20 puslapis iš 77 PirmasPirmas ... 101617181920212223243070 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 286 iki 300 iš 1148

Tema: ltx NEW Birzelio 4 !

Pagrindinis

Ėj jūs. Jau rimtai užknisot. Paaiškinsiu aš paprastai ką kiekvienas normalus žmogus ir jūs suprantat. Aišku normalūs žmonės supranta geriau už jus. Niekam neįdomios tų jūsų fermų aljansų kovos, ir galit čia neberašinėt. Arba meskit logus, arba išvis nesireikškit, šnekat ir nusišnekat, vienas ten pasakoja koks jis kietas, kitas aiškina, kad negali mest logų nes saugo kažkokie viešą pasalaptį, priešai visada žino kokie pas ką offai ir t.t. Nebejuokinkit voveraičių kaip sakoma. Ačiū.
    Marius

Pagrindinis

Ponas valdovas ačiū už Jūsų nuomonę Kas nori, ką nori tas ir rašo šiaip.. aš niekur nesakiau, kad kietas esu,tad šiuo atveju jūsų duomenys yra klaidingi O tas tai fruktas, nėra ten ką kalbėt visi žino visiem p* kaip sakant
    Geriau, mariuk, padiskutuok kokie natarai stiprūs bus
    Forumo kovos - iš kartos į kartą

Senatorius
    Prisiregistravo
    Nov 2012
    Vieta
    o kur as nebuvau?
    Žinutės
    845

Pagrindinis

manau karzygiais artus bus galima valyti

Pagrindinis

Citata raskiukas rašė Peržiūrėti žinutę
    Ponas valdovas ačiū už Jūsų nuomonę Kas nori, ką nori tas ir rašo šiaip.. aš niekur nesakiau, kad kietas esu,tad šiuo atveju jūsų duomenys yra klaidingi O tas tai fruktas, nėra ten ką kalbėt visi žino visiem p* kaip sakant
    Geriau, mariuk, padiskutuok kokie natarai stiprūs bus
    Svarbu, kad tu ne fruktas D

Pagrindinis

Citata Nonstop rašė Peržiūrėti žinutę
    Ėj jūs. Jau rimtai užknisot. Paaiškinsiu aš paprastai ką kiekvienas normalus žmogus ir jūs suprantat. Aišku normalūs žmonės supranta geriau už jus. Niekam neįdomios tų jūsų fermų aljansų kovos, ir galit čia neberašinėt. Arba meskit logus, arba išvis nesireikškit, šnekat ir nusišnekat, vienas ten pasakoja koks jis kietas, kitas aiškina, kad negali mest logų nes saugo kažkokie viešą pasalaptį, priešai visada žino kokie pas ką offai ir t.t. Nebejuokinkit voveraičių kaip sakoma. Ačiū.
    Voo bent vienas pasake rimtai mldz.. o tai fermu karai forume pradeda nervuoti..

Eikite auksus pirkti kol iki 00h plius 30 proc. duoda
    WiRus I.O,AW,SWU,-|-

Pagrindinis

Citata seklys morka rašė Peržiūrėti žinutę
    Voo bent vienas pasake rimtai mldz.. o tai fermu karai forume pradeda nervuoti..

Eikite auksus pirkti kol iki 00h plius 30 proc. duoda
    Buvo kur pranešta?? Nes gruzas kai mes vakar pirkom....
    Marius

Pagrindinis

Citata Nonstop rašė Peržiūrėti žinutę
    Buvo kur pranešta?? Nes gruzas kai mes vakar pirkom....
    Nebuvo niekur pranesta.Netiketai taip ismete lentele,kad plius 30 proc. daugiau.. Daznai taip buna,kad nusiperki auksa ir po poros d. buna akcija kokia nu nieko bus proga dar pasiimti Mariuk :d
    WiRus I.O,AW,SWU,-|-

Pagrindinis

vaikai, eikit aukso pirkt :-D

Pagrindinis

DD wirusai, L2 nelosi?
    Forumo kovos - iš kartos į kartą

Pagrindinis

Citata raskiukas rašė Peržiūrėti žinutę
    DD wirusai, L2 nelosi?
    Tokiu su.. tikrai nelosiu o tu baigiam jau fermu karus forume?
    WiRus I.O,AW,SWU,-|-

Pagrindinis

Sakyciau ne LTU kapojasi,o Newb Nes beveik visi logai jo ir puse nesuprantamu yra
    WiRus I.O,AW,SWU,-|-

Senatorius
    Prisiregistravo
    Aug 2007
    Vieta
    Dublinas
    Žinutės
    667

Pagrindinis

Citata seklys morka rašė Peržiūrėti žinutę
    Sakyciau ne LTU kapojasi,o Newb Nes beveik visi logai jo ir puse nesuprantamu yra
    nu joa idomiai jis ten vaiksto matosi kad ne lietuvis reikia ikalt kad suprastum
    Pirmas-Antras-E.P.A.I-KasMes?-Stabdom???-Tralialia-Nestabdom-Scumbags-Junkies
    http://travian-reports.net/lt/report/4500085a7bf
    http://travian-reports.net/lt/report/408499f9ad6

Pagrindinis

man cia panasiau i nulauzta acc ir istaskyta offa

20 puslapis iš 77 PirmasPirmas ... 101617181920212223243070 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •