saukiasi jau kovai su neteisybe trimita apzerges,tai ir tu kazka skelk rimtesnio
    Planavau su woske lost komandoje ,nes keksas sake kad jis normaliai masto ,bet uzteko pasiklausyt jo teoriju apie taskymusis ,dingo noras jau Turbut pamatysi mane kaip senais laikais uz germana

Pagrindinis

Tamsta pats revenge4 gal?

2 puslapis iš 264 PirmasPirmas 1234561252102 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •